Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • priorytet napisał/a komentarz do Marek Wawrzynowski: Czego boi się Elisabeth Revol (felieton)

  Dobry artykuł i ważne pytania. Sam zadaję je sobie, wbrew "oburzonym hejtem", niemal od początku tej sprawy, rozszerzając ich listę o kolejne:
  - co tak "drastycznego" znalazło się w pierwszym wywiadzie Revol dla AFP, że stacja wstrzymywała jego upublicznienie i czy wersja publikowana była zgodna z pierwotną?
  - czy Mackiewicz znał przebieg prowadzonych przez Revol pertraktacji dotyczących akcji ratunkowej ? (sam z powodu stanu zdrowia nie mógł w nich uczestniczyć)
  - ze skąpych przekazów dotyczących przebiegu akcji ratunkowej (chodzi o trudność samego zejścia z ratowaną Elisabeth Revol) można wnioskować, że równoczesne sprowadzenie dwóch osób było zwyczajnie niewykonalne; w świetle tego, czy od początku polscy ratownicy (prawdopodobnie o tym nie wiedząc) szli wyłącznie po E.R. (sukces niezawodnej francuskiej dyplomacji)? - wiem, że to trudny temat, ale wyobrażam sobie, że ludzie planujący takie akcje ( myślę o całej logistyce, strategii) są fachowcami i potrafią precyzyjne oceniać sytuację i dostosowane do niej możliwości działania.
  - czy nie czas na oficjalne śledztwo w tej sprawie?

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.