Lambo - lubi

 • Lambo lubi Komentarz

  Tutaj nawet Murinio nie pomoże.

 • Lambo lubi Komentarz

  nawet najlepszy piekarz z takiej mąki nie zrobi dobrego chlebka !!!

 • Lambo lubi Komentarz

  Ciekawe kogo Boniek powoła na selekcjonera?. Trudno nie zgodzić się z Tomaszewskim, że selekcjonerem powinien zostać ktoś z zagranicy, ale pod warunkiem, że będzie to klasowy trener z najwyższej półki. W końcu mamy zawodników z ogromnym potencjałem, a reprezentację znacznie poniżej swoich możliwości.

 • Lambo lubi Komentarz

  Za późna decyzja, żaden trener nie przygotuje reprezentacji do eliminacji MŚ i Euro w tak krótkim czasie.

 • Lambo lubi Komentarz

  pierwszy raz przytaknę Tomaszewskiemu...zawodników mamy na wysokim poziomie grających w swoich klubach w pełnym wymiarze czasowym i odgrywają tam ważne role. Jest obecnie najlepszy napastnik na świecie...trzeba kogos kto poukłada te wszystkie klocki w całośc imoze być fajny efekt. czasu jest mało, ale wierze że to sie uda...:)

  malkontenci, marudy , pesymiści i nieudaczniki zyciowe jakich jest wielu w komentarzach-serdecznie was pozdrawiam :)

 • Lambo lubi Komentarz

  A co zrobi nowy trener przez pół roku? Jak będzie klęska będzie to wina nowego trenera czy poprzednika?

 • Lambo lubi Komentarz

  Piłkarzy mamy, jakich mamy, i żaden trener za wiele tu nie zmieni. Taktyka pozostanie przecież ta sama: podawać do Lewandowskiego - może coś strzeli.

 • Lambo lubi Komentarz

  No to Pietrek smaruj dechy i szoruj po złotego orła

 • Lambo lubi Komentarz

  jest synem polskiego zyda, ale sam nie jest zydem tylko izraelczykiem,to zupelnie odwrotnie niz zazwyczaj, wiekszosc jest zydow co nie sa izraelczykami, a co do Legii to czemu tak podrozala przez ostatnie 2 lata ? cos tam cennego zdobyli , czy moze takich maja pilkarzy wysokiej klasy? czy to bez pilkarzy tyle ma kosztowac? Co to Legia maiala za osiagniecia przez ost. 2 lata? Jak kupi to wywiezie Legie do izraela , ja to juz wiem, bedzie jego to bedzie mogl.

 • Lambo lubi Komentarz

  z historii rodu to chyba Cracovię powinien kupić :)

 • Lambo lubi Komentarz

  Panie "menager" ... Wielki Polski klub .. to GÓRNIK Zabrze !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Lambo lubi Komentarz

  Lewy zmień agenta. Ten obecny mocno grzeje zioło.

 • Lambo lubi Komentarz

  Nie mogło zabraknąć porównania do reprezentacji w przypadku gdy Lewy nie strzeli, to było bardziej niż pewne. Widać, że niektórzy zawodnicy tracą na dyspozycji przez zgrupowania reprezentacji. A ośmiornica zwana Neuerem nie przestaje zaskakiwać.

 • Lambo lubi Komentarz

  @wojak5036: Nie myl zawodnika atakującego ze strzelcem bo ten ostatni trafiany w głowę, d... czy w nogę też czasami trafi rykoszetem w bramkę a z gry zostaje mu tylko liczenie na innych. Zawodnik w ataku ma GRAĆ, DRYBLOWAĆ I STRZELAĆ a nie stać i patrzeć jak koledzy tyrają od bramki do bramki! Jego postawa w dwóch ostatnich meczach to jakby Polacy grali bez jednego zawodnika bo reprezentował ZERO!!! Ale oczywiście Brzęczek ma w tym udział - Szczęsnego za trzymanie podaniami na przedbramkowym polu naszych graczy w meczu z Włochami powinien co najmniej op...ć a nawet zmienić, lewy obrońca który przed atakującym cofał się pod samą bramkę bez próby odebrania piłki to żałosny widok (i co najgorsze, skutkujący bramką!!!) powinien wylecieć na ławkę! O tych podaniach z linii obrony i pomocy do tyłu nie wspomnę bo to ŻAŁOSNE!

 • Lambo lubi Komentarz

  @fan20: Widzę że znasz się na piłce nożnej jak mało kto. Jesteś "fahofcem" jak Brzęczeķ trenerem. Napastnika rozlicza się że strzelonych bramek a nie czym je strzelił. Dla mnie może je zdobywać nawet "penisem" byle tylko druzyna wygrywala mecze. "fahofcu" chyba oglądam inne mecze Bayernu niż Ty bo na moim TV oglądam Lewego zapierdzielajacego na boisku. Walczącego o każdą piłkę. Roberta który nie jest egoistą "A.Robbenem" grajacym tylko pod siebie.No i to najważniejsze...Milczenie jest złotem co pokazuje klasę Lewandowskiego. Wieszanie na nim psów za to że nic nie powiedział to lekka przesada.

 • Lambo lubi Komentarz

  Wypowiedź Bońka oddaje cała kwintesencję zgnilizny i zabetonowania w polskiej piłce: wszystko załatwiamy wewnątrz, po cichu, nie krytykujemy się nawzajem (nawet jeśli jesteśmy zwykłymi nieudacznikami), nikomu nie wolno pisnąć, ze król jest nagi, poklepujemy się po plecach, udajemy, ze jest lepiej niż w rzeczywistości, trzymamy ziomków na stanowiskach rozdanych po znajomości, doklejamy uśmiechy i wchodzimy na najwyższy poziom samozadowolenia z siebie. No i oczywiście, jeden popełnił błąd, drugi popełnił błąd a jedynym bezbłędnie myślącym i planującym jest Zbigniew. Dopóki ten człowiek jest obecny w polskiej piłce dopóty będziemy robić ogony w dowolnych turniejach.

 • Lambo lubi Komentarz

  @Tolek 12: Piszemy "dopóki", analfabeto! Do szkoły!

 • Lambo lubi Komentarz

  ...w kwestii gry i poziomu prezentowanego przez ekipę p. Brzęczka i Bońka (trudno to nazwać repr.Polski, MILCZENIE POWINNO TRWAĆ Z 8 DNI ...CAŁĄ OKTAWĘ !!! ROBERT LEWANDOWSKI milczał zdecydowanie za krótko !!! Hasło na najbliższe dni i miesiące : CISZEJ NAD TĄ TRUMNĄ !!! p.s trener klas Beenhakkera kopnął by takiego Bońka w 4 litery i wystrzelił w kosmos

 • Lambo lubi Komentarz

  Jeśli Boniek ma uwagi to nie powie w inny sposób, ale nie przez"media" Krytykuje LEWEGO ale sam dużo gorzej się zachowuje ( Boniek, Brzeczek)!!! i przekonanie, że te uwagi są słuszne, niech wybiorą inny sposób komunikacji z piłkarzem reprezentacji, czyli Robertem Lewandowskim. Jest najlepszym napastnikiem na świecie, ale reprezentacja składa się z niego i dziesięciu koszulek, które się "obijają" na murawie. Niedługo, nie wygrają nawet z Gibraltarem.PS. A CZY PRZYPADKIEM POLSKIM ORŁOM NIE SZKODZĄ UDZIAŁY W REKLAMACH TELEWIZYJNYCH? PANOWIE PIŁKARZE UDZIAŁ W REKLAMACH ZOSTAWCIE DZIECIOM Z DOMÓW DZIECKA IM NALEŻY SIĘ POMOC A WY WEŹCIE SIĘ ZA GRĘ ALBO, JEŚLI TO WAS MĘCZY, ZWYCZAJNIE PODZIĘKUJCIE!

 • Lambo lubi Komentarz

  Boniek to pazerota na kasę a Lewandowskiemu nie dorasta do pięt