Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Magical_Passionate

Oj dzięki Spoti za tak miłe słowa;I sorry,że od razu nie odpowiedziałem,ale nie zawsze jestem na forum.Zresztą teraz już właściwie maj i dużo więcej czasu spędza się na świeżym powietrzu.Chociaż niestety na razie pogoda jest dość kapryśna, raz mamy gorąco tak jak przed paroma dniami ,a innym razem zimno.Niestety 1 dekada maja ma być bardzo zimna.ale jakoś na razie wiosna nie może się rozkręcić na dobre.Widać ,to też po turniejach tenisowych np Iga Świątek już w drugim turnieju musi grac niemalże w warunkach polarnych.
Co do wypowiedzi i pewnych przemyśleń,to ciesze się, iż nadajemy na podobnych falach,a przekaz i styl oraz emocje i odczucia względem jakiegoś tematu pokrywają się z twoimi odczuciami i wyobrażeniami.Oczywiście różnice i rozbieżności w postrzeganiu jakiegoś tenisowego wątku,też muszą się zdarzać.W sumie to dobrze,bo na tym polega kulturalna dyskusja.Wielu forumowiczów się tutaj ze sobą zgadza,ale nieraz ktoś inaczej postrzega daną kwestię i dokłada swoją cegiełkę.Dzięki czemu niejednokrotnie jakiś temat tenisowy,czy w ogóle sportowy ewoluuję i można spojrzeć na niego pod innym kątem.
Masz rację,że czasem lepiej jest się trochę rozpisać aby móc w pełni przekazać swoje myśli ,spostrzeżenia pewne refleksje i emocje.Innym razem wystarcza przekaz bardziej lapidarny,zwięzły,ale zawierający istotną treść i sedno.
Ja ,też życzę Ci i wszystkim wielu fajnych i emocjonujących meczy.których z pewością nie zabraknie.'''''''

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [1 komentarz tej dyskusji]

Poczułem, że ta odpowiedź będzie bardziej osobista, więc pomyślałem, że to miejsce może być lepszym na podzielenie się z Tobą tymi kilkoma zdaniami i tu nie narażą się na niespodziewane usunięcie (mam...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
spoti22

Poczułem, że ta odpowiedź będzie bardziej osobista, więc pomyślałem, że to miejsce może być lepszym na podzielenie się z Tobą tymi kilkoma zdaniami i tu nie narażą się na niespodziewane usunięcie (mam nadzieję).
Styl Magicalu, w jakim dzielisz się swoimi odczuciami, jest świetny, gdyż poza wieloma cennymi informacjami, wkładasz w to dużą cząstkę siebie i dzięki temu np. ja, bardzo dobrze wyczuwam Twoje intencje, emocje, złożoność przekazu tak, że czyta się Ciebie super zrozumiale i co ważne przyjemnie. Z początku razem ze Starigniterem, którego wypowiedzi również są niezwykle wartościowe i często czytam Wasze ciekawe dyskusje, wydawaliście się być bardzo podobni i z uwagi na obszerne komentarze i na Wasze sympatie tenisowe. Z czasem natomiast zacząłem dostrzegać różnice między Wami. On jest takim bardziej broniącym swoich tenisistów oraz bardzo lubi wszelakie statystyki, z których niewątpliwie można się także dowiedzieć wielu ciekawych rzeczy. Natomiast u Ciebie czuć dużo empatii dla rozmówcy, szacunku dla jego zdania (mimo tego, że masz często ugruntowane opinie, to wyczuwam u Ciebie dużo tolerancji i empatii) i tak po prostu więcej jest w tym wszystkim Ciebie i Twoich odczuć.
Nie, Magicalu. To nigdy nie będzie wadą, jeśli Cię poniesie i się rozpiszesz. Na tle innych użytkowników, to zawsze będzie jedną z Twoich największych zalet. Gdzie wystarczy zdawkowo, tam wystarczy, ale wiele odczuć trudno przekazać w jednym zdaniu, jeśli chce się by one kogoś zaciekawiły, wywołały różne refleksje i chciało się od razu odpisać i podzielić z Tobą własnymi.
pozdrawiam Cię i życzę Tobie i nam wszystkim wielu fajnych meczów w najbliższym czasie... i najlepiej z sukcesami tych, którym kibicujemy

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

ostatnia odpowiedź: 1 maja 2019 [1 komentarz tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Kri100

Dobry wieczór. U mnie na blogu jest ankieta MISS TENNIS, czyli TENMISS 2019. Zapraszam Cię do udziału w zabawie, która wyłoni ulubioną naszą tenisistkę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.