Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Lulek38 lubi Komentarz

  Wiliamsy to kuzyni Beinga?

 • Lulek38 lubi Komentarz

  Nie jaki bolid dostał Kubica, tylko jak jechał kierowca z niesprawną ręką.

 • Lulek38 lubi Komentarz

  A Robertowi jak zwykle wszystko wbrew: a to mu zwężą wjazd do pitlane, a to mu ściana znienacka uderzy w bok samochodu. Zrozumcie, że chłop doskonale sobie radzi z prowadzeniem bolidu, tylko tor jest nieodpowiedni, a jak jeszcze dojdą inni zawodnicy, którzy będą mu wjeżdżali przed maskę albo w bagażnik, to już w ogóle będzie masakra, skoro na pustym torze jest dramat.

 • Lulek38 lubi Komentarz

  Kubica to w ogóle rozumu nie ma, poszedł do zespołu, w którym się będzie tylko ośmieszał. Nie trzeba w ogóle z boxu wyjeżdżać żeby być ostatnim.. Przepowiem Wam przyszłość i daję pewniaczka do obstawienia: Kubica nie ukończy tego wyścigu.

 • Lulek38 lubi Komentarz

  Typowy polski kierowca, ciągle wjeżdża na krawężniki. Kubica to Polak.

 • Lulek38 lubi Komentarz

  Po takim wypadku, jak on miał, to absolutnie nie powinien wracać na tor, tylko sobie spokojnie z wędkami nad wodą siedzieć! Przecież po tamtym wypadku on może być nawet niespełna rozumu. Jaki lekarz pozwolił mu dalej się ścigać???

 • Lulek38 lubi Komentarz

  szkoda złudzeń i kasy sponsora.Okoliczności podejmowania decyzji przez płocki koncern paliwowy były skomplikowane i pewnie nie do końca przemyślane.AWilliams nie jest oczywiście bez winy.Jaka jest ręka naszego rodaka każdy widzi!

 • Lulek38 napisał/a komentarz do MŚ w Seefeld. Antydopingowa obława. Dziewięć osób zatrzymanych, w tym pięciu sportowców

  Jak się zażywa leki (jakiekolwiek z tych które są na liście zabronionych) to się pomija zawody sportowe aż do momentu wywietrzenia organizmu. Jeśli bierze się stale jakieś leki, to się rezygnuje z uprawiania sportu zawodowego. Albo jest się uczciwym sportowcem, albo oszustem tertium non datur. Moje (podkreślam to) osobiste zdanie w tej sprawie jest takie, że doping udowodniony dyskwalifikuje sportowca dożywotnio. Podobne zdanie mam w sprawie jazdy samochodem po spożyciu alkoholu czy narkotykach. Dożywotni zakaz prowadzenia jakiegokolwiek pojazdu łącznie z rowerem. Oszuści muszą w końcu zapłacić za swoją podłość. Innym pomysłem, który pozwoliłby w jakimś stopniu zredukować doping jest brak rejestracji czasu dotarcia do mety, wysokości skoku, odległości itp. Zawody powinny wyłonić zwycięzcę, a nie napędzać rekordy za wszelką cenę. Proste rozwiązania są najskuteczniejsze. Do tego potrzeba jeszcze uczciwości ludzi decydujących o tym, czy zawodnik się dopinguje. A to jest sprawa daleko trudniejsza od samego wykrycia dopingu.

 • Lulek38 napisał/a komentarz do MŚ w Seefeld. Antydopingowa obława. Dziewięć osób zatrzymanych, w tym pięciu sportowców

  Złapany na dopingu? DOŻYWOTNIA dyskwalifikacja.

 • Lulek38 lubi Komentarz

  Po tym można przestać czytać "Jak ktoś w sklepie spożywczym ukradnie dwa litry oliwy, mendel jajek i żółty ser, to będzie rozprawa i wyrok.". Nie szanowny Panie, nie będzie a to dlatego, że w tym kraju jest zezwolenie na okradanie "bogatszych", to dlatego, że podnieśliście limity "wykroczenie - przestępstwo". Dochodzi do tego, że złodzieje wchodzą na sklep z kalkulatorami i liczą na ile mogą ukraść... a szanowna Policja przy złapaniu takiego "elementu" przyjedzie i albo pacjent jest za 10 minut znów na sklepie i kradnie dalej albo przyjeżdża i puszcza wolno "bo kradł jedzenie". To jest patologia na którą WY "rządzący" zezwalacie. Każda, KAŻDA kradzież powinna być traktowana tak samo bez względu na kwotę.. ale, skoro sądy sobie nie radzą, to najłatwiej podnieść próg w myśl idei, skoro w drodze są dziury, to po co remontować jak można postawić znak ostrzegawczy, walnąć ograniczenie i dodatkowo patrol z suszarką (co by przy okazji coś do budżetu wpadło). Cieszę, się, że siatkarze dostaną premie, dlatego głosowałem przeciw... cóż za hipokryta...

 • Lulek38 lubi Komentarz

  co z a dzwon z tego młociarza Szymon Ziółkowski!! ale sie wcale nie dziwię....po zdobyciu medalu powinien okryć sie flaga niemiecka jak mawia Janda a nie Polską!! Szymon Ziółkowski wypowiada sie jak osiłek....w Platformie nieObywatelskiej tylko sportowcy sa a specjalistów maja w Niemczech.

 • Lulek38 lubi Komentarz

  Najpierw od swego idola weż 100-baniek co obiecał

 • Lulek38 lubi Komentarz

  Zdjęcie stare, ale jare, jak mówi przysłowie, bo się je wyciąga przy okazji, by dowalić Prezydentowi Polski. Pozostają jednak pytania a'propos tego zdjęcia. Czy faktycznie Pan Prezydent robił sobie selfie? Gdyby tak było, to pewnie w stajni było lustro, ale i to nie jest pewne, bo nie widzimy ekranu smartfona, który trzyma w dłoni Pan Prezydent. A dlaczego nie miał robić zwykłego zdjęcia komuś, kto stoi nie za, a przed nim? Przecież, ktokolwiek trzymał w życiu w ręce telefon, to wie, że przy robieniu zwykłych zdjęć trzyma się go ekranem do siebie! Więc mogło być też tak, ż ktoś Panu Prezydentowi zrobił zdjęcie, kiedy ten robił komuś zdjęcie z vis a vis. A tak na marginesie, rzeczywiście sensacja 20-lecia! Trochę opamiętania proponuję.... Pzdr.

 • Lulek38 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Lulek38 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Lulek38 lubi Komentarz

  Jak masz ten młot to stuknij się nim w głowę ..to może zacznie Ci mózg działać..i zaczniesz odróżniać kto .kim jest tak naprawdę ..i ,,kto kogo tylko udaje w Polskiej Polityce !!

 • Lulek38 lubi Komentarz

  dostałes młotem w łeb i jeszcze żyjesz w prl obódz sie demikracja ma sie dobrze jak nigdy

 • Lulek38 lubi Komentarz

  Myślę,że tym młotem powinien się walnąć w swoją głowę.Może by do niej wreszcie coś dotarło!

 • Lulek38 lubi Komentarz

  Panie Szymonie, przecież to pana partia oszustów ciągle jątrzy, pluje jadem i donosi do Brukseli. Jeśli pan tego nie widzi, to proszę się udać do lekarza głowy.

 • Lulek38 lubi Komentarz

  to po co pan się zapisał do partii oszustów ?

 • Lulek38 lubi Komentarz

  Polaków dzieli Schetyna. Zero programu tylko nienawiść i tak od 3-ech lat.Pokaż mi ejdną debatę gdzie lewactwo mówi o tym co zrobi dla Polski zamiast o tym co rzekomo źle zrobił PiS. Czekam.

 • Lulek38 lubi Komentarz

  Chcial zdjecie z koniem - prawdziwym koniem - wiec sobie zrobil. Gorzej, gdyby skorzystal z konskiej urody pewnego mecenasa

 • Lulek38 lubi Komentarz

  To jest sportowy portal po jaki wał wciskacie tutaj politykę . Szkoda gadać,należy tępić ten portal,przynajmniej w informacjach,które nie dotyczą sportu

 • Lulek38 lubi Komentarz

  No niestety "mebel" myślał, że błyśnie jak sztuczne zęby Grześka... ale nie wyszło.

 • Lulek38 lubi Komentarz

  Człowieku czy nie wiesz o tym jak PO sprzedawało kraj gdzie wtedy byłeś i dlaczego się nie bulwersowałeś publicznie.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.