Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • JARKO napisał/a komentarz do El. Euro 2020: efektowni Rosjanie. Kazachowie brutalnie sprowadzeni na ziemię

  Akurat Kazachstan musiał przegrać. Wiadomo dlaczego....

 • JARKO napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Jak tam samopoczucie kibiców ROW? Co ich klub robi w bambuko?

 • JARKO lubi Komentarz

  Kiedyś to były Sportowe Fakty, dzisiaj są Sportowe Fakty WP i ten dodatek "WP" sprawia, że ze strony stricte sportowej mamy sportowo-lewacko-ideologiczną. Tego typu artykuły są również w dużym stopniu manipulacją, bo praktycznie żaden sportowiec nie wypowiedział się, że popiera np. adopcję dzieci przez homosiów albo "małżeństwa" homoseksualne a przedstawia się ich w tego typu mediach jako zwolenników takich absurdalnych pomysłów.

 • JARKO lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • JARKO lubi Komentarz

  Zauważyli w redakcji, że temat Klepackiej, Małysza i LGBT dobrze jedzie, to nawet Mielinowski zacznie o tym zaraz pisać.

 • JARKO lubi Komentarz

  Klik , klik , klik . . .
  kolejny ban(knot) , kolejny plik . . .
  I tym oto sposobem ( tymi oto sposobami ) ,
  poprzez lisy chytre ,
  portalu môj ( sportowy coraz mniej )
  na psy - od brudu politycznego lepkie - schodzisz . . . >

 • JARKO lubi Komentarz

  Obawiam się,że to lisie uwielbienie może być pocałunkiem śmierci!!!

 • JARKO lubi Komentarz

  Masz racje, trzeba zrozumieć tylko powody tego stanu rzeczy. Może dlatego że koszty uprawiania tego sportu są przytłaczająco wysokie? Wierzę że będzie dobrze i ktoś się w końcu ogarnie :)

 • JARKO lubi Komentarz

  Dla przykładu:
  "Od 2018 roku w ligach szwedzkich nie będzie systemu spadków i awansów. W Elitserien będą jeździli ci, których będzie na to stać." = To już nie jest sport, tylko cyrk objazdowy dla bogatych. I to jest właśnie główny powód tego, że młodzież nie garnie się do żużla, bo nie stać Ich na drogi sprzęt, a na tanich silnikach nie mają żadnych szans na karierę. A więc po co (Ich zdaniem) marnować czas i ryzykować zdrowie?

 • JARKO napisał/a komentarz do Egzamin na licencję żużlową przełożony. Powodem brak chętnych

  Kiedyś to brakowało miejsc na egzaminy. Nie czarujmy się. Ten sport umiera

 • JARKO lubi Komentarz

  lis to jest ten pseudo kibic i pozer, który kibicuje barcelonie, a chodzi na mecze realu z szalikiem?

 • JARKO lubi Komentarz

  A Lis to dziennikarz czy polityk?

 • JARKO lubi Komentarz

  Małysz to największa klepa i plotkara. Mieli językiem na wszystkie tematy. Niedługo wypowie się na tematy, mody, gotowania, filmów, życia oceanów, karmienia wielbłądów et cetera. Tylko sam nie wie czym się zajmuje (oprócz noszenia butów za skoczkami ) w PZN. Wyhodowaliśmy nieroba.

 • JARKO lubi Komentarz

  Widzę, że portal sportowy już otwarcie staje się tendencyjny i polityczny. Po co to robicie? Na razie będzie większa klikalność (ktoś zauważył w redakcji że temat żre i będzie piłowany i komentowany), ale powoli ludzie odpłyną poszukać sportu bez ideologii i wciskania różnych nieciekawych typków.
  Dobrze chociaż, że Michnika czy Urbana nie cytujecie... :(

 • JARKO napisał/a komentarz do Adam Małysz i Radosław Majdan przeciwko homofobii. Stanowczo zareagowali na akcje kibiców

  Jesli małysz (od wczoraj celowo z małej litery) ma takich kolegów jak lis i majdan to już wiem czemu mu odwaliło. Szkoda, że z takim entuzjazmem już dawno nie znalazł nowego trenera. No chyba, że po przeczytaniu kto to jest małysz boją się tu przyjść

 • JARKO lubi Komentarz

  Ja też nie mam nic przeciwko homoseksualistom, ale jak to robią w swoim domu a nie jak próbują narzucić normalnym ludziom czego mają uczyć swoje dzieci w szkołach.

 • JARKO lubi Komentarz

  niby jestem wykształcony, oczytany, znam języki i w szerokim świecie bywałem, studiowałem... lecz pedalstwa nie zniosę. na wymioty mi się zbiera, gdy widzę całujących się facetów, gejów, transwestytów. To nieprawda, że liczą się uczucia - płeć też ma znaczenie

 • JARKO lubi Komentarz

  Od jakiegoś czasu Małyszowi wydaje się, że używa rozumu, nic bardziej mylnego.Nikt nie zabrania żyć odmieńcom ale nie mają prawa zmuszać innych normalnych do swoich zboczeń. Czy ktoś kiedyś dręczył sportowców o homoseksualnych skłonnościach jeśli nie wpychali łap w rozporki innych. NIE!!!!!!! Więc Małysz niech sobie weźmie Laxigen wtedy zajmie się swoją d**ą a nie dekarskim wymądrzaniem, dekiel odwala mu coraz bardziej

 • JARKO lubi Komentarz

  A wp konsekwentnie chce niszczyc wszystko co polskie. Polska byla tyglem narodow, kultur zanjm stalo sie to modne to " swiatli" niemcy zmienili nas w jednokulturowy narod. I niech tak zostanie. Mieliśmy swoją kulture zachod kazal przyjqc chrześcijanstwo. Mamy chrzescijanstwo zachod chce byśmy byli barbarzyncami jak oni. Promowanie zaburzen, chorob psychicznych to juz preludium do końca swiata.

 • JARKO lubi Komentarz

  Oprócz tego ze jest na pewno bardzo dobrym trenerem, jest również niezłym cwaniakiem próbującym zostawić sobie furtkę bezpieczeństwa na wypadek niepowodzenia negocjacji z Niemcami. Nasze władze powinny już dawno temu oficjalnie ogłosić nazwisko potencjalnego następcy Horngacherta i dać Stefanowi konkretny czas do podjęcia decyzji.

 • JARKO lubi Komentarz

  Jeżeli sami siebie nie będziemy szanować to nikt nie będzie. Mistrzowie świata a Horngacher wodzi nas za nos i robi pośmiewisko. Zgadzam się, że następca powinien być w odwodzie już dawno i po Raw Air Stefan powinien był zobaczyc drzwi, bo w tym momencie to już jest zwykły brak szacunku i nie wyobrażam sobie żeby został na przyszły sezon skoro wyraźnie widać, że wolałby nie.

 • JARKO lubi Komentarz

  Jak widać ludzie którzy zostali wybrani żeby opiekować się narciarstwem w Polsce muszą być wymienieni bo sobię nie radzą. Alternatywa już dawno powinna być i Horngacher powinien być postawiony pod ścianą w tym momencie. Albo podejmujesz decyzję teraz albo do widzenia.

 • JARKO lubi Komentarz

  Małysz stając po stronie dewiantów skompromitował się w moich oczach ...
  Chciałbym jednak aby się nawrócił...

 • JARKO napisał/a komentarz do Posłanka PiS zaatakowała Adama Małysza. Chodzi o poparcie środowiska LGBT

  Małysz już mocno odleciał. Niech się zajmie horngaherem bo ich wodzi za nos a może Małysza za coś innego

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.