Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Jacek Sietnik lubi Komentarz

  Pazdan po prostu się wypalił zdobyte MP iPP awans do LM w Polsce osiągnął już wszystko co mógł od 2 lat był praktycznie głowa gdzieś w innej lidze... oczywiście najmocniejsze dzięki za 100% twardej postawy w obronie ale od roku było czuć że ta melodia już nie zagra...Tak więc powodzenia i po pół roku kolejnego transferu do tym razem mocniejszego klubu !!!!

 • Jacek Sietnik napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  wielka gwiazda nie dała rady o wywalczenie miejsca w pierwszej 11:) tego można było się spodziewac:) he he

 • Jacek Sietnik napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Ty jagafan smieszna jaga nie zdobędzie mistrza jesteście za cieniutkie belki! W dodatku prostaki!bo gdzie w świecie klub nie przyjmuje kibiców przyjezdnych? Tylko taki śmieszny klubik robi z siebie pośmiewisko i wstyd w świecie!

 • Jacek Sietnik napisał/a komentarz do Kamil Kosowski wznowi karierę, by pomóc Wiśle Kraków

  Jestem kibicem Legi .ale co sie tam wyprawiało to dla mnie totalna żenada.czemu była prezes pierwsze co zrobiła to z ostatniego meczu kase za bilety itd wzieła dla siebie i meża a reszte olała?gora powinnna inne szczeble zaspokojic anie pierwszego siebie.tego juz nikt nie widzi!!!powinni do odpowiedzialnosci postawisc osoby ktore zniszczyły klub doprowadzajac do takiej sytuacji.

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.