Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Maciej z Gdańska napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Jedno najsłabszych spotkań wwykonaniu LECHII. Widać już zmęczenie i przesyt piłki u zawodników. Znacznie poniżej oczekiwań i możliwości grał cały zespół. Denerwujące byly próby gry indywidualnej (kiwanie się zawodników) zamiast gry z pierwszej piłki co przynosiło wcześniej efekty w postaci bramek i punktów. Wiele do życzenia pozostawiały nieudane dośrodkowania (zawiesinki), które spokojnie wyłapywal bramkarz. Brak ryzyka strzałów z dalszej odległości. Szkoda straconych 2 pkt, które oddalają walkę o tytuł.

 • Maciej z Gdańska napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Stefanski to kutas jakcała reszta tychnieudaczników z gwizdkiem. Żeby tylko utrzymać się z gwizdaniem meczów na poziomie ekstraklasy zrobią wszystko co trzeba żeby Ległą zdobyła mistrzostwo. Wykartkował Stefański Piasta przed meczem w Warszawie a potem bezczelnie niewidział ręki w polu karnym. Po co zatem grać o mistrzostwo skoro już przed rozgrywkami tytuł ma Legła!!! To co wygwizdują tzw. sędziowie nie ma nic wspólnego ze sportem. Frankowski zamiast dać kartki ległonistom upominal ich, ostrzegał a normalnie należaly się kartki, ktorezobaczyli gracze Piasta. To nie pierwsza taka sytuacja w lidze. Brawo kutasy z gwizdkiem Legła i tak nie będzie mistrzem!!!

 • Maciej z Gdańska

  kurwy na VAR nie widzieli ewidentnej ręki po dośrodkowaniu z rzutu rożnego a ten palant Wieszczycki mówi o ręce przy ciele, gdy wyraźnie widać zatrzymanie piłki ręka . Zmowa tych idiotów z gwizdkiem żeby pomóc Legii zdobyć mistrzostwo aż nazbyt widoczna. ścierwa i tyle.Legia to stara k+urwa.

 • Maciej z Gdańska napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  LECHIA Gdańsk też zbankrutowała i rozpoczynala w IV lidze a dzisiaj jest liderem ekstraklasy. Taki wstrząsowy scenariusz jeszcze nikomu nie zaszkodził. Trzeba pracować z młodzieżą i oprzeć się na wychowankach klubu a nie ściągać pseudo gwiazdki i przepłacać, odsuwając swoich juniorów, którzy są wierni barwom klubowym. Wisła znana była z doskonałej pracy z młodzieżą a dzisiaj to armia zaciężna kopaczy ma w nosie barwy, symbole i to, że Wisła to marka w polskiej piłce. Żadne zaklęcia i zabiegi nic nie dadzą. Trzeba zacząć pracę od podstaw.

 • Maciej z Gdańska napisał/a komentarz do Kibice Wisły Kraków do rana czekali na piłkarzy. Zobacz, jak ich przywitali

  Zdradzili przyjaźń z LECHIĄ na rzecz Ruchu i podzielą jego los. Będą się tułać po boiskach III lub IV ligowych i to koniec Wisełki. Chyba, że Misiek ich uratuje, hahahahaha pęknę ze śmiechu.

 • Maciej z Gdańska napisał/a komentarz do Robert Lewandowski szczerze o swoich zarobkach. "Nie kupiłem Ferrari po to, żeby trzymać je w garażu"

  czy te 15-20 mln euro to dużo czy mało? Chyba nie aż tak dużo skoro Chrzanowski żąda od |Czarneckiego dla jakiegoś tam "adwokaciny" 40 mln bez wylewania potu. Nie dużo skoro ministrowie sypią większymi kwotami Rydzykowi, który nie robi nic poza popieraniem ich poprzez swoje moherowe berety. A jak ktoś bardzo zazdrości Robertowi to nic prostszego powinien zacząć kopać piłkę na tym samym poziomie co On. Będzie kasa, piękne kobiety, samochody, domy i szczęście w pełni

 • Maciej z Gdańska napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Jak gwiżdże to spotkanie dupek Marciniak? Po swojemu, sam ustala zasady. W pierwszej połowie Soriano pod polem karnym podstawia świadomie nogę Ambroziewiczowi unimozliwiając rozpoczęcie kontrataku, jest gwizdek i faul. W drugiej połowie sytucja odwrotna, nogę podstwia Ambroziewicz Soriono, Marciniak puszcza akcję bo przy piłce jest Korona ale gdy następuje przerwa w grze karze Ambroziewicza żółtą kartką. Czyli napastnik może bezkarnie podstwić nogę obrońcy gdy ten zamierza wyprowadzić kontrę natomiast napastnik to święta krowa. Taki jest system sędziowania Marciniaka.

 • Maciej z Gdańska

  Przysłowia to ponoć mądrości narodów ale nie w Polsce. Nie wchodzi
  się dwa razy do tej samej rzeki. Brzęczek chce osiągnąć nie wiem co? Jeżeli z Cionkiem wiąże nadzieję na lepszą grę polskiej formacji obronnej to popełnia nie błąd a wielbłąd.Cionek to nie gracz na miarę kadry co najwyżej słabej naszej ekstraklasy. Obym się mylił ale coś mi mówi, że będę nie jedynym złym prorokiem w kraju.

 • Maciej z Gdańska napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Powinien przy calej druzynie przeprosić Maćka Kalkowskiego i cały sztab szkolemiowy Lechii. Obrażając jednego z trenerów obraża wszystkich gdyż wykazuje dla nich i ich pracy brak szacunku. Peszko to pracownik i ma wykonywać polecenia każdego przełożonego. Taki system panuje wmojej firmie. Co powiem ja, czy moi zastępcy musi być bezwzględnie wykonane i tylko oni i ja ponosimy za swoje decyzje odpowiedzialność.

 • Maciej z Gdańska napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Lechia wygra bez dwóch zdań. Żadne kartki nienależne od tego pajaca Kwiatkowskiego dla Augustyna tego nie odmienią. Lechia jest najrówniej grającą drużyną i do końca roku powiększy jeszcze przewagę nad Ległą i muszą się z tym pogodzić w Warszawie.

 • Maciej z Gdańska napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  W każdej swojej wypowiedzi Stokowiec udawadnia, że jest trenerem całą gębą. Dlatego nie dziwi miejsce Lechii w tabeli i sposób w jaki gra. Trener potrafił wykrzesać z nich wszystko co najlepsze i nie ulegał żadnym naciskom, nawet gdy był krytykowany za odsunięcie od zespołu Marko Paixao. Tak trzymać, kibic naszej ukochanej LECHII od ponad 60 lat popieram działania trenera. Firma ma jednego szefa i wszyscy muszą mu się podporządkować, jeśli nie to jest anarchia, która nie sprzyja sukcesom.

 • Maciej z Gdańska napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Ale straszydlo i to co ona mówi a raczej bełkocze, i toco zrobi. Teraz podnosi głowę i chce pokazać kto rzadzi w Wiśle ,boMisiek siedzi za kakratkami i zapewnedlugo zza nichnie wyjdzie. Mozezaprzeczac wszysdtkiemu ale kazdy myślacy prawdziwy kibic wie, że Wisla to patoloGia i powinna wzorem Włoch zostac zdegradlowana zadziałania "zarządu" o 3czynawet 4 szczeble. Wtedy niech sie wykaże jakato "pani" prezes jest zaradna. Stworzyć bandę bandytow pod szyldem białej gwiazdy poszlo jej bardzo łatwo i szybko. A to wszystko dlatego,ze toleruje sie bandytów na trybunach a dzieciaki z tych najgorszych patologicznych domów patrzą w nich jak w obraz. Wisła, klub z takimi tradycjami przypominadzisiaj prostytutkę stojącą na rogu pod latarnią. Ale taki jest w chwili zarzad klubu.

 • Maciej z Gdańska napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Dlaczego uporczywie nazywa się ich kibicami, kibolami, chuliganami?Przecież to są zwyczajni bandyci wywodzący się z ment spolecznych. Takich jak ten cały "misiek" powinno tak jak pedofili zamykać dożywotnio w ośrodkach odosobnienia. Ciekaw jestem na jakiej podstawie otworzył działalność gospodarczą, skoro był karany! To, że policja Brudzińskiego a wcześniej Błaszczaka i prokuratura Ziobry jest bezpośrednio związana z tym elementem to jasne jak Jasna Góra w Częstochowie. Przyjdzie taki czas kiedy wyciągnął łapy po władzę w kraju tak jak zrobil to Hitler. A te wszystkie pieski pisiorowskie będą skamleć o ochłapy z ich stołu .Wisla to jest stara.....Wisla... jest....

 • Maciej z Gdańska napisał/a komentarz do Prezes Wisły ujawnia kulisy transferu Carlitosa. Piłkarz straszył krakowian

  Twoi wspaniali kopacze jak Lopez dali kolejny raz pokaz wielkich umiejętności i zostali na swoich śmieciach skopani przez mierna Wisłę Płock 4:1. Wcześniej przypomnę skoro nie możesz zapamiętać zostali wyeliminowani przez taksówkarzy i urzędników oraz kelnerów z Luksemburga. Hahaha, cała Twoja Legła i legła w gruzach. Cała Polska piłkarska z was się śmieje! Przestań zatem pieprzyć.

 • Maciej z Gdańska napisał/a komentarz do Kibice Lechii w końcu doczekali się wychowanka

  Lechia odkąd pamiętam (lata 50 ubiegłego wieku) zawsze miała uzdolnionych juniorów, którzy jak w przypadku Jastrzębowskiego,Gładysza i Wierzby w trójkę weszli do pierwszej drużyny Lechii zaraz po Under 19 czy 18. Wcześniej wszedł Maksymiuk, Charczuk, Frąckiewicz i wielu wielu innych. Zaprzestano w zasadzie opierać grę na wychowankach jak zaczął rządzić Mandziara i przywoził wagony kopaczy o umiejętnościach i możliwościach oldbojów. Teraz ktoś zrozumiał, ze nie tedy droga. Najlepsze kluby w Europie mają swoje akademie piłkarskie i czerpią z nich najlepsze talenty do gry we własnych klubach.

 • Maciej z Gdańska

  Głupiś

 • Maciej z Gdańska napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  I terazjego pycha jst ukarana. Prze ietny kopacz z III ligi hiszpańskiej , któremu we łbie się przewróciło. Gra ogony w Leglej i takpewnie pozostanie.

 • Maciej z Gdańska napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Faul Sławka nie podlega żadnej dyskusji i yl po prostu bezmyślny. Jednakzejego działansie poza siniakiem nie spowodowalo żadnego uszczerbku na zdrowiu (kontuzja itp.) Karanie go kara odsuniecia od 11 spotkan ligowych nijak ma sie do przewinienia. Jaką karą należałoby ukarać zawodnika faulującego Haraslina, którego faul wykluczył z gry tego ostatniego na prawie cały poprzedni sezon z gry i okaleczyl go zrywając mu wiązadła. Otrzymał jedynie żóltą kartkę. Czy wymiary zastosowane są zatem hwynchowawcze i odekwatne do przewinien, watpię

 • Maciej z Gdańska napisał/a komentarz do NC+ tłumaczy się widzom z utraty praw do LE i LM

  nc+ robi bokami i schodzi na psy oraz zmierza do swojego końca. Nie są w stanie przebić się ze swoimi propozycjami. Właściwie w kanałach sport istnieją tylko dzięki Lotto ekstraklasa, premier Ligue, NBA i GP żużla. Jeśli stracą, którąkolwiek z tych dyscyplin mogą zamykać stację. Polsat zaczyna mieć dużo większą i ciekawszą ofertę od nc+.

 • Maciej z Gdańska napisał/a komentarz do Lewandowski musi szanować trenera. Kolega z drużyny komentuje zachowanie Polaka

  O tym kiedy zawodnik wychodzi czy schodzi z boiska decyduje trener. Ą psim obowiązkiem zawodnika jest schodząc podziekowactrenerowi za grę. Lewandowski zachował się jak gbur,nie tylko zlekceważył trenera ale go obraził i winien to przeprosić za niestosowne zachowanie. Tylko czy gwiazdka jest w stanie przemyślecswoje zachowanie?

 • Maciej z Gdańska napisał/a komentarz do Sebastian Mila z piwem w ręku. Zdjęcie rozwścieczyło kibiców Lechii

  Seba nie zarabia tak jak większość kibiców 3-8 tys zł. on zarabia prawie 100 tys miesięcznie i mógłby się powstrzymać od reklamy piwa zanim nie zawiesi butów na kołku. To żaden Lechista, tylko frotka na to wskazywała a tak naprawdę to uciekł z Lechii po 2 latach i wrócił do niej na emeryturę...super emeryturę.

 • Maciej z Gdańska napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Paweł, pomyliłeś fora. To nie Gość niedzielny. Jak Ci przeszkadza piękna dziewczyna to idź do księdza.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.