lewybdg - lubi

 • lewybdg lubi Komentarz

  Legia wygrała ligę. Z faktami się nie dyskutuje. Można nawet pogratulować. Małolaty się cieszą i dobrze. Trochę się odgryzą sezonowym prześmiewcom i poprawią sobie nastroje. To jedyna okazja do triumfu. Problem w tym, że mianem mistrza można nazwać jedynie kogoś, kto posiada w jakiejś dziedzinie umiejętności na najwyższym poziomie. Taka jest definicja mistrzostwa. A weźmy taką Legię (albo każdy inny polski zespół). Gra archaiczną piłkę, w zasadzie w chodzonego, co roku dostaje regularnie łomot w Europie od zespołów słabych lub mocno przeciętnych, często stając się pośmiewiskiem. Więc pytam się, co to za mistrz? Patrząc z politowaniem na polskiego "mistrza", UEFA zrobiła nam przysługę i stworzyła Ligę Konferencji. To forum właściwe dla takich "mistrzów", o których piłkarska Europa już dawno zapomniała.

 • lewybdg lubi Komentarz

  Kolejny transfer bez sensu proponuje Moduskiemu stworzenie profesjonalnej szkółki chłopaków w wieku 15-16 lat to za trzy lata będzie miał dobrze przygotowanych piłkarzy i na pewno jeszcze na tym dobrze zarobi

 • lewybdg lubi Komentarz

  Falubaz wyglądał słabo. Oprócz MJJ i Krakowiaka reszta pojechała poniżej swojego poziomu. Największe rozczarowanie to Vaculik i Protasiewicz, bo Kułakow to nie jest zawodnik na Eligę.

 • lewybdg lubi Komentarz

  Podobno była mijanka na trasie. W którym biegu bo przegapiłem.

 • lewybdg lubi Komentarz

  Wspaniałe zawody, piękne ściganie, walka, mijanki. Mimo fatalnej pogody tor przygotowany perfekcyjnie, bezpieczny. Stal jest w takim gazie, że tylko jakiś fatalny zbiego okoliczności może ją pozbawić kolejnego tytułu DMP. Mamy mega pake. Może rotować składem jak chcemy. Stasiu ma do dyspozycji dwóch wspaniałych gości. Szampan już się chłodzi. Ave SG. Kocham Was.

 • lewybdg lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • lewybdg lubi Komentarz

  "Donald Tusk znowu zaimponował internautom." Ośmieszcie się takimi tekstami. Jaka opozycja, takie jej media...

 • lewybdg lubi Komentarz

  Ta ruda szuja powinna biegać po spacerniaku i to do końca życia. Osoba tej gnidy pokazuje jak łatwo stworzyć wydmuszkę medialną. Człowiek który nie reprezentuje żadnych wartości, dla którego na 1 miejscu byl on sam i jego kariera. Sprzedał się każdemu kto dawał kasę: Niemcy, komuniści, nie miało to znaczenia, byle kasa się zgadzała. Wystarczy postawić pytania, jak wszedł w posiadanie mieszkania w Sopocie, jak finansowana była jego partia w latach 90, jak dymał Polske i Polaków na swoje biuro poselskie, itd...

 • lewybdg lubi Komentarz

  jak można na tego człowieka patrzeć .

 • lewybdg lubi Komentarz

  Z Wellem się męczycie , a chcecie z innymi wygrać ? Przecież gdyby nie wałek z najsłabszym AJ i zz to wygranej by może nie było ? O bonusie na MA marzysz ? Well zasłużył na spadek , ale Motor też ma skład na 1 ligę i takie są fakty. Ta wygrana to w sumie wasza porażka , bo bonus odleciał.

 • lewybdg lubi Komentarz

  Komentarz usunięty