Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

  • Grzegorz Ł napisał/a komentarz do PŚ w Lahti. Halvor Egner Granerud był wściekły. Protokół FIS budzi kontrowersje

    Łagodniej proszę, to jest jeden z niewielu sportów gdzie zawodnicy zmagają się z żywiołem i są raczej na stopie przyjacielskiej i niech tak będzie. Może spójrzmy no to inaczej, czy ten Granerund nie ma racji. Punkty za wiatr są liczone bardzo niedokładnie (jest podobno 70 tys skoków pod lupą naukowców niechby się tym zajęli). Kogo obchodzi styl, jest to bardzo duży obszar niesprawiedliwości i ew. korupcji sędziów. Należało by usunąć tę punktacje za styl całkowicie. Zostawić tylko punkty karne (ok. - 3) za podpórkę i ( ok. -6 za przewrotkę). To spotkało Granruda może spotkać każdego innego zawodnika.

  • Grzegorz Ł

    Jak widać wszyscy nieco (od 0 do 0,2 p.) faworyzują swoich skoczków oprócz Norwegów.
    Pamiętam że niedawno Granerud zwrócił uwagę we Polacy mają większe szczęście do wiatru. Nie miały w tym racji, gdyż jest to sprawa losowa. Miał natomiast racje w tym, że punkty są kompensowane za wiatr (i tu już mam skalę od -20 do 20 punktów) bardzo źle naliczane przez obecnym systemie. Może by tak naukowcy zbadali ten temat gdzie problem jest 100 razy większy.

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.