sebastian1980 - lubi

 • sebastian1980 lubi Komentarz

  Lepsza niedziałający ręką aniżeli mózg, jak w twoim przypadku więc się nie wymadrzaj cebulaku

 • sebastian1980 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • sebastian1980 lubi Komentarz

  Też mam taką nadzieję... Ale bez względu na wszystko cały czas kibicuję Robertowi.

 • sebastian1980 lubi Komentarz

  No przecież wprost Ci nie napiszą , że ta i ta część daje takie i takie dane a powinna takie i takie....i teraz musimy wyprodukować nową , taką a taką, żeby sprawdzić w tunelu i powielić itd itp... to nie przepis na ciastko babuni tylko dość zaawansowana technologia w dodatku każdy zespół musi trzymać szczegóły w tajemnicy. Mi się wydaje po kilku zdawkowych wypowiedziach Roberta i komentatorów, że Williams mógł przesadzić z aero a niedoszacował przyczepność, czyli musi ten balans przesunąć. Wyłapali to już w Barcelonie dlatego zrezygnowali z części w aktualnych wersjach i wjadą od razu z poprawką - tak mi się wydaje ale zobaczymy.

 • sebastian1980 lubi Komentarz

  Nikogo kieszeń nie zabolała. Musisz panie kolego poczytać trochę. Marketing, prawa rynkowe. Wtedy zrozumiesz. Ujmując rzecz... Nie wiesz kolego nawet ile pieniędzy wpłacił koncern naftowy Orlen na konto Williamsa a rzucasz kwotami. Dlaczego Cie to bulwersuje? Czekam na komentarz. Pozdrawiam.

 • sebastian1980 lubi Komentarz

  No jak, silnik pracuje, koła się kręcą, przednie reagują na ruchy kierownicy... To zupełnie inaczej, niż jeszcze wczoraj :)

 • sebastian1980 lubi Komentarz

  W zadnym wypadku niech nie zmieniają Eleven Sports.
  Najlepsza stacja , najlepiej pokazuje F1.
  Pierwszy raz jestem za pokazywaniem F1 w płatnej stacji - mają po prostu do tego najlepsze studio, komentatorów itd.
  Ogolnie to są marzenia po żadna stacja nie wypuści praw w takim przypadku.Bez Kubicy pokazywali świetnie, a teraz tym bardziej będzie im zależeć.Mogą jedynie dać sublicencje na sam wyścig.A więc po humnach na otwartym Polsacie będzie The End transmisji.Mnie jednak interesuje też cala otoczka przed i po wycigu oraz profesionalne studio przed i po wyścigu.

 • sebastian1980 lubi Komentarz

  No fajnie, że jeździ, dba o formę, tylko czy to nie jest przesada? To że Kubica jest kierowcą F1, nie znaczy, że trzeba pisać o nim WSZYSTKO, co związku z nim jako kierowcą rzeczonej wcale nie ma.

 • sebastian1980 lubi Komentarz

  Ocon działa w tym przypadku chyba bez wsparcia Mercedesa, który ma już zresztą Russela w tej ekipie, drugi kierowca raczej nie jest im tam potrzebny. Biorąc pod uwagę, że to Francuz stawia Williamsowi warunki jest mało prawdopodobne, by go wzięli, chyba, że ma jakieś inne zaplecze sponsorskie niż Mercedes.

  Sirotkin też może być już na wylocie, Rosjanie mają już przecież kierowcę w F1, Kwiat klepnął już kontrakt z Toro Rosso (znów). Chyba z tego samego powodu zresztą Sierioża nie miał okazji zadebiutować w sezonie 2014. Widać jeden kierowca jest dla nich satysfakcjonujący, więc nie wiem, czy SMP tak ochoczo będzie wspierać swojego juniora, szczególnie w walce o fotel w najgorszym na tą chwilę zespole.

  No i oczywiście Kubica, choć trochę się boję, że jego rozmowy z Orlenem mają bardziej charakter polityczny niż sportowy. Ale jeśli faktycznie dogada się w kwestii sponsoringu to wyrasta wtedy na faworyta. Chyba, ze Williams znowu wyciągnie jakiegoś królika z kapelusza, który przybędzie z walizką pełną dolarów, rubli czy innych funtów.

 • sebastian1980 lubi Komentarz

  Robert jest ostatnim człowiekiem który wciągałby kasę w ten sposób, w jaki robi to obecnie. Jaką trzeba mieć determinację, wolę powrotu do tego co się kocha, do własnej pasji by posunąć się do takich kroków? Ile trzeba poświęcić czasu, nerwów i upokorzeń? Gdyby reszta sportowców w naszym kraju miała taką wolę walki, determinację, siłę by nie cofnąć się przed niczym by osiągnąć swój cel to bylibyśmy dziś nie tylko MŚ w kopanej... Boli to że większość rodaków jedzie po Robercie jak po burej s... i o zgrozo nie powstrzymuje ich nawet to że podpisują się w portalach pod tym swoim imieniem i nazwiskiem. To pokazuje jakim jesteśmy "cywilizowanym" i "solidarnym" krajem... Bliżej nam do stada baranów niż do europy. Jednego dnia wyzywamy się nawzajem, drugiego maszerujemy do kościoła i manifestujemy swoją "wiarę". Jednocześnie mamy pretensje do całego świata że nas nie szanują. Żeby zdobyć szacunek należy najpierw szanować samego siebie... A z tym u nas kiepsko, bo gdybyśmy mogli to byśmy się sami nawzajem się pozabijali takie mam wrażenie czytając byle jaki artykuł w mediach. Wystarczy news o smatrfonie, żelazku czy głupiej maszynce do golenia i zaczyna się ostra jazda i wzajemne wyzwiska. Dla nas emigranci i islam nie jest żadnym zagrożeniem. Zagrożeniem jesteśmy my sami...

 • sebastian1980 lubi Komentarz

  To mniej więcej tak jak z tobą: żona cię zostawiła, dzieciaki nie chcą znać, brzydki jesteś więc żadna inna cię nie chce i musisz marszczyć sobie freda. No ale cóż - sam sobie jesteś winny.

 • sebastian1980 lubi Komentarz

  Ale trzeba być zjebem, żeby zakładać taki profil i czekać na każdą informację o Kubicy, tylko po to, żeby trollować. Współczuję życia.

 • sebastian1980 lubi Komentarz

  Wizerunek RK jest wykorzystywany przez teamy F1 żeby sobie zrobić PR i podbić stawki paydriverom

 • sebastian1980 lubi Komentarz

  Przecież on jeździ w F1(Kubica),tylko nie bierze udziału w wyścigach,robi to co lubi i ty wbij to sobie do głowy. Miał wypadek,w rajdzie do okoła kościoła,zgadza się,sam jest winny sobie ,że będąc etatowym kierowcą w F1,niepotrzebnie brał udział w rajdach i ryzykował,sam przyznał ,że żałuje. A wy się tu ekscytujecie,wyzywacie,nazywacie RK kaleką i inwalidą,a on ma to w nosie. Dalej robi to co lubi i może jeszcze kiedyś jakieś sukcesy ,niekoniecznie w F1 osiągnie.. nie mam na myśli GP inwalidów itp. bo jak znam życie zaraz ,któryś to napisze.

 • sebastian1980 lubi Komentarz

  W końcu jakieś konkretne info :) a nie plotki i pobożne spekulacje pismakow

 • sebastian1980 lubi Komentarz

  dziennikarstwo ? Artykuly produkcji Kuczery to zlepek tego co ktos, gdzies, kiedys powiedzial/napisal. Kuczera robi ze SportowychFaktow targowisko a sam zachowuje sie jak stara babcia-plotkara....aby cos napisac...a ze godzine pozniej napisze sie cos zupelnie zaprzeczajacego to nie ma znaczenia...Kuczera to facet ktory moze kiedys chcial byc dziennikarzem a teraz jest tylko gosciem przegladajacym strony internetowe i najmniejszym wysilkiem kopiuje to co gdzies wyczytal....

  krotko mowiac, Kuczera spadaj z Faktow ..........

 • sebastian1980 lubi Komentarz

  Sfrajerzyła się F1 przez te lata, dzisiaj nic nie znaczy nazwisko czy talent tylko hajs, biorą synalków miliarderów i pay driverów jak odejdzie Hamilton Raikkonen i Vettel to będzie bieda.