Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • dagaa napisał/a komentarz do Zmiana sędziów w meczach w Zielonej Górze i Częstochowie

  Kto jest autorem tej informacji. Jak to jest możliwe aby Zawodnicy jednej drużyny w tym samym dniu i praktycznie w tej samej godzinie rozgrywali zawody w Zielonej i Czewie

 • dagaa napisał/a komentarz do Falubaz Zielona Góra chciał juniora Unii Leszno

  Hapela to nie podkupił Dowhan tylko WASZ prezes go sam pogonił swoją słynną wypowiedzią.

 • dagaa napisał/a komentarz do Falubaz Zielona Góra chciał juniora Unii Leszno

  dlaczego piszesz ze medal jeżeli będzie to za srebniki!!! Możesz rozwinąć Swoja wypowiedz. Kogo ostatnio podkupił Dowhan komu szło ??

 • dagaa napisał/a komentarz do Żużlowa debata w Business Centre Club na żywo tylko na SportoweFakty.pl!

  Paranoja. Pytania o procentowy podział sprzetu a umiejętności?? Co ma wpływ na rozwój młodego zawodnika.... i tym podobne pytania raczej nie uzdrowia sportu o to mozna było się zapytac po wszystkim. nic z tego nie wynikło, żadnych wniosków, zadnego rozwiązania.
  Poraża

 • dagaa napisał/a komentarz do Enea Ekstraliga: Oni byli prawdziwymi liderami

  liderami byli: w Gdańsku niekwestionowanym liderem był Nicki, w w Gorzowie Puk, w Toruniu Holder, w Tarnowie Greg niestety z wpadkami, podobnie Emil W Bydzi, Łaguta w Czewie bez 2 zdań był liderem nie miał kto go tam gonić w liderowaniu, w Rzeszowie Walasek - Crampi nie podołał i niestety spadł z fotela lidera. W Zielonej Liderem był AJ i to nie podlega dyskusji oczywiście jego średnia biegowa nie imponuje w porownaniu do zeszłego roku ale liderem drużyny był mozna oczywiście zacząć gdybać gdyby nie kontuzja to na jego miejscu znalazł by się Duzers. Ale kontuzja miejsce miała i liderem został AJ podobnie zreszta jak w Lesznie. W Lesznie było 2 liderow pierwszy to Jarek do czasu kontuzji, drugim liderem drużyny okazał sie Pawlicki. To jest fakt. We Wrocku wyróżniał się Jedrzejak. Kazdy z liderów miał wpadki no moze wykluczając Nickiego. Natomiast jego genialna forma nie pozwoliła na pozostanie w "Elicie" jego drużynie. Takie powinno być zestawienie drużyn a teraz z nich można wybrać lidera liderów którym bez dwóch zdań był Nicki.
  Pozdrawiam

 • dagaa napisał/a komentarz do Czy Golloba stać jeszcze na tytuł?

  z całym szacunkiem ale szanowny Pan Gollob zdobył swój jedyny medal IMŚ w dużej części dlatego ponieważ praktycznie wszyscy wieksci jego rywale w tym roku mieli kontuzje. Nie brali udziału w wiekszości zawodów. Niestety ale to prawda Crump, Nicki, Emil, w gazie nie był Greg. wiem wiem zaraz zaczniecie pisac jak by babcia miała..... Ale to niestety prawda Gollob nie miał sezonu konia miał więcej szczęścia. Sezon konia miał rok temu Greg. Koldi 2 lata temu, Jarek 2 lata ostatnie ale Gollob nie miał w 2010 roku takiego gazu miał po prosty dużo szczęsci. Co ozywiście wcale nie zmienia tego, że jest mistrzem świata cieszę sie bo należałosie jemu i nam jako polakom również. Nie wydaje mi sie aby bylo go stać jeszcze na tytuł. Raczej to był jego jeden raz. Szkoda bo widać jak młode pokolenie zajmuje pomału miejsce "starych". Czas Golloba sie skończył takie jest moje zdanie. A każdy ma prawo do własnego. Pozdrawiam

 • dagaa napisał/a komentarz do Krzysztof Jabłoński zastąpi Holtę?

  Na Apator zostawić Ryśka jak to nie wypali to na nastepny mecz Dudka za Ryśka.

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.