Adam Małysz,Agnieszka Radwańska .co ich łączy,a co dzieli??

autor: użytkownik usunięty | 2012-09-28, 23:24 |

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|
Adam Małysz- rocznik 1977. Były już skoczek narciarski. 4 –krotnuy medalista olimpijski(3 srebrne i brązowy medal), 4-krotny mistrz świata ,ponadto srebrny i brązowy medalista MŚ, 4 –krotny zwyciężca Pucharu Świata,co stawia go na szczycie pod tym względem razem z Matti Nykanenem,pierwszy i na razie jedyny w historii skoczek narciarski, który zdobył Kryształową kulę 3 razy z rzędu. 92 razy stawał na podium PŚ ,co jest drugim wynikiem w historii tych rozgrywek, z czego zwyciężył w 39 konkursach , co daje mu trzecie miejsce na dzień dzisiejszy.
Agnieszka Radwańska- rocznik 1989. Finalistka Wimbledonu pierwszy raz od 75 lat, zwyciężczyni 10 turniejów rangi WTA,najwyżej w rankingu -2 , zwyciężczyni juniorskiego Wimbledonu oraz Rolanda Garrosa , 6-krotna ćwierćfinalistka turniejów rangi Wielkiego Szlema.

Sportowo dzieli ich przepaść. Adam Małysz jest ikoną ,legendą skoków narciarskich ,a Agnieszka Radwańska jest najlepszą polską tenisistką w erze open tenisa ,ale nie można powiedzieć, że jest postacią tego formatu dla tenisa jak Małysz dla skoków.
Jednak tutaj TRZEBA PODKREŚLIĆ, że Radwańska jest czynną zawodniczką ,a Małysz już swoją karierę skoczka zakończył. Ale dla mnie jest Najważniejsze,co innego .. Oboje eksplozję swoich możliwości i największe sukcesy zaczęli osiągać w tym samym wieku – 23 lat. I w obu tych przypadkach można rzecz, że o kilka lat za późno w stosunku do swoich rywali , mogę zaryzykować,że gdyby mieli porównywalne warunki do nich to te sukcesy przyszły by szybciej i łatwiej. Tutaj jednak zarysowuje się różnica – Agnieszka utrzymuje się w szerokiej czołówce już kilka lat ,natomiast Adam po dwóch dobrych sezonach miał załamanie formy i został przekreślony. Sukcesy Isi były oczekiwane i wręcz się ich domagano , Adam wyskoczył „jak filip z konopi” stając się z dnia na dzień z zapomnianego, anonimowanego dla większości Polaków sportowcem czołowym,a wręcz najlepszym skoczkiem świata. Kolejna sprawa to cykliczność startów i możliwość ich śledzenia. Zarówno Adam jak i Radwańska to sportowcy,których starty możemy oglądać(w przypadku Adasia mogliśmy) nie od święta przy okazji MŚ czy olimpiady ,ale każdy start, oboje są dla kibiców takim sportowym serialem. Adaś miał to przewagę,ze jego starty transmitowała największa telewizja w kraju czyli TVP,a Radwańską pokazuje „jedynie” Eurosport.
Adam trafił w znakomity okres , kiedy było zapotrzebowanie na bohatera narodowego i znakomicie nadawał się do tej roli – młody,nieśmiały, prosty chłopak , który osiągnął wszystko wyłącznie ciężkiej pracy i miał moment załamania,kiedy wydawało się,że rzuci sport. Wielu widziało w nim siebie i utożsamiało się z nim. Dzięki telewizji powstało niesamowite i niepowtarzalne zjawisko socjologiczne jakim była „Małyszomania”
Agnieszka też ma historię-to córka polskich emigrantów,którzy postanowili jednak wrócić do kraju i wychowywać ją jako Polkę w duchu tradycyjnych wartości . Też do wszystkiego doszła dzięki ogromnej pracy od najmniejszych lat i dzięki zaangażowaniu się rodziny, która odkładała każdy grosz by Isia i jej siostra mogły się rozwijać.
Łączy ich postawa – oboje to wielcy patrioci, skromni, nie obiecują gruszek na wierzbie – maksyma „dwóch równych skoków” pasuje jak ulał do wypowiedzi Radwańskiej,która zawsze mówi,że najważniejszy jest najbliższy mecz i musi zagrać jak najlepiej.
Przebieg kariery- Oboje nie są „Krystaliczni”pod tym względem. Isia jest ustabilizowana i pnie się stopniowo do góry,ale też ma bolesne porażki na swoim koncie, „raz pod wodzem raz na wozie” .Z Adamem było podobnie –fantatstyczne sezony,później posucha, znowu odrodzenie, następnie znowu gorszy okres.
Stosunek środowiska- Oboje są lubiani przez kibiców na całym świecie i przez swoich rywali.
Stosunek kibiców w Polsce – tutaj różnic nie ma, jest sukces- jest wychwalanie pod niebiosa, nie ma sukcesu – jest porażka –to zaczyna się podważanie wszelkich osiągnięć i brutalne obrażanie.
Stosunek mediów polskich – Tu jest róźnica znacząca. Małysz był wyniesiony pod niebiosa, presja była także olbrzymia i zdarzały się mniej i bardziej przychylne artykuły,było wysyłanie na emeryturę ,ale generalnie media były za nim. Agnieszka- choć to też sympatyczna dziewczyna , która wszystko osiągnęła dzięki swojej ciężkiej pracy nie jest „lubiana przez polskie media . Dlaczego?? Ortóż okazuje się, że o pewnych sprawach nie można mówić, trzeba być ostrożnym w poruszaniu pewnych tematów. Małysz nie zabierał głosu w pewnych sprawach. Agnieszka niby też nie, ale na jej stronie pojawiły się treści niezgodne z „jedyną i słuszną” linią obecnych elit rządzących. Także pojawia się na marszach upamiętniających największą tragedię od zakończenia II wojny światowej. Jeśli dodać do tego ,że propaguje akcję „Nie wstydzę się Jeżusa” to mamy odpowiedzieć dlaczego. Chociaż nie opowiedziała się nigdy politycznie to jest przypisana do tej „złej” partii.. Pojawią się zarzuty,że sportowiec nie może opowiadać się za jakąś konkretną formacją i stąd ta niechęć . Odpowiadam ,że tak nie jest. Szereg sportowców jawnie poparło obecnego prezydenta RP i stosunek do nich pozostał niezmienny. Więc wychodzi na to,że można głosić poglądy,ale tylko takie jakie są zgodne z linią przyjętą przez obecne elity i wtedy można liczyć na wielką przychylność mediów. Gdy istnieje choć cień podejrzenia,że głosi się inny światopogląd to mamy właśnie te docinki,złośliwości czy haniebne oskarżenia o brak patriotyzmu i postawę antyolimpijską i całą kampanię nienawiści w stosunku do takiego sportowca co widzieliśmy podczas olimpiady. Są także produkowane szkalujące artykuły oparte jedynie na insynuacjach i kłamliwe niemal w 100% jak w gazecie redaktora Lisa z okazji 10 kwietnia. Ciekawa zbieżność.. absolutnie nieprzypadkowa.

Ale co ich łączy – Miłość ,sympatia, uwielbienie autora tego wpisu : ) Oboje dla mnie to nie byli tylko sportowcy, dla mnie oni są jak rodzina . Każdy sukces ,a zwłaszcza porażkę przeżywam bardzo osobiście jakby to była moja porażka. Gdy były konkursy z udziałem Małysza- nie liczyło się nic innego, weekendy o godz. 13:45 miałem zarezerwowane, później te pory się zmieniły ,ale to pozostało niezmienne. Oni oboje są dla mnie wzorem ogromnej pracy, pasji w tym co robią.A także postawy ludzkiej- nie odbiła im woda sodowa, pozostali tacy sami, wierni swoim zasadom. Oboje są wielkimi patriotami.
Utożsamiam się z nimi, nie postrzegam ich jako herosów, tylko widzę w nich ludzi,którzy mają lepsze i gorsze okresy, a ja zawsze mam być z nimi. Naprawdę nie sądziłem,że ktoś zastąpi mi Małysza –skoczka ,ale udało się to Isi i teraz to ona jest źródłem mojej radości, mojej ekscytacji każdym występem tym dreszczykiem,adrenaliny jaka mi towarzyszy.
Życzę Isi sukcesu jutro i żebyś sięgnęła po wielkiego Szlema i swoimi osiągnięciami też stała się ważną częścią historii tenisa .
P.S Wiem,że wpis kontrowersyjny ,liczę się z tym,że nie będzie przyjęty entuzjastycznie ,ale to mój blog i tu też muszą pojawić się pewne tezy.
Pozdrawiam
Wislok:)

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Ostatnie komentarze

Sortuj:
stanzuk

Byłem przekonany że na tym blogu moderujesz komentarze Ty.Jeżeli tak nie jest to zwracam honor a mojego komentarza nie będę powtarzał bo jednak jacys cenzorzy czuwają i znów mnie usuną.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [5 komentarzy tej dyskusji]

Nieprawda kolego. Nie wiem kto usunął twój wpis na blogu,na pewno to nie była moja osoba. Może ktoś z moderatorów czy ktoś tego typu. Ja na pewno niczego nie usuwałem. Co jak co ,ale cenzura jest mi obca....

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Eugene_64
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
wislok

Nieprawda kolego. Nie wiem kto usunął twój wpis na blogu,na pewno to nie była moja osoba. Może ktoś z moderatorów czy ktoś tego typu. Ja na pewno niczego nie usuwałem. Co jak co ,ale cenzura jest mi obca. Spokojnie możesz napisać jeszcze raz co myślisz,a Twoje zdanie było krytyczne względem Małysza ,ponieważ udzielił wypowiedzi w sprawie katastrofy smoleńskiej,uważasz,że się zeszmacił i tyle,bo chciał mieć pieniądze i przypodobać się tym co mają pieniądze i wyraziłes nadzieję,że Isia pozostanie wierna swoim ideałom i się nie sprzeda.. Nie cytuję dosłownie,bo nie pamiętam,ale taki był sens twojej wypowiedzi mniej więcej. Ja na pewno niczego nie usuwałem.Powiem więcej,że ja też przyjąłem tą opinię Małysza z mieszanymi uczuciami,ale jest wolnym człowiekiem i ma prawo wygłaszać różne opinie,tak jak i my na forach,w komentarzach .
Zresztą widzę,że jest możliwość reakcji,bo mój przypadkowy minus dla Eugene_64 zniknął tak jak i ten pierwszy,więc nie jest tak,ze ja tu jestem wyłącznym panem i władcą.
@TomaszJ nie wiem,ale nie widziałem żadnego krzyżyka i takiej opcji,nie wiem może jakieś błędy w portalu są.
Przepraszam jeszcze raz Eugene_64 i mam nadzieję,że się nie gniewa.
Dziękuję za wszystkie opinie i komentarze :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [5 komentarzy tej dyskusji]

Nie powinienes moralizować na temat polskich mediów bo sam nie jestes lepszy cenzurując komentarze

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
TomaszJ
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
stanzuk

Nie powinienes moralizować na temat polskich mediów bo sam nie jestes lepszy cenzurując komentarze

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [5 komentarzy tej dyskusji]

Sorry, Eugene_64 :) Bo teraz się pojawił drugi minus i to omyłkowo moja sprawka :) Chciałem zobaczyć czy jest możliwość podglądu na swoim blogu kto jak ocenił i mi zapisało drugi minus,ale co najlepsze...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
wislok

Sorry, Eugene_64 :) Bo teraz się pojawił drugi minus i to omyłkowo moja sprawka :) Chciałem zobaczyć czy jest możliwość podglądu na swoim blogu kto jak ocenił i mi zapisało drugi minus,ale co najlepsze -nie mam możliwości tego zmienić,co jest kuriozum,bo mogłem chcieć wcisnąć like,a nacisnęło mi się minus,a przy like mam możliwość ich usunięcia ,a przy minusach nie.. To dziwne i niezrozumiałe. Ale to pokazuje,że możliwe są pomyłki ludzi i nie ma się co przejmować minusami,bo nie wiadomo skąd się biorą..

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

ostatnia odpowiedź: 1 października 2012 [5 komentarzy tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Eugene_64

Gratuluję Ci. Bardzo interesujący tekst. Ciekawe zestawienie dwóch wybitnych postaci polskiego sportu. :)
PS. Przepraszam, że wczoraj nie powitałem Cię na moim blogu, ale tak byłem pochłonięty śledzeniem meczu Agnieszki, że jakoś Cię przeoczyłem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ort222

wyslal mi zwyklego emaila z propozycja, ze jest zainteresowany moim blogiem, pewnie przegladali blogosfere, jak zakladali swoja strone, spytalem sie jak to widza, to chieli abym sie przeniosl do nich i skasowal swoj blog, a to nie wchodzilo w gre, jestem zwyklym niezaleznym blogierem i pisze tylko pod wlasne dyktando:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [4 komentarze tej dyskusji]

To aż boję się pomyśleć jaka z Ciebie persona,że zwraca się do Ciebie Lis z propozycją pisania na blogu.

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Ten Sybil

Powtórzyłem to "zastrzeżenie" o polityce i sporcie, nic nowego. "Warszawiaka" pisz śmiało z małej litery. Takie są zasady ale i tak wszyscy piszą, jak chcą. Jeśli chcesz pisać "Krakowiak" czy "Poznaniak", żeby nie urazić, to, powtarzam, często się tak robi "na wszelki wypadek", (formy "honoryfikatywne"). Mnie - warszawiaka - małą!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
wislok

A pisałem o tym zaangażowaniu w polityce dlatego,bo uważam,że jednym sportowcom w Polsce można więcej innym mniej i Isia(czy jej środowisko)zalicza się do tej mniejszości. A to mi się już nie podoba głęboko,bo to pokazuje podwójne standardy jakie mamy w Polsce. Uważam,że ten aspekt jest decydujący gdy zastanawiamy się skąd ta niechęć mediów czy złośliwości i nastawianie ludzi przeciwko Agnieszce.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
wislok

Piszesz "z zastrzeżeniem wiadomym" ,a jednak nie wiem o co chodzi konkretnie(może nie jestem zbyt kumaty,a może nie jestem pewny) i chętnie bym dowiedział:)
Czy lubię Warszawiaka?? A dlaczego nie,mogę powiedzieć ,że mam jednego bardzo dobrego kolegę rodowitego Warszawiaka. Dla mnie nie jest to istotne skąd ktoś pochodzi tylko jaki jest.
Co do komentarzy to jedno muszę zaznaczyć Nie jestem za mieszaniem polityki do sportu i zbytnim zaangażowaniem się sportowców w politykę. Oni muszą być dyplomatami,bo przychodzi im współpracować z różnymi środowiskami politycznymi. Dla przykładu Adam Małysz w ciągu dekady spotykał się z trzema Prezydentami RP.
Kolejna sprawa - Isia i jej sukcesy- wątpię by była w stanie dorównać Graff czy Navratilovej ,to raczej nierealne,ale wygrywając jednego czy dwa Wielkie Szlemy na pewno zapisze się w historii tenisa,tak samo jeśli zostanie kiedyś nr1 , do tej pory tych pań w erze open było podajże 20,więc to dość elitarne grono.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)

komentarz jest odpowiedzią na: [3 komentarze tej dyskusji]

Jestem autentycznie przejęty Twoim zaangażowaniem. Podoba mi się ten aspekt Twojego wpisu. Ale też uważam, podobnie jak inni koledzy, że dobrze jest nie mieszać polityki do sportu. Zwłaszcza, że sprawy,...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ort222

Tata Radwanski z wielkim dla niego szacunkiem wtedy ciagle narzekal na slaba psychike Agnieszki ( pamietasz o zakladzie zamknietym), a bylo dokladnie odwrotnie to tata trener nie wytrzymywal psychicznie trudow meczow, zwrotow akcji i wprowadzal nerwoWOsc do gry podopiecznej

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)

komentarz jest odpowiedzią na: [2 komentarze tej dyskusji]

tu ekshibicjonista:), mi sie wydaje ze na ten skok Agnieszka byla gotowa juz wczesniej, ze niepotrzebne byly te dwa lata bez zadnego tytulu, i dlatego ten skok przyszedl od razu po zmianie trenera, mi...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ort222

tu ekshibicjonista:), mi sie wydaje ze na ten skok Agnieszka byla gotowa juz wczesniej, ze niepotrzebne byly te dwa lata bez zadnego tytulu, i dlatego ten skok przyszedl od razu po zmianie trenera, mi sie wydaje zreszta czesto o tym pisalem, ze zrodlem tego mini kryzysu Agnieszki, stania w miejscu pod koniec pierwszej 10. bylo wypalenie sie ukladu zawodniczka - tata trener, ze zle reagowali na siebie w czasie meczow, zwlaszcza w chwilach trudnych gdy trzeba sie bylo wpelni skoncentroac na grze, i dlatego wyniki przyszly od razu z nowym trenerem, ktory nie denerwowal jej uwagami w czasie gry. to wg mnie bylo glownym powodem kolejnego przelomu do ktorego Agnieszka byla gotowa znacznie wczesniej

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)

komentarz jest odpowiedzią na: [2 komentarze tej dyskusji]

Bardzo sobie cenię Twoje wpisy. Są szczere bez pretensji do "bolesności" czy ekshibicjonizmu.Śledzę karierę Agnieszki Radwańskiej niemal od początku i od razu wiadomo było, że raczej nie jest to kandydatka...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Jankus1110

dobrze jest nie mieszać polityki do sportu

Uściśliłbym to: dobrze nie wykorzystywać sportu do propagandy politycznej. Agnieszki poglądy na politykę, historię i religię są jej sprawą, a że sama odcina się od partii, nie wypowiada na temat historii i nie jest papieżem, nie widzę nic zdrożnego w tym, że coś tam publikuje na swojej stronie internetowej. Każdy ma do tego prawo - tym bardziej, jeśli nie nawołuje do nienawiści, nikogo nie atakuje etc.
Podejrzewam, że moje zapatrywanie na świat różni się od jej tak, jak trawa wimbledońska z lat 80-tych od paryskiej mączki, ale ma prawo do własnego zdania i chodzenia, gdzie chce. Lepsze zawsze to, niż żeby miała siedzieć przy kompie i napinać się w internecie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)

komentarz jest odpowiedzią na: [3 komentarze tej dyskusji]

Jestem autentycznie przejęty Twoim zaangażowaniem. Podoba mi się ten aspekt Twojego wpisu. Ale też uważam, podobnie jak inni koledzy, że dobrze jest nie mieszać polityki do sportu. Zwłaszcza, że sprawy,...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Jankus1110

Bardzo sobie cenię Twoje wpisy. Są szczere bez pretensji do "bolesności" czy ekshibicjonizmu.

Śledzę karierę Agnieszki Radwańskiej niemal od początku i od razu wiadomo było, że raczej nie jest to kandydatka na mistrzynię wszech czasów (chodzi mi o bycie w historycznej elicie tego sportu). Oczywiście - pewne elementy ma na poziomie wybitnym, ale aby zostać mistrzem, który zdobędzie kilka tytułów wielkoszlemowych i dominować nad najbliższymi konkurentami, trzeba dysponować cechami, których w grze Agnieszki raczej dotąd nie było.
Kiedy Isia zaczynała grać w tourze, dla mnie było wiadome, że ma wielkie szanse być lepszą tenisistką niż Magda Grzybowska i takie właściwie miałem odnośnie niej kibicowskie marzenia, które spełniła dość prędko, bo awansowała do Top20 w ciągu bodajże dwóch lat od przejścia na zawodowstwo i utrzymuje się tam do dziś.
Co sprawia, że ludzie emocjonują się jej działaniami teraz bardziej niż wcześniej? Myślę, że nie tylko jej sukcesy, ale i to, że potrafi swoim widzom ciągle pokazywać coś nowego i nie mam na myśli tylko nowych rozwiązań na korcie, ale także skok, jaki dokonał się rok temu. Jako jej kibic chciałbym wierzyć, że to jeszcze nie koniec jej możliwości, ale czy tak będzie, to już całkiem sprawa przyszłości.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)

ostatnia odpowiedź: 29 września 2012 [2 komentarze tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Ten Sybil

Jestem autentycznie przejęty Twoim zaangażowaniem. Podoba mi się ten aspekt Twojego wpisu. Ale też uważam, podobnie jak inni koledzy, że dobrze jest nie mieszać polityki do sportu. Zwłaszcza, że sprawy, o których mówisz są znane od wieków. Wystarczy postudiować, nawet hobbystycznie, historię (np. starożytnego Rzymu). Faktycznie, dwójka o której mówisz jest wyjątkowo skromna, pracowita, charakterna. Plus Justyna K., która też może być wzorem sportowca. Popieram. Z małym zastrzeżonkiem, wiadomym.. Ale kontrowersyjny na pewno nie jesteś. Wielu takie wyraża poglądy. Na marginesie, wystarczy być warszawiakiem, żeby ci dokuczano, ile razy na n forum ES i tutaj (sporadycznie), siedziałem jak mysz pod miotłą, nie przyznając się :). Trochę żartuję, a trochę nie:)) A Ty lubisz warszawiaka?? Sprawa patriotyzmu? W zasadzie się zgadzam, zwłaszcza, że nie widzisz w nich, jak piszesz "herosów"..

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)

ostatnia odpowiedź: 29 września 2012 [3 komentarze tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
wislok

Ciężko mi cholera zamieścić link,tego nie wolno- wpisz w googlach Kraków nie chce Radwańskiej, Radwańska nie chce Krakowa, tam znajdziesz w serwisie Lisa artykuł ,który wydrukowała gazeta tegoż Pana. Stek bzdur,kłamstw,oszczerstw. Nie wiem czy warto czytać,ale jest to dla mnie idealny przykład jak można wyprodukować artykuł nie mający żadnych podstaw w prawdzie..

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)

komentarz jest odpowiedzią na: [1 komentarz tej dyskusji]

generalnie mi sie podoba, ale nie znam tematu Lisa i jego gazety, moze cos wiecej na ten temat, bo staram sie czytac wszystko co istotne

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Pmyffa

Bardzo dobry wpis, ja osobiście myślę, że Agnieszka ma podobny charakter jak Justyna Kowalczyk, zadziorna, odważna, jak się coś nie podoba to nie siedzi cicho tylko umie "podskoczyć". A media umieją za to ukarać, bo wolą jak ktoś jest ugłaskany i złego słowa na nikogo nie powie. A później kreują taki obraz, w który przeciętny Kowalski może uwierzyć, jeżeli się taką czy inną dyscypliną bardziej nie interesuje.
Co do politycznych spraw: uważam, że sportowiec nie powinien mieszać się do polityki, bo sportu z polityką zwyczajnie łączyć nie wolno i tyle. Uważam, że na wizerunek, jakby nie było polityczny zapracował ojciec Agi i Uli, który umieszczał tam jakieś dziwne informacje na stronie córek. Zupełnie nie obchodzą mnie upodobania polityczne Agnieszki, niech ma jakie chce, ważne, że gra w tenisa i daje ludziom radość.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Gabi14

Świetny wpis.Cała prawda bez owijania w bawełnę.Tak jak napisałeś Adam był(nadal jest) cichym skromnym chłopakiem który nikomu nie wadził i zawsze w ciszy przyjmował każde niepowodzenie.Aga jest troszkę inna, ma swoje zdanie jak coś ją gryzie to głośno o tym mówi. Media nie polubiły charakternej dziewczyny która nie da się prowadzić na sznurku do tego doszły te wszystkie polityczne sprawy o których napisałeś i efekty widzimy.Ze skromnej,miłej,dobrej dziewczyny z poczuciem humoru zrobili anty-polke,chciwą na kase głupią zarozumiałą dziewuchę...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Marek speedway

no Adama z tą panią co tylko na większe pieniądze leci na pewno nic nie łączy Adam to fantastyczny skoczek ikona tego sportu i nie można go porównywać z tą panią ponieważ ona nic nie pokazuje przykład: występ na IO Londyn nie dobrze mi sie robi jak na nia patrze Adam przynajmniej medal przywiózł a przynajmniej walczył a co!!!!!!! PS Adam jesteś wielki!!!!!!!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|7)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.