pyra69 - lubi

 • pyra69 lubi Komentarz

  W takim razie wychodzi na to, że Krosno nie powinno dostać licencji na tor na ten sezon.. Jaki jest sens robić dosypkę chwile przed sezonem skoro wiemy jak to się kończy w letnich tempertaturach, Przykład : Piła - Poznań (walkower i pogrzebanie czarnego sportu w Pile). Ośmieszenie GKSŻ i nagle zauważenie przed sezoniem, że ilość nawierzchni się nie zgadza... Coraz gorzej to wygląda. Nie wierzę, żeby byli tam tacy amatorzy zeby nie wiedziec ze w kilka tygodni tor się nie zwiąże, liczyli chyba na jakiś cud tam.

 • pyra69 lubi Komentarz

  GKSŻ to niech się nie ośmiesza, nam w Pile też kazali zrobić dosypkę jak najszybciej i wyszedł taki gnój, że dostaliśmy walkowera, co pogrzebało u nas speedway i Polonia upadła. Żeby robić takie dosypki to potrzeba trochę czasu a nie dwa czy trzy tygodnie... Szanujmy się. Tak to potem wygląda, że tor potrafi się rozpadać plastrami...

 • pyra69 lubi Komentarz

  Słowo dla tych,którzy w kółko piszą ze Polonia sobie kupuje mecze,sędziów i w ogóle wszystko przy zielonym stoliku: w piątek ta sama Polonia pojechała cały mecz na torze,który był gorszy niż dziś. Wnioski pozostawiam szczekaczom.

 • pyra69 lubi Komentarz

  Osoby "decyzyjne" swoją niekonsekwencją zabijają tę dyscyplinę regularnie od 2010 r. i wprowadzenia nowych tłumików. Po co są ci wszyscy komisarze/przewodniczący/jury skoro w praktyce nic nie mogą i za nic nie odpowiadają? Komisarz siedzi na miejscu od 11 rano, a przypominam, że od momentu jego przyjazdu to jego instrukcje mają być wykonywane przez gospodarzy. I co, przez 9 godzin nie jest w stanie przygotować toru? No jak to? I nie przekonują mnie tłumaczenia, że "się nie da" bo 2 dni wcześniej ten sam tor jednak przygotowano i odebrano, czyli uznano za regulaminowy. A jeżeli w piątek regulaminowy też nie był to do odpowiedzialności powinni zostać pociągnięci ci, którzy zdecydowali o odjechaniu zawodów (sędzia, jury, itd) ponieważ swoją decyzją narazili na niebezpieczeństwo utraty zdrowia zawodników z Krosna i Bydgoszczy. Jury tak samo - co to znaczy, że "przewodniczący jury chciał odjechać próbę toru ale nie zgodziła się na to strona zielonogórska"? To od czego ten przewodniczący jury tam jest? Jaką ma władzę sprawczą? Jakie są jego obowiązki i kompetencje? Przyjechał obejrzeć mecz za friko i napić się piwa? Skoro nie ma on osobą decyzyjną i nawet kierownik jednej drużyny może zablokować jego decyzję to jaki jest sens istnienia tego całego gremium jury? To wszystko jest tak głupie i nielogiczne, że można by pisać o tym godzinami. Biurokratyzacja i granatowe marynary zabijają tę dyscyplinę sezon po sezonie. I nie kwestionuję tutaj błędu w sztuce przygotowania toru tylko całą prawną otoczkę, której regularnie my kibice jesteśmy świadkami.

 • pyra69 lubi Komentarz

  Pawlicki powinien odrazu dostać czerwona kartkę. Masakra gosc robi dokładnie to samo i nie ma z tym problemu ktoś go blokuje to pan( specjalnie pisane z małej litery ) Piotr jest wice zdenerwowany.

 • pyra69 lubi Komentarz

  Nic nie bylo żadnego faulu w biegu 6, żadnej winy zawodnika z Ostrowa niesportowe zachowanie Pawlickiego (chamskie) i to nie pierwszy raz.

 • pyra69 lubi Komentarz

  wielkie brawa Polonia Pila, Ostafa masz jaja ;))

 • pyra69 lubi Komentarz

  O co temu prezesowi chodzi? Jeszcze dobrze nie zaistniał jaż idzie na wojenkę? Żałosny kolo.

 • pyra69 lubi Komentarz

  Jak na gościa, który niby nie inwestował w sprzęt do całkiem nieźle mu poszło :-)

 • pyra69 lubi Komentarz

  Gdzie Mroczka? Słabszy od Jędrzejewskiego?

 • pyra69 lubi Komentarz

  Wittstock 2. Kto zajmie ostatnie miejsce w 2 lidze już wiadomo. Ciekawe do ilu będą bęcki dostawać u siebie.

 • pyra69 lubi Komentarz

  Podjerzewam, że Świst by tu lepiej pojechał czy Puszak ;)

 • pyra69 lubi Komentarz

  @Szef na worku: Ostatni bieg 3:3 czyli 2 remis w tym spotkaniu wow

 • pyra69 lubi Komentarz

  Coś tu nie gra, taśmy, defekty. Po co startować w lidze w ogóle jak się mamy nastawiać na mecze u siebie. Lepiej poczekać rok dłużej otworzyć szkółkę, ustablizować sobie sytuacje na rynku trasferowym a tak to wychodzi żużel na wariata i problemy z wyjściem z 25 na wyjeździe...

 • pyra69 lubi Komentarz

  To w jakiej telewizji ta promocja żużla jest pokazywana?

 • pyra69 lubi Komentarz

  Pila powinna sie wycofac,to jest parodia

 • pyra69 lubi Komentarz

  Poznań w Pile z 60 nie wyjdzie.

 • pyra69 lubi Komentarz

  Już to kiedyś słyszeliśmy. Prawda Thomas?

 • pyra69 lubi Komentarz

  Pewnie Kamil Pytlewski trafi do Piły na pozycję juniora, życzę Pile jak najlepiej, oby tylko nikt nie wpadł na pomysł z "Diamentową ligą 2.0" to będzie wszystko dobrze, powodzenia!

 • pyra69 lubi Komentarz

  Ten skład wbrew pozorom nie jest taki słaby. Mroczka w 1 lidze 1,5 powinien koło 10 robić w 2 to samo Jonasson który w Pile odżył i wie czego się od niego oczekuje. To powinni być zawodnicy którzy pociągna klub. Dalej Max Dilger który w zeszłym roku miał średnia 1,7 w 2 lidze. Najbardziej licze jednak na Siopka który ma coś do udowodnienia i albo odpali albo może kończyc kariere. O ostatnie miejsce powalcza Fienhage,Skupien i Broc Nicol i tutaj licze na Broca że to może być czarny koń. Trzeba pamiętac ze w Pile zawsze ktoś odpalał mimo że na niego nikt przed sezonem nie stawiał (Monberg 2015 już nikt go nie chciał,Tarasienko w 2016 jak podpisywał to były mruki niezadowolenia czy THJ). Oczywiscie nie jesteśmy żadnym faworytem do awansu bo patrząc po składach sa druzyny mocniejsze ale jak na 1 rok to skład jest przyzwoity