• Agnieszka Radwańska - podsumowanie sezonu i pytania o przyszłość

  1. Czy to najlepszy rok w karierze Radwańskiej?Retoryczne pytanie. Fakty mówią same za siebie. 7425 punktów zdobytych w tym sezonie to absolutny rekord dla niej. 4 w ujęciu rocznym. W rankingu głównym WTA Tour zakończyła na czwartym miejscu z dorobkiem  ,a w pewnym momencie była nawet druga. A konkretniej (…)

  Więcej

 • Skandal,kompromitacja, śmiać się czy płakać??

  To jest kompromitacja!! Gigantyczny skandal!! W lato zamykamy dach,żeby się udusić,a na jesień kiedy wiadomo,bo są prognozy ,że będzie padać to my mamy otwarty dach. Stadion nie ma drenażu, pamiętamy co działo się w Kijowie ,jaka była nawałnica i dało się grać już godzinę później i śladu nie było. Nasze (…)

  Więcej

 • Przed Anglią

  Dziś mecz Polska-RPA,a już we wtorek mecz z Anglią. Spotkanie to prestiżowe i uważam,że może być bardzo istotne w kontekście całych eliminacji i postrzeganiu polskiej piłki. Waldemar Fornalik przejął kadrę w trudnym momencie,kiedy to najważniejsza impreza w życiu tych piłkarzy jak i wszystkich Polaków (…)

  Więcej

 • Poolimpijska refleksja

  Od Igrzysk XXX olimpiady w Londynie minęło już troszkę czasu. Można spokojnie na nią spojrzeć i ocenić. Polska zdobyła 10 medali – 2 złote, 2 srebrne i 6 brązowych. Ten rezultat dał nam 30 miejsce w klasyfikacji generalnej. To najgorsze miejsce w klasyfikacji medalowej od 1948r-kiedy Polska zdobyła (…)

  Więcej

 • Adam Małysz,Agnieszka Radwańska .co ich łączy,a co dzieli??

  Adam Małysz- rocznik 1977. Były już skoczek narciarski. 4 –krotnuy medalista olimpijski(3 srebrne i brązowy medal), 4-krotny mistrz świata ,ponadto srebrny i brązowy medalista MŚ, 4 –krotny zwyciężca Pucharu Świata,co stawia go na szczycie pod tym względem razem z Matti Nykanenem,pierwszy i na razie (…)

  Więcej

 • Paraolimpiada

  Na początku trzeba serdecznie pogratulować naszym paraolimpijczykom!! Wasze osiągnięcia były powodem do tego,że możemy być dumni,że jesteśmy Polakami. Jak zwykle nie zawiedliście oczekiwań tych,co się interesowali waszymi zmaganiami. 36 medali- 14 złotych,13 srebrnych i 9 brązowych.Nasi zawodnicy ustanowili (…)

  Więcej

 • Słów kilka o Polakach

  Ukazał się dzisiaj wywiad z Katarzyną Nowak w jednej z gazet. Stwierdziła tam,że Radwańska nie powinna być w pierwszej "10"-gdyby stworzyła swój prywatny ranking. Dla mnie to objaw takiej polskiej mentalności. Panią Nowak żżera zazdrość i tyle. Nie trzeba tworzyć prywatnych rankingów,są oficjalne, jak (…)

  Więcej

 • Agnieszka Radwańska - odniesienie się do nagonki olimpijskiej

  Na początek chciałem napisać,że dla mnie sport jest całym moim życiem i je wypełnia niemal w 100%. A życie bez sportu dla mnie straciło by kompletnie sens. Miło mi będzie dzielić się moją pasją do sportu i mam nadzieję,że będziecie śledzić moje wpisy:)Na rozpoczęcie mojego pisania chciałem jeszcze raz (…)

  Więcej