Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Lucjanno Fafa lubi Komentarz

  Należy podziękować za to towarzyszowi Edwardowi Gierkowi, który Ślązaków przehandlował z kanclerzem Schmidtem za zachodnie marki oraz towarzyszowi Wojciechowi Jaruzelskiemu, za którego nastroje w Polsce sięgnęły takiego dna, że wielu Ślązaków wyjechało lub zdecydowało się pozostać na Zachodzie. Niemcy są wam, towarzysze, dozgonnie wdzięczni za emigrację milionów Polaków na Zachód. Dzięki zaś panu Tuskowi w przyszłości wiele dzieci polskich emigrantów zasili szeregi reprezentacji Anglii i Irlandii. Albionnteż będzie mu wdzięczny. Polska - nie.

 • Lucjanno Fafa lubi Komentarz

  Jest dobry ale Mesi ma więcej Fanów bo to południowcy i Robert nie będzie na pierwszym miejscu.Trudno takie życi Ale dla Polaków Lewandowski zrobił dużo jest chyba najlepszym powojennym polskim piłkarzm .Poprzednicy byli dobrzy ale występowali w innym czasie i w innych uwarunkowaniach.
  Ale dobrze jest jak jest że mamy takiego Lewego który nie dość że jest dobrym piłkarzm to także poprawnym człówiekiem i to go bardzo nobilituje.

 • Lucjanno Fafa lubi Komentarz

  Piłkarz grający jako typowa dziewiątka jest po to żeby wykończyć,dołożyć nogę,strzelić brame a nie po to żeby kreować..dryblować...ON JEST NAPASTNIK ...znajoma mnie tego nauczyła...ta sama co ciebie pocisnęła:)

 • Lucjanno Fafa lubi Komentarz

  Grali słabo ale wręcz przeciwnie Piszczek był jednym z lepszych zawodnioków na boisku z druzyny Z Dortmundu. Grał w ofensywie wrzutki ,strzały w obronie odbiory nawet siatkę Riberiemu założył. Obiektywnie zagrał dobrze w porównaniu z pozostałymi których trener usuwał z boiska natychmiast i zastepował nie lepszymi. Media chyba szukają winnych porażki nie tu gdzie trzeba.

 • Lucjanno Fafa lubi Komentarz

  Prasa niemiecka jak zwykle w takich przypadkach szuka kozłów ofiarnych wśród Polaków. Nie ma to nic wspólnego z ich poziomem sportowym, natomias bardzo wiele z antypolskimi idiosynkrazjami niemieckich mediów. Tym razem padło na Piszczka. Na Lewandowskim wyżywać się nie mogli, bo w końcu grał w drużynie zwycięzców, w dodatku strzelając trzy bramki. Piszczek natomiast był jednym z najlepszych obrońców BVB tego dnia, o ile nie najlepszym. Oczywiście, nie ustrzegł się błędów, zwłaszcza przy akcji Ribery’ego, ale uczciwie mówiąc nikt go też nie asekurował, choć walczył z nim dobrą chwilę. Ale zanim Lewandowski strzelił pierwszą bramkę z ewidentnego zresztą spalonego, Piszczek dwa razy ośmieszył Alabę. Potem robił to jeszcze kilka razy, zakładając też siatę Ribery’emu. Włączał się w akcje ofensywne, dośrodkowywał, a w końcówce oddał groźny strzał na bramkę Bayernu. Niechętni Polakom niemieccy dziennikarze znaleźli sobie, powtarzam, kozła ofiarnego - ani trener go nie zdjął, ani też jego śniadolicy koledzy z obrony nie dawali mu wsparcia i nie pokazali czegokolwiek na wyższym poziomie od zaprezentowanego przez Piszczka. Opinie prasy niemieckiej na temat jego gry są równie wiarygodne jak te na temat polskiej demokracji.

 • Lucjanno Fafa napisał/a komentarz do Robert Lewandowski w XI wszech czasów Bayernu Monachium. "Absolutnie oczywisty wybór"

  Równie dobrze mógłby powiedzieć z czystym sumieniem: tutaj zdobyłem wszystko, niczego więcej nie potrzebuję, czuje się w 100% spełniony, dalej chcę osiągać wielkie sukcesy z tym klubem - on jest tego gwarantem i dlatego zostaję tu na kolejne lata.

 • Lucjanno Fafa napisał/a komentarz do Niemcy odliczają bramki Lewandowskiemu

  Błąd: 168 goli w 268 meczach. Poprawnie powinno być w 245. Lol

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.