Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • manix lubi Komentarz

  @Skrzydlata Bestia: bo jest nie stabilny i nie jest gwarancją punktów podobnie jak jj zresztą. Dla mnie remis jest sukcesem i koniec tematu

 • manix lubi Komentarz

  Brawo Panie Żyto.Tak trzeba do tych pseudoekspertów zza monitora.Czasami takie męskie słowa są potrzebne :)

 • manix lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • manix lubi Komentarz

  Działacze zielonogórscy pozbywając się ewentualnie Grzesia Zengoty poczynili by wielki błąd. Nie ma na rynku wolnych zawodników polskich którzy byli by lepsi od Grzesia. A wiadomo, co dla klubu znaczy własny wychowanek.

 • manix lubi Komentarz

  Na osiem drużyn brakuje zawodników, przy dziesięciu drużynach pojechali by o wiele słabsi. Wiadomo, więcej słabych zawodników, poziom rozgrywek się obniża. To jest równanie się do tych słabszych. Nie o to chodzi kibicu rzeszowskiej Stali.

 • manix lubi Komentarz

  Zbyt szybkie przenosiny do innych klubów raczej nie często wychodzą młodym zawodnikom na dobre ( wyjątkiem są chłopcy z rodzin o żużlowych tradycjach ) . Przykładem z Ostrowa , niech będzie Łukasz Sówka . Zbyt szybkie przenosiny do Falubazu i rozwój sportowy się tego chłopaka zatrzymał , nie dlatego że Falubaz zawinił w innych klubach dzieje się podobnie . Czy Cieślak jest dobrym trenerem ? I tak i nie z młodym raczej nie lubi pracować wyjątkiem od tej reguły jest Janowski . Starsi zawodnicy z kolei cenią sobie jego rady , uwagi i to nie tylko ci krajowi . Menadżerem też jest na pewno dobrym . Jako człowieka przez grzeczność , go nie ocenię . Podbieranie talentów w polskich klubach to norma , bardzo wiele mogą o tym powiedzieć w Lesznie ( Leszno najczęściej było dawcą ). Przenosiny mają tylko wtedy sens , gdy cała rodzina się przeprowadza i mieszka tam gdzie syn trenuje w innych przypadkach młodzi sobie najczęściej nie radzą . Żeby nie było , są i wyjątki ale to jest margines .

 • manix lubi Komentarz

  Jakby się Wam trener spił przed najważniejszym meczem to też byście grzeczni nie byli, choć akurat z tym "lizaniem butów" to Wodniczak przesadził i to mocno. Mógł to załatwić inaczej, tak jak załatwiają takie sprawy cywilizowani ludzie.
  Ja jednak mocno się dziwię rodzicom tego młodego chłopaka. 12-lat, jeszcze wiele nauki przed nim (zarówno na torze jak i w szkole), a oni dokładają mu 4 godziny jazdy na i z treningu żużlowego (no chyba że się przeprowadzą). I po co? Żeby iść do Cieślaka, który sukcesów w wychowaniu juniorów nie ma a na dodatek nie wiadomo czy zostanie na przyszły rok w Częstochowie? No chyba że liczą na Sławka Drabika ale tu też nie oszukujmy się, ilu on juniorów wychował? Nie liczmy Maksyma bo to jego syn i podejście też mógł mieć inne do niego. Na miejscu tych rodziców poczekałbym jeszcze przynajmniej do końca szkoły podstawowej (dalszy etap nauki można realizować przez szkoły z internatem i wtedy uczyć się bliżej klubu) i raczej starałbym się uderzyć do Leszna, Jankowski ma naprawdę rękę do młodzików.

 • manix lubi Komentarz

  Czarek Maślak i stara śpiewka - od Wrocławia przez Zieloną Górę, Tarnów, Ostrów, ponownie ZG i teraz rodzinną Częstochowę. "Pewne rzeczy muszą być wyprostowane" - tzn. liczby przy wypłacie muszą być odpowiednie plus oczywiście zero krytyki i oczekiwań wyników ze strony działaczy. Bo się treneiro obrazi i pójdzie gdzie indziej. Pytanie, który klub da się na to ponownie nabrać? Niestety znając naszych działaczy odpowiedź brzmi: niejeden :(

 • manix lubi Komentarz

  Widać ze niektóre miernoty mocno sfrustrowane kibicują swoim klubowym idolom zamiast Polakom. A ten jad który się wylewa to wyłącznie objaw głupoty i małości. Żużel to nie sport dla panienek. Bartek jest najlepszym polskim żużlowcem co i w tym roku udowadnia pozycją w GP i wynikami w lidze.

 • manix napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Pierwszy łuk normalna sytuacja jakich wiele. Patryk upadl bo miał koło w górze i tyle. Nikt złośliwe nikogo w bande nie wywoził.
  Cieszmy sie, że mamy dwoch Polaków w finale i aby któryś z nich wygrał finał a najlepiej oby obaj byli na podium.

 • manix lubi Komentarz

  Czy tak niskich lotów wypowiedź, to nie jest wystarczający powód, aby solidarnie zgłosić IKARA do zbanowania...??!

 • manix lubi Komentarz

  Widać, że nie widziałeś nigdy nikogo chorego psychicznie i nie miałeś w ogóle do czynienia z takimi zaburzeniami.
  A skoro tak, to proponuję mieć odrobinę taktu i zachować swoje przemyślenia dla siebie. Jak przystało na kulturalnego człowieka.

 • manix lubi Komentarz

  tobie to kamienie do nóg powinni przywiązać i tak do końca życia powinieneś chodzić . Gdzie się takie zje....by jak ty rodzą ?

 • manix napisał/a komentarz do Falubaz ma w kadrze zawodnika z egipskimi korzeniami. Klub nie zapłaci wysokiej kary

  To może jeszcze jakiś wypad do Rosji trzeba zrobić oni grabili w latach 1939-1989 to tam też jest sporo do odzyskania idąc tropem Twoich złotych myśli

 • manix napisał/a komentarz do Falubaz ma w kadrze zawodnika z egipskimi korzeniami. Klub nie zapłaci wysokiej kary

  A wszyscy Polacy to złodzieje co kradną auta i rowery w Niemczech

 • manix napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Widzę, że niektórym się włączyła rasa wyższa. My Polacy naród wybrany

 • manix lubi Komentarz

  wyjdz i nie wracaj juz

 • manix lubi Komentarz

  Tylko dlatego że za wszelką cenę ekstraliga ratowała torun

 • manix lubi Komentarz

  Walasek ma więcej wspólnego z FALUBAZEM niż Ty. Ośmieszasz nasz klub i przynosisz mu wstyd. Możesz zaklinać rzeczywistość, mówić, że czarne jest białe a białe jest czarne, Możesz wierzyć Antoniemu w wybuch ale Walasek jest Wychowankiem FALUBAZU i z klubem ma więcej wspólnego niż Ty. Ty nigdy nawet nie zbliżysz się do poziomu bycia FALUBAZEM z Walaskiem, bo nie dorastasz mu do pięt.
  Ja Chodzę na Stadion, SEKTOR K, kibicuje naszym i czy się Tobie to podoba WALASEK zawsze będzie FALUBAZEM, bez względu czy go lubisz czy nie. Kto w klubie, z kibiców zna Ciebie, a Walaska WSZYSCY ZNAJĄ....
  Gdzie w kartach historii klubu znajdziemy Ciebie, który uważasz się za FALUBAZA, a gdzie znajdziemy WALASKA? Dalej będziesz zaklinać rzeczywistość ośmieszać siebie i przynosić wstyd innym swoimi wpisami?

 • manix lubi Komentarz

  Jakby nie patrzeć, Frątczak ze swoim honorem pasuje do Wibratora idealnie xD

 • manix lubi Komentarz

  Takie decyzje tylko promuja przekrety na torze. Sedziowie do wymiany bo to albo nie mysli albo ma interes!

 • manix lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • manix napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Ja pierdziele co za pecha ma ten facet. Szkoda bardzo szkoda :(

 • manix napisał/a komentarz do Jest decyzja ws. I kolejki PGE Ekstraligi!

  no a nie można przełożyć meczu Wrocławia z Lesznem na piątek, wówczas można tez przełożyć jeden mecz z niedzieli na sobotę i wówczas byłyby transmisje z 4 meczy w TV.
  Wiadomo trochę roboty przy tym by było ale myślę, że warto.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.