Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Butch lubi Komentarz

  Przeliczyli się. W ogóle to powinien nie zagrać jak widać z Albanią. Za mało chłopak wypoczął. Jeszcze raz małolatom przypomnę, że znienawidzony przez was PAN BONIEK zaraz po Haysel przyleciał na mecz z Albanią, bo to była reprezentacja. Lewy to świetny piłkarz, ale taki sam leszcz jak Błaszczykowski. Przypomnijcie sobie dzieci EURO 2012 . Ostatnie miejsce w grupie marzeń. Żaden nawetpogański kraj nie doświadczył takiego upokorzenia u siebie. Żenada, Wypowiedzi nieszczęsnego , Lewego i Błaszcza żenada. Robicie gnojki z nich Bogów a to leszcze. Błaszczykowski nie łapał się nawet na ławkę w klubie, Lewy to król Bayernu i co dalej? Klara, kupka, torebka Ani i już nie ma więcej miejsca na sportowe wiadomości w SF. Niech strzela nawet sto bramek w sezonie dla Bayernu. Poza Polską nikt go nie uznaje, bo to dobijak.

 • Butch napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Jaka katastrofa? Dlaczego przed pierwszym meczem niezaleznie z kim będziemy grać juz robicie w gacie. Trzeba walczyć i chcieć wygrać a nie pisać ze jest katastrofa.

 • Butch napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Precz te tłuste łapy od siatkówki i w ogóle od polskiego sportu. Najlepiej jakby go teść po znajomości wysłał w kosmos.

 • Butch napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Moze juz wystarczy tych sensacji, cytując znaną piosenkę " to juz jest koniec"

 • Butch lubi Komentarz

  "Robert Kubica dał sobie czas do końca września, aby załatwić sprawy związane z sezonem 2022" - niech redaktor da sobie czas i poczeka poczeka z sensacjami do końca września.

 • Butch lubi Komentarz

  Przecież Kubica ma już siwą brodę. Prędzej mu do roli świętego Mikołaja niż do F1.

 • Butch lubi Komentarz

  Kubica i Obajtek to nieudaczni ale powiązani z PiCem , ot i cała historia.Najgorsze w tym wszystkim to jest fakt opłacania tego szwindlu przez nas wszystkich , podatników.

 • Butch napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Jest szansa na lepszy wynik niz z tym miłośnikiem futer.

 • Butch napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  No jak minister Czarnek sie za to weźmie to sukces murowany. Cnoty niewieście to jego specjalność. Do pomocy niech weźmie jeszcze jakiegoś księżulka jako speca praktyka od molestowania nieletnich.

 • Butch napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Zmarł w wieku 75 lat. "Jesteśmy wstrząśnięci" - czytamy we wpisie klubu, w którym gra Robert Lewandowski.
  Czy naprawdę przy każdej, nawet tak smutnej "okazji"musicie napisać o Robercie Lewandowskim. Niedlugo może przeczytamy " nad Monachium, miastem gdzie siedzibę ma klub w ktorym gra RL przelecial wlasnie sputnik". Dziwne ze nie napisaliście o pobitym rekordzie. Pewnie bedzie jutro, albo za kilka dni.

 • Butch lubi Komentarz

  Czyli następny wielki sukces Dudy i PiSu

 • Butch napisał/a komentarz do Prezydent Andrzej Duda w euforii. Tak głowa państwa podziękowała sztafecie

  @obiektywny: moze sie posikal i to drugie

 • Butch lubi Komentarz

  A nie posikał się przypadkiem? W takiej euforii ....!

 • Butch lubi Komentarz

  Dostał orgazmu.

 • Butch lubi Komentarz

  Tyle razy prosiłem , nie piszcie i nie pokazujcie tego pisowskiego błazna

 • Butch napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Ja rowniez w pytaniu 12 zaznaczyłem Dariusz Zelig ale nr. 1 a nie 2. Inbecyle potwierdzam.

 • Butch lubi Komentarz

  Borek ty możesz na targowisku komentować ceny ziemniaków razem z szpakowskim

 • Butch lubi Komentarz

  ojjj, czuję z lekka urażone wielkie ego Borka. Chyba jest "pod nastrojem"!

 • Butch lubi Komentarz

  Nie wiem kto i po co wkomponował jako eksperta Węgrzyna?

 • Butch lubi Komentarz

  Borek to ten co nie wie jak się mówi podanie po polsku czy to ten drugi nie wiedział?

 • Butch lubi Komentarz

  tej pary nie mogłem słuchać, dobrze, że mam możliwość oglądania również zagranicznych stacji - momentalnie przełączałem, nie cierpię gości udających Brazylijczyków - całkiem niepotrzebnie, tysiące słów zbędnych i niby zadowolenia ponad miarę

 • Butch lubi Komentarz

  Borek to błazen. Za 5zł to będzie kulał tabletkę od bólu głowy z Warszawy do Tucholi. Kultury to nie ma ten zarozumialec.

 • Butch lubi Komentarz

  Pan Borek nigdy nie wyszedł z butów prowincjusza. Uważam że do POLSATU
  nie pasował natomiast do TVP jak najbardziej. Przeświadczony o swojej
  "genialnej" wiedzy i nieomylności starał się zawsze pouczać innych.

 • Butch lubi Komentarz

  Robienie ze swojej gęby przysłowiowej cholewy jest paskudną przypadłością. W styczniu br. przy blasku fleszy i w obecności kamer telewizyjnych cholewę ze swojej gęby zrobił prezydent
  pezetpeenu Zbigniew Boniek, zwalniając z dnia na dzień selekcjonera reprezentacji Jerzego Brzęczka, którego miesiąc wcześniej zapewniał o swoim poparciu i dotrzymaniu podpisanego kontraktu. W lipcową sobotę, tuż przed meczem Italii z Anglią, ze swojej gęby zrobił cholewę dyrektor tvipisport, Szkolnikowski. Jest coś co łączy te haniebne decyzje obydwu facetów, a mianowicie uleganie presji prymitywnego kibolstwa, które zna się na sporcie tak samo jak małpa na saksofonem altowym. Pokolenie diskopolaczków operujące w porywach tysiącem słówek, z których większość stanowią miękkie i twarde wulgaryzmy i anglojęzyczne wtręty zlinczowało za pomocą drwin, kpin i wyzwisk trenera Jerzego Brzęczka. Tej haniebnej batalii z ogromną satysfakcją czynnie sekundowali eksperci tivipisport, na czele z jej dyrektorem Szkolnikowskim, który - w trosce o tzw. "kontent" tvp - z a ż ą d a ł od Bońka niezwłocznego zwolnienia Jerzego Brzęczka. Żądanie takiej persony, poparte na dodatek przez takich tuzów sportowego "dziennikarstwa" jak np. Kołtoń, Pol, Smokowski, Stanowski, Wichniarek, czy też przez Jana "Miota" Tomaszewskiego, wymusiło na Bońku podjęcie najbardziej kompromitującej go decyzji. Aplauz diskopolaczków jaki ona wywołała można śmiało porównać do tego, jaki towarzyszy występom ich ukochanych gwiazd, pokroju Zenków, Sławomirów, etc. Wątpię, choć kto to wie, żeby Boniek zażądał od Szkolnikowskiego odebrania Dariuszowi Szpakowskiemu możliwości komentowania finałowego meczu ME 2020. Tak czy siak, Szkolnikowski - podobnie jak Boniek - uległ presji kiboli-diskopolaczków, którzy linczowali Szpakowskiego tak samo jak Brzęczka. Pomimo wcześniejszych uzgodnień, wiążących decyzji (grafik prowadzących poszczególne mecze), z godziny na godzinę przyznał prawo do komentowania tego meczu Borkowi i - wymiem ojca i syna - niejakiemu Węgrzynowi. O ile Borek potrafi jako tako komentować piłkarskie zmagania, potrafi rozpoznawać zawodników, potrafi zgrabnie puentować swoje monologi, o tyle jegomość o nazwisku Węgrzyn nie powinien nigdy zasiadać na komentatorskim stanowisku. Jego tembr głosu brzmiał tak, jakby gościu spędził poprzednią noc na piwnej biesiadzie śpiewając na okrągło "Majteczki w kropeczki". PS. Riposta Szkolnikowskiego i Borka na krytykę ze strony Szczepłka i Żukowskiego obnażyła ich wyjątkową bezczelność i niezwykłą, łacińską subtelność.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.