Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Marcin Ziach otrzymał brązowy medal w kategorii Gorący Post

 • Marcin Ziach napisał/a komentarz do Górnik - Legionowo: Pewny triumf Górnika na pożegnanie Mariusza Jurasika

  A w ostatnim występie przed kibicami z Zabrza "Józek" z Legionowem zabawił się tak:
  http://sportowefakty.w...nowo-wideo

 • Marcin Ziach lubi Komentarz

  Maruisz cóż powiedzieć? Żadne słowa nie zastąpią prostego ...dziękuję, dziękuję za wszystko co było Twoim udziałem!

 • Marcin Ziach lubi Komentarz

  Kończy się pewna epoka..
  Mimo wszystko uważam , że Jurasik nawet w reprezentacji był by widocznym punktem .
  Gdy rzuca na bramkę , to bramkarze gupieją i nawet rzuty w środek bramki są skuteczne .

  Oby był tak Wielkim trenerem , jakim był zawodnikiem :)

 • Marcin Ziach napisał/a komentarz do Górnik - Stal: Efektowny triumf Trójkolorowych

  Mamy w tekście - proszę się wczytać :) Górnik 11 rzutów karnych, 10 bramek. Stal 2 rzuty karne i 1 bramka.

 • Marcin Ziach lubi Komentarz

  Tak.

 • Marcin Ziach lubi Komentarz

  Ścigaj w sparingach pokazał też, że umie rzucać dużo i może dać dużo drużynie. Optymalny Górnik to ten, w którym i Jurasik, i Ścigaj są na boisku.

 • Marcin Ziach lubi Komentarz

  Tsa, nie da się. Taki nieudacznik jeden, niejaki Dujszebajew wygrał jako grający trener z Realem po Ligę Mistrzów. Ale ty się znasz, się pewnie się nie da...

 • Marcin Ziach lubi Komentarz

  Jeżeli ktokolwiek kogokolwiek trolluje - to na pewno nie wy mnie. Zastanówcie się... Wrzucam wam kamyczek do ogródka, a wy wyskakujecie w 2-5:1 i się pultacie, a ja mam z was bekę :D I do tego nie umiecie czytać. Kmiecik nie ma żalu do nikogo, że zakontraktował zawodników, których on sam nie chciał zatrzymać. Niemniej wydzwanianie do zawodnika przed meczem rewanżowym, żeby pamiętał gdzie zagra w przyszłym sezonie i się zastanowił... Zapewne stąd różnica między pierwszą a drugą połową meczu w Puławach... Kmiecik też kusił Sobola i Tarabochię, ale nie czynił tego tak namolnie. Złożył ofertę i czekał, a nie truł im cały czas jak Witaszek. To jest etyczne i moralnie akceptowalne? Nie od dziś wiadomo, że nie macie żadnego poczucia moralności, więc tego i tak nie ogarniecie.

 • Marcin Ziach otrzymał brązowy medal w kategorii Promotor Miesiąca

 • Marcin Ziach lubi Komentarz

  Nie mam nic wspólnego z autorem tego tekstu, marny prowokatorze ;) Tępię za to ludzką głupotę...

 • Marcin Ziach lubi Komentarz

  Owszem, a jego powodem - Jerzy Witaszek i Azoty Puławy!

 • Marcin Ziach lubi Komentarz

  Bo co? Bo powiedział ci prawdę na temat twojego wieśniackiego klubiku i jego działań? Wieśniacki klubik, wieśniacki prezes rodem z PZPR, wieśniacka hala, wiocha w Europie - Azoty Puławy

 • Marcin Ziach lubi Komentarz

  Brawo, brawo, brawo prezesie!!! Mieszać z błotem tych karłów moralnych!

 • Marcin Ziach lubi Komentarz

  A nie pomyśleliście gamonie, że po prostu Kmiecik już jest dogadany z zawodnikami i pozostały tylko umowy do podpisania? Szczerze wątpię, żeby taki lis i wyjadacz jak on z nikim się jeszcze nie dogadał i wyjechał se na wakacje ;)

 • Marcin Ziach lubi Komentarz

  Uwielbiam was karmić trolle :D Mam swoje zoo trolli jak księciunio z Gumisiów :D Ty Godfather będziesz się wabił Toudi. Reszcie nadam imiona potem!

 • Marcin Ziach lubi Komentarz

  W sumie, to szkoda, że Podolski nie jest w prewencji i to nie on strzelał. Patrząc na jego staty w Interze, pewnie w ogóle by nie trafił...

 • Marcin Ziach lubi Komentarz

  Szkoda chłopaka, ale na zdjęciu nie wygląda na szczególnie zmartwionego śmiercią taty. Choć minęły niecałe trzy tygodnie...

 • Marcin Ziach lubi Komentarz

  Trzymaj dziób hejterze. Na twoim miejscu martwiłbym się, że Lechia tylko cztery punkty za padaką z Ł3. Wypaść z podium bardzo łatwo ;)

 • Marcin Ziach lubi Komentarz

  i mecz w Gdańsku za pasem ;)

 • Marcin Ziach lubi Komentarz

  Ojej, ojej, ojej! Jakaż ostoja sprawiedliwości, uczciwości i ładu społecznego z Łazienkowskiej 3! Cała liga skorumpowana, zła, sprzedana. Tylko Legia czysta jak łza. Powiedz to Redzińskiemu. Zaśmieje ci się w twarz. Chcesz wpaść na Śląsk? Zapraszam, przekonasz się jak żyje normalny Polak. Tylko musisz uważać, bo u nas takich społecznych degeneratów i stadionowe bydło policja odstrzela. Ale nie wątpię, że jesteś gierojem nie tylko w necie i faktycznie przyjedziesz ;) Mistrz, mistrz Kolejorz!!!!!

 • Marcin Ziach lubi Komentarz

  Niestety się powtórzyłeś w komentarzach, dlatego ja nie będę pisał od początku co myślę odnośnie strzelania, nieużycia innych środków prewencyjnych czy śmierci za wybiegnięcie na boisko. Odniosę się za to do zamieszek na ulicach miasta. Skąd się wzięły? Bo inne bandziory przyszły mścić bandziora. Szczerze, to nie gucio obchodzi po co on wybiegł. Jestem przekonany, że planowana było mordobicie (stąd podpiłowane ogrodzenie w sektorze gości). Radzionków nic na Śląsku kibicowskim nie znaczy. Na mecze domowe w I lidze nawet w tysiąc osób nie chodzili, stąd ich barwy są warte tyle, co dziś akcje Widzewa Łódź.
  Ale wracając do meritum. Pytasz, dlaczego policja była już na stadionie. Bo ochrona dała dupy. Było kilkunastu ochroniarzy, którzy uciekli i nie umieli zatrzymać czy powstrzymać kiboli. To raczej byli stewardzi, którzy wskazali miejsce gdzie kto ma siąść, a nie ludzie, którzy mieli takiego byka zatrzymać. Organizatorzy wezwali policję i ta weszła na stadion w momencie, gdy sędzia przerwał mecz. Zauważ, że wcześniej właśnie do tego bandziory doprowadziły. Rzucały na murawę race i petardy hukowe. Inne niebezpieczne przedmioty (w tym kawałki walącej się trybuny) też na boisko leciały.
  Po zamieszkach na stadionie, jak rannego bandziora załadowali do karetki, kibole przenieśli się pod szpital. Tam - jak doszło do nich, że nie żyje - zaczęli demolkę budynku. Rzucali kamieniami, kostką brukową, butelkami... W tym samym czasie w szpitalu ludziom ratowali tam życie, matki rodziły dzieci, a śmiertelnie chorzy odchodzili na łono Abrahama. Policja na szczęście szpital obroniła, za co dostała słowa podziękowania od dyrektora (poszukaj w google). Potem przeniosło się to pod komisariat, gdzie leciały już koktajle Mołotowa. Chcieli podpalić budynek, inaczej tego nie umiem zrozumieć. Do tego ten sam sprzęt co pod szpitalem czyli brukowa kostka i butelki. Jak policja ich wyparła, to zaczęła się napierdzielanka na innych ulicach miasta, zwłaszcza w okolicach stadionu, gdzie są bloki mieszkalne (tam mieszkam i wszystko widziałem). Kiboli była cała masa, pościągali z całego Śląska i była walka z policją, nie patrzyli nawet na barwy klubowe. Wróg był jeden. Szczegóły opisałem niżej, poczytaj.
  Co do bandziora, który zginął dodam jedne info, które dziś przeczytałem (poszukaj w google, na pewno znajdziesz). Czy wiesz, że ten bandzior miał 1,9-2,5 promila alkoholu we krwi? Do tego biegli dowiedli, że policjant nie mierzył w głowę, bo musiałby celować z kilkudziesięciu metrów nad ziemią. To był wypadek. Zginął człowiek, szkoda i żal każdego, ale jak ktoś chce żyć, to nie wychodzi na autostradę i nie idzie jej środkiem. Tutaj tak było i szli z myślą, by zrobić zadymę. Policja interweniowała, uratowała normalnych obywateli. Kibole złapani siedzieli na komisariacie i płakali jak dzieci. Już nie byli takimi gierojami jak w grupie. Teraz za to wszystko zapłacą, niech zwrócą za wandalizm i zgniją w pierdlu. Dla takich wyrzutków nie ma miejsca na tym świecie. Policja zrobiła swoje. Za to im chwała.

 • Marcin Ziach lubi Komentarz

  Ależ stołeczna szlachta prezentuje poziom! Już zapomniałeś jak skomlałeś po Celticu i wzywałeś ich do honorowego oddania awansu? Tobie bym po takim skandalu radził trzymać dziób na kłódkę, bo to jest największy przekręt XXI wieku! Niemniej Lechowi Poznań gratuluję mistrzostwa Polski! Brawo Kolejoooooooooooorz! Gratulacje z Górnego Śląska!

 • Marcin Ziach lubi Komentarz

  TO ODLICZAMY! POGOŃ RAZ!!!

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.