Jacek Tomaszewski - lubi

 • Jacek Tomaszewski lubi Komentarz

  Krychowiak to jest wrecz kon trojanski od pewnego czasu. Koles zapomnial ze jego glowna rola to odbior pilki. Sam bym przestal sie wysilac gdybym gral obok/za Krychowiakiem.

 • Jacek Tomaszewski lubi Komentarz

  Gratuluję Warcie awansu. Czekam na derby Poznania - chyba pierwsze przyjazne derby w Ekstraklasie :)
  Znowu pewnie będzie gadanie, że przekupili sędziego itp. Moim zdaniem Warta była po prostu lepsza i awansowała zasłużenie.

 • Jacek Tomaszewski lubi Komentarz

  Brawo Warta! W końcówce sezonu zasadniczego straciła szansę na bezpośredni awans, za to w 2 meczach barażowych cel osiągnięty. Derby Lech - Warta to będzie HIT!! :)))

 • Jacek Tomaszewski lubi Komentarz

  Jestem kibicem Kolejorza, ale dzięki Warcie dzisiaj mi się łezka w oku zakręciła. Gratulacje i ogromny szacunek. Warta nic nie musi, Warta może. Mam nadzieję, że inni kibice Lecha mają podobne podejście do klubu z dolnej Wildy.

 • Jacek Tomaszewski lubi Komentarz

  Gratulacje dla Warty!!! Dwa kluby w ekstraklasie!!! Poznań piłką stoi!!!

 • Jacek Tomaszewski lubi Komentarz

  Powiem szczerze Poznań, że z tego Waszego Modera to jeszcze będziemy mieli pociechę w reprezentacji. Oby tylko dobrze wybrał następny klub.

 • Jacek Tomaszewski lubi Komentarz

  Moder kolejny raz udowodnił, że zasługuje na stałe miejsce w wyjściowej "11" Lecha - który rzeczywiście pokonując Piast włączył się do gry o wicemistrzostwo.

 • Jacek Tomaszewski lubi Komentarz

  Co na to NC+ ??? Jeżeli nie będą mogli transmitować hitowego meczu w danej kolejce to powinni obniżyć ofertę o połowę. Poza tym TVPPis nie może być TVPLegia....Przykład, dwa lata temu hitem, 37 kolejki był mecz Jagiellonii z Lechem a Kurski wybrał mecz Legii z Lechią która miała najmniejsze szanse na MP.....poza tym TVP powinno mieć misję tzn pokazywać wszystkie kluby i nawet takie szlagiery jak Wisła Płock z Zagłębiem Sosnowiec........a czy wszystkim drużyną będzie się to opłacało ???? Niekoniecznie, np Miedź, Piast czy Korona co mogą zyskać jak nie będzie ich drużyn w TV (bo znając Kurskiego to będą tam tylko mecze Legii)....będą też kluby które na tym stracą np Jagiellonia czy Zagłębie Lubin czyli zespoły które mogą włączyć się do walki o MP, ich rywalem będzie zawsze Legia. Prezesi mogą dojść do wniosku że my dostaniemy np milion ale Legia 10 milionów więc ona będzie mocniejsza za sezon (kwota np od reklamodawców a nie koniecznie za transmisje).....lepiej nie dostać tego miliona aby rywal nie dostał 10 razy tyle bo w dłuższej perspektywie stracimy jeszcze więcej.......a Pan Kurski to za bardzo cwaniakuje....takowa umowa powinna być obwarowana kilkoma ograniczeniami....no i NC+ też musi mieć możliwość pokazywania tego meczu lub ew, TVP miałoby mecz drugiego wyboru.

 • Jacek Tomaszewski lubi Komentarz

  Stało się to na co zanosiło się od początku . Tyle bramek mógł strzelić Śląsk, a ZSO o dwie mniej. Nie można wygrywać bez obrony. Nie wiem czy trener Lecha to de..l czy uparty jak " koń z uszami'. Trzyma się systemu z trzema obrońcami jak rzep psiego ogona. Kompletny du ń. Pisałem już, że zatrudnili traktorzystę do samochodu wyścigowego. Rutkowski widocznie zna się na piłce jak św..ia na gwiazdach.

 • Jacek Tomaszewski lubi Komentarz

  Proszę młodsze pokolenia o nie obrażanie Grzegorza Laty! Który był królem strzelców MŚ w 1974 i na dwóch MŚ strzelił 2 bramki Brazylii! Lewandowski nigdy nie zbliży się do takich osiągnięć i nikt nie musiał mu podawać piłek bo 1 brameczkę Brazylii w 74 strzelił biegnąc przez 3/4 boiska a drugą w 78 po zamieszaniu w polu karnym ogrywając 2 wyższych Brazylijczyków! Bramki te strzelał na MŚ jednej z najsilniejszych drużyn świata a nie w meczu towarzyskim albo eliminacjach Kazachstanowi czy innej Armenii jak Lewandowski bohater z reklamy! PS. Kariery w zagranicznych klubach nie zrobił bo PRL mu nie pozwolił!

 • Jacek Tomaszewski lubi Komentarz

  I te szroty mają Mistrza! he he

 • Jacek Tomaszewski lubi Komentarz

  COOO? Chyba żart... nie wiem co w ogóle Dziurawy chce zbudować za drużynę? Przecież Maja był w sumie najlepszym w Lechu w zeszłym sezonie. Robi się ciekawie...