Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Maciej Busz napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Przestańcie pierdzielić. Oceńcie po eliminacjach.

 • Maciej Busz napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Zamknijcie papy. Czekajcie do awansu na olimpiadę. Oraz na medal na niej. Mam nadzieję że złoty. Wiwat Vital wiwat zawodnicy.

 • Maciej Busz otrzymał srebrny medal w kategorii Mistrzowski Komentarz

 • Maciej Busz napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Jeszcze raz. Dla Vitala 100 % podwyżki. Prowadzi 2 zespoły. 2 Polskie kadry. Za medal w lidze narodów należy mu się dużą premia. Pozdrawiam Vitala i Polskich reprezentantów.

 • Maciej Busz otrzymał brązowy medal w kategorii Mistrzowski Komentarz

 • Maciej Busz otrzymał brązowy medal w kategorii Guru Dnia

 • Maciej Busz napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Jak ja widzę te komentarze..... To mi żal dupę ściska. Panie prezesie Vital powinien dostać 100 % podwyżki za prowadzenie dwóch zespołów, oraz wysoką premię za zdobycie medalu przez reprezentacje Polski w super składzie jakim grała. Brawa dla zawodników brawo dla trenerów.

 • Maciej Busz napisał/a komentarz do Marek Wawrzynowski: Czego boi się Elisabeth Revol (felieton)

  Hmmmm.... czy ta kobieta wykorzystała Mackiewicza do spełnienia swojego celu. Osądzę tę Panią ja. Za wszelką cenę chciała zdobyć szczyt. Nie liczyła się ze stanem zdrowia Naszego Himalaisty. Patrzyła tylko na siebie. Była w gazie. Sama zdobyła szczyt. Niestety Tomek go nie zdobył. Schodząc dowiedzała się, że Tomek cierpi na ślepotę śnieżną i ma odmrożenia ponieważ zdjął okulary i maskę ochraniającą twarz. Niestety choroba wysokościowa dawała się we znaki. Później nasza pani zrobiła co mogła. Pomogła Tomkowi zejść do 7280 zaczęła pisać Sms do przyjaciela bo się wystraszyła. Nie chciała zostawić partnera samego-co skutkowało by zgonem oby dwóch. Może poczuła się winna całej tej sytuacji. Ale miała swojego przyjaciela, który jej bardzo dobrze podpowiadał i znajdował się na wysokości gdzie mózg jest dobrze dotleniony i dobrze pracuje. Dobrze wiedzieli kiedy okno pogodowe się zamknie........itp itd. A tak kolega jej przez telefon podpowiadał. To tak jak by dwóch niewidomych ścigało się w labiryncie ale jednego za rękę prowadził przewodnik. I tu na początku zeznania pani są.....Tomek nie kontaktował......a po kilku dniach Tomek przyzwolił jej na zejście na dół. Ona idzie po helikoptery itp itd. Już od wtedy pan który jej pomagał wiedzał o wszystkim. Kto może wygrać a kto nie. Dla niego liczyło życie pani ........Myślę, że czytając wszystko co znajduje się w internecie można wywnioskować. Że pani Rewol popełniła błąd namawiając Tomka na dalszą wspinaczkę i atak szczytowy. Zostawiła go samego podczas ataku szczytowego co wiaze się z konsekwencjami i problemami dla Tomka. Po zdobyciu szczytu pomaga Tomkowi zejść niżej co osłabia i ja.... Niestety proszę pani to nie Pakistan jest winien tego co się tam stało tylko pani wybujała ambicja i egoizm. Góry wysokie to nie Szrenica i Rysy choć dla 99.99 procent ludzi to szczyt mażeń i możliwości. Kalkulacja i wyrachowanie w tym wszystkim biorą górę. Za czym stoi sport wyczynowy nie pani Revol. A niestety Nasz Tomek nie był wyczynowcem on chciał tylko udowodnić sobie i wszystkim, że jest coś wart w tej chorej rywalizacji a pani revol to skrzętnie wykorzystała.....reszta to już od Was zależy.

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.