Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • xPats napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Argentyna na 5? I Serbki na 6? Takie rankingi nie mają trochę sensu jak dla mnie większego sensu, bo w tym przypadku w żaden sposób nie oddają siły tych drużyn.

 • xPats napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  O jakich gwiazdach mówimy? Dla mnie jedynie gwiazdami w tej kadrze można nazwać Wołosz i Smarzek. Według mnie na razie nie ma kim ich zastąpić, więc nie myślę, że one się obawiają o swoją pozycję. Grajber faktycznie może się obawiać, ale dla mnie ona nie jest żadną gwiazdą. No a i jeszcze nieszczęsna Kąkolewska, mam wrażenie, że ona czuje się strasznie mocna, ale nie pokazuje tego na boisku...i w jej kwestii również myślę, że może się obawiać o swoje miejsce.

 • xPats napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Oficjalnie odszczekuje wczorajsze słowa, że nie widzę szans na wygraną. Kolejny raz miłe zaskoczenie. Brawo dziewczyny! Jednak potrafią i przyjmować i zagrywać i atakować. Czapki z głów!

 • xPats napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Wątpię, że Polki pokonają jutro Włoszki. Obawiam się, że wyjdziemy z 3 miejsca i w następnej fazie Rosja zakończy nam mistrzostwa. Obym się myliła. Pozostaje ściskać kciuki i kibicować jutro.

 • xPats napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Kolejny raz Heynen pokazał, że wie co robi. Przygotował drużynę do turnieju tak, że nie mamy żadnych problemów z wygrywaniem meczów. Dopóki wszystko idzie po naszej myśli i wygrywamy Vital jest nie do ruszenia i może powołać kogo tylko chce.

 • xPats lubi Komentarz

  Jak na razie jedyny sensowny komentarz.
  Polki dzisiaj zagrały swojego maksa i do maksimum zmusiły Serbki. Wykończyła nas niesamowita Boskovic i jak zwykle bierność naszego trenera.

 • xPats lubi Komentarz

  Kąkolewska i te jej klepnięcia, a szczególnie te przy wyniku 23-23 w 4 secie to był gwóźdź do trumny w tym meczu...

 • xPats lubi Komentarz

  Serbki zagrały moze z 70% tego co potrafią i to wystarczyło na polskie miernoty. Smarzek i długo, długo nic, ten zespół z tym trenerem nic nigdy nie wygra, a ta cala Kąkolewska byla by dobra na tyczkę do grochu, taka sztywna.

 • xPats napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Wielka szkoda, bo Serbki były dziś do ruszenia. Zabrakło trochę doświadczenia i pomocy trenera. Mędrzyk była do zmiany już w trzecim secie. Atak atakiem, ale przyjmowała beznadziejnie. Myślę, że Grajber powinna dostać szansę. Genialna Malwina dziś na Serbki niestety za mało. Stysiak pierwsze dwa sety też bardzo dobrze, później trochę mniej skuteczna, ale się broniła. Środek też dziś nie pomógł. Aśka robiła co mogła i faktycznie te piłki dziś fajnie latały.
  Mimo wszystko brawo za walkę, Serbki musiały się napocić, żeby ograć nasze dziewczyny.

 • xPats lubi Komentarz

  3 na PRZYJECIE? to poważny błąd!

 • xPats lubi Komentarz

  Właśnie. Nijak nie rozumiem tego faceta. 3 atakujące, choć zapewne zobaczymy tylko Smarzek i może chwilami Zaroślińską. A najbardziej kulawa u nas pozycja czyli przyjęcie to tylko 3 siatkarki. Ja bym raczej widział 2 atakujące, 3 środkowe i 5 przyjmujących i w razie czego próbować zmian.

 • xPats napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Bez sensu. Tylko trzy przyjmujące? Stysiak z przyjęciem jak wiemy ma jeszcze duże problemy, a grając na przyjęciu z Grajber i Mędrzyk jakoś średnio widzę naszą grę. Jedyna nadzieją, że Stysiak udźwignie przyjęcie, chociaż tego bym jeszcze od niej nie wymagała. Będzie szło po 50-60 ataków to Smarzek i cała nadzieja, że będzie kończyć. W tym przypadku powołanie trzech atakujących to absurd.

 • xPats napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Ugryźć Serbię w najmocniejszym składzie? Mission imposible, ale cuda się zdarzają, oby tym razem.

 • xPats napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  No i zaskoczył mnie. Obstawiałam Szalpuka i Kochanowskiego. Bardzo szkoda mi Bartka, wydaje mi się, że zaprezentował się lepiej niż Szalpuk i Kwolek. Decyzja trenera, no to teraz po awans.

 • xPats napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Jak tylko zobaczyłam, że Leon nie śpiewa hymnu to od razu pomyślałam - czekam na durny artykuł o tym, że nie śpiewał.
  Aż nie chce się wierzyć, że o takich rzeczach się pisze..

 • xPats napisał/a komentarz do Final Six Ligi Narodów: Polacy nie pozostawili złudzeń Brazylijczykom. Zdobyli brązowy medal!

  Owszem zmiany są często wskazane, ale czy zawsze? Rezende prowadził Brazylię przez 15 lat i ciągle byli na topie, grali galaktyczną siatkówkę w swoim najlepszym okresie. Myślę, z to akurat jest sprawą indywidualna i niekoniecznie trzeba zmieniać trenera, aby następował rozwój.

 • xPats lubi Komentarz

  Niestety ale to wy pismaki ten temat wyolbrzymilście...zrobiliscie z igły widły...czasami się tych waszych artykułów już nie da czytać...

 • xPats lubi Komentarz

  Wiem, że dla wielu "dziennikarzy" może to być za trudne, ale prawda jest taka, że w tym roku dla Heynena istotne są tylko i wyłącznie kwalifikacje na Igrzyska oraz Mistrzostwa Europy.
  Od początku Ligi Narodów pokazywał, że nie zależy mu na Final Six. Ten awans był mu nie na rękę, bo nie da się złapać zbyt wielu srok za ogon.
  Pismakom ze słabszą pamięcią przypominam rok 2012, kiedy to nasza kadra wygrała Ligę Światową i takie dziennikarzyny jak - najgłośniej teraz kwiczący - Wanio okrzyknęły nas już wtedy mistrzami Igrzysk w Londynie..... A potem przyszedł zimny prysznic w postaci załamania formy i ćwierćfinałowej porażki z Rosją (a jeszcze w grupie przegraliśmy przecież wtedy z Bułgarią i Australia).
  Heynen doskonale wie co robi i za co będzie rozliczany.

 • xPats lubi Komentarz

  No i cóż takiego się stało ? Drużyna była przygotowana przez trenera , wykonała swoją robotę na 200%.Drugi trener stanął na wysokości zadania i poprowadził chłopaków przez mecz bardzo profesjonalnie w końcu drugi trener chyba nie jest tylko pionkiem i też może zastąpić pierwszego,wszyscy powinni być zadowoleni. Dlaczego niszczymy zasługi trenera i całej drużyny i nie potrafimy się cieszyć z wielkiego sukcesu całej kadry?

 • xPats lubi Komentarz

  Vital Heynen nie może zwolnić i też nie można Go (spo)wolnić. On już tak ma i niech tak zostanie. Zwolnić lub raczej wywalić trzeba tych co się wymądrzają. Teraz czas nie na podsumowanie bo ono się dokonało bez pomocy tzw znawców dziennikarzy, a na zbliżające się eliminacje do Ol w Japonii.

 • xPats lubi Komentarz

  Według mnie ta sprawa pokazała jedno, a w zasadzie dwie rzeczy. Że niektórzy dziennikarze to półgłówki szukający taniej sensacji aby tylko o czymś mówić, a po drugie ci którzy nie wiedzieli to przekonali się jaką rolę (w rzeczywistości) pełni w PZPS pan Kasprzyk - niewielką. Przecież ktoś musiał chociażby załatwić/przebukować bilety na samolot (z własnej kieszeni tego nie płacił), odebrać Heynena z lotniska itd . Jestem na 1000% przekonany że w PZPS kto miał o tym wiedzieć to wiedział. Widocznie "prezes" Kasprzyk do tych osób nie należy i jego zdanie nie jest zbyt istotne w praktyce.

 • xPats lubi Komentarz

  Jak zwykle nikomu nic nie pasuje.
  Przed zawodami pluli się że zostawił najlepszych i lecą do Stanów rezerwy a teraz gdy rezerwy zdobyły medal to plują się że nie było trenera w czasie meczu.
  My zawsze narzekamy

 • xPats otrzymał brązowy medal w kategorii Promotor Dnia

 • xPats lubi Komentarz

  Odczepcie sie od naszego super trenera . To on stworzył ten zespół. Jest trochę świr , ale za to go kochamy . Gratulacje dla naszego zespołu i dla trenera .

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.