• Krzysztof Kobacki

  No ok dobry ruch. Do Herty przyszedł w akcie desperacji z beznadziejnego Milanu. To były słabe zespoły. Ani Piątek nie pomoże Hercie ani Herta Piątkowi. On musi trafić gdzieś gdzie będzie grał z zespołem. Może jeszcze coś z niego będzie, chociaż pecha miał strasznego w tych transferach dotychczas.

 • Krzysztof Kobacki

  A ja się pytam czy ten artykuł naprawdę zawiera słowa Bońka??? Ja widziałem tylko Lewego który nie za bardzo wie co powiedzieć zaraz po fatalnym meczu. Zachowanie było niefortunne, ale krytyki trenera nie słyszałem. Jego 8 sekund milczenia to wcale nie była żadna demonstracja. Jak zwykle robi się szum z niczego

 • Krzysztof Kobacki

  Rywalizacja tych dwóch to stworzony przez dziennikarzy temat, przez lata niezależnie od wyników ich drużyn zawsze wygrywał jeden z nich bo jak wiadomo byli najlepsi...

 • Krzysztof Kobacki

  No tak, nie jest wszechstronny, ok ale od początku było jasne że jego mocne strony to dynamika, siła, gra głową, ruchliwość, instynkt szczelecki. To właśnie tymi cechami podbił Serie A, słowem osiągnął w nich poziom który zrównoważył braki innych cech. Gdyby Piątek był nadal w tej formie i tak skuteczny jak w pierwszym sezonie we Włoszech to dalej byłby świetnym napastnikiem. Jego problemem nie jest brak niektórych umiejętności ale utrata umiejętności (lub formy) które go cechowały.

 • Krzysztof Kobacki

  Mecz o punkty z silnym rywalem pokazuje że nie mamy czego szukać na boisku. Rywal trzyma piłkę a nasi skaczą obok. Na Euro nie będzie słabych w stylu Bośni, będzie za to kolejny blamaż, bo ten trener nie ma na koncie żadnego dobrego meczu z markowym rywalem. Oprócz tego ma parę naprawdę słabych meczy ze słabymi rywalami na koncie. Słowem albo zmieniamy trenera albo pozbawiamy się szans na cokolwiek na mistrzostwach. Oczywiście nowy trener niczego nie gwarantuje ale przynajmniej daje nadzieję.

 • Krzysztof Kobacki

  U nas takich klubów jest lub było pełno, choć oczywiście w mniejszej skali. Nasza liga by nie przetrwała lat 90 jakby biznes nie chciał na futbolu budować promocji. A poza tym jak rozpoznać czy klub przy biznesie funkcjonuje by grać czy by coś promować. Robi się i jedno i drugie jednocześnie. Kolejność powstawania nie ma znaczenia. Zresztą tak było zawsze: najpierw były kopalnie a potem np. Górnik Zabrze i co z tego??

 • Krzysztof Kobacki

  Stać ich to kupują ok. ale po co się chwalić. Czy ktoś wie jaki samochód ma taki np. Kulczyk? No i jeszcze jedno jak się jest piłkarzem który zarabia fortunę to nie jest niczym oryginalnym posiadanie takiego ferrari nawet jeśli jest tylko 500 sztuk. Orginalnie to by było zarabiać 10 mln euro rocznie i nie kupować ferrari tylko jeżdzić oplem

 • Krzysztof Kobacki

  Może i był rozczarowany ale akura na tym filmie tego nie widać... jak zwykle napompowały media balonik..

 • Krzysztof Kobacki

  Stadion działa chyba od 2011 r. mecze od początku tram były na jesień rozgrywane a problem z trawą pojawił się chyba rok temu. Wcześniej nie pamiętam żeby było tak źle.

 • Krzysztof Kobacki

  Euro 2012 pierwsze połowy meczy z Grecją a szczególnine z Czechami też były fantastyczne z tego co pamiętam...