> Piter - Ivakhnenko((201) ok. godz. 13:40
> U.Radwańska - Bandecchi(491) ok. 15:00
> Chwalińska/Skamlova - Piter/Benoit ok. 16:30

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Ostatnie komentarze

Sortuj:
Marc.

Na zakończenie debel: Piter/Benoit - Chwalińska/Skamlova 6:2, 6:3
Brawo Kaśka! Dość nieoczekiwana wygrana po trudach meczu singlowego. Na osłodę po porażce z Ivakhnenko jest w półfinale debla, a Majka może już w pełni skoncentrować się na meczu o QF z Cengiz.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Marc.

W tym czasie najwyżej notowana w rankingu WTA z trzech z naszych w Altenkirchen, Ula Radwańska(274 WTA) zdążyła przegrać 1 seta i właśnie przegrywa mecz 2:6, 4:6 z najniżej notowaną z dzisiejszych rywalek polskich zawodniczek, Bandecchi(491 WTA). Totalna porażka :/
> wielkie brawa dla Majki, powodzenia w kolejnych rundach!
> mimo porażki brawa też dla walecznej Kaśki
> duuuuży minus dla Ulki

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Marc.

Niestety, mimo walecznej postawy porażka Piter z notowaną o 100 miejsc wyżej w rankingu WTA Ivakhnenko 1:6, 6:4, 4:6. Po takim maratonie trudno też będzie Kasi zebrać siły na czekający ją jeszcze dzisiaj mecz deblowy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Marc.

3 set pod dyktando Ivakhnenko, ale teraz Kasia odłamała na 3:5 i może jeszcze nie wszystko stracone? Trzymaj Kaśka!
4:5 i serwuje Rosjanka.....

| Odpowiedz
blokuj
Marc.

6:2, 1:0 i koniec spotkania, krecz Kolodziejovej.
W 2r. Maja zmierzy się ze zwyciężczynią meczu Lukas(273) - Cengiz(332)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Marc.

Pierwszy set 6:2, ale jestem ostrożny w typowaniu końcowego wyniku po tym, jak wczoraj Kasia Kawa w ITF 60 tys.$ Kioto po pewnym wygraniu 1 seta, w dwóch następnych została zdemolowana przez grającą z WC Kaji.
Eh Kaśka, turniej słabo obsadzony i była okazja na sporą zdobycz pkt.

| Odpowiedz
blokuj
Marc.

4:2 po wzajemnych przełamaniach, walka trwa już 45 minut.
Edit. 5:2.
Dzisiejszą rywalkę Maja pokonała w 1r. debla, a niedawno w ITF Trnawa w parze właśnie z Kolodziejovą pokonała w półfinale dzisiejszą partnerkę, Skamlovą (która tam grała w parze z Zają)

| Odpowiedz
blokuj
Marc.

Maja mimo niższej pozycji rankingowej jest faworytką w notowaniach bukmacherów (1,36 > 3,00) i na razie nie zawodzi, na początek 3:1.....