Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • użytkownik usunięty napisał komentarz na tablicy użytkownik usunięty

  Dumny jestem tylko z jednego wpisu- Paraolimpiada, był on dla mnie szczególnie ważny. Swoją aktywność ograniczę do czytania newsów i być może Waszych blogów, o ile je znajdę na stronie SF. Bywajcie:)

 • użytkownik usunięty napisał komentarz na tablicy użytkownik usunięty

  Przychodzi taki czas by się pożegnać i taki nadszedł. Dziękuję wszystkim dyskutantom, przebywanie Tu pozwoliło poznać bardzo interesujące osoby, z wieloma chętnie bym porozmawiał bo z tych urywków co wyczytałem widzę,że mają ciekawe życie. Żeby uprzedzić pytania- nikt się do tego nie przyczynił , proszę się nie obwiniać, po prostu uznałem,że po pierwsze dyskusja tu zawiera mi sporo czasu, a teraz będę miał ważniejsze sprawy, a po drugie choć próbowałem nie potrafiłem się odciąć od tych dyskusji personalnych, cóż myślałem,że jestem silniejszy. Przychodząc tu chciałem rozmawiać o sporcie, dzielić się swoimi wrażeniami sportowymi, ale pewnie większość tych moich komentarzy(choć nie sprawdzałem) nie dotyczyła sportu, więc zawiodłem na sobie.

 • użytkownik usunięty napisał/a komentarz do Rozmowy OT!

  Oczyweiście,że to jest tylko moje zdanie.

 • użytkownik usunięty napisał/a komentarz do Rozmowy OT!

  Otóż czytałem i na ten jego wpis odpowiedziałeś ,ze żeby zgłosić naruszenie godności osobistej trzeba ją najpierw mieć. Uważam,że w tym momencie przesadziłeś.

 • użytkownik usunięty napisał/a komentarz do Rozmowy OT!

  Crzyjku,ale to Ty napisałeś,że nie ma godności, moim zdaniem przesadziłeś wtedy i wtedy wpoadła ta uwaga o sądzie.

 • użytkownik usunięty napisał/a komentarz do [status usunięty]

  mówiłem o tym ostatnim wpisie blogowym,a nie o całości.

 • użytkownik usunięty napisał/a komentarz do [status usunięty]

  Eugene_64 jeśli masz tak przeżywać to co Ciebie tu spotyka,jeśli ma cię to doprowadzać do skrajnego załamania ,już nie mówię o samobójstwie to uważam,że Twoja obecność tutaj mija się z celem-bo celem powinno być wspólne dzielenie się pozytywnymi emocjami sportowymi,a niem kwasy między uczestnikami, blog ma dawać satysfakcję,a nie być powodem frustracji,bo dostał minusy. Zgadzam się z Tobą,że to coś zostało zniszczone,jak sobie przypomnę te fantastyczne pierwsze blogi,te naprawdę miłe pogawędki z użytkownikami Kyasix,Piomar, Gabi14, Pmyffa i kilkoma innymi,taki luz,a teraz widzę,że pojawiają się zgrzyty z TomaszemJ i nawet z @Fanem to mi tak smutno,że ta paczka "znajomych" się rozsypała i to z powodu idiotycznych dla mnie.. Ja już nie chcę dociekać czyja to wina, nie jest tak,że Ci są wyłącznie winni,a tamci nie.

 • użytkownik usunięty napisał/a komentarz do Rozmowy OT!

  dajcie już spokój,proszę :)

 • użytkownik usunięty napisał/a komentarz do [status usunięty]

  to nie zrozumieliśmy się :) chodziło mi o całą tą dzisiejszą dyskusję,bo uświadomiłem sobie jedną rzecz, która obawiam się może być wykorzystana przeciwko Tobie ,chodzi mi o wpis blogowy,jeśli nie chcesdz usuwać dyskusji to po prostu wykasowałbym treść.

 • użytkownik usunięty napisał/a komentarz do [status usunięty]

  Eugene_64 nie wiem dlaczego usunąłeś wpis,ale naprawdę zrobiłbym reset i wywalił ten status w kosmos.

 • użytkownik usunięty napisał/a komentarz do [status usunięty]

  przyłączam się,dobranoc wszystkim:)

 • użytkownik usunięty lubi Komentarz

  Myśli samobójcze s powodu ataku osoby, której nie znasz w świecie realnym? Jeśli to forum wywołuje u ciebie tak duże emocje to szczerze ci współczuję.

 • użytkownik usunięty napisał/a komentarz do [status usunięty]

  Tu Eugena_64 muszę bronić- to on wyciągnął rękę na zgodę gdyśmy się pokłócili 31 października.Na pewno Eugene_64 nie jest osobą co do tego doprowadziła, znam całą historię,ale Eugene_64 za bardzo gwałtownie na nie reagujesz,nie wiem do czego by doszło wczoraj pomiędzy mną ,a Crzyjkiem,ale wziałem i po prostu wyłączyłem komp by uciąć dyskusję. Często jest tak,że później przepraszasz danych użytkowników. Nie jest ważne teraz kto jak zaczął, moze usuń nieprzychylne Ci osoby z kokpitu,nie odpowiadaj,traktuj jak powietrze.. Sportowefakty.pl - portal o sporcie gdzie mówmy o meczach,rozgrywkach. Nie skupiajmy się na sobie.. W innych działąch nie widzę tego wszystkiego. Jak zachowania Ka nie rozumię i nie próbuję. Ja tu miałem bana-do dziś nie wiem za co:D

 • użytkownik usunięty lubi Komentarz

  Eugenie - błagam - cenimy Cię za to co robisz , ale JAK my się mamy odnieśc do Twoich eskalujących emocjonalnych wypowiedzi . Jesteśmy grupą ludzi którzy przy okazji sportowych emocji czasami chcą pożartowac - bywa że z siebie wzajemnie . To forum to nasz relaks i dobrze by było gdybyś i Ty zdobył się na dystans . Ile osób ma doceniac Twoje blogi abyś dopuścił krytykę - a nawet ironię niektórych forumowiczów ? To pojemne forum - od erudytów do żartownisiów . Od muzyki poważnej do lupuliny . Wybierz co Ci odpowiada i nie narzucaj swoich wyborów wszystkim . Daj mi się ucieszyc i Twoją pracą i żartami kolegów . Chocby nie były najwyższych lotów . Pisz poważne blogi i pożartuj z żartów - chocby z siebie . Ps zauważyłam że krytyka dotyczy nie Twojej pracy a Twojego do tej pracy stosunku .

 • użytkownik usunięty lubi Komentarz

  Ja tylko dodam do postu Vivendi, z którym zgadzam się w 100% moją prośbę do pewnej elastyczności we wzajemnych ocenach ale i ocenie własnej osoby. Jeśli przywiązuje się zbyt dużą uwagę do przestrzegania wewnętrznych zasad to jest to prosta droga do zbytniego usztywniania stanowiska. Insanabilità w odczuciu, iż każdą sytuację należy podporządkować tylko własnym normom prowadzi natomiast do konfliktów z otoczeniem. Nie chodzi mi bynajmniej o "brak własnych norm" czy ich nieprzestrzeganie. Moim wnioskiem jest to, że tolerancja i powstrzymywanie się przez "obwieszczaniem wszystkich znanych nam prawd objawionych" ma lepszy wpływ na nasze samopoczucie i interakcje z innymi. Tworzymy jedno forum. Ciekawe forum. Doceńmy to jak pisał Ten Sybil. Pozdr.!

 • użytkownik usunięty napisał/a komentarz do [status usunięty]

  Cieszy mnie,że nie odbierasz mnie jako wroga:) Piszę po raz enty- jeśli sprawia Ci to frajdę - pisanie blogu to rób to i ciesz się,że możesz pomóc mi poznać historię tenisa,bo ja tenis śledżę dopiero od 4 lat ,jestem osobą młodą, z wieloma osobami nawet nie powinienem rozmawiać o tenisie nie ta liga,jestem skromnym chłopakiem ,któremu podoba się ta gra i lubi ją pooglądać. Twoje wpisy dla mnie to kawał dobrej roboty,czas poświęcony,żeby taka osoba jak ja nie musiała skakać po 10 stronach(czego pewnie bym nie robił bo jestem leniwy) i ja doceniam to co robisz,bo wiem,że pisanie blogu- udzielam się nie tylko tu,ale piszę recenzję odcinków jednego z seriali od czasu do czasu i wiem,że na to potrzeba czasu. I ja się cieszę z istnienia bloga.. i naprawdę sam musisz mieć poczucie dobrze wykonanej pracy,a nie przejmować się osobami ,które nie wiem Ci zazdroszczą , są zawistni i minusują wpisy. Ja jak mi się coś nie podoba wolę napisać Ci o tym wprost tak jak zrobiłem to w poprzednim wpisie. Uważam,że zawsze szczerość i otwartość są lepsze niż takie po prostu udawanie jak Kaman,który był twoim przyjacielem,a potem zaatakował bez pardonu. Wolę czyste sytuacje, jasność. Cały czas pisałem,że nie lubię like i nie rozumiem tej twojej wagi i to powtarzam,naprawdę nie uważam by te tutaj dyskusje były powodem do takich nerwów.. a tym bardziej do tego co napisałeś w tym wpisie blogowym. I powstrzymam się od tego co chciałem napisać,bo za dużo piszę o sobie.. prywatnie.. chyba muszę skasować tą poprzednią myśl.

 • użytkownik usunięty napisał/a komentarz do [status usunięty]

  zapoomniałeś dodać jeszcze mojego nicku czy uważasz,że Cię jednak nie kopię??

 • użytkownik usunięty napisał/a komentarz do Rozmowy OT!

  Lubię czytać jej blog-świetnie pisze ,podobnie jak mój ulubiony sportowiec nr 3- Maja Włoszczowska.

 • użytkownik usunięty napisał/a komentarz do [status usunięty]

  Zwróciłeś się do mnie,więc Ci odpowiem,choć boję się sprawy sądowej .
  Gdybym tak na to patrzył jak Ty to powinienem się na wszystkich po obrażać ,bo na moje blogi nikt nie zagląda,nikt nie plusuje ,nikt nie komentuje prawie.. Dziwi mnie waga jaką przywiązujesz do blogu,do tych facebookowych plusów ,minusów.. Nie masz innych zmartwień?? Nie masz rodziny,dzieci?? Wykładowca wydaje mi się to osoba zapracowana,która ma sporo pracy zawodowej jak sprawdzanie egzaminów, pisanie różnych prac naukowych,artykułów i która raczej by nie miała czasu na codziennego bloga i na taką aktywność jak Twoja, naprawdę jestem pełen podziwu dla twojej organizacji,chociaż dla mnie to nieprawdopodobne. Zawsze wydawało mi się,że tak nie pisze osoba dorosła,bo osoba dorosła nie przejmuje się pierdołami typu plusy-minusy. Aktywność internetowa wymaga dystansu i odporności na tego typu rzeczy. Ja mam inne problemy,zmartwienia np. jak napiszę pracę licencjacką-przeraża mnie to, czy znajdę pracę w przyszłości, jak sobie poradzę w przyszłości gdy zabraknie moich bliskich,a jestem osobą,która wymaga pomocy osób trzecich. Znam dramaty ludzkie jak najpierw utrata brata,a później obojga rodziców w wypadku samochodowym(ludzie w pewnym sensie dla mnie bliscy i których śmierć przeżywam do dziś) , inna historia chłopaka niepełnosprawnego,który najpierw stracił oboje rodziców,a później jeszcze dziadka,który jako jedyny się nim opiekował.. Swojej sytuacji rodzinnej nie chciałbym opisywać z detalami,bo to forum publiczne,ale te problemy forumowe to ŻADNE PROBLEMY. A teraz mnie zminusuj, odrzuć od obserwowanych ,mam nadzieję,że do sądu nie pozwiesz,zresztą sprawę zaraz umorzą,bo ja nie widzę podsttaw do wszczęścia postępowania.
  Podobają mi się twoje blogi,ale przemyśl bo może gdzieś jest problem,że ludzie zaczynają się odwracać ??

 • użytkownik usunięty napisał komentarz na tablicy Tom.

  Na pewno nie Eugene_64, wiem o który wpis chodzi,ale wydaje mi się,że jest coś takiego jak administracja forum i tam takie sprawy się załatwia, a nie przez sądy. Naprawdę sprawa nie jest warta rozprawy sądowej, zresztą na forum nieraz puszczają nerwy, rozmowa ma luźny charakter i pisze jak pisze- by tak chcieć chodzić do sądu.. Naprawdę... opamiętaj się.

 • użytkownik usunięty napisał komentarz na tablicy Crzyjk

  A czy to nie jest tak naprawdę Ewelina?? Tylko teraz mówi na siebie Ewa-pseudonim muzyczny. Ja tam akurat nie przepadam ,ale gusta mogą być różne.

 • użytkownik usunięty napisał komentarz na tablicy użytkownik usunięty

  Uczestnicy forum chyba mają nadmiar czasu i lubią zajmować się sobą :) Pełna zgoda Potterze. A czytałeś może sagę Gry o tron??

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Pottermaniak

Masz rację, wisłoku szkoda twojego odejścia, obyś jednak wrócił. Kolejny fajny i wartościowy użytkownik po pmyffie opuścił forum.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [6 komentarzy tej dyskusji]

Taak. Moje doświadczenia mówią mi, że zanim sie "uszanuje" trzeba próbować zatrzymać. Bo dla wielu ludzi, zwłaszcza tych młodych lub na przykład tak jak ja:)) "niesmiałych" itp.. "odejscie" jest próbą,...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
były użytkownik

Szanowni uczestnicy forum!
Nasz kolega @wislok za pośrednictwem mojego e-maila poprosił mnie o zamieszczenie w jego imieniu następującego wpisu.

"Dzięki uprzejmości Eugene_64 chciałem jeszcze kilka rzeczy wyjaśnić.Zostawiłem sobie adres do konta by zobaczyć czy po prostu znika cała zawartość konta czy też nie,chciałem zobaczyć jak to się odbywa. Moje konto zapewniam zostało usunięte przez administrację forum ,a nie zmieniłem sobie nicku.Jednak widząc komentarze chciałem coś jeszcze dodać.
TenSybilu nigdy nie odniosłem wrażenia,ze jestem tu niepotrzebny, wręcz odwrotnie.
Czy wykluczam swój powrót?? Nie po to odchodziłem by wracać po kilku godzinach. To nie w moim stylu.Może jak znikną like i medale:D Zastanawiałem się czy pisać cokolwiek czy od razu napisać meila do redakcji i niech usuwają konto. Uznałem,że należą Wam się słowa wyjaśnienia, dlatego je napisałem. Nie chciałem Was testować, bo jak to napisać - miałem przekonanie,że jestem odbierany pozytywnie. Dziękuję za ciepłe słowa, miałem nadzieję,że będę pozytywnie zapamiętany , bo nie chciałbym odchodzić pokłócony z nikim . Zdecydowały względy osobiste w znacznej mierze, a nie sprawy forumowe. Będę czytał newsy, czasem może wpadnę na blogi ,ale nie będę pisał. Jeśli ktoś chciałby poczytać jak odbieram mecze tenisowe to zapraszam na forum soccera, wystarczy sobie wpisać w googlach forum soccer i pierwsza pozycja to będzie forum na którym się udzielam od kilku lat. Jeszcze raz dziękuję . wislok "

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Jankus1110

Oczywiście masz rację, ale dla mnie - tylko do momentu skasowania konta. Skoro już skasował, to nie będzie zapewne otrzymywał powiadomień o komentarzach na swojej tablicy, pod swoim blogiem etc. etc. Na szczęście nie skasował wcześniej swoich wpisów, więc będziemy mogli do nich jeszcze wracać.
Poza tym właściwie nie poddał swojej decyzji dyskusji, czyli najprawdopodobniej chciał ją podjąć samodzielnie. W związku z tym wydaje mi się, że wypada tylko pogodzić się z tym faktem i powitać go serdecznie, jeśli zdecyduje się wrócić.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [6 komentarzy tej dyskusji]

Taak. Moje doświadczenia mówią mi, że zanim sie "uszanuje" trzeba próbować zatrzymać. Bo dla wielu ludzi, zwłaszcza tych młodych lub na przykład tak jak ja:)) "niesmiałych" itp.. "odejscie" jest próbą,...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
TenSybil

Taak. Moje doświadczenia mówią mi, że zanim sie "uszanuje" trzeba próbować zatrzymać. Bo dla wielu ludzi, zwłaszcza tych młodych lub na przykład tak jak ja:)) "niesmiałych" itp.. "odejscie" jest próbą, testem na, nie wiem jak to nazwać, wagę relacji z innymi(?). To oczywistość. Wisloku, widzisz jak Cię POTRZEBUJEMY. Przyjdź kiedy chcesz, "niby tyż to", jak by Wiech powiedział..

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [6 komentarzy tej dyskusji]

Myślę, że trzeba uszanować decyzję Wisloka. W każdej społeczności zdarzają się takie sytuacje. Zawsze to przykro, jeśli żegna się ktoś, kto faktycznie coś wnosił, ale taka jest naturalna kolej rzeczy....

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Eugene_64

Jest takie przysłowie:
"Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie"
I bardzo się cieszę, że Ciebie poznałem.
Gdy @ka mnie zaatakowała, Ty pierwszy miałeś odwagę bronić wartości merytorycznej moich wpisów blogowych.
Mam nadzieję, że przynajmniej będziesz do mnie pisać na mój prywatny e-mail.
Bo najciężej jest gdy PRZYJACIELE odchodzą.
:(((((((((((((

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Jankus1110

Myślę, że trzeba uszanować decyzję Wisloka. W każdej społeczności zdarzają się takie sytuacje. Zawsze to przykro, jeśli żegna się ktoś, kto faktycznie coś wnosił, ale taka jest naturalna kolej rzeczy. Ważne, że to nie oznacza odejścia w "realu".
Mnie również będzie brakować Wisloka - zwłaszcza jego osobistego i pisanego z dużą swadą blogu.
Mam nadzieję, Wisloku, że za jakiś czas zdecydujesz się tu powrócić.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [6 komentarzy tej dyskusji]

to znaczy ze wszyscy wymiekaja , jeszcze troche i nie bedzie co deratyzowac :p

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Eugene_64

Drogi @wisloku!
Jeśli zechciałbyś zaglądać na to forum to ja mogę chyba jeszcze wstrzymać się z odejściem. Wytrzymałem już tyle to może wytrzymam jeszcze trochę. A blogi będę dalej pisać dedykując je w myślach m.in i dla Ciebie, gdyż naprawdę lubię i cenię Cię bardzo.
Dziękuję jeszcze raz za to wszystko co robiłeś, aby pomóc mi tu przetrwać. :(

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
TenSybil

Piszę "lewą" ręką, bo pralkę mi naprawiają. Wisloku(!), Ty, FanRadwana, Pmyffa i wszyscy młodzi tutaj jesteście "solą ziemi" Jak myślisz, dla kogo Jankus1110, crzyjk, Claidh, Alk, TomaszJ, Eugen_64, Vivendi, @ka oraz inni, przepraszam za niewymienienie, tak się starają??????
No przecież nie dla wujka Sybila, prawda?? Od tenisa po muzykę współczesną, to Wy jesteście adresatami większości postów tutaj, jeśli nie formalnie, to domyślnie....

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Alk

Wpadnij czasem i będzie ok. Z czasem, poznamy się lepiej, nauczymy się ze sobą wymieniać opinie bez niepotrzebnie negatywnych emocji. Dyskusje o sporcie nie muszą być techniczne a Ty emocje ze sportem związane wyrażasz bardzo ciekawie. Na chwilę obecną - trzymaj się, dobrze jest Cię znać!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [4 komentarze tej dyskusji]

Przychodzi taki czas by się pożegnać i taki nadszedł. Dziękuję wszystkim dyskutantom, przebywanie Tu pozwoliło poznać bardzo interesujące osoby, z wieloma chętnie bym porozmawiał bo z tych urywków co...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
TenSybil

Wisłoku, zmiłuj się.. Powiedz, że robisz sobie przerwę i tyle. Dlaczego musi tutaj wszystko przebiegać dramatycznie???
Nie ma zgody n Twoje odejście i koniec . Koniec dyskusji. Jesteś NIEZBĘDNY. I ja nie pozwalam Ci odejść z racji mojej "życiowej pozycji". Jestes tutaj jednym z fajniejszych merytorycznych uczestników. Twój blog - doskonały. WSZYSCY chcieliby ,żebyś z nami był, nie wiem skąd wyciągasz te fałszywe wnioski, z jakiego kapelusza, że jesteś tu nie wiem, nieepotrzeby? czy niemile widziany?.. Wzsystko, co myslisz na temat naszego stosunku do Ciebie, mija się z pprawdą. Jesteś, jak już pisałem, NIEODZOWNY..

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

ostatnia odpowiedź: 14 listopada 2012 [1 komentarz tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
wislok

Dumny jestem tylko z jednego wpisu- Paraolimpiada, był on dla mnie szczególnie ważny. Swoją aktywność ograniczę do czytania newsów i być może Waszych blogów, o ile je znajdę na stronie SF. Bywajcie:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
wislok

Przychodzi taki czas by się pożegnać i taki nadszedł. Dziękuję wszystkim dyskutantom, przebywanie Tu pozwoliło poznać bardzo interesujące osoby, z wieloma chętnie bym porozmawiał bo z tych urywków co wyczytałem widzę,że mają ciekawe życie. Żeby uprzedzić pytania- nikt się do tego nie przyczynił , proszę się nie obwiniać, po prostu uznałem,że po pierwsze dyskusja tu zawiera mi sporo czasu, a teraz będę miał ważniejsze sprawy, a po drugie choć próbowałem nie potrafiłem się odciąć od tych dyskusji personalnych, cóż myślałem,że jestem silniejszy. Przychodząc tu chciałem rozmawiać o sporcie, dzielić się swoimi wrażeniami sportowymi, ale pewnie większość tych moich komentarzy(choć nie sprawdzałem) nie dotyczyła sportu, więc zawiodłem na sobie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)

ostatnia odpowiedź: 14 listopada 2012 [4 komentarze tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Pottermaniack

Na południu jest taka rzeka i jest ona częścią nazwy jednego z klubów piłkarskich, myślałem, że twój nick ma z nimi coś wspólnego. ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
wislok

Zauważyłem,przepraszam zapomniałem odpisać. Mój nick pochodzi od nazwy klubu piłkarskiego Wisła Kraków,której jestem kibicem. Jestem można powiedzieć mieszkańcem południowej części Polski,lecz nie Małopolski.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [1 komentarz tej dyskusji]

Komentarz usunięty przez użytkownika

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Alk

No to git! Po Twoich - nie tylko wczorajszych - wypowiedziach widzę, że w kwestiach kibicowania masz ciekawe zdanie. Przypuszczam, że w kwestiach zasadniczych podobne do mojego - "Kibicowanie to rodzaj więzi, ona musi się wytworzyć" (naprawdę pięknie napisane) - ale w pewnych odczuciach skrajnie odmienne. Mam nadzieję, że w przyszłym sezonie poświęcimy na tę dyskusję parę komentarzy, niekoniecznie blog - bo jest konkretnie kilka kwestii w których Twojego zdania (i nie tylko) jestem ciekaw, ale nie chcę rozpętywać dyskusji na temat "polskiego fanowania" a jedynie "kibicowania" jako takiego. Pozdrawiam, kryjąc się w mrokach papierzysk i pracy..

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
wislok

Mi również się z tobą świetnie pisze :) Nie podnosisz mi ciśnienia:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [3 komentarze tej dyskusji]

Wybacz Wislok tę wypowiedź, ale mnie się z Tobą bardzo dobrze pisze a coś czuję, że ja Tobie podnoszę ciśnienie. Jeśli tak jest to nie chciałbym kontynuować w taki sposób.

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Alk

Wybacz Wislok tę wypowiedź, ale mnie się z Tobą bardzo dobrze pisze a coś czuję, że ja Tobie podnoszę ciśnienie. Jeśli tak jest to nie chciałbym kontynuować w taki sposób.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [3 komentarze tej dyskusji]

To naprawdę mogę im pogratulować,bo ja takich środków nie mam,by jeździć dla fantazji na mecze. Taki wyjazd dla np czteroosobowej rodziny to wydatek kilkuset złotych.

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Alk

"Kibicowanie to rodzaj więzi, ona musi się wytworzyć". Pełna zgoda - bardzo ładne sformułowanie. C

Co do reszty wypowiedzi widzę, że albo się nie rozumiemy, albo muszę źle artykułować swoje myśli. Jeśli chodzi o "zarzuty i pretensje, że gromadnie piszą" - to jest bardzo dobry temat do dyskusji, mniej więcej o tym właśnie piszę. Nie mam pretensji do faktu, że po czymś sukcesie pojawia się tysiąc wpisów z gratulacjami. Patrzę natomiast na to zjawisko już nie pierwszy rok i widzę, iż przy sukcesie i porażce często-gęsto piszą Ci sami ludzie (te same nicki) popadając z jednej skrajności w skrajność.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
wislok

To naprawdę mogę im pogratulować,bo ja takich środków nie mam,by jeździć dla fantazji na mecze. Taki wyjazd dla np czteroosobowej rodziny to wydatek kilkuset złotych.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [3 komentarze tej dyskusji]

Odnośnie piłki nożnej - nie odniosę się do tematu, wiem niewiele choć gros (masa, zdecydowana większość) moich znajomych jeździ na mecze reprezentacji dla "fanu" i szybkich emocji właśnie. Ale, jeśli...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Alk

Odnośnie piłki nożnej - nie odniosę się do tematu, wiem niewiele choć gros (masa, zdecydowana większość) moich znajomych jeździ na mecze reprezentacji dla "fanu" i szybkich emocji właśnie. Ale, jeśli pozwolisz, w tym temacie nie czuję się kompetentny dyskutować, więc z mojej strony nie będę się więcej odnosił.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

ostatnia odpowiedź: 4 listopada 2012 [3 komentarze tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Alk

Przeniosę się do Ciebie. Moja teoria - jeśli mam jakąś teorię - brzmi: hurraoptymiści i "łowcy łatwych emocji" szybko stają się hejterami. Tak ona brzmi.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
crzyjk

ps. Coś słyszałem o technice postrzegania, że czytamy w kolejności; pierwszą, ostatnią i środkową część wyrazu... to w tym przypadku w.s..k, a "l" wygląda podobnie do "i" i wychodzi mi "wsiok" , przepraszam za ta moją słabość.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)

komentarz jest odpowiedzią na: [1 komentarz tej dyskusji]

To ja teraz muszę się wytłumaczyć, bo nie wiem czemu czytam Twój nick jako "wsiok", podobnie jak i inne zniekształcenia. Chyba to jakaś przypadłość, ale nie będę się silił na wyjaśnienia, bo nie jestem...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
crzyjk

To ja teraz muszę się wytłumaczyć, bo nie wiem czemu czytam Twój nick jako "wsiok", podobnie jak i inne zniekształcenia. Chyba to jakaś przypadłość, ale nie będę się silił na wyjaśnienia, bo nie jestem w tym temacie biegłym :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|4)

ostatnia odpowiedź: 3 listopada 2012 [1 komentarz tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
wislok

Dziękuję Alk,przeglądałem blog Jankusa kiedyś,ale nie wiem czy akurat ten wpis czytałem :) Blog Jankusa to poważna i długa lektura:) To taki nasz forumowy mistrz pióra.
P.S Faktycznie macie dobrą pamięć bo zwracałem uwagę na ten "datal",ale napisałem też ,że się nie obrażam, bo wielokrotnie piszą Wisłok,bo myślą,że tak miało być. A nick ma swoje pochodzenie od faktycznie Wisły Kraków,ale chciałem mieć też meila z nazwą nicku(a tam nie może być polskich znaków) więc nadałem sobie tożsamość wislok przez L,a nie przez Ł.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Alk

Faktycznie zwracal na ten "detal" uwage; ale chyba sie nie obrazi, chco rzeczywiscie byla na ten temat wymiana zdan. Dzieki. Ps a cos Ty Claid (pamietam, ze TeKaGie) zachowawczy? Walic z mostu nie tak z kultura wyjezdzasz;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

ostatnia odpowiedź: 3 listopada 2012 [2 komentarze tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
wislok

Eugene_64 ja nigdzie nie odszedłem,żeby wracać:) Po prostu zadałem pytanie czy warto tu być?? bo miałem chwilę zwątpienia,ale nie napisałem,że odchodzę. Ja bez sportu żyć nie potrafię , a że podoba mi się ten serwis ,to myślę,że będę tu wpadał, aczkolwiek chyba nie będę tak zaangażowany w życie społeczności,bo mnie wykańcza to psychicznie i czasu nie będę miał na tyle by angażować się w taki sposób jak dotychczas.
Komentarz czytałem,dziękuję za miłe słowa .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [1 komentarz tej dyskusji]

Witam Cię @wisloku! :D Bardzo się cieszę, że wróciłeś. Gdybyś miał chwilkę to przeczytaj mój wpis pod Twoim przedwczorajszym statusem.

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Eugene_64

Widzę,ze wszystkie moje uwagi, innych życzliwie nastawionych osób są bezwartościowym produkowaniem się. Żegnam.


- zaręczam Ci (szczerze jak na spowiedzi), że żadne uwagi (a w szczególności Twoje @wisloku) nie są dla mnie bezwartościowe,
- naprawdę biorę je sobie do serca (wiele osób uważa, że nawet zbyt mocno nimi się przejmuję),
- nie chciałbym żeby w przede dniu "Wszystkich Świętych" doszło do pożegnania między nami w taki sposób,
- wycofuję więc swoją niestosowną uwagę jakoby celem Twojego wpisu było pozbawienie mnie resztek reputacji,
- rozumiem, że była ona (ta uwaga) dla Ciebie przykra - dlatego serdeczne przepraszam Cię tutaj,
- i obiecuję napisać stosowny wpis z przeprosinami na głównym forum.
Z wyrazami szacunku... :(

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Eugene_64

Eugene_64 rozumiem,że jednym wpisem chcesz przekreślisz całą naszą znajomość internetową.


- niczego @wisloku nie chcę przekreślać,
- o Twoich słowach sympatii i uznania także pamiętam,
- właśnie dlatego zaskoczył mnie Twój wpis,
- użytkownika @o2 trafnie zidentyfikowałem jako klona, a sam @kaman przyznał, że celowo ją (tzn. @ka) udawał,
- @mati'ego przeprosiłem i On przyjął moje przeprosiny i uznał sprawę za rozwiązaną,
- Twój wpis zasugerował czytelnikom bardzo popularnego artykułu, że jestem "tropicielem klonów",
- dlaczego nie zamieściłeś go na mojej tablicy albo tablicy @mati'ego, a pod tak poczytnym artykułem?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Eugene_64

@wisloku nadal Cię bardzo lubię i cenię. Dlatego uważam, że wyrzucenie mnie z grupy przez siebie obserwowanych użytkowników za nazbyt nerwową reakcję.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
wislok

" Wszystkie singlowe mecze WTA Masters 2012 pokaże na żywo zasłużony dla tenisa Eurosport (także finał debla w Eurosporcie 2). W przyszłym roku nie zobaczymy jednak w tej stacji transmisji z turniejów WTA Tour, także z wielkiego finału w Stambule. Redaktor naczelny Eurosportu Adam Widomski powiedział „Rz", że nie może oficjalnie potwierdzić tej decyzji, ale wedle sprawdzonych informacji naszej gazety wiadomo, że stacja na razie żegna się z kobiecym tenisem.

Główną przyczyną jest zmiana polityki sprzedaży praw przez WTA Tour. Władze cyklu postawiły na tworzenie produktów detalicznych i kierują bardziej poszatkowaną ofertę transmisji turniejów do wielu odbiorców, licząc na większy zysk. Można więc zakładać, że nowy produkt zainteresuje inne polskie stacje telewizyjne.

Widzom Eurosportu pozostaną na pocieszenie dotychczasowe transmisje trzech turniejów Wielkiego Szlema: Australian Open, Roland Garros i US Open."
Z "Rzeczpospolitej". Gdyby to się potwierdziło to .. a szkoda pisać.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

ostatnia odpowiedź: 26 października 2012 [1 komentarz tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
wislok

Rozumiem :) Nie ja wywiązałem tą dyskusję tylko dorzuciłem swoje 5 groszy:) Nie odbieraj tego osobiście jako ataku na swoją osobę czy na całą grupę zawodową. Wyraziłem tylko swoje skromne spostrzeżenia,być może krzywdzące dla Was,naprawdę nie chciałem Was urazić. To wynika z faktu,że po prostu może nauka ma swoje ograniczenia,bo oficjalnie mój tata nie ma żadnego reumatyzmu,a takie zmiany są faktem ,może także Meteorolodzy podają takie dane jakie po prostu są w stanie odczytać,a organizm człowieka wyczuwa coś innego.. I nie ma tu niczyjej winy. A Prognozy pogody to i tak obowiązkowy punkt w naszym domu:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [1 komentarz tej dyskusji]

Jeszcze raz witam Cię. Dziękuję Ci, za Twoje refleksje dotyczące prognoz pogody. Jednak ze względu na ich "off-topicowy" charakter w stosunku do tematu mojego blogu świadomie nie podjąłem dyskusji. Mam...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Eugene_64

Jeszcze raz witam Cię. Dziękuję Ci, za Twoje refleksje dotyczące prognoz pogody. Jednak ze względu na ich "off-topicowy" charakter w stosunku do tematu mojego blogu świadomie nie podjąłem dyskusji. Mam nadzieję, że nie będziesz miał mi tego za złe.
Może kiedyś napiszę blog "Porozmawiajmy o pogodzie." ale oczywiście nie na portalu "SportoweFakty". Miło mi wtedy będzie jak dołączysz do grona dyskutujących.
Liczę na zrozumienie mego stanowiska w tej kwestii. Pozdrawiam serdecznie. :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

ostatnia odpowiedź: 4 października 2012 [1 komentarz tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.