Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Krakowski Ogór napisał/a komentarz do Żużel. Jan Krzystyniak. Na pełnym gazie: Drabik jak zwykły dopingowicz. Należy mu się maksymalna kara! (felieton)

  Pieprzenie Panie Janku że tak powiem jako Pana wielbiciel sprzed 20 lat. Ja wiem że wtedy był jeden motor i jedna zębatka i tunera miał Pan w nadgarstku. Młody narkotyków ani żadnego steryda nie brał,trawki nie palił, skorzystał z nowinek medycyny żeby szybciej siły odzyskać pomiędzy meczami. Ten sport się zmienił przez ostatnie 20 lat ...Metody są różne... Hampel tlen wdycha pomiędzy biegami, inni żonę ruchają inni z kolei nie ruchają itd ... Powinniście być dumni z tego że macie takiego zawodnika, który jest kropka w kropkę następcą swojego ojca, który też delikatnie mówiąc święty nie był a i tak go wszyscy kochali ... Jeżeli Maks nic nie wysikał niedozwolonego i w ciążę nie zaszedł jak niemieckie lekkoatletki to niech spadają na drzewo. No chyba, że dążymy do tego aby w Polskich zespołach prym wiedli Skandynawowie i inne sweny sqrwenseny a Polskie talenty będziemy konsekwentnie kopać po jajach za byle co ..

 • Krakowski Ogór

  A jeszcze powiem tak, stary Drabol jest legendą wśród wszystkich kibiców 40+ co pamiętają tamte czasy. A prawda jest taka, że żonę bił, i do kaloryfera ją kajdankami przypinał. Wódkę chlał i po pijanemu jeździł. Ale każdy mu pamięta tylko to jak potrafił pod płotem po dużej Tomka Golloba zrobić... Żużel to nie jest sport dla grzecznych chłopców którzy jeżdżą gęsiego od startu do mety .

 • Krakowski Ogór

  Pieprzenie Panie Janku że tak powiem jako Pana wielbiciel sprzed 20 lat. Ja wiem że wtedy był jeden motor i jedna zębatka i tunera miał Pan w nadgarstku. Młody narkotyków ani żadnego steryda nie brał,trawki nie palił, skorzystał z nowinek medycyny żeby szybciej siły odzyskać pomiędzy meczami. Metody są różne... Hampel tlen wdycha pomiędzy biegami, inni żonę ruchają inni z koleji nie ruchają itd ... Jeżeli Maks nic nie wysikał niedozwolonego i w ciążę nie zaszedł to niech spadają na drzewo.

 • Krakowski Ogór napisał/a komentarz do Żużel. Bez Hamulców 2.0. Dariusz Ostafiński: Chore podejście Drabika. Zrób coś z tym Sparto (felieton)

  Zejdźcie z chłopaka, guzik wiecie o jego życiu. Sławek święty nie jest i wszyscy to wiemy od 25 lat. Jeżeli Maksym ma kose z Ojcem i nie chce go w swoim życiu to widocznie ma powód. Dziś na motorze siedzi Maksym i to On odkręca manetkę. A Ociec pewnie wniósł tyle samo dobrego co złego. Maksym jest młodym człowiekiem i ma prawo do swoich emocji a WY WSZYSCY nie macie prawa go oceniać zwłaszcza za monitora. Został Mistrzem świata juniorów i to jest JEGO sukces bez względu na to kto go uczył jazdy na żużlu i kto mu motory przygotował. To Maksym stał pod taśmą i ten tytuł zdobył. Nie umniejszajcie chłopakowi. Niestety nie ma tak sielankowego życia jak Bartek co wcale nie znaczy że nie osiągnie tyle samo a nawet więcej ... A Najman? Jak zwykle próbuje w mediach przylepić swoje nazwisko do czyjegoś sukcesu i nagłośnić, z tego żyje że jest celebrytą bo bić się nie umie co wielokrotnie potwierdził ....

 • Krakowski Ogór lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Krakowski Ogór napisał/a komentarz do Grigorij Łaguta: Prezes Mrozek chciał, żebym jeździł za darmo. Byłem jego synem, teraz nazywa mnie dzi**ą (wywiad)

  W ankiecie wzięło udział 15 tyś kibiców 2:1 przyznało rację Łagucie. Panu Mrożkowi pozostaje droga sądu cywilnego o ile ma w ogóle podstawy do składania pozwu, bo z tego co sam powiedział na konferencji to na te 2,5 mln składa się 2 mln z utraconych przyszłych wpływów z TV. Czyli musiał by wykazać w sądzie, że ROW spadł z ligi tylko i wyłącznie przez GŁ(a co robiła reszta drużyny?) i było to zamierzone działanie GŁ czyli że świadomie się szprycował dopingiem....W kontekście tego że wcześniej Pan Prezes przez wiele miesięcy udowadniał że GŁ zrobił to nieświadomie i jest to spisek środowiska żeby spuścić ROW ligę niżej to życzę powodzenia (o ile pamiętam wtedy do sądu pozywał EL). W mojej ocenie ROW nie dostanie ani złotówki od GŁ i skończy się na ubijaniu piany przez Pana Prezesa oraz karze jaką nałoży na niego GKSŻ za "mowę nienawiści" czyli niesportowe zachowanie....ale przynajmniej Pan Prezes nadal sika prosto ;-) co w tym wieku jest już sporym osiągnięciem ;-) ....a i jeszcze jedno zaczyna mi się przypominać jak to wszystko czytam jeszcze jeden Prezes co wszystkich do sądu pozywać miał, ale to porównanie to już trochę taki cios poniżej pasa więc się wstrzymam ...;-)

 • Krakowski Ogór otrzymał brązowy medal w kategorii Korespondent Dnia

 • Krakowski Ogór

  W kontekście tego że wcześniej Pan Prezes przez wiele miesięcy udowadniał że GŁ zrobił to nieświadomie i jest to spisek środowiska żeby spuścić ROW ligę niżej to życzę powodzenia. W mojej ocenie ROW nie dostanie ani złotówki od GŁ i skończy się na ubijaniu piany przez Pana Prezesa oraz karze jaką nałoży na niego GKSŻ za "mowę nienawiści" ale przynajmniej Pan Prezes nadal sika prosto ;-) co w tym wieku jest już sporym osiągnięciem ;-)

 • Krakowski Ogór

  W ankiecie wzięło udział 15 tyś kibiców 2:1 przyznało rację Łagucie. Panu Mrożkowi pozostaje droga sądu cywilnego o ile ma w ogóle podstawy do składania pozwu, bo z tego co sam powiedział na konferencji to na te 2,5 mln składa się 2 mln z utraconych przyszłych wpływów z TV. Czyli musiał by wykazać w sądzie, że ROW spadł z ligi tylko i wyłącznie przez GŁ(a co robiła reszta drużyny?) i było to zamierzone działanie GŁ czyli że świadomie się szprycował dopingiem....

 • Krakowski Ogór napisał/a komentarz do Grigorij Łaguta: Prezes Mrozek chciał, żebym jeździł za darmo. Byłem jego synem, teraz nazywa mnie dzi**ą (wywiad)

  Myślę że w dużej mierze cała ta "afera" jest podgrzewana przez media i kibiców a przede wszystkim internetowych trolli. Zadałem sobie trud i oglądnąłem całą tą relację z konferencji Mrożka i słowa Prezesa są bardzo spójne z tym co w wywiadzie powiedział Łaguta, jeżeli oglądniecie relacje z konferencji Mrożka i posłuchacie uważnie to Mrożek osobiście potwierdza tam to co jest tu napisane w tym wywiadzie. GŁ dał pierwszeństwo w podpisaniu kontraktu ROW chciał 50% tego co miał w ofercie od Motoru, kontaktował się w tej sprawie z Mrożkiem. Ten posłał go na drzewo i uważał że ma jeździć w ROW za te same pieniądze co np Szczepaniak, a GŁ stwierdził że jest zawodnikiem na poziomie EL i chrzani w takim razie taką ofertę ROW i podpisuje z Motorem i co najważniejsze Mrożek wiedział o tym że GŁ negocjuje z Motorem od samego zawodnika, nie było to dla niego żadnym zaskoczeniem. Miał prawo podpisać w Lublinie? Miał bo niby czemu miałby jeździć "za darmo" czyli 10-20% tej kwoty którą zarobi w Lublinie? Jak się bliżej przyjrzeć to GŁ dał Mrożkowi bonifikatę na okrągły 1 mln zł a ten to odrzucił i chciał jeszcze większej bonifikaty za swoje wsparcie.... Przelicytował i tyle ...

 • Krakowski Ogór napisał/a komentarz do Mateusz Szczepaniak: Zamiatanie problemu pod dywan (wywiad)

  A Wy spłaciliście wszystkich zawodników? Czy raczej roczna karencja "oczyściła" Was z wielomilionowych długów?

 • Krakowski Ogór napisał/a komentarz do Wanda wychodzi na prostą. Jedna transza załatwi problem Szczepaniaka

  W zasadzie od dawna nie udzielam się tu bo to cokolwiek bez sensu biorąc pod uwagę ilość trolli ... Aczkolwiek zaznaczam że nie jestem fanem Pawła Sadzikowskiego, osobiście myślę że przeszedł on drogę od Fana, fascynata i pasjonata do "dorobkiewicza". Wiem też że w Krakowie zawsze było trudno o pieniądze na żużel. Tu jest Wisła, Cracovia tu naprawdę trudno przekonać kogoś żeby wyłożył $$$ na klub żużlowy będący na peryferiach Nowej Huty . Nie chcę usprawiedliwiać nikogo ale gdyby Paweł tak jak Mrożek miał zagwarantowane 3mln z miasta to też mógłby do kamer mówić że ma na to "wyjeba..." Tak czy inaczej Kraków istnieje od 10 lat i się nie zlikwidował się Tak jak "elektryczny" Ostrów czy Włókniarz. Może nie dotrzymują słowa może nie dotrzymują terminów, ale mimo wszystko nie odcinają się od swoich długów. I tu mój szacunek dla Bydgoszczy, która jako klub który wychował Tomasza Goloba i przez wiele lat był punktem odniesienia dla Polski teraz odbija się od dna tak samo jak Wanda. Powoli i uczciwie. A wystarczyło zmienić spółkę i nazwę .......i od razu + kilka milionów w budżecie pozdrawiam kolegów z Częstochowy i Ostrowa .....

 • Krakowski Ogór napisał/a komentarz do Mocne oświadczenie Stali Rzeszów. Prezes chce oddać punkty bez walki

  Stal Rzeszów i tak jest bez szans w tym starciu chyba, że zabiorą ze sobą parę agregatów prądotwórczych na wszelki wypadek ;-) i swojego elektryka.

 • Krakowski Ogór napisał/a komentarz do Wanda - Start: W pojedynku krajowych seniorów - goście na prowadzeniu (zapowiedź)

  Orzeł jak przyjechał do Krakowa to nas zdeklasował, ale czy Start ma choć jednego zawodnika którego chciałby zatrudnić Prezes Skrzydlewski? Trudno tam się dopatrzyć Kościuchów, Miśkowiaków, Loktayewów czy innych bajkopisarzy. Śmiem twierdzić bezczelnie że Start w Krakowie polegnie, jeden Gała meczu nie wygra. Zanim znajdą ustawienia na tym betonie co jest teraz, to będą mogli Gałę z taktycznej puścić ...

 • Krakowski Ogór napisał/a komentarz do Wanda - Stal: Ekscytująca batalia o bonus w Krakowie. Wielki mecz Ernesta Kozy (relacja)

  Stal u nas nie istniała przez pierwszą połowę meczu potem się trochę pozbierali. Tak naprawdę tylko Grajczonek dobrze jechał bo Lampart już w kratkę. Szkoda tego bonusa bo było blisko. Tak naprawdę straciliśmy go w 14 biegu jak Vissing dał się ograć na ostatnim okrążeniu Grajczonkowi. A defekt Mateusza był dość głośny wyglądało jakby by mu silnik wybuchł a potem terkotał trudno "zasymulować " taki defekt, zresztą defekt bez znaczenia kompletnie.

 • Krakowski Ogór napisał/a komentarz do Wanda - Stal: Nie wstydzą się składu i jeszcze nie składają broni (komentarze)

  Gdyby Wanda nie straciła w kluczowym momencie sezonu Hougarda i Klinta to byli byśmy dziś na 2 miejscu w tabeli :-( zawsze musi nas jakiś pech dopaść.

 • Krakowski Ogór napisał/a komentarz do Arge Speedway Wanda sprawiła sensację. Krakowianie nie chcą być minimalistami

  Myślę, że wszyscy są pozytywnie zaskoczeni w Krakowie postawą zespołu. W końcu ten zespół jedzie bez presji. Patrząc na kalendarz to Wanda tak naprawdę rozegrała tylko jeden mecz u siebie jak do tej pory z Unią Tarnów. W kalendarzu mamy jeszcze 6 meczy w Krakowie i 3 wyjazdowe. Jeżeli wygramy wszystkie u siebie to myślę, że mamy szansę na play-off. Z perspektywy czasu można powiedzieć, że szkoda meczu w Rzeszowie. Gdyby odbył się w ładną pogodę na twardym uwalcowanym przez komisarza torze to wynik pewnie byłby korzystniejszy dla Krakowa.

 • Krakowski Ogór napisał/a komentarz do Stal - Wanda: Rzeszowianie zaczynają mecze o życie

  Kraków może ten mecz przegrać i nic się nie stanie, ale u progu sezonu jedzie o niebo lepiej niż Rzeszów i może wygrać... i w kontekście 2 ostatnich kolejek nie będzie to niespodzianka... to Rzeszów jutro będzie się bał...

 • Krakowski Ogór napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Rzeszów musi My możemy :-) Myślę, że nikt tak naprawdę nie wie jak ten mecz się skończy a może skończyć się różnie. Ja Zapytam tylko tak skoro w Łodzi zrobiliśmy 40 pkt to ile zrobimy w Rzeszowie? 41, 42? może 46 ? okaże się, dużo zależy u nas od postawy Nichollsa, jak zrobi 10+ to będziemy blisko 46 pkt...

 • Krakowski Ogór napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Kraków jedzie u siebie, skoro w Łodzi zgromadziliśmy 40 pkt to u siebie powinniśmy powalczyć o 50. Typuję 50 - 40 dla Krakowa, ale mecz będzie na pewno ciężki i na styku, mam nadzieję że przyjedzie dużo kibiców z Tarnowa, długo czekałem na takie derby :-)

 • Krakowski Ogór napisał/a komentarz do Zarząd Speedway Wandy Instal zdecyduje o losie trenera

  Trenerem powinien być ktoś kto się zna na żużlu i zęby na nim zjadł. Wieloletni utytułowany zawodnik na emeryturze, który będzie miał szacunek u młodszych kolegów. A co taki Adam Waigel z całym szacunkiem dla jego zaangażowania jest w stanie zaoferować w parku maszyn takim zawodnikom jak Walasek, Szczepaniak, Mazur, Hougaard czy Suchecki. W czym im pomoże? może im kevlar szczotką wyczyścić i tyle ... a skład ustala pewnie i tak Sadzikowski z Pilchem i zmiany robią na telefon. Taki teatrzyk kukiełkowy gdzie Adam dał se wsadzić kija w d...

 • Krakowski Ogór napisał/a komentarz do Tragiczne wieści ze szpitala. Krystian Rempała nie żyje

  szok [*]

 • Krakowski Ogór napisał/a komentarz do Renault Zdunek Wybrzeże - Speedway Wanda Instal: mecz na odbudowę z zadziwiającą historią w tle

  Dostaniemy bęcki w Gdańsku. Suchecki i Waigel obaj są mistrzami tego sezonu ... Kibice w Krakowie obu mają już serdecznie dość...

 • Krakowski Ogór napisał/a komentarz do Kontuzja Sebastiana Ułamka jednak poważna. Zawodnika czeka przerwa w startach

  czyli jednak z soboty na niedzielę lejemy wodę w tor i robimy bagno żeby przełożyć mecz ,,,,,

 • Krakowski Ogór napisał/a komentarz do Kraksa na torze w Częstochowie. Ułamek z podejrzeniem złamania

  No to w nocy będą lali wodę w tor żeby się mecz nie odbył ....

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Murek

Wesołego królika co po stole bryka,
spokoju świętego i czasu wolnego,
życia zabawnego w jaja bogatego
i w ogóle wszystkiego kurcze najlepszego!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
bamboocha1896

u was zawsze 2 liga zostanie. zapomniales jak wandeczka albo do 20 dostawala albo walkower bo na mecz zawodnicy nie dojechali. pilnuj swojej dziury a od Ostrowa wara i skacz nadawac z pradem i lapówkami. Widera wie ale nie powie a dlaczego? bo ma was w dupie hehe

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.