Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • NFC lubi Komentarz

  Ja zawsze chciałem aby pomalować krzesełka w barwy Włókniarza żeby nie było tak szaro.

 • NFC lubi Komentarz

  No i wyszedł chlew niestety

 • NFC lubi Komentarz

  Wyszło z nich leszno po prostu i tyle :D

 • NFC lubi Komentarz

  No i gitara,są programy to znaczy że chłopaki już się wyginali w lewo, to i Włókniarz już był, jest i będzie na wieki wieków, amen!!!

 • NFC lubi Komentarz

  Czemu? Wszyscy niemal dostali licencje warunkowe ze wzgledu na wymogi rozbudowy elastycznych band, ktore po ubieglym sezonie maja byc wydluzone w przyszlym roku a wiadomo, ze takich rzeczy nie robi sie przed zima tylko przed sezonem.

 • NFC lubi Komentarz

  Trener Kędziora dobrze się wywiązał ze swojej pracy, dlatego powinien zostać na przyszły sezon. A dla Cieślaka mówimy NIE!

 • NFC lubi Komentarz

  Chciałbym, żeby został Kędziora. Pasuje do Włókniarza i z trudem przyjąłbym informację o rezygnacji z niego.

 • NFC lubi Komentarz

  Cześć Jego pamięci. Jak ci nie wstyd wykorzystywać zmarłego nastolatka do gierek na forum sportowym ? Wstyd, żenada, hańba, po prostu amon.

 • NFC lubi Komentarz

  i pięknie jest :)

 • NFC lubi Komentarz

  Kibiców było więcej, niż te około 7 tysięcy napisanych w artykule. :)

 • NFC lubi Komentarz

  Wizyta u psychiatry by mu się przydała

 • NFC lubi Komentarz

  Trzeba Ci wiedzieć ile można wyciągnąć z powierzchni reklamowych. No ale by to wiedzieć należy się ciut postarać. łatwiej jednak jest kpić nieudolnie ale kpić.

 • NFC lubi Komentarz

  nie ma co narzekać 50 : 40 to całkiem dobry wynik . Była walka !

 • NFC lubi Komentarz

  Czy nie można takich turniejów robić np w piątek? Na to przyjdzie i tak garstka ludzi.

 • NFC lubi Komentarz

  o srajt wrocil
  a jak byl final to gdzie byl Torun?

 • NFC lubi Komentarz

  Każdy klub ma coś za uszami. Nie ma coś się tak napinać, żużel najważniejszy !!! :)

 • NFC lubi Komentarz

  To że nowy klub jest bez historii, bez medali, bez wychowanków... to w Twoim mniemaniu z góry skazany jest na zagładę ?. Dziwny masz światopogląd :), jakoś o finanse w Częstochowie nie boją się tak sami zawodnicy co kibice, ale cóż, w końcu to kibice są najbardziej zorientowani w realiach klubowych... robią audyty, podpisują kontrakty i robią przelewy... :). Tobie życzę trochę więcej powagi, a powagi jak nie ma się wrodzonej to przy odrobinie wysiłku można się jej nauczyć... Pozdrawiam :).

 • NFC lubi Komentarz

  Zamiast ubliżać i dworować, a już szczególnie moralizować z powodu dawnych długów Częstochowy (powstałych w skomplikowanych okolicznościach, wskutek działalności dziwnych ludzi, z przyzwoleniem centrali, która tolerowała rolowanie długu), kibice z różnych ośrodków w Polsce powinni z wdzięcznością zerkać w stronę dzisiejszego Włókniarza (Eko-Dir), który ratuje dzielną decyzją ligę przed kompromitacją i kłopotami wynikającymi z braku pełnej obsady ekstraklasy. Awans był czyściutki jak łza, lege artis, gdy inni rejterowali. Spójrzcie na swoje podwórko, prawie nigdzie nie obyło się bez podejrzanych manewrów i wygibasów finansowo-organizacyjnych. Teraz - oczywiście - problemem jest skład, który trudno zbudować, gdy inni okopali się, zgarniając z rynku najlepszych zawodników, zanim w ogóle rozpoczął się nominalny czas kontraktowania dla nowicjuszy.

 • NFC lubi Komentarz

  Włókniarz, decydując się na przyjęcie zaproszenia do Ekstraligi, narobił nie tylko dużo kontrowersji, ale też nie lada kłopotu zawodnikom. Jazda w Ekstralidze wymaga zakontraktowania solidnych zawodników, w tym ze dwóch bardzo solidnych. Abstrahując już od tego, że trudno będzie znaleźć takich solidnych żużlowców, którzy ponadto nie mają innych zobowiązań kontraktowych w Polsce, dojdzie do pożegnania z kilkoma tegorocznymi riderami. Klindt, Thorsell, Jeleniewski, Łęgowik, Czaja czy Borowicz mogliby liczyć na jazdę w pierwszej lidze (coś by w niej zdziałali, Czaja i Borowicz też, o ile rozwiązaliby swoje problemy). Tymczasem nie nadają się oni na Ekstraligę, co poskutkuje najpewniej rozstaniem z Włókniarzem.

  Także młodzieżowców czeka trudne zadanie. Polis ma szansę na pokazanie się w paru meczach (na cuda nie liczę, ale prawdopodobne jest zdobycie przez niego ważnych punktów), natomiast Gruchalski zostanie rzucony na głęboką wodę. Żeby tylko nie wpłynęło to negatywnie na jego formę! Wolałbym, by objeżdżał się stopniowo w spokojniejszej pierwszej lidze.

  Powtórzę to, co pisałem już kilka razy: nie zgadzam się na ten awans, lepiej jest odjechać następny sezon w niższej lidze i spokojnie ogarniać prowadzenie drużyny, by ustrzec się przed wpadkami i błędami. Teraz jest za wcześnie na Ekstraligę. Ale ja to sobie mogę gadać...

 • NFC lubi Komentarz

  Zabawne jest to, że kibice innych klub czują większą nienawiść do Włókniarza, niż sami zainteresowani, czyli zawodnicy. Przecież jednym z zawodników z feralnego 2013 roku jest MJJ. A chłopak bardzo często jest widziany przy Olsztyńskiej.

 • NFC lubi Komentarz

  Spłacić długi to powinien ten co je narobił czyli taki Sukiennik,który powinien mieć całkowity zakaz wychodzenia z wiezienia.

 • NFC lubi Komentarz

  Wszystko co się dzieje jest zgodne z przepisami. SCKM nie jest prawnie związany z SA i w żaden sposób nie może/nie musi przejąć jego długów.
  W stosunku do spółki trwa postepowanie upadłościowe w sądzie. Zaskakujące, że gnomy wytykają winy innemu podmiotowi czyli SCKM w wielu wypadkach mając niemal identyczne doświadczenie. Tak samo było przecież w Pile, Opolu, Lublinie, Poznaniu, Świętochłowicach, Krośnie, Gdańsku, Łodzi czy Gnieźnie. Toruń z szamba wyciągnął Karkosik ale nie każdy ma tyle szczęścia. Dokładnie to samo co u nas byłoby w Bydgoszczy gdyby nie poręczenie kredytów przez miasto! A oni czepiają się Częstochowy i to jeszcze Stowarzyszenia które nie miało ani grama udziałów w spółce...
  Weź zostaw! Jak osioł się uprze to nic nie zrozumie tylko będzie stał w miejscu i ryczał!

 • NFC napisał/a komentarz do Kolejarz - Włókniarz: spacerek Lwów w Opolu, gospodarze tylko tłem

  Łęgowik miał (1,3,3)

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.