Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Czeslaw Kaminski otrzymał brązowy medal w kategorii Mistrzowski Komentarz

 • Czeslaw Kaminski lubi Komentarz

  Najlepszy siatkarz świata ma się dostosować,bo Fabian nie potrafi wystawić piłki metr nad siatkę,no nie żartuj panie Wójtowicz.Piłki na wysokości 3 metrów to on może grać do Kubiaka,Śliwki,ale nie do Leona,Bieńka,Nowakowskiego,bo oni tam mają łokieć,głowę,a mnie dłoń,którą atakują!

 • Czeslaw Kaminski lubi Komentarz

  Wilfredo Leon, to doskonały siatkarz. Cieszę się że gra z nami. Wójtowicz jednak ma rację. Fabian Drzyzga posyłał do niego niekoniecznie dobre piłki. Nikt nie był z tego zadowolony, poza przeciwnikami. Wilfredo jest sam w stanie wygrać mecz, ale nie przy kiepskich piłkach i pełnym bloku. Mamy kompletną drużynę. Na każdej pozycji są doskonali zawodnicy. Graj nimi Fabian. Nie zmuszaj nikogo do cudów. Dziel uczciwie, każdemu daj pograć na najwyższym poziomie. Wiem, czasem trzeba się ratować. Wtedy dopiero będziesz mógł pokazać klasę. Swoją i drużyny

 • Czeslaw Kaminski lubi Komentarz

  Od gadania i ocen jest trener i to on powinien ustalić z Drzyzgą i Leonem jak mają grać.A trener stał i się wkurzał po zagrywkach do Leona,czyli widział a niekoniecznie chyba w tej sprawie robił.Było tak przez większość meczów w PŚ.

 • Czeslaw Kaminski napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Drzyzga wielokrotnie z wielką rezerwą odnosił się co do udziału Leona w drużynie narodowej. "On musi wywalczyć sobie miejsce" więc konsekwentnie obrzydza Leonowi życie.Oto cały Drzyzga!

 • Czeslaw Kaminski lubi Komentarz

  Przyjęcie zagrywki przeciwnika i jej odegranie do wystawiającego to .... TRAGEDIA. Drugą TRAGEDIĄ jest GUBIENIE głupio punktów. Czy trener nie może nad tymi mankamentami popracować z zawodnikami ? A może oni w tych elementach są "ODPORNI na WIEDZĘ" ?

 • Czeslaw Kaminski lubi Komentarz

  Puszczenie Kurka do Włoch przed tym meczem, to cios poniżej pasa dla kibiców. Całe szczęście, że komentator powiedział o tym zaraz na początku, bo mogłem wyłączyć i iść spać dalej. Heynen czasami zachowuje się jak niespełna rozumu. Męczyć się 2 tygodnie i wszystko na nic. Coraz bardziej przestaje mi się podobać ten trener w podejściu do gry o turniejowe zwycięstwa, co będzie odbijać się czkawką w takich meczach jak ze Słowenią na ME.

 • Czeslaw Kaminski lubi Komentarz

  Czy nasi nie umieją ułożyć dłoni w bloku i rąk na odpowiednie kierunki, aby piłka z ataku przeciwnika odbita była w boisko, a nie poza boisko ?

 • Czeslaw Kaminski lubi Komentarz

  Dla Brazylii to nie był najważniejszy mecz i oni nie zagrali najlepiej.
  Gdyby przegrywali w tym meczu 0:2 (a była taka możliwość, przewaga w drugim secie została roztrwoniona od momentu gdy Drzyzga zepsuł zagrywkę, później Alan poszedł zagrywać i 3 punkty z rzędu dla Brazylii) to by odpuścili i byłoby 3:0 dla nas. Ale należało wywierać presję na nich. Gdy się zrobiło 1:1 to już było po zawodach.

 • Czeslaw Kaminski lubi Komentarz

  Wystawienie krótkiej do tyłu, gdzie nikogo nie ma było podsumowaniem gry wystawiacza. Potrzebny jest rozgrywający. Drżyzga potrzebuje wolnego od kadry.

 • Czeslaw Kaminski lubi Komentarz

  Drzyzga powinien wziasc przyklad z Rezende jak sie wystawie pilki do takich zawodnikow jak Leal i Leon .Rezende wystawial pilki od pol do metra od siatki Leal walil ponad blokiem .Leon byl albo wrzucany w siatke albo pilke dostawal za plecy poltora metra od siatki w takiej sytuacji Leon traci to co jest jego sila czyli zasieg .

 • Czeslaw Kaminski lubi Komentarz

  Mamy obiecujących siatkarzy. Z taką drużyną można sięgnąć po medal na IO.

 • Czeslaw Kaminski lubi Komentarz

  @ZIBI59
  Oglądałem tylko dwa pierwsze sety, w których Fabian rozgrywał rewelacyjnie. To rozegranie w drugim secie przy stanie 23:23, gdy Śliwka atakował w aut na czystej siatce było genialne.
  Co do Leona to wyraźnie widać, że Heynen idzie w kierunku przyspieszenia gry kiedy to możliwe i to się sprawdza. Leon jest absolutnym liderem drużyny. Problemem Fabiana są wystawy sposobem dolnym. Często niedokładne i musi nad tym popracować.

 • Czeslaw Kaminski lubi Komentarz

  mks89.Moim zdaniem zdecydowanie za malo dzisiaj gral Fabian do Leona po trzech setach Leon atakowal 11 razy Muzaj 21 ta dystrybucjia byla dzisiaj wyraznie zaburzona

 • Czeslaw Kaminski lubi Komentarz

  Kubiak już się kończy, potrzeba zmiennika

 • Czeslaw Kaminski lubi Komentarz

  Okropnie szkoda tego meczu. Każdy set był bardzo bliski. W każdym zadecydowały indywidualne błędy w końcówkach tak naprawdę.
  Bardzo słaby występ Fabiana Drzyzgi na rozegraniu, a także w ataku zarówno Leona, jak i Kubiaka. To właśnie kapitan reprezentacji popełnił decydujące błędy w czwartym secie. Trochę dlatego, że był przeładowany, za dużo grano do niego. Z prawej strony atakował chyba częściej od atakującego. Brakowały wystaw do atakujących. Wiadomo, że najważniejsze jest u Polaków lewe skrzydło, no ale do środka było mało piłek, od pewnego momentu prawie wcale, a do atakującego też mało, chociaż skuteczność tego nie uzasadniała, nie było wcale aż tak źle.
  Brakowało zmian. Weszli w trzecim secie Komenda, Śliwka i Kłos. Każdy z nich był lepszy od zastąpionego zawodnika. Straty nie odrobili, ale mogli grać dalej. Tragiczny w bloku Bieniek(tym razem w ataku też kiepsko), mógł za niego być Kochanowski i Kłos za Nowakowskiego, przecież ten w ataku w ogóle nie grał, a w bloku niespecjalnie. Konarski, chociaż jak zwykle niepewny, miał wyższy procent skończonych ataków od Muzaja, mógł zostać, tym bardziej, że nie popełniał błędów serwisowych poza bodaj jednym.
  Kolejna sensacja stała się udziałem Słowenii, która na mistrzostwach Europy zawsze ma patent na Polaków. W tym spotkaniu praktycznie wszystko im wychodziło. Szczególnie w tych kluczowych momentach. Oprócz skuteczności ataku, przeważali szczególnie w punktach z kontry. Przewaga rozgrywającego była niestety wyraźna, a w tym konkretnym dniu wspaniale spisali się zarówno w przyjęciu, jak i ataku Cebulj i Urnaut.
  Medal jak będzie, to nie będzie katastrofy, ale rozczarowanie jest ogromne. Może zostaną wnioski wyciągnięte i Leon nie będzie dłużej nietykalny, trzymany i na złe i jeszcze gorsze na boisku. Trochę tych punktów zdobył, trochę asów nawet miał, ale wartością dodaną na pewno nie był, bo w przyjęciu różnie bywało, a skuteczność z niezbyt trudnych piłek nawet miał rozczarowującą, często zamiast huknąć w pole, to szukał jakiegoś kiwania, przepychania, co efekty może przynieść jak to robi Michał Kubiak, a nie Leon, który najskuteczniejszy jest w mocnym ataku w dalszy rejon pola. Na pewno choćby Wojciech Żaliński mógłby dać tyle samo, lub więcej zespołowi. Odkąd jest Leon, to reprezentacja ma wyraźnego lidera w ataku i od jego dyspozycji sporo zależy i to działa w obie strony.
  Zawiódł niestety cały zespół, przegrana na własne życzenie.

 • Czeslaw Kaminski lubi Komentarz

  Wyluzujcie, to jest sport. Piłka siatkowa jest nieobliczalna a pompowanie balonika związanego z wygraną nie ma sensu. Teraz trzeba myśleć o zresetowaniu głów i brązowym medalu. Przegrali to przegrali, przecież nie zrobili tego komuś na złość.

 • Czeslaw Kaminski lubi Komentarz

  Nasi siatkarze w tym meczu - wszyscy grali poniżej swych możliwości, tak jakby byli po "bibce". Bardzo słaby Leon, Kubiak (chyba najsłabszy) , ponadto nie grał Kochanowski, za krótko grał Śliwka, zmiany nie były też chyba trafione , za mało gry, za dużo kłótni ze strony naszych z sędziami, sędziowanie pozostawia dużo do życzenia, ale niezależnie od sędziowania trzeba grać , ataki nie raz były zbyt słabe, za mało gry blokiem, za dużo zepsutych zagrywek - w grze naszych wszystko źle funkcjonowało, nie wygra się meczu kiwkami i na stojąco!

 • Czeslaw Kaminski lubi Komentarz

  Co do atakujących. Sprawdził mag Heynen chociażby Malinowskiego? Bartmana? No nie bardzo i wobec absencji Kurka mamy do wyboru: a) Kaczmarka, któremu jednak lepiej idzie w wywiadach niż meczach o stawkę; b) Muzaja z ogromnym potencjałem i słabą głową; c) Konara, który na swój optymalny poziom wraca już kilka lat. Nie mówię, że zawodnicy, których wymieniłem by się sprawdzili lepiej od tej trójki, ale spróbować by nie zaszkodziło. Tylko nie mówcie o konflikcie Bartmana z Kubiakiem, bo ja bym prędzej wolał przewietrzyć szatnię ze świętych krów niż zrezygnować już na dobre z tego pierwszego.

 • Czeslaw Kaminski lubi Komentarz

  Polscy Kibice 7 zawodnik pojawiają tam gdzie gra ekipa Vitala Heynena

 • Czeslaw Kaminski lubi Komentarz

  Właśnie widać to że kibice piłki nożnej przychodzą na siatkowke. Kultura kibicowania w ostatnim czasie spadła, chyba każdy kto od lat ogląda siatkówkę to zauważył.

 • Czeslaw Kaminski lubi Komentarz

  A jaki z niego trener??????.............

 • Czeslaw Kaminski lubi Komentarz

  Zwolniony, on powinien mieć odrobinę honoru i podać się do dymisji.

 • Czeslaw Kaminski lubi Komentarz

  On najmniej zawinił, z góry było wiadomo, że NIE DA RADY. Nie ten potencjał, umiejętności, CHARYZMA. Największą winę (niestety) ponosi mój ulubiony prezes Zbigniew. Polska piłka reprezentacyjna jak i klubowa trze siedzeniem o asfalt, ale pan prezes jest optymistą. Albo żyje już w innej rzeczywistości albo ją zaklina. Moje subiektywne odczucie i ogląd sytuacji jest taki: reprezentacji nie ma, wszystkie krajowe kluby pikują w dół, przegrywają z kelnerami, żaden zespół nie wyjdzie poza krajowe opłotki bo dostaje w tyłek. Taki jest stan na dziś. Powtarzam się ale uważam, że trzeba spowodować trzęsienie ziemi. Co optymistycznego pan prezes widzi i gdzie to wyświetlają??

 • Czeslaw Kaminski lubi Komentarz

  Dwa największe błędy Bońka , to Nawałka i Brzęczek ..... dziękuję za uwagę.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.