Monika Fika - lubi

 • Monika Fika lubi Komentarz

  Komentarz usunięty przez użytkownika

 • Monika Fika lubi Komentarz

  Zawsze chciałem by po Dortmundzie poszedł do Manchesteru United lub do Milanu to moje ulubione kluby a gwiazd im potrzeba od kiedy straciły swoją swietność jaka miały za Fergusona i Ancelottiego !

 • Monika Fika lubi Komentarz

  Gdzie? To ja się zapytam inaczej który klub ma napastnika który strzela co sezon po 30 bramek i nie liczmy jednego sezonu i nie wliczajmy Messiego i Ronaldo to odpowiedź będzie szybka . Rozumiem można go nie lubić choć nie wiem za co nie lubić ale to już taka mentalność choć prawdę mówiąc to już takiego napastnika mieć nie będziemy i nie mieliśmy nigdy . Sam wszystkiego nie zrobi nie ma odpowiednich partnerów bo Bayern szczędzi grosza i niestety jest do tyłu przed paroma klubami gdzie nie szczędzi się na transferach . A propo wieku to nie ma znaczenia gdy ktoś dba o formę taki Ronaldo i Messi to i do 50 będą grali A w naszej lidze to i z 70 . Ja na jego miejscu też byłbym wkurwiony bo ribery i roben to już trochę za mało żeby nic się o LM Muller też jest słaby A gwiazd w tej drużynie nie ma nawet nie ma kogoś kto by się wyróżniał

 • Monika Fika lubi Komentarz

  sport po ciemku można uprawiać jak najbardziej ale wtedy niech nikt nie oczekuje, że takiemu cichociemnemu sportowcowi ktoś za coś zapłaci, sport w świetle reflektorów wymaga także obecności komentatorów

 • Monika Fika lubi Komentarz

  Adam ma rację. Trener wprowadził niepewność, a chłopacy są zdołowani.

 • Monika Fika lubi Komentarz

  Ten gość szczesnny niech z przodu nazwiska dopisze sobie NIE
  POZDROWIONKA

 • Monika Fika lubi Komentarz

  To ja podziękuję takiemu ojcu za tak dobitne uświadamianie o popełnionym błędzie.
  Wystarczyłoby, gdyby wyraził opinię , że Szczęsnemu nie wyszła niestety ta akcja i popełnił błąd. Miał prawo do takiej oceny. Mówienie jednak tego w taki sposób, było niedopuszczalne. Gdyby Twój syn grał i popełnił błąd, a Ty byłbyś dziennikarzem, to jak powiedziałbyś o tej sytuacji? Ja powiedziałabym " Wojtek niestety popełnił fatalny błąd ". A stary Szczęsny mówi "dopełnieniem wszystkiego była przebieżka naszego BRAMKARZA". Nawet nie używa imienia syna. Rozumiesz to? Dla mnie to dno, niezależnie od Jego osiągnięć. Z resztą. O jakich my osiągnięciach mówimy? 10 meczy towarzyskich w kadrze i cała kariera w polskiej lidze.

 • Monika Fika lubi Komentarz

  powinien grać Kownacki a nie Milik

 • Monika Fika lubi Komentarz

  Aby była zaliczona asysta, to musi paść bramka. Lewandowski podań o potencjale asysty miał bezliku, ale ten który dostał piłkę, musi chociaż trafić w światło bramki, a wtedy rodzi się szansa na zdobycie gola

 • Monika Fika lubi Komentarz

  Nie jestem ekspertem, ale wyciąganie wniosku o tym czy jest egoista czy nie na podstawie asyst chyba nie jest do końca uczciwe.
  Ja bym postawił inna hipotezę i tez myślę ,ze jest trafna.
  Na podstawie statystyk Lewandowskiego można powiedzieć ,ze w drużynie Mistrza Niemiec nie potrafią wykorzystywać okazji , czyli asyst.
  Lewandowski potrafi dlatego oni sa Mistrzem niemiec a on Królem strzelców.


 • Monika Fika lubi Komentarz


  Najskuteczniejszy polski zawodnik w historii rozgrywek UEFA: 52 gole[48]
  Najskuteczniejszy polski zawodnik w historii Ligi Mistrzów, a także dwunasty najlepszy strzelec tych rozgrywek: 45 goli[138]
  Polski zawodnik z największą liczbą występów w historii Ligi Mistrzów: 72 mecze[50]
  Pierwszy zawodnik w historii Ligi Mistrzów, który strzelił najwięcej bramek Realowi Madryt: 6 goli[139]
  To tylko mały ułamek osiągnięć Lewego i nazywanie go "drewnem" to czysta zazdrość, głupota i brak szacunku do najlepszego piłkarza w historii polskiej piłki!!!

 • Monika Fika lubi Komentarz

  Czegoś nie rozumiem, powiem wiecej - Pan Tajner mnie irytuje - wyraza uznanie ze Kamil oddal swoja premie. Czy aby nie dlatego, ze Zwiazek ktorego on jest Prezesem nie jest w stanie wynagrodzic godziwie wspolautorow sukcesu Kamila?

 • Monika Fika lubi Komentarz

  Ja nawet rozumiem Jej frustracje - pożegnanie z Igrzyskami nie wypadło - do tej pory - jak liczyła. Ale nie mogę zrozumieć tej fali hejtu - pomnożonego przez ilość lajków - ze strony użytkowników portalu. Kiedyś przeważali tu kibice..teraz to już nie są Sportowe Fakty. To Skumulowane Frustracje. Zresztą komentarze na tym portalu nie odbiegają poziomem od komentarzy w internecie na różne tematy."Na fali" jest obrażać, dawać dobre rady, znajdować szczególna przyjemność w poniżaniu. Szkoda...oceniać każdy może, trochę lepiej lub trochę gorzej...ale Stuhr "to" robił z wdziękiem, z dystansem do siebie, z przymrużeniem oka. A tu większość jest "zakochana w sobie z wzajemnością"....do tego stopnia, że tworzy multikonta, żeby się lajkować. Jednego jestem pewna....nie dojdziecie w hejcie do takiego mistrzostwa, do jakiego doszła Justyna przez te lata....różne dla Niej prywatnie, ale sportowo mistrzowskie.

 • Monika Fika lubi Komentarz

  Kowalczyk odniosła mnóstwo sukcesów w biegach narciarskich w swojej karierze. Zdobyła 5 medali olimpijskich ( 2 złote 1 srebrny 2 brązowe) , 8 medali Mistrzostw Świata (2 złote 3 srebrne 3 brązowe) w Pucharze Świata 4 Kryształowe Kule, w Tour de Ski cztery razy zajęła 1 miejsce, a tu się toczy dyskusja czy powinna pojechać na olimpiadę ? Powinna ,za te wszystkie sukcesy sportowe może pojechać nawet jak to hejterzy określają turystycznie .

 • Monika Fika lubi Komentarz

  on sam zostanie.Chyba zdaje sobie sprawę by odbudowac skoki w Austrii to potrzeba trzech sezonów. A swoja droga on bardziej polski niż austriacki.Kto tak uważa niech kliknie +

 • Monika Fika lubi Komentarz

  Masz krótką pamięć kanapowy kibicu,zapomniałeś o 2 ZŁOTYCH medalach olimpijskich zdobytych za Kruczka?że o pucharach świata nie wspomnę.
  Jesteś małym typowym sfrustrowanym i niespełnionym człowieczkiem.Musi być tobie ciężko,współczuje...

 • Monika Fika lubi Komentarz

  co do warunków to nie były one takie same dla wszystkich. Jak Niemcowi dmuchło na prawie 5 pod narty a Kamilowi prawie 4 w plecy to nie ma mowy o jednakowych warunkach.

 • Monika Fika lubi Komentarz

  W pierwszym konkursie skrzywdzić strasznie Hule, chłopak widać że jest podlamany. Jeszcze "to" z normalnej skoczni siedzi mu w głowie. Wszędzie machloje, nie wieżę że zawodnik po pierwszej serii prowadząc różnica 8 pkt. Nad drugim zawodnikiem przegrywa z piątym norwegiem... I to na skoczni normalnej. Nie mam pretensji do wellingera bo był wtedy najlepszy, do drugiego Norwegia można gdybać. Ale do trzeciego Johnsona.... Jakoś z tym się nie pogodzie tymbardziej że suma długości skoku u Huli była o metr dłuższą i za wiatr też mu mniej pkt. objęli. Jak dla mnie największe oszustwo tej olimpiady. Nawet dzisiaj jakby Kamil był czwarty mniej by to śmierdzialo jak piąty Hula tydzień temu.

 • Monika Fika lubi Komentarz

  Cytuję : " Choć z tymi warunkami to też nie do końca, bo przecież nasz mistrz miał w pierwszej serii kiepski wiatr. Musiał sobie radzić mimo wsparcia od losu. Ba! Mocno spóźnił wyjście z progu, a mimo tego prowadził, co zauważył również Adam Małysz w swoich komentarzach pokonkursowych. "- Czy autor felietonu czyta co wypisuje zanim nacisnie guzik >> opublikuj

 • Monika Fika lubi Komentarz

  a kto normalny słucha jak bredzi coś tam jakiś szczerba