Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • pyra69 lubi Komentarz

  Amon taki znawca a Start wziął Kildemanda który od 5 sezonów ma równią pochyłą w dół :D

 • pyra69 lubi Komentarz

  @Night..: hehe , ja nikomu nie bronię mieć swoje zdanie, zawsze jestem otwarty na rozmowy i argumenty, i wcale nie upieram się przy swoim bezrozumnie. Ot takie rozważania które nie muszą się sprawdzić bo tak jak napisałem np o Rzeszowie wiem jak potrafił jechać i Rolnicki I Baran i to od ich postawy , a nie moich rozważań będzie zależało wiele. A czy mi ktoś odpowie? hehe mi to rybka. Ale wiem do czego pijesz:):):)

 • pyra69 lubi Komentarz

  2 liga bardziej się wyrównała. Mocniejsi w zasadzie utrzymali swoją siłę , słabsi się wzmocnili. Nadal jednak podstawowym pytaniem jest kto chce awansować i czy ruchy transferowe o tym świadczą czy tylko wszyscy o tym mówią.
  1.Loko zakontraktowało dwóch nowych zawodników zagranicznych, Andersena i Jonassona i wydaje się że powinni być wystarczająco dobrzy. Jeśli ci dwaj zawodnicy pojadą dobrze to reszta która dobrze poczynała sobie na poziomie 1 ligi powinna sumarycznie dać drużynę do awansu.
  2.Opole zamieniło Łęgowika na Brzozowskiego, Mastersa na Thorssella lub Kudriaszowa. Rozumiem że włodarze w tych zmianach widzą polepszenie , ja niekoniecznie. Raczej uważam że siła drużyny zostanie utrzymana. Postawił bym parę znaków zapytania. Brzozowski miał bardzo dobry sezon 2018 ale wcześniej aż tak dobrze nie bywało, no i ostatni kompletna klapa. Kolejni to Polis który owszem miał dobrą śr ale jak on potrafi się zachowywać to wszyscy wiedzą. Podobnie oceniam Kudriaszowa. Konkurencja będzie znacznie większa więc może być różnie.
  3. Landshut to wielokrotny mistrz Niemiec. Oni nie są przyzwyczajeni do przegrywania. Smoliński Huckenbeck to powinny być gwiazdy na 2 ligę pozostali do tego powinny dać dość ciekawą drużynę która będzie wygrywać, Jak druga linia do tego się rozkręci to będą bardzo groźni dla wszystkich.
  4.Rzeszów. Mają mocną parę obcokrajowców Masters Karpov ...i tyle. Jeśli naprawdę marzą o awansie to krajowi zawodnicy muszą pojechać tak jak za najlepszych swoich lat a nie tak jak w tym sezonie. Bez tego będzie bida. Stracili Patricka gdyby więc na u24 jechał Rolnicki tak jak w tym roku to szkoda gadać. On zresztą musi się szybko obudzić bo być może u24 to jego ostatnia szansa na to żeby nie zniknąć z torów na zawsze. Wszyscy liczą na Barana bo wiemy że potrafi ale jak wszystko gra. W 2018 się postarał u diamentowego ale pozostałe jego ostatnie lata tak dobrze nie wyglądały. Do tego Stachyra a większa konkurencja. Osobiście nie wierzę że oni chcą awansować.
  5. Poznań. Woelbert, Krcmar . Do tego Karczmarz u24? Ale Polscy seniorzy to kompletna porażka. Zapewne Karczmarz będzie jako Polak jechał a na u24 któryś z młodych obcokrajowców. Tak naprawdę prezes nadal jest w głębokim kryzysie wirusowym. Edu wzięty chyba po starej znajomości ( to jedyny plus) ale resztą po za "współpracującym" Karczmarzem to trwanie w kryzysie. A przypomnę że do wzięcia był Damian Dróżdż czołowy zawodnik ligi a już jako Polak nie wspominając.
  6.Wittsock. Myślę że Mauer wie co było słabe i nastąpią zmiany. Zakontraktowanie 2 solidnych zawodników np Gafurowa zmieniło by diametralnie obraz tej drużyny. I takich ruchów się spodziewam. Myślę że Wittstock będzie w kolejnym sezonie mocniejszy.
  7. Rawicz. No cóż. Tu w zasadzie bez zmian. Szlauderbeach będzie podstawowym zawodnikiem i rezerwą na u24 w Lesznie na wypadek kontuzji Lidseya. Przygarnęli Damiana który będzie najlepszym ich zawodnikiem. Swoją drogą ten chłopak był 3 Polakiem w lidze i żeby nie znalazł zatrudnienia ??? Prezesi powinni się o niego bić. Stachyra, Rolnicki - Skupień ,Chmiel toż to przy Damianie jest dramat. Nawet Brzozowski jest niewiadomą?
  No dobra wszystkich po krótce i tak wyszło sporo.

 • pyra69 lubi Komentarz

  Opole ma wyjątkowe szczęście że Piotr Mikołajczak obejmie ten klub pewna 1 liga z tym "gościem" :)

 • pyra69 lubi Komentarz

  Panie Witoldzie szybkiego powrotu do zdrowia bo żużel potrzebuje ludzi z takim zdrowym podejściem do tematu a nie kombinatorów jak wielu prezesików i zarządzających tą dyscypliną Jeszcze raz dużo zdrówka

 • pyra69 lubi Komentarz

  Panie Witoldzie, bardzo dużo zdrówka. Wiem o czym Pan mówi. Sam to gówno przechodziłem i też myślałem, że już jest koniec. I faktycznie wtedy widać, kto jest prawdziwym przyjacielem, a kto zwykłą k.... . Jeszcze raz zdrówka i do zobaczenia, mam nadzieję w lepszej sytuacji.

 • pyra69 lubi Komentarz

  jak przez lata Duny rządziły to bylo dobrze ? nie podoba sie nikus to mozesz z polskiej ligi zrezygnować kto cie zmusza do jazdy w elidze, wtedy pojedziesz nawet w 4 ligach....i zarobisz tyle co w w 6 miesiecy w elipie :D po drugie co maja powiedziec pilkarze ? tylko 1 liga a wy 3 i jeszcze Wam malo ?

 • pyra69 lubi Komentarz

  A napisał to z Dubaju,gdzie siedzi od tygodnia za polskie hajsy,bo to co w Szwecji zarobił to mu na wycieczkę do zoo w kopenhadze nie wystarczyło lol

 • pyra69 lubi Komentarz

  Nicki - wzruszyła mnie twoja historia...

 • pyra69 lubi Komentarz

  Na miejscu Dzika bym się obraził i zrezygnował z polskiej ligi ;) A GKM spokojnie sobie bez niego poradzi ;)

 • pyra69 lubi Komentarz

  Oj Nicki, Nicki , widze lubi krecic dymy. Spokojnie jak chce obskoczyć 4-5 lig ma prawo, bez Polski. Tylko bez Polski, moze juz nie być Dubaju zimą ;) No zresztą zarobił wystarczająco przez całą karierę ;)
  Pokrzycza zawodncy jak zawsze i koniec, końców ulegną. No moze dostaną to co maja 1 ligowcy, czyli jeszcze mozliwosc 2 lig poza polską.

 • pyra69 lubi Komentarz

  "
  Tytuł mistrzowski należy do Rosji, ale pod względem finansowym niemal nic nie zyskaliśmy. Dla przykładu, reprezentacja Polski, która zajęła drugie miejsce otrzymała dwukrotnie więcej niż nasza kadra."

  Nic nie dostali a Polska dostała 2 razy nic ?

 • pyra69 lubi Komentarz

  @Amon...Panujesz nad sytuacją?Co to się tam wyprawia?... Zawodników rozkradają milicjanci,a dobry duch drużyny marzy o nieudacznikach z Opola?
  Pozostaje fototerapia wsparta farmakologią...Dasz radę bo jak mawia klasyk"nawet po najgorzej burzy
  wychodzi kiedyś słońce":)...


 • pyra69 lubi Komentarz

  W czasie ostatnich czterech lat Start Gniezno wywalczył bezpośredni awans do 1 ligi kosztem Motoru Lublin a w sezonach 2018-19 zajął 3 miejsce w Nice PLŻ i 2 miejsce w sezonie 2020 w e-Winner Lidze za sezon 2018 Start zakończył sezon z ZYSKIEM 200.000 zł za sezon 2019 ta kwota wzrosła do 400.000 zł więc mam pytanie do członków zarządu SKS S.A Panów Rafaela Wojciechowskiego ,Tomasza Wojciechowskiego ,Roberta Koniecznego ,Krzysztofa Brzostowicza ,Artura Banacha co się stało takiego nie dobrego że Prezes SKS S.A Pan Piotr Mikołajczak stał się nie wygodny przecież wyniki finansowe są świetne zawodnicy dostali pieniążki 24 H po meczu Klub wypracował ZYSK oczekuję jako akcjonariusz wyjaśnień na temat okoliczności odejścia Pan Piotra Mikołajczaka ! Rozumiem że na walnym będą obecni wszyscy akcjonariusze SKS S.A ?

 • pyra69 napisał/a komentarz do Żużel. Start Gniezno uspokaja po odejściu Piotra Mikołajczaka. "Działalność klubu nie jest zagrożona"

  "skład czerwono-czarnych będzie "na tyle silny, na ile pozwolą możliwości finansowe". !!! czyli sytuacja jest jasna, będą oszczędności na zawodnikach, bo miasto obetnie dotacje, a "działacze" będą wszystkich mamić, że wszystko jest pod kontrolą. Na takie numery Piotr nie chciał się zgodzić , dlatego musiał odejść!

 • pyra69 lubi Komentarz

  Co się tam do uja wyrabia? :))

 • pyra69 napisał/a komentarz do Żużel. Ważna zmiana w strukturach Startu Gniezno. Piotr Mikołajczak opuszcza klub!

  Panie Piotrze, wielkie podziękowania za wykonanie katorżniczej pracy i wyciągnięcie Startu ze sportowej zapaści. Wyniki i stabilizacja finansowa klubu z Gniezna są w głównej mierze Pana zasługą. O tym jakie znaczenie ma kompetentny manager przekonamy się niebawem po awansie Kolejarza Opole do 1 ligi. Powodzenia!!!

 • pyra69 lubi Komentarz

  Doyle we wcześniejszych latach przebierał w Klubach, a teraz może przyjdzie mu jechać w Nice Lidze.

 • pyra69 lubi Komentarz

  wg mnie jako cytat lepiej było przytoczyć słowa wrocławskiego juniora Curzytka: Tor trudny ale do ogarnięcia. Słowa Janowskiego nie świadczą o złym stanie toru tylko o jego ogólnej frustracji z racji osiągniętego wyniku w tym meczu jak i w sezonie.Ten nie był przecież taki zły w wykonaniu Maćka. IMP i 4 mce w Grand Prix wstydu mu nie przynosi więc dałby sobie spokój ze szczuciem kibiców na Gorzów. Trochę pokory by się przydało. Bartek zmilczał te jego uwagi ze względu na swój spokojny charakter ale udowodnił mu na torze kto jest numerem1 w tym sporcie.

 • pyra69 lubi Komentarz

  Dlaczego nigdzie nie pisze się o stanie zdrowia Gleba Czugunowa? Dlaczego nie piszę się o tym, że wrocławski klub kazał mu wsiadać na motocykl mimo problemów kardiologicznych? Czy musi dojść do tragedii żeby w koncu zakończyć te chore ambicje włodarzy klubu z Wrocławia?

 • pyra69 lubi Komentarz

  Fredrik podjął dojrzałą decyzję, bo moim zdaniem powinien pójść śladem Thomsena czy Michelsena Ci zawodnicy poszli do ekstraligi dopiero wtedy kiedy byli pewni swoich umiejętności, a Fredrik potrzebuję jeszcze jednego lub dwóch sezonów do tego i dopiero wtedy zaatakować ekstraligę

 • pyra69 lubi Komentarz

  Uważam,że mądra decyzja. Zresztą co tu komentować decyzja należała tylko do Niego i to On decyduje i swoim losie

 • pyra69 lubi Komentarz

  Czy wy celowo wprowadzacie ludzi w błąd czy ten portal jest tak beznadziejny że nawet takiej informacji nie potrafi podać?

 • pyra69 lubi Komentarz

  Tyle lat musiało minąć,by właściciel klubu z Gdańska,w końcu to zrozumiał.

 • pyra69 lubi Komentarz

  Bo na takie gwiazdy pokroju Kildemanda szkoda i pieniędzy i czasu. Bujał się chłop od klubu do klubu w ekstralidze i to samo podejrzewam będzie teraz w pierwszej. Jego magia skończyła się w Rzeszowie.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

KPoznań

Hej, mniej piszesz, więcej "lubisz". OK. Czuję, że Jesteś "normalnym" kibicem żużla:). Jestem z Poznania, Ty zapewnie też:). W jaki sposób mógłbym pomóc w reaktywacji żużla w Poznaniu? Coś robisz dla żużla w Poznaniu?
Ja jestem kibicem Falubazu, ale mieszkam od dekady w Poznaniu i zależy aby żużel istniał w Poznaniu?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

ostatnia odpowiedź: 29 września 2013 [1 komentarz tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.