Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • ADASOS napisał/a komentarz do Żużel. Brytyjczycy wściekli na BSI. Kto im zwróci za bilety i hotele we Wrocławiu?

  Niestety, nie ostatni. 2021 będzie kończył ten koszmar.
  Chyba ,że FIM wywali ich dyscyplinarnie za nie dotrzymanie umowy.
  Jednak wątpię aby te UKŁADZIKI nie przetrwały jeszcze rok.
  Rok , który może być prawdziwym działaniem na szkodę speedwaya.
  A na koniec pokażą żużlowemu światu środkowy palec- zobaczycie.
  Ta nacja tak ma, wybujałe ego i brak honoru.

 • ADASOS napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  BIS musi coś zorganizować bo może dostać karę. Jak się wypna na FIM to za rok wejdzie Discawery.

 • ADASOS napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Po co kupować loty i hotele jak psychokoronka panuje w najlepsze. Odwołali bo nikt im teraz nie zapłaci 300 tyś Euro.

 • ADASOS napisał/a komentarz do Żużel. To sukces, że Lokomotiv Daugavpils w ogóle pojedzie w lidze. Ale o utrzymanie będzie trudno jak nigdy

  Trzeba naprawdę się znać na żużlu by napisać, że w 1 lidze jest siedmiu kandydatów do awansu. A nie ośmiu- redaktorze ? Inna sprawa to ,że Toruń ma 93 % szans a pozostali po 1 %.

 • ADASOS lubi Komentarz

  Przecież to komisja podejmie decyzje.
  To po jakiego kalafiora wy, tutaj od paru dni prowadzicie gownoburze ?
  Zero pożytku z takiego pisania!
  Won do roboty

 • ADASOS lubi Komentarz

  Jeszcze krótko do sprawy meczu gorzowskiego. Wypada tylko zastosować obowiązujące w tej sprawie regulaminy. Mecz przerwany przez sędziego. Gdy wina awarii Klubu gorzowskiego, walkower dla gości. Gdy awaria niezależna od Klubu gorzowskiego, zaliczenie wyniku meczu bo, ilość biegów wymaganych do jego uznania została objechana. Stosujmy się do przepisów które sami ustaliliśmy.

 • ADASOS lubi Komentarz

  Dziwne.... Niby kolejka jest dla wszystkich ekip, a tu ani słowa o Motorze i Rybniku... i ten artykuł potwierdzać zaczyna - mam nadzieję że to tylko moje wymysły - dziwną tendencję do "ignorowania - dołowania" drużyny z Lublina... Porażki i minusy są rozdmuchiwane, a sukcesy i plusy pomijane. Zbywane ewnetualnie byle zdaniem. (poniekąd to drugie akurat może i dobrze - bo wedle przysłowia: po co chwalić dzień prze zachodem ). Jestem w stanie zrozumieć, że działacze lubelscy, wzorowo prowadzący klub z myślą o zawodnikach w ogólnym rozrachunku i na "dłuższą metę", są mało lubiani w środowisku, ale żeby aż tak było to widoczne?... dziwne. Z góry przepraszam za zranione uczucia kogokolwiek. Powyższa opinia jest moją osobistą i nie ma na celu wywołania "gów......burzy".

 • ADASOS napisał/a komentarz do Żużel. Social Speedway 2.0: Pawliccy z klasą, Pedersen chce pracy za kulisami, a Ljung powrotu KSM

  @Tomek z Bamy: Jeszcze ci się ta płyta nie zdarła ?

 • ADASOS napisał/a komentarz do Żużel. Social Speedway 2.0: Pawliccy z klasą, Pedersen chce pracy za kulisami, a Ljung powrotu KSM

  @Tomek z Bamy: Jeszcze ci się ta płyta nie zdarła ?

 • ADASOS napisał/a komentarz do Żużel. Trener Falubazu chętnie zamieniłby się z pseudoznawcami. "G...o wiecie!"

  @M74: Kolego, dałeś ciała na przepisie istniejącym od 2011 r. a więc twoje doświadczenia z regulaminami nie mają tu nic do rzeczy. Napisałem ostry tekst, ponieważ to Ty pierwszy pojechałeś po niczemu nie winnym trenerze, któremu w tym dniu nic nie można było zarzucić. Znasz przysłowie"kto sieje wiat , zbiera burzę" ??? No właśnie. Nie jestem kibicem Falubazu a i tak nie akceptuję poniżania człowieka. Tak mam ,mimo że na żużel chodzę od 1963 roku

 • ADASOS napisał/a komentarz do Żużel. Trener Falubazu chętnie zamieniłby się z pseudoznawcami. "G...o wiecie!"

  @M74: Kolego, dałeś ciała na przepisie istniejącym od 2011 r. a więc twoje doświadczenia z regulaminami nie mają tu nic do rzeczy. Napisałem ostry tekst, ponieważ to Ty pierwszy pojechałeś po niczemu nie winnym trenerze, któremu w tym dniu nic nie można było zarzucić. Znasz przysłowie"kto sieje wiat , zbiera burzę" ??? No właśnie. Nie jestem kibicem Falubazu a i tak nie akceptuję poniżania człowieka. Tak mam ,mimo że na żużel chodzę od 1963 roku.

 • ADASOS lubi Komentarz

  Sranie w banie, takie tłumaczenie. Prawda jest jedna i za chwilę o tym napisze naczelny Darek O.
  Pożar powstał dlatego,że trener Stasiu zastąpił zawodnika Krzysia,który miał jechać w biegu nr 10 juniorem Rafałem i po tej decyzji w boksie KejKeja najnormalniej w świecie zaiskrzyło:))
  Ot i cała zagadka rozwiązania, KOL może podejmować decyzję:))

 • ADASOS napisał/a komentarz do Żużel. Prezes PGE Ekstraligi o awarii w Gorzowie. KOL musi znaleźć rozwiązanie zgodne z duchem sportu [WYWIAD]

  Znawcy tematu i Dariuszu O.- warsztat to dość spore pomieszczenie w którym są kolejne drzwi do rozdzielni. Tak było od wielu lat, przechodził obiekt wiele kontroli z energetyki i straży pożarnej , które akceptowały ten stan rzeczy. Instalacja była regularnie sprawdzana , więc w czym zawiniła Stal ? Jakie niedopatrzenie ?
  A może człowiek , który wyciągał motocykle jest winny, a może strażak ,który mu pomagał ?
  Polacy to jednak w większości hieny cieszące się jak można komuś dowalić.

 • ADASOS lubi Komentarz

  @karol 3414. Gdzieś przeczytałem w komentarzu kibica z Gorzowa, że magazynek przylegał do rozdzielni i zabierano motory by tam pożar się nie przeniósł. Ale jeszcze jedno co zauważyłem w twoim komentarzu. To trzeba mieć chore wyobrażenie by pisać, że kogoś nie interesowały odbywające się zawody i przebywał w magazynku.

 • ADASOS lubi Komentarz

  Pracuję w dużym zakładzie jakim jest Cisowianka i wymiana olbrzymiej rozdzielni z podłączeniem jej i uruchomieniem trwała niecałe 6 godzin był oczywiście dźwig specjalny wózek widłowy ale wymiana przebiegła pomyślnie więc nie przemawia do mnie że to wszystko musi trwać tygodnie... Można zbudować tymczasową rozdzielnie mobilną jak to miało miejsce w Lublinie na stadionie. Wszystko się da tylko trzeba chcieć.

 • ADASOS napisał/a komentarz do Żużel. Trener Falubazu chętnie zamieniłby się z pseudoznawcami. "G...o wiecie!"

  @M74: Człowieczku, mały jesteś w tematach żużlowych a mądrzysz się jak byś na speedwayu zęby zjadł. Odpowiedz- NA PODSTAWIE JAKIEGO PRZEPISU WSTAWIĆ MIAŁ KRAKOWIAKA DO 12 WYŚCIGU ??? Puknij się w głowę gumowym młotkiem. Nie zna TAKI przepisów a pisze krytykę terenera , który zna swoje rzemiosło. W każdym razie jest duuuużo lepszym taktykiem niż niejaki S.Ch. Nie jest ideałem człowieka i trenera ale "kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamieniem. Pokory się ucz M74

 • ADASOS napisał/a komentarz do Żużel. Trener Falubazu chętnie zamieniłby się z pseudoznawcami. "G...o wiecie!"

  @M74: Człowieczku, mały jesteś w tematach żużlowych a mądrzysz się jak byś na speedwayu zęby zjadł. Odpowiedz- NA PODSTAWIE JAKIEGO PRZEPISU WSTAWIĆ MIAŁ KRAKOWIAKA DO 12 WYŚCIGU ???
  Puknij się w głowę gumowym młotkiem. Nie zna TAKI przepisów a pisze krytykę terenera , który zna swoje rzemiosło. W każdym razie jest duuuużo lepszym taktykiem niż niejaki S.Ch. Nie jest ideałem człowieka i trenera ale "kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamieniem. Pokory się ucz M74.

 • ADASOS lubi Komentarz

  Żyto ma racje.To byla jego decyzja i koniec,zadnego bledu nie zrobil.Gawiedź komentujaca oczywiscie zawsze wie lepiej,a jakby przyszlo prowadzic mecz to by sie os*ali.

 • ADASOS lubi Komentarz

  Popieram wybór trenera i remis każdy wziolby w ciemno. Ostre słowa, z których znany jest Pan Piotr dowodzą, że czasem trzeba być człowiekiem. A wy świetojebliwi wielce, na siebie patrzcie!!!Gratulscje dla całej ekipy za naprawdę wspaniałe zawody.

 • ADASOS lubi Komentarz

  A ja popieram trenera Piotra Żyto, bardzo dobre słowa skierowane do mądrych inaczej bo czasami inaczej się nie da :/
  Brawo Panie Piotrze!

 • ADASOS lubi Komentarz

  Jak tak można. Eksperci i bukmacherzy nie dawali szans Falubazowi we Wrocławiu. Trener Żyto postawił na taktykę która się sprawdziła, zawodnicy pojechali dobrze. Ja się zastanawiam czego wy od niego chcecie?!?! Stawiali Falubaz jako drużynę nie mającą szans na choćby walkę, a tu nagle 1 punkt i to źle?

 • ADASOS napisał/a komentarz do Żużel. Dudek o Drabiku: Może prawo się zmieniło, a może są równi i równiejsi

  Drabik złamał przepisy,więc powinien zostać ukarany ale..........dlatego ,ze od razu to zgłosił
  na kontroli, nie mataczył to należy mu się rok w zawieszeniu na 3 lata i po temacie.

 • ADASOS lubi Komentarz

  Myslalem, ze Patryk jest troche madrzejszy i wie na czym go zlapano, a co zrobil Maks.
  Widze jednak, ze w dalszym ciagu w temacie dopingu i procedur nie ma o niczym pojecia.

 • ADASOS lubi Komentarz

  Patryku taka jest różnica między Twoją sprawą a Maksa że u Ciebie w organiźmie wykryto niedozwoloną substancję a u Maksa nie. On złamał przepisy antydopingowe a to nie to samo

 • ADASOS napisał/a komentarz do Żużel. PGE Ekstraliga. Awaria prądu w Gorzowie. Czy będzie walkower? Jest już komentarz PGE Ekstraligi!

  Trzeba ustalić czy było to zdarzenie na które nie ma się wpływu jak np. obfite opady deszczu, czy zaniedbanie Stali Gorzów czy firmy energetycznej, która na zlecenie dostawcy energii powinna serwisować rozdzielnie. Jeżeli zawalił dostawca energii za którą Stal przecież płaci, to nie może ponosić odpowiedzialności. Na zdjęciach wyraźnie widać,że rozdzielnia zbudowana była przez fachowców w drugim, małym pomieszczeniu do którego wchodzi się przez warsztat. Jeżeli uznano ,że tak może to funkcjonować, nie kwestionowała tego żadna kontrola straży pożarnej, to jaka jest wina użytkownika obiektu i odbiorcy energii elektrycznej? JEST TO ZDARZENIE ,KTÓREGO NIE MOŻNA BYŁO PRZEWIDZIEĆ ANI MU ZAPOBIEC. (TAK JAK BURZY Z PIORUNAMI)

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Maverick RSKŻ

I przestań w końcu pierdzielić, że Zmora jest niekonsekwentny, że sam nie wie czego chce, czy bredzi. Zawsze możesz go zmienić na stanowisku prezesa klubu i pokazać co potrafisz.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Maverick RSKŻ

I jeszcze jedno, żeby nie było że sobie zmyślam, - byłem za rządów Pergo w klubie w pewnej formie sponsorskiej. Za Dyrekcji ś.p.Pani Reni Krywuć (prywatnie teściowej Marka Hućki), jak i później do przejęcia klubu przez Komarnickiego. A dług pozostawiony przez Pergo to 6 milionów plus 3 miliony wykup klubu i jeszcze miasto kolejne bodajże 3 miliony na wykup stadionu od Gondora.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Maverick RSKŻ

Pierdzielisz facet bzdury odnośnie Zmory. Gdzie on zmienia zdanie? Od samego początku jest za 10 drużynami w lidze i ksm. a jeśli tego nie ma, to za zamknięciem ligi na jasnych zasadach. Przy czym to "zamknięcie" na kilka najbliższych lat, na dwa do 4 sezonów. powiedz facet, co ciebie tak naprawdę boli? spłacane jeszcze po PERGO długi, które Władek przejął w całości - 12 milionów złotych? tylko nie pierdziel, że to Władek narobił długi, kontraktując Golloba, Nickiego itd. Bo za Władka rządów zostało spłacone prawie 9 milionów złotych ( w tym odsetki). Ale co tam, tu przeczytasz, tam posłuchasz, trochę sobie dopowiesz, resztę wymyślisz i pierdzielisz na forum. Skoro Zmora taki głupi i nieudolny, to jakim cudem udało się jemu zorganizować w Gorzowie BSC, dlaczego, pomimo nędznego sezonu pod względem sportowym, zamyka budżet klubu na plus? Zastanów się facet, czego tak naprawdę chcesz, bo jak na razie, to jesteś na "NIE, BO NIE". Ale rzeczowych argumentów nie podajesz, same ogólniki, jak to źle i jaki dramat będzie. To jaki? Miej jajca i opisz swoje obawy na forum. Merytorycznie, a nie, bo nie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ks vitold

zwykły prowokacja przez tego Pana z tym przykładem.,a co pewny jesteś że znasz tą Osobę-kobietę..??? i że tak jest jak On mówi..??? dajmy spokój. jak co to usuń to.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.