Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • pablo ss lubi Komentarz

  @dzik33: w Lesznie z 30 nie wyjda

 • pablo ss napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Brak szacunku do przeciwnika i organizatora. To jest coś o czym nasza federacja powinna pamiętać na przyszłość. Życie dawno toczy się normalnie. Ten "śmiercionośny wirus" jest tylko w kościołach bo tam wszyscy mają maski. Nie ma go w Biedronkach, Lidlach, na plażach, meczach piłkarskich itd.
  Eksperyment socjotechniczny pana R....shilda.

 • pablo ss lubi Komentarz

  Oprócz przyjemności z gry obowiązują zobowiązania organizatora względem publiczności i telewizji . Jeśli Estończycy obawiali się wirusa mogli o tym powiedzieć znacznie wcześniej .

 • pablo ss lubi Komentarz

  Estońskie panienki boją się bezobjawowego wirusa? Prędzejto oni mogli przywieźć tego wirusa do Polski, bo mają więcej zakażeń i śmiertelnych osób w przeliczeniu na osobę niż w Polsce.

 • pablo ss lubi Komentarz

  Nie robi się takich numerów w ostatniej chwili. Zawodnicy powinni zostać obciążeni kosztami takiego postępowania.

 • pablo ss napisał/a komentarz do Polska - Estonia. Cedric Enard: Moi zawodnicy obawiali się, że znów zostaną obwinieni

  @Snajper320: jaką"epidemię"? Tą podczas której ludzie chodzą wszędzie bez masek jak gdyby nigdy nic? Czy ta "śmiertelność", która miała nas zdziesiątkować jak słynne trumny we Włoszech? Znasz kogoś z tym wirusem?
  Epidemia jest w głowie?
  Skandal i tyle. Wszystko było zorganizowanie, opłacone i się przestraszyli. Do tego prowadzi lewactwo. Choroba głowy.

 • pablo ss napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Rycz mała rycz... Płacz maleńka płacz.....

 • pablo ss napisał/a komentarz do Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Unia Tarnów

  Mroczka to zawodnik ekstraligowy nie to co Miesiąc:) as

 • pablo ss lubi Komentarz

  Powinni się cieszyć że promują ich kraj huehue przecież 1 skojarzenie z Kolumbia to eskobar i narkotyki

 • pablo ss lubi Komentarz

  Kolumbijczycy nie lubią... a co oni mają do lubienia gdyby nie Pablo i Narcos większość ludzi nie wiedziałaby gdzie ten kraj leży;)
  A tak poważnie szkoda że nie zrozumieli przekazu ... z resztą jak widac i gałgany w Polsce też :)

 • pablo ss napisał/a komentarz do Kolumbijczycy dowiedzieli się o oprawie Lecha Poznań. Są zdegustowani

  @Łysy.84: dokładnie

 • pablo ss lubi Komentarz

  A jak u sąsiada w derbach Lwowa kibice Karpat zrobili oprawę o Banderze i bandzie UPA to sportowefakciki ani nie pisneli, to samo w Kolumbii fani też świeci nie są ale wiadomo trzeba swojego gnoic! Brawo

 • pablo ss napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  To jest portal sportowy czy gazeta wyborcza?

 • pablo ss lubi Komentarz

  Ciekawe , czy to grupa Bilderberg poleciła opozycyjnej WP wydrukować taki artykuł jakoby odmieńcy byli represjonowani w Polsce ? Nie widzę , aby zwolennicy LGBT byli krzyżowani , to raczej wierzący sa obrażani w marszach i paradach.

 • pablo ss lubi Komentarz

  Cytując klasyka : nie strasz nie strasz, bo się zesrasz. ps. mogę polecić bardzo dobrą firmę do przeprowadzki.Solidna ekipa.

 • pablo ss lubi Komentarz

  Świetny temat na portalu sportowy.
  Mnie to LGBT nie przeszkadza ,ale nie może działać w jedną stronę.Jak żądają szacunku to niech sami to stosują.Bo jak zrozumieć ich zachowanie w rocznicę śmierci Papierza czy w święto Boże Ciało?

 • pablo ss lubi Komentarz

  Śmiało wyjeżdżajcie!

 • pablo ss lubi Komentarz

  Polska i Polacy zastanawiają się, czy chcą, żebyście tu mieszkały...

 • pablo ss lubi Komentarz

  A my normalni, zdrowi psychicznie ludzie, boimy się i brzydzimy chorą lewacką propagandą i wykolejonymi zboczonymi degeneratami spod znaku obsranej tęczy. Stop lewackim faszystom!

 • pablo ss napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Ojej!!!! Ciekawe czy wkurzał bym ludzi wokół mnie gadając ciągle jak to kocham kobiety, machał tyłkiem na platformie jakiegoś marszu, lizał się obscenicznie przed małymi dziećmi czy chwytał za kroczę niczym Michael Jackson???? Hmmmmmm
  Sami robicie wokół siebie szum jacy to jesteście biedni. Dopóki nie obnosicie się ze swoją orientacją wogóle nikt na was nie zwraca uwagi. Zaczyna się to samo co lewactwo zrobiło z Żydami, którzy całe wieki w symbiozie. Teraz już nie można żyda skrytykować bo antysemityzm. Czarny wynoszący telewizor ze spalonego sklepu? Rasizm!!!! Zachowywać się kulturalnie w przestrzeni społecznej i nie opowiadać o swoich stosunkach? Homofobia.
  To jest środek Europy, której kultura jest rzymskokatolicka, biała i heteroseksualna. Wy jesteście mniejszością. Żyjcie w spokoju i dajcie żyć innym.

 • pablo ss lubi Komentarz

  Wszechwładny Pan Prezes w swojej argumentacji pomija NAJWAŻNIEJSZĄ kwestię: zmiana trenera na kilka miesięcy przed IO burzy wypracowany przez lata system przygotowań do imprez docelowych, wręcz niweczy szanse Marcina Lewandowskiego na zdobycie olimpijskiego medalu. Tym prezes PZLA zdaje się przejmować najmniej, priorytetem jest władza i bezwzględne podporządkowanie wszystkich i wszystkiego wokół.

 • pablo ss lubi Komentarz

  Wstyd I hanba dla Polskiego Narodu ze takie smiecie jeszcze są co zakazują swoim dzieciom mówic po Polsku. Udają Niemców hahahahaha. Jakos Turcy żyjący w Niemczech mówią dumnie po Turecku (czasami tylko w tym języku).
  Jak Niemiecki jest taki ważny? Gdzie? Bo napewno nie na Świecie. Zaledwie 2 kraje mówiace w tym języku no i kawałek Szwajcarii.
  Angielski Francuski Hiszpański Arabski Mandarynski (ze wzgledu na liczbe ludnosci) to są wazne języki. Niemiecki nic nie znaczy

 • pablo ss lubi Komentarz

  @Paweł Dobrogowski: kolejny zaKODowany ciul

 • pablo ss napisał/a komentarz do DTM. Robert Kubica oficjalnie zaprezentował samochód. Na imprezie pojawił się prezydent Andrzej Duda

  @Kreystek: chyba jednak. Wybrany w demokratycznych wyborach.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.