Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • klossh92 lubi Komentarz

  Korony to w tych czasach lepiej nikomu nie życzyć xD

 • klossh92 lubi Komentarz

  Nie wiem dlaczego ona się tak oszpeca, patrząc na jej tatuaże mam odruch wymiotny chociaż jako siatkarkę ja lubię.

 • klossh92 lubi Komentarz

  I znowu tradycyjny schemat. Jak nie wiadomo gdzie wepchnąć jakiś temat, to wciskamy go do działu LEKKA ATLETYKA. Przestańcie robić z KRÓLOWEJ SPORTU śmietnisko. Może skoro Ministrem Sportu jest Danuta Dmowska-Andrzejuk, to artykuł powinien być w dziale SZERMIERKA. Wtedy można byłoby się w tym dopatrzeć chociaż cienia jakiejś LOGIKI. Albo jeszcze lepiej - zróbcie dział POLITYKA W SPORCIE i tam wciskajcie te wszystkie polityczne knoty, których ostatnio na waszych łamach zatrzęsienie.

 • klossh92 lubi Komentarz

  Tak z wyglądu to ona została tatą. A tak na prawdę, to jest dla dziecka przyjaciółką czy partnerką matki. Nigdy matką. Ale te "wykształcone " pseudo dziennikarze będą głupoty wmawiać.

 • klossh92 lubi Komentarz

  Pytania od dziennikarza były ...tylko czy trzeba odpowiadać na wszystkie?Czy miały one coś wspólnego z działalnością PZPN lub Polską Pilką?Jakby pytał o rozmiar buta czy majtek to też trzeba odpowiedzieć?Boniek je olał bo były zadane w prokuratorskim tonie...Co to jest "Gazeta Polska"?Jakaś nowopowstała tuba PiS?

 • klossh92 lubi Komentarz

  Widzę, że kilku frajerów pozakładało tu konta po 1 turze wyborów i sieją przy każdej okazji ferment polityczny. Sport ich zupełnie nie interesuje. wystarczy przejrzeć profile. Przygłupy.

 • klossh92 lubi Komentarz

  Czy mogłaby szanowna redakcja pseudosportowa odpuścić sobie politykę. Nie chce mi się na was denerwować. I jest to najdelikatniejsze słowo, jakie przychodzi mi na myśl o szanownych pseudoredaktorach pseudosporu. Przejeliście świetny portal sportowy i zrobiliście z niego szmatę polityczną. Obrzydliwe.

 • klossh92 lubi Komentarz

  "Zwrot akcji! Są wyniki testów polskich skoczków" - czy faktycznie nazywa się to zwrotem akcji?
  Nie byli chorzy i są zdrowi ;)

 • klossh92 lubi Komentarz

  Mam pytanie do Pana Redaktora - a na jakiej to podstawie jest taki pewien, że jednak R. Gadocha wziął te pieniądze? A na przykład nie - że wziął te pieniądze ten "kręcący się przy reprezentacji" (może "opiekun z ramienia", czyli agent służb)? Może jednak to było 24 tysiaki, które sobie ten pan przywłaszczył a rzucił, że R. Gadocha wziął 18 - więc nikt nie zwraca uwagi, że i on "za fatygę" przytulił, zresztą twierdzi że mniej. Może jeszcze inaczej to było, może i 24 wziął R. Gadocha - ale może to Ayala w ogóle zmyślał? Tak naprawdę, to jest słowo na przeciw słowa, nie wiadomo, nawet jeżeli poszlaki na niekorzyść wzmacnia jego milczenie i odsunięcie się. Ostrożny byłbym z kończeniem jednak artykułu sugestią, jak Pan Redaktor - zwłaszcza że to tylko R. Gadocha złodziej a p. Boćwiński to uczciwy i wiarygodny świadek. Dla mnie - nie wiadomo i to w odniesieniu do każdego.

 • klossh92 napisał/a komentarz do Tenis. Gabriela Sabatini obchodzi 50. urodziny. Była gwiazdą lat 80. i 90. XX wieku

  Rzeczywiście, można o Niej pisać tylko w superlatywach. Anioł na korcie i poza nim. Kolejnej szczęśliwej 50-tki!

 • klossh92 lubi Komentarz

  Fakt .. To była NAJPIĘKNIEJSZA tenisistka wszech czasów !!! Niech dalej żyję w zdrowiu !!!!

 • klossh92 lubi Komentarz

  Piękna karta historii tenisa.A,do tego nie można było przestać patrzeć na Gabrielę.Mniam:)

 • klossh92 lubi Komentarz

  Minister sportu ma Szefa Gabinetu Politycznego?! Pisozie ze szczętem się we łbach poprzewracało!

 • klossh92 lubi Komentarz

  Padło tu najważniejsze pytanie związane z pomysłem powrotu do piłki. "jak reagować, gdy zarażenie wirusem zostanie zdiagnozowane u któregoś piłkarza, grupy zawodników lub sztabu trenerskiego?" Niestety odpowiedzi na nie nie udziela ani redaktor, ani PZPN, ani nikt inny. Dlaczego redaktor Pol nie zada tego pytania prezesowi Bońkowi albo pomysłodawcom powrotu piłki? Nie ma odważnych. Może minister zdrowia się wypowie. Prawda jest taka, że nikomu nie jest na rękę udzielanie odpowiedzi, bo jest to problem, który rozkłada na łopatki cały ten pomysł.

 • klossh92 lubi Komentarz

  Satyra w krótkich majteczkach.

 • klossh92 lubi Komentarz

  Przydałaby ci się redaktorku prawdziwa "kwarantanna" ale nie od koronawirusa tylko od dotykania klawiatury:). Dzisiaj panie kuczera to ludziom potrzeba czegoś innego a nie "bohaterów" już nie narodowych a międzynarodowych...za chwile międzygalaktycznych:)

 • klossh92 lubi Komentarz

  Ciągle to powtarzam wybory najważniejsze dla pis uu. SŁODKO gadają i nic więcej. Stan klęski żywiołowej już powinien być wprowadzony. Zgadzam się z Panem dyrektorem.

 • klossh92 lubi Komentarz

  @fanka Rożera: Niesmaczne te Twoje pomysły i wypowiedzi. Sadzę,że Roger woli osiągać cele za pomocą szlachetnej rywalizacji,a nie przez jakąkolwiek politykę. Zejdź na ziemię .Kiedyś mówiono : "Nadgorliwość gorsza od faszyzmu".

 • klossh92 lubi Komentarz

  System oceny skokow z uwzglednieniem przelicznikow jest wszystkim znany, wiec
  przestancie pieprzyc co by bylo gdyby......

 • klossh92 lubi Komentarz

  to wiadomosc sportowa???

 • klossh92 lubi Komentarz

  handel narkotykami, to jakaś nowa dyscyplina sportowa według tego śmiesznego portalu ?

 • klossh92 napisał/a komentarz do Tenis. WTA Doha: Iga Świątek nie zagra w III rundzie. Polka rozbita przez Swietłanę Kuzniecową

  Kiedyś pisałem, że Iga musi poprawić grę w obronie, popracować nad wszechstronnością bo napotka rywalki, które ją wypunktują umiejętnościami. Dzisiaj miało to miejsce. Cytat z artykułu "... Polka nie radziła sobie w sytuacji, gdy trafiła na rywalkę, która była w stanie unicestwić jej siłę rażenia", Cała prawda. Im dłużej trwał mecz, tym wyglądało to gorzej, bo dochodziła frustracja.

 • klossh92 lubi Komentarz

  Nikt nie zrobił tyle krzywdy Piątkowi co media

 • klossh92 napisał/a komentarz do Biathlon. A mogło być tak pięknie. Monika Hojnisz-Staręga dwa strzały od mistrzostwa świata

  Gdyby wszystkim zawodniczkom z dziesiątki odjąć minuty za niecelne strzały, Monika zajęłaby 7.miejsce. Klasyczna "gdybologia", jakby redaktor nie wiedział na czym polega biathlon. Swoją drogą coraz więcej takich analiz na SF...

 • klossh92 lubi Komentarz

  "Potem dwa razy spudłowała i medalu w biegu indywidualnym w Anterselwie nie zdobyła. Po tytuł sięgnęła Dorothea Wierer" - każda zawodniczka miała 4 strzelania po 5 i bieg do mety!!

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.