Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • daras napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Za garść srebrników więcej i chce odejść,widocznie nie docenili działacze dobrego zawodnika,spuszczali się tylko nad Jakobsenem,aby go zatrzymać. Co do Henia to dziwię się ,że chce odejść i gdzie do rywala za miedzy właściwie. Niech się zapyta taty,że jest klątwa na odchodzących ze Startu od czasu Genia Błaszaka,Marka Mierkusa,NIKT już takiej kariery nie zrobił,nawet gdy odeszli do Polonii Waldek cielak i Jacek gomuła,oni poszli zamiast woja,a i tak wracali.HENIU nie rób tego błędu!!!!

 • daras lubi Komentarz

  Ten pajac z wieżyczki to albo ślepiec albo kompletny ignorant, Oskara ukarał żółtą kartką ale chamskiego zachowania Klindta i Jeppesena już nie widział, niestety to co wyprawiają ci dyletanci na wieżyczkach sędziowskich to kpina z żużla i kibiców.

 • daras napisał/a komentarz do Żużel. Witold Skrzydlewski krytykuje regulamin i wieszczy szybki upadek żużla

  Prezes Orła ma rację,tzw. Eliga to rozgrywki kadłubkowe,która najsilniejsza liga na świecie w obojętnie jakiej dyscyplinie liczy tylko 8 drużyn ????? Oczywiście żadna,ale nasi rodzimi działacze i tzw. prezesiki typowe Janusze żużlowego sportu,patrzą tylko na własny interes,nie na rozwój dyscypliny.Dostają coraz większe pieniądze od TV i chcą się dzielić tylko na 8 zespołów,bo już na 10 albo nie daj Boże 12 drużyn to by było mniej do ich kieszeni i tak jest od lat,najlepiej jakby w ELidze było pewnie 6 drużyn i więcej kasy do podziału !!! A już wymyślanie różności w przepisach to kpina z kibiców i samych zawodników i dyscypliny,pseudo działacze chcąc się wykazać,jacy są mądrzy,udziwniają te rozgrywki,PO CO TO KOMU ???? W tym roku wymyślili Janusze w trakcie rozgrywek,że nie ma baraży ani PL w niższych ligach ,DLACZEGO pytam się ????? Co ma to wspólnego ze sportem??? Tylko mi nie mówcie,że pandemia itd. Myślę,że baraże Grudziądza z Łodzią czy Gnieznem były by niezmiernie ciekawe.....

 • daras napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Wszyscy działacze ,którzy zdecydowali,że nie będzie play off i baraży WON ze sportu!!! Kretacze i oszuści!

 • daras napisał/a komentarz do Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno - Zdunek Wybrzeże Gdańsk

  Wszyscy działacze co zadecydowali o braku play off i baraży ,von ze sportu!!!!

 • daras napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  I taka jest różnica między menago,który był zawodnikiem,a takim papierowym z zamiłowania,zrobili gospodarze w końcówce tor jaki chciał Skornicki i menago Rafał i zawodnicy nie potrafili tego już odgadnąć i pojechali już ofermowato jak z Tarnowiem przez cały mecz. Skoro Rafał już mówi,że się wypalił,to powinna być natychmiastowa rezygnacja,bo błędów popełniają coraz więcej. Czas dac szansę komuś innemu,np. Tomkowi Fajferowi albo P.Paluchowi,starym żużlowym wyjadaczom!!

 • daras napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Pojechali jak sportowe ofermy i głąby kapusciane,a największą ofermą menadżer rafau,zwycięskiego składu się nie zmienia,stara sportowa zasada

 • daras napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Heniu jak taka piz....a !!!

 • daras napisał/a komentarz do Żużel. Sam Masters nie cierpi twardych torów, a dwukrotnie brylował na betonie w Gnieźnie

  A co lubi ??? Kopę,tak jak w Anglii,gdzie nikt nie chce tego oglądać,bo nie ma ścigania tylko walka z torem,dlatego tam żużel już zaginął!!! Na krykieta czy polo więcej ludzi przychodzi.......

 • daras napisał/a komentarz do Baraże o PGE Ekstraligę niemal na pewno dojdą do skutku. Nawet jeśli ich wynik nie będzie mieć znaczenia

  Dlatego E-liga powinna liczyć 10 lub więcej drużyn,wtedy problem główny takiego awansującego zespołu jest trochę mniejszy,ale niestety chytre i krótkowzroczne tymczasowe prezesiki klubów Eligi,jak starzy GANGSTERZY,nie chcą dopuścić do podziału forsy od sponsora, DLA większej ilości klubów,by mieć więcej do siebie!!! W tym systemie co jest, taki beniaminek,zawsze stoi przed murem i problemami,np.jakim składem będzie dysponował,co wtedy,gdy nie będzie nikogo mógł dodatkowo kupić,bo nikt z klubów krezusów nie będzie chciał odejść,bo po co,to co wtedy???Z resztą Eliga już gotuje się we własnym sosie,do tego działacze Eligi też mają dziwne wymagania,za które każą klubom słono płacić,albo zmuszają pośrednio prezydentów miast żużlowych na swoje wydziwienia do pokrywania kosztów,czyli z pieniędzy samorządów czyli de facto z naszych pieniędzy,kibiców !!!!Jaki to ma sens???Przypomnę jedno kuriozum,wymyślone przez owych pseudo działaczyków kilkanaście lat temu,że na każdym stadionie, Eligi czy I ligi,musi być oświetlenie!!!! To się dziś PYTAM ile meczy było rozgrywanych,przy sztucznym oświetleniu w tym roku czy w zeszłym chociaż ????Może jeden czy dwa w Elidze,a w I lidze chyba ZERO,ale koszty utrzymania całej tej infrastruktury ponoszą kluby lub miasta!!! Dużo by jeszcze pisać,ale coś mi się wydaje,że do tej kadłubkowej tzw. najlepszej na świecie Eligi to nikt nie będzie chciał awansować,ba, co to za najlepsza liga,gdzie w połowie sierpnia połowa zespołów może już IŚĆ SPAĆ,podobnie jak w I i II lidze !!!!!!! Śmiechu warte i tyle!!!! I to ma być ta najlepsza liga ??????

 • daras napisał/a komentarz do Żużel. Rafael Wojciechowski: Nie chcieliśmy przesadnie nawadniać toru. Liczę na finał i pełen stadion (wywiad)

  Wynik dobry i nie dobry.Gdyby Jurica utrzymał zwycięstwo w ostatnim biegu,było by 11 różnicy,wtedy można by więcej mieć optymizmu!! A tak jednak realnie patrząc,te dwa defekty i strata być może Damiana Stalkowskiego,oby chłopak wrócił jak najszybciej do zdrowia,może się odbić czkawką!! Na swoim torze Ostrów pojedzie lepiej i na pewno go zrobią pod siebie,choć wydaje się,że teraz gospodarze będą pod większą presją i wtedy wszystko możliwe !!!

 • daras napisał/a komentarz do Żużel. Start chce wyrównać rachunki i wjechać do finału. Awans to inna bajka

  Wkurza mnie jak tzw. Eliga ma jakiś wymogi wobec awansujących i nie tylko!!!! Kurczę lepiej niech prezesi z tych klubów zdecydują się powiększyć Eligę,a nie myśleć tylko o zgarnięciu jak największej kasy do siebie z praw telewizyjnych i sponsorów tytularnych !!! Niech pomyślą o innych także,bo inaczej gołym okiem widać,że ta liga kadłubkowa już gotuje się we własnym sosie !!! Połowa drużyn kończy sezon latem,to już jest kpina z kibiców ,nie wszyscy przecież zmieszczą się do czwórki,a odjechanie 7 meczy na własnym torze,to ma być najlepsza liga ????? To paranoja i hipokryzja działaczy tam w Centrali !!!

 • daras napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Będzie blisko wyniku z Ostrowa,tylko dla Startu i bonus może być sprawą otwartą,w każdym razie biegi poszczególne mogą być ciekawe. Może być tak,że ROW przegra w Lodzi,my wygramy w Gdańsku i nawet pierwsze miejsce przed PO może się trafić,ale wtedy by zachodzili w głowę redaktorki wszystko wiedzące !!!!

 • daras napisał/a komentarz do Żużel: Start - Ostrovia: Mecz prawdy dla Andrieja Kudriaszowa. Miał być torpedą, wyszedł kapiszon (zapowiedź)

  Mecz będzie ciekawy,wygramy gdzieś w okolicach 52-38,bonus dla Ostrowa i Wybrzeże po raz kolejny nie wejdzie do PL !!!

 • daras napisał/a komentarz do Start - Wybrzeże: Twierdza runęła na "dzień dobry". Kacper Gomólski pogrążył macierzysty klub (relacja)

  Nie chodzi mi o Śwista,akurat wypowiedzi byłych żużlowców,są w większości właściwie,ale o tzw.znawców dziennikarzy,szczególnie z eligi,już od kilku sezonów wstecz,wypowiedzi,że jak ktoś kogoś dotknął,to zaraz winny,nie tędy droga,to jest w końcu żużel. I to nie tyczy dzisiejszego meczu,ale także wielu innych z poprzednich lat we wszystkich ligach.

 • daras napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  A tak swoją drogą,Gdańsk wygrał zasłużenie,może właśnie dzięki niedocenianemu Cyferowi,on przywiózł bardzo ważne pkt.,a nasi po dobrym początku,potem błądzili jak zwykłe gamonie,niestety Rafael,może nadaje się na menago do zarzadzania pieniędzy,ale na żużlu to jednak trzeba trochę się znać.

 • daras napisał/a komentarz do Start - Wybrzeże: Twierdza runęła na "dzień dobry". Kacper Gomólski pogrążył macierzysty klub (relacja)

  Ale on mu nogi,nie ściął,musnął delikatnie,to szpryca powoduje wiecej siły uderzenia,a jakoś od szprycy nikt nie chce upaść,bo wtedy sędzia go wykluczy,to problem nie tylko od dziś,ale od wielu meczy,jak tylko telewizja pokazuje mecze i jakieś przypadkowi dziennikarzyny od ogórków mówią o kontakcie,to zaraz sędziowie biorą się za wykluczenia.To nie szachy prawda,a cwaniaków,którzy to wykorzystują niebrakuje prawda?

 • daras napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Tak się zastanawiam,czy ogladam żużel,czy koszykówkę? Za każdym razem,jak zawodnik zostanie musnięty,musi zaraz upadać,jakby tańczył na lince,przecież miał cały wiraż na opanowanie!Wiele razy uderzają się łokciem i nie upadaja!takie sedziowanie zabija tylko żużel,to się tyczy dziś Mirka,a wczoraj Walaska.Takich Neymarów,w żużlu nie chcę oglądać!

 • daras

  A jaki sponsor będzie wykładał pieniądze na ligę składającą się z 6,7 lub 8 zespołów ??????? Chyba jakiś niedorozwinięty laik !!!! JESTEM za 10 zespołową ELIGĄ i pozostałymi zespołami w drugiej lidze,tylko bez podziału na bzdurne grupy !!!!! Tylko w taki sposób z czasem wyrówna się poziom każdej ligi.

 • daras napisał/a komentarz do Damian Gapiński: Żużlowe nierealne

  A jaki sponsor będzie wykładał pieniądze na ligę składającą się z 6,7 lub 8 zespołów ??????? Chyba jakiś niedorozwinięty laik......ILE razy będzie pokazywany w TV jego klub jako gospodarz,przy tylu meczach???? Każdy umie liczyć !!!!! Niestety,gdy o żużlu i jego kształcie, decydują BOGATE SNOBY z paru ośrodków,nie mające pojęcia o sporcie,to sytuacja tej dyscypliny wygląda jak wygląda !!!!

 • daras napisał/a komentarz do Dariusz Śledź nie szuka usprawiedliwień. "Nie wykluczam zmian w składzie"

  To też jest rzeczywiście tandeta,ale przynajmniej dużo więcej meczy mają kibice kopaczy!!!

 • daras napisał/a komentarz do Dariusz Śledź nie szuka usprawiedliwień. "Nie wykluczam zmian w składzie"

  Ja nie chodzę już na KADŁUBKOWĄ TANDETĘ zwaną żużlem,tylko sporadycznie !!! Czas to wreszcie ludzie zrozumieć,że ten sport stał się przez takie podejście i takie rozgrywki TANDETĄ !!!!

 • daras napisał/a komentarz do Robert Miśkowiak pewniakiem Polonii Bydgoszcz w Gnieźnie

  Masz i trochę racji,ale my kibice możemy wiele np. zbojkotować całe to tałatajstwo i np. nie przyjść na mecze,wtedy działaczyki od centrali po kluby,jak i sami zawodnicy,od razu pójdą po rozum.....no właśnie tylko trzeba to najpierw mieć i nie patrzeć na czubek nosa.

 • daras napisał/a komentarz do Robert Miśkowiak pewniakiem Polonii Bydgoszcz w Gnieźnie

  Jak to jest ,że tam gdzie jeździ Miśkowiak,kluby padają jak ścięte.....chłopak przynosi pecha czy tak drenuje ???? Szkoda by było Bydzi !!!!!

 • daras napisał/a komentarz do Robert Miśkowiak pewniakiem Polonii Bydgoszcz w Gnieźnie

  Może i pewniakiem,ale i tak Start wygra 51-39,jak tylko nie będzie przeszkadzał najlepszy z najlepszych sędziów,który nb. powinien już dawno oglądać żużel TYLKO w TV,a nie zasiadać na wieży !!!!Dlatego nie chodzę na żużel,gdy widzę całą tą TANDETĘ działaczy z Centrali i także klubów,dopóki nie będzie porządnych rozgrywek w dwóch ligach !!!! Kadłubowe tandetne rozgrywki mnie starego kibica,NIE INTERESUJĄ !!!!!

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.