Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • pyra69 lubi Komentarz

  Dla przypomnienia powiem że w Toruniu objeżdzała miejscowych młodzieżowców i młodzież Łódzką(Borczuch i ktoś jeszcze). Z szacunkiem dla krakowsko świętochłowickiej młodzieży ale Sindy nie zakończy meczu ze zdobyczą 0 punktów.

 • pyra69 lubi Komentarz

  Wygrana i bonus dla Opola typuje 50:40

 • pyra69 lubi Komentarz

  Zazwyczaj krytykuje Wilki z różnych powodów, ale redaktor Czosnek kłamie w tym artykule.
  Nie, nie było szumnych zapowiedzi.
  Mimo ze nie jestem dziennikarzem to dziesiątki razy słyszałem komunikat z klubu, że to rok na naukę, a nie na napinki i jak się uda to powalczą o Play offy.

 • pyra69 lubi Komentarz

  Zobaczymy jak do meczu podejdzie Leszno ll. Jeśli pojadą składem jak w większości meczów (to było by posunięcie fair play ze strony Unii), to Piła powinna sobie poradzić. Jeśli jednak z przytupem będą chcieli zakończyć sezon wygraną na własnym torze i przyjedzie zaciąg Extraligowy, to Piła raczej polegnie.
  Jeśli chodzi o same play off, to moim zdaniem obie drużyny, Piła jak i Krosno są na tę chwilę bez szans w konfrontacji z Poznaniem czy Bydgoszczą.

 • pyra69 lubi Komentarz

  O MAJ GOD

 • pyra69 lubi Komentarz

  Sprawozdawca z Polski przed biegiem finałowym coś tam zaczął bredzić o zdobyciu Kremla przez Polaków, o Armii Czerwonej... Mało brakowało i zacząłby jak nic bredzić on Powstańcach Warszawy, o Janie Pawle II czy żołnierzach wyklętych! Czy ci ludzie nie odnoszą wrażenia, że normalnie są opętani i kompromitują i siebie i wszystkich dookoła?

 • pyra69 lubi Komentarz

  Przepisy ????? Walić te play off,wystawią Kubery ,Smektały i Kurtzy i po (PO) bo takie są poje....ne reguły.

 • pyra69 lubi Komentarz

  Co Ty za głupoty piszesz ? dług maleje a potwierdzeniem tego był transfer Barana bo GKSŻ prześwietlala papiery na temat licencji nadzorowanej i spłaty zadłużenia. spojrz sobie na skład jakim jezdzi Piła zawodnicy protestują ? wszystko wskazuje ze idzie to w dobrym kierunku

 • pyra69 lubi Komentarz

  Ręce opadają.
  Nie jestem zwolennikiem poprzedniej ekipy, tylko sympatykiem żużla i zwolennikiem uczciwości.
  W pierwotnym poście pisałem nie o awansie tylko o tym, że to bez różnicy czy w play off pojedzie Piła czy Krosno.
  Skoro teraz są problemy finansowe to jak tu myśleć o Nice PLŻ?
  No tak, Wilki istnieją....Wanda też istnieje mimo, że trzeci rok nie płaci.
  Nawrocki to nawet ligę wygrał za darmo.
  Nie ufam ludziom,którzy nie potrafią używać poprawnie słowa "bynajmniej".

 • pyra69 lubi Komentarz

  Nie zamierzam dłużej z tobą dyskutować, bo widać, że żyjesz w bańce mydlanej i śnie o potędze Wilków Krosno i ekstralidze za 4 lata i żaden argument nie trafi do ciebie.
  Wierz w co chcesz.
  Bye bye.
  Ps.
  Krosno nie ma adeptów, a szkółka która miała być oczkiem w głowie klubu, w zasadzie nie funkcjonuje.

 • pyra69 lubi Komentarz

  Pisałem komentarz ogólny, to wyjechałeś nie proszony z inwektywami mimo, że pisze prawdę i nikogo nie obrażam.
  Co mogę wiedzieć o sytuacji w Krośnie, pisałem już wielokrotnie ale zawsze komentarze znikały.
  Dlaczego? Wystarczy zobaczyć kto udziela się na łamach SF w roli eksperta to będziesz wiedział.
  Ale ok....powtórzę Ci.
  Pracuje z jednym z krośnieńskich zawodników, a moja żona pracuje w firmie jednego ze sponsorów Wilków (w zasadzie to byłych sponsorow).

 • pyra69 lubi Komentarz

  Co za różnica kto pojedzie w play-off?
  Obu ekip nie stać na awans.
  Piła to byli bankruci, a Krosno to przyszli bankruci.

 • pyra69 lubi Komentarz

  Jak się dzieciaki nie biorą za żużel to trzeba z zagranicy brać, innego wyjścia nie ma.

 • pyra69 lubi Komentarz

  Taka samo pisali o Smyku i Kuberze. Nie jest też powiedziane że Unia musi mieć zawsze najlepszych juniorów, z drugiej strony w innych klubach też nie widać jakiś wielkich talentów.

 • pyra69 lubi Komentarz

  Tylko szkoda, że za nasze pieniądze które powinny być przeznaczone na polskich juniorów, u których "bida" aż piszczy.

 • pyra69 lubi Komentarz

  Kończy się urodzaj na juniorów w Lesznie. Lis zrezygnował. Trofimow poszedł do Lublina. Picz co wsiądzie na motor to kontuzja. Szlauderbach bardzo obniżył loty. Sadurski jeszcze niewiele potrafi. Tylko Pludra robi postępy. Za rok w PGE pójdą Kubera i Szlauderbach, obaj ostatni rok na juniorce. Za dwa lata widzę ciemność...

 • pyra69 lubi Komentarz

  To, że szkolimy zawodników zagranicznych, kosztem zawodników polskich, to nie ma się czym szczycić. Zawody młodzieżowe pokazują, że spośród drużyny rawickiej nie widać tak dużo tych młodych talentów. Ci zawodnicy w zawodach młodzieżowych "cieniutko" przędą. A miało to być zaplecze leszczyńskiej Unii.

 • pyra69 lubi Komentarz

  Tak piszę o Piotrku, nie mam prawa? Największą jednak głupotą jest wasze tłumaczenie jego złego zachowania postępowaniem innych, w tym szczególne Zmarzlika. Ty zachowujesz się dokładnie jak Piotruś Pan, płaczesz tłumacząc swojego tym, że ktoś, coś komuś,...... żałosne!

 • pyra69 lubi Komentarz

  W którym to momencie Zimny fika? Jeśli tego jeszcze nie zauważyłeś to jedyną "skaczącą" osóbką w tym zajściu jest Piotrek w mediach, no może faktycznie jest was więcej licząc tobie podobnych!

 • pyra69 lubi Komentarz

  Leszczynianie,czy jaki ich tam zwal ;) musza bronic klanu pawlickich,bo znowu focha jeb,a i w Pile wyladuja.Piotrowi ostatnimi czasy siano wychodzi z kazdego otworu.

 • pyra69 lubi Komentarz

  Tą wypowiedzią pokazałeś kto tak naprawdę jest upośledzony. Czas byś wziął leki, ale jeszcze mocniejsze bo te widać nie dają rady.

 • pyra69 lubi Komentarz

  No to się przedstawiłeś.... a coś więcej?

 • pyra69 lubi Komentarz

  zapomniales juz w jaki sposob Piotrus zdobym IMP ...obejrzyj sobie bieg w ktorym wykluczono Bartka ...to samo bylo rok wczesniej z Maciusiem w Gorzowie ...identyczne sytuacje ...primabaleriny sie polozyly bo jak to Piotrus mowi nie mialy cohones

 • pyra69 lubi Komentarz

  Pawlicki myślałem że to jest fajny chłopak. Lecz swoje prawdziwe ja pokazał. Słoma z butów wystaje mu na 100%. Pawlicki wsioku przypomnij sobie bieg finałowy MP w 2014 jak Grzesia Zengote wje...bales w płot i przez ciebie bucu spadł na ostatnie miejsce to w tedy było ok(KK zdobył MP). Pawlicki takich twoich sytuacji było więcej. Masz syndrom Zmarzlika. Przyjmij to do swojej wiadomości ze jest lepszy i tyle

 • pyra69 lubi Komentarz

  Ktoś tu chyba wczoraj za dużo wypił. Nikt nigdy już nie będzie budził takich emocji jak Gollob. To jest fakt niezaprzeczalny. Ktoś kto twierdzi inaczej, urodzić się musiał już XXI wieku. Zmarzlikowi trzeba przyznać jedno - siedzi pewniej na motocyklu - tzn. nie dopuszcza do kryzysowych dla siebie sytuacji na torze. Tomek, podczas jazdy nigdy nie myślał, nie kalkulował. Zawsze jechał na 150%.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

KPoznań

Hej, mniej piszesz, więcej "lubisz". OK. Czuję, że Jesteś "normalnym" kibicem żużla:). Jestem z Poznania, Ty zapewnie też:). W jaki sposób mógłbym pomóc w reaktywacji żużla w Poznaniu? Coś robisz dla żużla w Poznaniu?
Ja jestem kibicem Falubazu, ale mieszkam od dekady w Poznaniu i zależy aby żużel istniał w Poznaniu?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

ostatnia odpowiedź: 29 września 2013 [1 komentarz tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.