Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Arystoteles napisał/a komentarz do Sandecja już bez Filipa Burkhardta. W Nowym Sączu odetchnęli

  Facet uwierzył, że jest wielkim piłkarzem, bo mu to wszyscy wpajali od dziecka. Dorósł i zamiast pokazywać co potrafi, być dobrym rozgrywającym, to lubi sobie gwiazdorzyć i narzekać w mediach. Nic więcej! Ciekawe gdzie zakotwiczy teraz? Może powrót do Tura Turek, albo Maczków Poznań.

 • Arystoteles napisał/a komentarz do Sandecja chce wspomóc będący w tarapatach klub

  Świetna inicjatywa! Może władze klubu czy osoby postronne nie do końca wiedzą, jak wiele to znaczy, ale środowisko kibiców na pewno pozytywnie to ocenia. Najważniejsze, że Sandecja nie zlekceważyła tego pomysłu, jak pewnie wielu działaczy by zrobiło, tylko wzięła się za robotę. Brawo Sandecjo!!!

 • Arystoteles został fanem Paweł Leśniak

 • Arystoteles napisał/a komentarz do Pierwsze marzenie już się spełniło - rozmowa z Pawłem Leśniakiem, pisarzem i piłkarzem Sandecji Nowy Sącz

  Duże zainteresowanie mediów wzbudza ten chłopak. Zresztą nie ma się co dziwić, bo zazwyczaj piłkarze mają problem aby się wypowiedzieć, a ten napisał książkę. Pewnie dobrą, bo gdyby była słaba to portale by się tak o niej nie rozpisywały. Szacunek dla tego chłopaka.

 • Arystoteles napisał/a komentarz do Miał być drugim Arturem Borucem

  Kolejny to już Drewnianopulos, który został okrzyknięty talentem, bo miał wzrost pod dwa metry. Szybko urósł, więc łapał i wybijał więcej piłek niż kurduple rywalizujące z nim w juniorach. Pewnie wszyscy się nabierali na to, że ma warunki dlatego da się coś z niego zrobić. Okazało się jednak to niemożliwe, bo poza wzrostem nie ma szybkości, refleksu, charakteru oraz ambicji. To już koniec jego "kariery".

 • Arystoteles napisał/a komentarz do Zimowa czystka w Sandecji Nowy Sącz! "Gwiazda" drużyny zesłana do zespołu rezerw!

  To prawda, że obaj ambicją nie grzeszą i pewnie wolą inkasować wypłatę będąc pół roku w rezerwach. Mam jednak nadzieję na takie działania władz Sandecji, które zmuszą tych zawodników do zmiany klubu. Wilczyński to chyba najgorszy piłkarz odkąd pierwsza liga zawitała do Nowego Sącza. Burkhardt należy z pewnością do najbardziej psujących atmosferę pasożytów, bo grał w tych barwach fatalnie, bez zaangażowania. Niech odejda jak najszybciej.

 • Arystoteles napisał/a komentarz do Dwaj piłkarze na wylocie z Sandecji

  Od tego przejścia do Gdyni przewróciło mu się w głowie. Poczuł się gwiazdą, rzekomo zakochał w tym klubie i po dwóch sezonach mu podziękowali. Później jeszcze długo w wywiadach opowiadał, że zalegają mu pieniądze i źle go potraktowali, ale nawet w obecnym sezonie mówił o swej wielkiej miłości do Arki. Ogłaszał siebie Arkowcem, po dwóch sezonach - łącznie 34 meczach. To nawet zakrawa na śmieszność, bo w Sandecji gra 1,5 roku i chyba nigdy dobrego słowa o tej drużynie nie powiedział. Czasem tylko chciał się podlizać kibicom, ale oni nie mają o nim najlepszego zdania. Na murawie w biało-czarnych barwach nie widać było u niego zaangażowania, jakby był tutaj na siłę, a tak naprawdę dla przyzwoitej kasy. Niech odejście z Nowego Sącza, jak najszybciej, ale w takiej dyspozycji to łatwo dobrego klubu nie znajdzie.

 • Arystoteles napisał/a komentarz do Dwaj piłkarze na wylocie z Sandecji

  Jeżeli Burego nie będzie już na wiosnę w Sandecji, to będzie można nazwać tę sytuację dobrym ruchem kadrowym. Co do Wilczyńskiego, to większy pożytek z niego byłby gdyby zatrudnić go przy koszeniu trawy niż w roli bocznego obrońcy. Teraz trzeba tylko za nich ściągnąć jakichś ambitnych zawodników.

 • Arystoteles napisał/a komentarz do Zimowa czystka w Sandecji Nowy Sącz! "Gwiazda" drużyny zesłana do zespołu rezerw!

  Burkhardt to zawodnik z ogromnym potencjałem, ale w tej rundzie był największym rozczarowaniem. Dobre zagrania można mu wyliczyć na palcach jednej ręki, a złe wypisywać całymi seriami. Zapamiętać go można tylko z wiecznych pretensji i fochów na boisku, do tego ciągle w mediach wyznaje miłość Arce Gdynia jakby Sandecja nie była dla niego ważna. Na Wilczyńskiego szkoda słów, bo to parodysta a nie piłkarz. Totalny amator.

 • Arystoteles napisał/a komentarz do Zima przyniesie wielkie zmiany w Sandecji?

  Ten rzecznik wydaje się ogarniętym facetem bo odkąd się w klubie pojawił to widać dobre efekty jego pracy. Zdecydowanie poprawił wizerunek w porównaniu z jego nieudolnym poprzednikiem, tylko ciekawe na ile starszy mu zapału i cierpliwości w działaniu. Prędzej czy później zostanie przyblokowany przez otaczającą go zaściankowość i niewiele będzie mógł już więcej zrobić poza biciem głową w mur.

 • Arystoteles otrzymał brązowy medal w kategorii Komentator Wszech Czasów

 • Arystoteles napisał/a komentarz do Miedziowe na łopatkach - podsumowanie 2. kolejki PGNiG Superligi Kobiet

  Powtórzę to samo, co w meczowym wątku napisałem o spotkaniu Olimpia-Beskid Nowy Sącz z Pogonią Szczecin:

  Słaby mecz, brak dokładności i dużo błędów, to zauważyli wszyscy. Niewiele osób jednak zwróciło uwagę, że na ławce Olimpii-Beskidu było mało zawodniczek do gry. Z tego Szczurek to młodziutka bramkarka, Płachta i Leśniak to niewiele starsze szczypiornistki zbierające doświadczenie, a Rączka i Skorut w ogóle nie miały okresu przygotowawczego! Mikhalevich i Panasiuk dołączyły do drużyny bardzo późno i jeszcze kontuzja Dąbrowskiej-Rusin. Dokładając do tego zdecydowanie za słabe na superligę Maślankę oraz Moskal, także bramkarka Kozieł bez formy wychodzi na to, że zostały tylko Szczecina, Podrygała i Gadzina! Ten jeden punkt z KPR to cud, ale mecz z Pogonią wstydu nie przynosi. Zostało jeszcze trochę punktów do zdobycia, są zespoły z gorszymi dotychczas wynikami.

 • Arystoteles napisał/a komentarz do Bolesna lekcja u siebie - relacja z meczu Olimpia/Beskid - Pogoń Szczecin

  Słaby mecz, brak dokładności i dużo błędów, to zauważyli wszyscy. Niewiele osób jednak zwróciło uwagę, że na ławce Olimpii-Beskidu było mało zawodniczek do gry. Z tego Szczurek to młodziutka bramkarka, Płachta i Leśniak to niewiele starsze szczypiornistki zbierające doświadczenie, a Rączka i Skorut w ogóle nie miały okresu przygotowawczego! Mikhalevich i Panasiuk dołączyły do drużyny bardzo późno i jeszcze kontuzja Dąbrowskiej-Rusin. Dokładając do tego słabiutkie Maślankę oraz Moskal, także Kozieł bez formy to wychodzi na to, że zostały tylko Szczecina, Podrygała i Gadzina! Ten jeden punkt z KPR to cud, ale mecz z Pogonią wstydu nie przynosi. Zostało jeszcze trochę punktów do zdobycia, są zespoły z gorszymi dotychczas wynikami.

 • Arystoteles został fanem Michał Śmierciak

 • Arystoteles napisał/a komentarz do Beniaminek dwa razy ograł Ruch Chorzów

  Sądeczanki są zgrane, bo w tym zestawieniu występowały w pierwszej lidze. To był ich atut w tym meczu, a musiały sobie radzić jeszcze bez wzmocnień. Dojadą te trzy Białorusinki, z których Panasiuk już w zeszłym sezonie pokazała klasę, pewnie te nowe jej rodaczki słabsze nie są. Czytałem też o trzech dziewczynach z innej części Europy i to powinno znacznie podnieść poziom beniaminka. Przecież Szczecina, Podrygała i Dąbrowska też słabe nie są, kiedyś grały w Piotrcovii z dobrym skutkiem. Gadzina to reprezentantka młodzieżówki, doszła ograna Kozieł no i mają Wąsa. Niekoniecznie Olimpia-Beskid będzie tak słaba, jak jej to wróżą tutaj niektórzy w komentarzach.

 • Arystoteles napisał/a komentarz do Poprzeczkę na pewno postawimy sobie bardzo wysoko - rozmowa z Lucyną Zygmunt

  Dużo szczęścia, łatwa liga i indywidualne przebłyski zadecydowały o awansie. Na pewno nie kunszt i umiejętności pani trener, ale do historii przeszła, szkoda tylko że w takim stylu. Teraz dopiero będzie weryfikacja, dlatego genialnym posunięciem było wzięcie doświadczonego Wąsa. Jest teraz jedynym ratunkiem przed kompromitacją.

 • Arystoteles napisał/a komentarz do Wymierną oceną będą wyniki w nadchodzącym sezonie - rozmowa ze Zdzisławem Wąsem

  No to panie Zdzichu wyzwanie się trafiło. Zobaczymy czy będzie tak różowo jak pan myśli, ale wydaje mi się, że jednak bardzo szybko brutalna prawda sprowadzi pana do odpowiedniego poziomu. Życzę jednak powodzenia, szczerze jako kibic szczypiorniaka.

 • Arystoteles napisał/a komentarz do Sandecja rozdaje wypowiedzenia

  Dwóch wymienionych tutaj zawodników należy do czteroosobowej, autonomicznej, zamkniętej i wrogo nastawionej do otoczenia grupy. Istnieje ona w Sandecji od pewnego czasu, a nazywa się właśnie "Grupa Volt". Takie małe państwo w państwie, będące obiektem żartów i szydery wśród pozostałych zawodników drużyny.

 • Arystoteles napisał/a komentarz do Duet trenerski w Olimpii/Beskid

  Bardzo dobry ruch. Doświadczony trener, z dużymi umiejętnościami i niewątpliwie pomysłem na budowanie drużyny. Mam nadzieję, że przyniesie to klubowi sporo korzyści :)

 • Arystoteles napisał/a komentarz do Fedorowicz trenerem Olimpii/Beskid?

  Fedorowicz zastąpi Zygmuntową? Niezły numer. Choć trzeba przyznać, że jeśli chodzi o warsztat trenerski to nie ma porównania.

 • Arystoteles został fanem Olimpia-Beskid Nowy Sącz

 • Arystoteles napisał/a komentarz do Olimpia/Beskid znów szuka na Białorusi

  Panasiuk ma naprawdę dobre statystyki, bo nabawiła się przecież kontuzji i była trochę oszczędzana w czasie spędzanym na parkiecie. Skoro ten transfer był dobry, to trzeba mieć nadzieję, że i tym razem będzie pozytywnie.

 • Arystoteles napisał/a komentarz do W Nowym Sączu szybko rozpoczęli operację o kryptonimie PGNiG Superliga

  Chociaż nie wierzyłem, że tak będą wyglądały statystyki zespołu po sezonie, dodatkowo wątpiłem w umiejętności p. Zygmunt oraz władz klubu, to jednak trzeba im oddać sukces. Zrobili coś bardzo pozytywnego a w komentarzach zamiast radości kibiców zaczęło się narzekanie. Trudno dogodzić ludziom w tym kraju.

 • Arystoteles napisał/a komentarz do Olimpia/Beskid Nowy Sącz w Superlidze

  Co gadanie o Wrocławiu, Szczecinie i innych drużynach ma wspólnego z Olimpią-Beskidem i jej awansem do Superligi? :D

 • Arystoteles napisał/a komentarz do Olimpia/Beskid Nowy Sącz w Superlidze

  W Olkuszu muszą bardzo płakać, oj muszą :D Ale gdyby byli lepszym zespołem to zajęcie pierwszego miejsca mogłoby im przynieść takie szczęście. Teraz powtórka z zeszłego roku i znów I liga ;)

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.