• użytkownik usunięty

  Wszystkiego najlepszego Jerzyku z okazji urodzin!! Dużo zdrowia,szczęścia, pomyślności,spełnienia marzeń .

  • Eugene_64 Fajnie że pamiętałeś o urodzinach Jerzyka @wisloku. :)

 • użytkownik usunięty

  Tak sie zastanawiam czy warto tu jeszcze być??

  • Eugene_64

   (...) bo zauwazyłam , jak Eugene` cię poucza o klonach , jak znów manipuluje. Nie zdzierżyłam tego fałszu !


   Mam wrażenie, że jesteś przewrażliwiona na puncie manipulacji. Z Twojego punktu widzenia wszyscy wszystkimi manipulują.
   Ja dzisiaj już dopuściłem się manipulacji - zatelefonowałem do mojej ulubionej pizzerii i zamówiłem pizzę - ktoś mi ją przyrządził, ktoś inny przywiózł do domu... i wcale nie mieli do mnie pretensji.
   :)

  • Eugene_64

   (...)bo zauwazyłam , jak Eugene` cię poucza o klonach(...)


   Oświadczam, że nigdy nie pouczałem @wisloka ani też kogokolwiek innego o klonach.
   Nie znam się zupełnie na klonach ani też na innych drzewach.

   Mieszkam w bloku i nie mam pojęcia jak hoduje się klony. :)
   PS. Zauważyłem, że Ciebie ta tematyka bardzo ostatnio zainteresowała. Przypominam sobie, że kiedyś @TomaszJ wspominał, że u niego na działce rośnie aż 10 klonów. Więc proponowałbym, żebyś zwróciła się do niego. Zapewne udzieli Ci wielu cennych rad jak trzeba sadzić i pielęgnować te tak piękne zwłaszcza jesienią drzewa.
   :)

  • Eugene_64 @wisloku!
   1) Naprawdę lubię Cię i cenię. I nie tylko za to co dla mnie robiłeś przez te 2 miesiące. Np. bardzo szanuję Ciebie za Twój wpis o papieżu i za odwagę jaką wielokrotnie wykazywałeś w głoszeniu czasem kontrowersyjnych poglądów.
   2) Mam wrażenie, że wczoraj niepotrzebnie wziąłeś "winę na siebie", za zaistniałą sytuację niesłusznie uważając, że Twój wpis skierowany do mnie rozpoczął całą tę nagonkę na mnie.
   3) @ka przez 5 dni przygotowywała się do tego ataku, skrupulatnie zliczała kto i ile razy mnie "lajkuje" i czy przypadkiem z nie nazbyt błahych powodów.
   4) Więc tylko potrzebowała odpowiedniego momentu aby rozpocząć swój atak. I muszę z uznaniem przyznać, że moment wybrała wyśmienity - wiele życzliwych mi osób wyjechało lub było pochłoniętych w przeddzień dzisiejszego święta zupełnie czym innym niż forum SF.
   5) Ja mam też sobie wiele do zarzucenia. Po raz kolejny nie potrafiłem zapanować nad swoimi emocjami. Już kiedyś pisałem, że moja największą wadą jest to, że nazbyt emocjonalnie reaguję w pewnych sytuacjach. Wynika to z moich traumatycznych doświadczeń życiowych, w efekcie których zostałem samotnym, chorym człowiekiem, zamkniętym w czterech ścianach swojego mieszkania.
   6) Ale nie piszę tego, aby znaleźć u Ciebie współczucie, tylko po to żebyś wrócił na nasze forum, gdyż jesteś na nim bardzo potrzebny.
   Z wyrazami szacunku...

  • Tom. Tak :)

  • zobacz wszystkie 11 komenarzy
 • użytkownik usunięty

  sport kropka pl pisze
  WTA nie przedłużyła umowy z paneuropejskim Eurosportem i chce teraz sprzedawać prawa stacjom w poszczególnych krajach.
  Może to oznaczać, że każdy turniej pokaże inna telewizja, niekoniecznie otwarta, a niektórych nie zobaczymy w ogóle
  Od kiedy Eurosport jest stacją otwartą?? Najlepiej z punktu Polaków było by gdyby prawa kupił Polsat i emitował WTA w Polsacie Sport News,czyli kanałem bezpłatnym,dostępnym w naziemnej telewizji cyfrowej.

  • użytkownik usunięty widze,że ironia nie została zauważona,trudno:)

  • użytkownik usunięty Dla mnie Katarzyna Nowak jest wzorem, źródłem inspiracji i osobą godną cytowania:D
   Polsat Sport News jest jedynym kanałem otwartym nadającym tenis w Polsce i jeśli chodzi o dostępność to było by teoretycznie najlepsze rozwiązanie dla kibiców z Polski. Natomiast wiadomo,że to w Eurosporcie są najlepsi ekspercie,studio itp.

  • Tom. Czyli trzecie miejsce pewnie i "zasluzenie" obstawione ;)

  • Eugene_64 Na pewno! A realia są takie:
   1) Steffi Graf,
   2) Martina Navratilova,
   3) Katarzyna Nowak.

  • zobacz wszystkie 7 komenarzy
 • użytkownik usunięty

  Eurosport może utracić prawa do transmisji turniejów WTA już od 2013!!

  • Eugene_64 Poprzednia umowa się kończy, więc rozpoczęły się przepychanki. WTA "chce coś ugrać" (pewnie kilka dodatkowych milionów dolarów), a Eurosport "nie chce przepłacać". :)

  • użytkownik usunięty z forum o mediach gdzie znalazłem taki oficjalny komunikat\

   the way you have read and interpreted (the news) are correct. Eurosport will not broadcast the WTA Tour from 2013 onwards, because the contract with the WTA for a paneuropean broadcasting has not been extended. Tennis still remains an important sport in our programme. We will again broadcast three of the four Grand Slams (Australian, French and US Open) live and partly exclusive. Furthermore, we will show some selected ATP tournaments and perhaps one or another smaller WTA event. We are still negotating new rights packages, but cannot comment any further on the current situation yet.

   Until the end of October we will still be live and exclusive on air on the way to and during the WTA Championchips.

   Best,

   Press & PR Manager
   Eurosport Media GmbH

  • Eugene_64 Skąd pochodzi ta informacja?

 • użytkownik usunięty

  Cała nasza ekipa wie, jak Agnieszka strasznie przeżywała porażki w singlu i w deblu. Naprawdę bardzo ją zabolały. Ale tenis różni się tym od innych sportów olimpijskich, że nie mamy dwóch czy trzech miesięcy wolnego na lizanie ran, płakanie i budowanie pewności siebie i formy od początku. Za chwilę jest samolot, następny turniej, trzeba się uśmiechnąć i żyć dalej - dodał Wiktorowski.
  To tak jeszcze jeden dowód na to,ze Isia nie olała Igrzysk i jest wielką patriotką.