Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Raven lubi Komentarz

  Proponuję zamieścić aktualne zdjęcie, bo nasza sztafeta w tym składzie nie wygrała tych MŚ. Na zdjęciu jest Iga Baumgart-Witan, która nie pobiegła, bo jest kontuzjowana.

 • Raven lubi Komentarz

  Bardzo ładny bieg, jest wygrana i pewnie podbudowanie psychiczne. Nie przeceniajmy też za nadto tego wyniku. 3:27 z hakiem to dość przeciętny czas. Oczywiście na tą fazę sezonu dobry. Wiadomo, że tutaj celem dla ekip nie było robienie szczytów formy, ale zdobycie kwalifikacji na MŚ. Polki pewnie wzmocnią się psychicznie tym biegiem, a to też ważne. Liczenie na ten moment na wygraną z Amerykankami na MŚ czy IO to jednak zdecydowana przesada. Zresztą na tej samej imprezie w przeszłości nasze biegały już nawet szybciej i nie wchodziły na podium. Są najmocniejsze w Europie od 2017 roku i to daje dość duże nadzieje na medal olimpijski - od kilku lat na dużych imprezach podium wyglądało: USA, Jamajka + ekipa z Europy. Amerykanki dzisiaj jak na siebie słabo, ale też nie w optymalnym składzie. Zresztą o czym tutaj mówić, czy ta ekipa rok w rok ma około 5-6, a czasem i więcej pań w okolicach 50 - 50,1 sekund. U nas nikt poza Justyną nie złamał 51 sekund, a Święty zrobiła to raz. W latach ostatnich mistrzowskich imprez Amerykanki (MŚ czy IO) schodziły do czas 3:19. W Londynie zrobiły nawet 3:16. To są wyniki lepsze od naszego najlepsze z ostatnich lat o co najmniej 6 sekund.
  Natomiast przy urwaniu czasu jeszcze przez Justynę i poprawce (na którą chyba najbardziej można liczyć) u Patrycji Wyciszkiewicz jest realna szansa na walkę o srebro z Jamajkami. Ale też pamiętajmy, że z tyłu będzie wiele chętnych ekip. Wczoraj świetnie pobiegły Ukrainki (nie było ich w finale po DNS). Brytyjki, Włoszki, Francuski, a może i Nigeryjki również będą miały wielkie nadzieje na medal IO. W Tokio podstawą będzie przejście kwalifikacji. Te na IO są najtrudniejsze. Dlatego tak ważne są zmienniczki. Poza tym dla mnie jeśli Matusiński będzie na tyle odważny, a chyba jest, to podstawi się działaczom i jasno określi zasady. Jeśli nie będzie naprawdę mocnych facetów w ekipie (panowie nie mają na ten moment nawet kwalifikacji na MŚ w sztafecie) to nie ma sensu męczyć najlepszych dziewczyn w mikście. Niech biegają rezerwowe, albo te, które się nie załapały. Bo to czy będziemy tam na miejscu 6 czy 10 nie ma żadnego znaczenia. Wolę mieć medal w sztafecie pań i 12 miejsce w mikście, niż np. zamiast 5 miejsca u pań i 6 w mikście.

 • Raven został fanem Włodzimierz Szaranowicz

 • Raven lubi Komentarz

  to jest właśnie katastrofalna opozycja, z tym ich zamiłowaniem do lgbt..

 • Raven lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Raven lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Raven lubi Komentarz

  Śmieszą mnie te wszystkiego negatywne komentarze. Ktoś podjął prywatną decyzję i nikt tego nie powinien w żaden sposób kwestionować. Jeśli zaś chodzi o WOT to prowadzą profesjonalne szkolenia podczas których każdy uczestnik doświadczy jak to jest przeczołgać się w błocie. Chyba nie każdy z was ma o tym jakiekolwiek pojęcie...

 • Raven lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Raven lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Raven lubi Komentarz

  Nie powinno się wałkować tego samego tematu. Była informacja i tyle...
  WOT mają zadania i są realizowane, czy da radę: "Ich celem jest obrona i wspieranie lokalnych społeczności, a więc m.in. realizacji przedsięwzięć z zakresu zarządzania kryzysowego, zwalczania klęsk żywiołowych, likwidacji ich skutków, ochrony mienia oraz akcji poszukiwawczo-ratowniczych".

 • Raven lubi Komentarz

  Ja popieram i jej decyzje, i popieram WOT! Gratulacje! WOT to jest to samo, co w USA "National Guard."

 • Raven lubi Komentarz

  Właśnie takie formacie spowodowały że Niemcy nie zajęli Anglii a USA nie opanowała Wietnamu ( małe punkty wojskowe w każdej większej wiosce / kontrola szpiegowska / opór militarny mały ale wszędzie...)

 • Raven lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Raven napisał/a komentarz do MŚ w lekkiej atletyce. Polacy szykują tajną broń na upały. To specjalistyczne koszulki

  "Na pewno Biało-Czerwoni będą mieć bazę w tureckim Belek" znaczy się co???? Codziennie będą dolatywać z Turcji do Kataru???? Przecież to jest ponad 3000 km w jedną stronę!!! Czy może jednak chodziło nie o bazę a zgrupowanie?

 • Raven napisał/a komentarz do Profesjonalizacja PGNiG Superligi Kobiet idzie pełną parą. Znamy kryteria licencyjne

  a sfionsek pzpr co zrobi ze swojej strony dla profesjonalizacji rozgrywek???

 • Raven lubi Komentarz

  Trochę to ciekawe ale chyba mało racjonalne. Jak powstawała liga panów to budżet musieli mieć 1,5 mln, czy to oznacza że wynagrodzenia zawidniczek mają być na poziomie meskiej ligi, czy poprostu leśne dziadki oraz Superliga zoo jako zarządzający, chce dla swoich wyciągnąć kasę na pensje, aby pzpr się znowu poszerzył o kolejnych pasożytów. Dlaczego w zarządzie nie będzie prezesów klubów i nie mówię tu o Panu Mankowskim czy Kuleszy, tylko o rozsądnych i nowych ludziach typu Kielce, Kobierzyce, Koszalin. Dlaczego budżetu nie ustalono na 1 mln, teraz zacznie się dopiero kabaret. Ale skoro w klubach prezesi cicho siedza, to pzpr robi co chce.

 • Raven lubi Komentarz

  Najważniejsze to zmiana trenera.

 • Raven lubi Komentarz

  Brawo pani Igo! Zaskoczyła mnie pani. Jest pani Polką! I to: dawajcie Grażynki.Powodzenia.

 • Raven lubi Komentarz

  Bardzo dobra decyzja.

 • Raven lubi Komentarz

  Panie Witczyk! To wstąpiła czy nie? Tytuł mówi,że tak tekst,że nie. Chyba Pańska logika ździebko szwankuje.

 • Raven lubi Komentarz

  wybrała sobie taka drogę w sportowym rozwoju a ani PIS ani PO ani zydzi nie beda jej zabraniali czy pozwalali.Brawo Pani Igo

 • Raven lubi Komentarz

  Pani Iga Baumgart-Witan ma niezbywalne prawo do decydowania o swoim życiu i sposobie zarabiania pieniędzy,a wszyscy wujkowie dobra rada i pojeby niech zajmą swoim i w czyjeś niech nie włażą w brudnych buciorach.

 • Raven lubi Komentarz

  Brawo Iga jesteśmy z Ciebie dumni

 • Raven lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.