Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Lucyna Pechman napisał/a komentarz do Mundial 2018. Marek Wawrzynowski: Czy Polacy naprawdę nie lubią Lewandowskich (felieton)

  Panie Redaktorze Wawrzynowski
  A czego Pan się spodziewał po Newsweeku ? Ja już dawno przestałam to czytać. Szambo dziennikarskie i tyle. Sądzę że redaktor naczelny opluwając porządnych ludzi leczy swoje kompleksy i frustracje związane z rozpadającym kolejnym związkiem. Jak to powiedział kiedyś klasyk "pierwsza zła, druga jeszcze grosza, tylko on jeden idealny. Taki pseudonarcyzm Tomasza Lisa i jego zacietrzewienie polityczne sprawia, że kiedyś Newsweek można było traktować jako tygodnik opiniotwórczy a dziś to zwykły brukowiec.

 • Lucyna Pechman napisał/a komentarz do Mundial 2018. Robert Lewandowski. Mur nie do przeskoczenia

  Wszystkie liczące się kluby w Europie mają swojego "snajpera" i taka jest teraz strategia że cały zespół zapiernicza na jednego strzelca. Lewy jest od strzelania bramek a nie od wspierani obrony, tak samo jak Ronaldo ale do pełnego sukcesu potrzebny jest zespól który to rozumie. Zawiść niektórych kadrowiczów szczególnie tych narcyzów z ligi okręgowej jest porażająca więc trzeba coś z tym zrobić. Po co brać do kadry takich egoistów, leniuchów, spowalniaczy lepiej jest wziąć młodych którzy z wdzięczności za możliwość pokazania się na mundialu będą przez całe 90 minut biegać za piłką a nie tylko ją obserwować.

 • Lucyna Pechman napisał/a komentarz do Mundial 2018. Dariusz Tuzimek: Dlaczego z dnia na dzień staliśmy się piłkarskimi bankrutami? (komentarz)

  Z mistrzami świata Niemcami.

 • Lucyna Pechman napisał/a komentarz do Mundial 2018. Dariusz Tuzimek: Dlaczego z dnia na dzień staliśmy się piłkarskimi bankrutami? (komentarz)

  Jeszcze jedna rzecz nie została powiedziana. Czemu Soczi a nie Moskwa. Skoro wiedzieli że będziemy grali w Kazaniu to komu zależało na zakwaterowaniu naszej drużyny w Soczi nad morzem Czarnym. Odległość pomiędzy Kazaniem a Soczi to około 2000 km ( chyba bliżej jest z Polski), nie dość że daleko to jeszcze inny klimat. Soczi to klimat podzwrotnikowy a Kazań to typowo kontynentalny klimat, Wydolność organizmu jest całkiem inna, trzeba się kilka dni klimatyzować, ale u nas Nawałka nie gra z Bońkiem i resztą speców od futbolu, tylko siedzą sobie na ławeczkach i spokojnie oglądają zmagania naszych piłkarzy. Więc im jest lepiej czekać na mecz w słonecznym Soczi nad morzem Czarnym , przy drinku z palemką, i masażystką w bikini. Przecież biegać będzie Lewy, Pazdan ....

 • Lucyna Pechman napisał/a komentarz do Mundial 2018. Polska - Senegal. "Milik krzyczał na Lewandowskiego, machał rękami"

  Brak Glika, który wszystko zrobił aby być na Mundialu udzieliło się całej drużynie. Nawałka dał znać wszystkim że złapiesz kontuzję i wypad z drużyny. W ten sposób nikt nie będzie grał na 100% swoich możliwości, a na MŚ trzeba dać z siebie 110%. W interesie Nawałki było aby Glik zagrał, choćby na wózku inwalidzkim dowieziony dla wysokiego morale drużyny. Reszta drużyny mając to na uwadze dałaby z siebie więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.