Blady04 - lubi

 • Blady04 lubi Komentarz

  co sie podniecacie realem barca lepsza

 • Blady04 lubi Komentarz

  Czlowieku... Twoje komentarze staja sie po prostu niesmaczne. Masz jakis niezrozumialy kompleks Gdanska i wszystkiego co z nim zwiazane. Az tak plytkie jest twoje zycie...?? PS. Ostatnie zdanie, to pytanie retoryczne, wiec nie zadawaj sobie trudu, aby na nie odpowiadac.

 • Blady04 lubi Komentarz

  Jeśli chce zostać w Gdańsku to powinno to dać do zrozumienia władzom, że koniecznie trzeba go zatrzymać. To bardzo waleczny zawodnik, na którego można liczyć. Moim zdaniem on i Pieszczek mogą być najważniejszymi ogniwami Wybrzeża w 2013 roku. Do tego radziłbym pozostawić na stanowisku Chomskiego.

 • Blady04 lubi Komentarz

  Mam nadzieję, że Thomas zostanie w gdańsku. Całkowicie popieram komentarz Hockleya. On i Pieszczek byliby najważniejsi w drużynie. No i oczywiście, trener Chomski jest potrzebny. I Thomas i Krystian ostatnio powiedzieli, że lubią współpracować ze Stanleyem i biorę trochę pod uwagę to, czy zostanie. Więc pana Terleckiego głównym zadaniem powinno być zakontraktowanie tych 3 osób. Nie żadne Kościechy, Chrzanowskie czy ktoś inny.
  Priorytet - THJ, Pieszczek, Chomski.

 • Blady04 lubi Komentarz

  Pechem Ronaldo jest to,że istnieje taki ktoś jak Lionel Messi.

 • Blady04 lubi Komentarz

  płaczek ;p

 • Blady04 lubi Komentarz

  Co prawda nie popieram takich zachowań ale po tym feralnym 13 biegu kiedy Najwer wypaczył wynik tego spotkania sam chętnie wymierzyłbym mu ręcznie sprawiedliwość. Jak to jest jak taki po żal się boże sędzina wypaczy wynik tak ważnego meczu nie jest ukarany ... a kibice wkurzeni zaistniałą sytuacją już tak ?? .
  ----------------------------------------------------------------
  P.S. Do dzieciaków z Gniezna nikt nam (mi bo widziałem) tego widoku ,uczucia nie zabierze jak dostaliście pięknie w palnik na swoim torze w 2011 roku gdzie napompowani byliście jak bańka mydlana . Zobaczyć ten zawiedziony tłum i uciszyć 11000 ludków przez 300 osób BEZCENNE :):):).

 • Blady04 lubi Komentarz

  T.Chrzanowski-najrówniej punktujący zawodnik w 2012r-(0,0,0,0,0)-hehehe...

 • Blady04 lubi Komentarz

 • Blady04 lubi Komentarz

  To jest zgoda, którą szanuję, zgoda, którą jednak nie ja zawierałem, bo siedziałem w wózeczku spacerowym wtedy. Wybrzeże jest mi szczerze obojętne. Nie mam oczywiście problemów odnośnie Wybrzeża, nie jestem Fanatykiem spod Wieży (taaaaaaaaaak, jestem zasranym piknikiem, nietypowym, bo na dobre i na złe, na każdym meczu, ale nie siedzę pod Wieżą i zgodą z GKSem się nie emocjonuję z racji wieku i stażu kibicowania), ale znam też historię zgody. Personalnie uważam ją za sympatyczną, ale z nią się nie utożsamiam i nie zamierzam. Personalnie mam zgodę z każdym normalnym kibicem, który kocha swój klub i szanuje to, że ja mam serce żółto-czerwone oraz równocześnie nie będzie mi za chciał dać w ryj. Czy jestem kibicem Sparty? Uważam, że tak. Czy GKSu? Nie. Czy, to przestaje czynić mnie fanem WTSu? Nie mnie oceniać, zresztą średnio mnie to obchodzi.

 • Blady04 lubi Komentarz

  dobijacie mnie z tą klasą Nickiego. Gościu przeprosił PO TYGODNIU i już wszystko cacy? Czemu nie przeprosił AJ'a po zdarzeniu? Czemu nie przeprosił kibiców w dniu zawodów? Przecież udzielał wywiadu po finale. Menadżer kazał mu przeprosić dla dobrego wizerunku PR i tyle.
  Nie przeczę - Nicki jeździ widowiskowo i (lubiąc go czy nie) to się podoba. Jeździ niestety nieczysto i nie potrafi przegrywać - nie zważając na przeciwnika - i to na pewno nie jest ani miłe dla oka, ani godne propagowania.

 • Blady04 lubi Komentarz

  A kiedy ma nabrac doswiadczenia panie Dobrucki,ma 16 lat takze musi zaczac jezdzic nawet jakby przywozil same zera to o doswiadczenie i obycie sie chodzi .

 • Blady04 lubi Komentarz

  a ja wygrałem w zdrapce 1zł haha.

 • Blady04 lubi Komentarz

  co jest gorsze wykluczenie czy defekt?

 • Blady04 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Blady04 lubi Komentarz

  PATRZ LEPIEJ NA SWOJE ----