Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Andrzej Kornafel napisał/a komentarz do Mistrzostwa Europy siatkarzy. Słowenia - Polska. Kto nam podciął skrzydła? Nie tak miało być (oceny)

  @dziad956: A ja bronię Leona, bo to Fabian sprawił, że dopiero pod koniec pierwszego seta Leon dostawał piłki (i w dodatku takie ochłapy, że trudno było skutecznie zaatakować), a wcześniej przechodził tylko pod siatką i patrzył jak Kubiak i inni atakują. Poza tym Leon świetnie atakuje z drugiej linii, a przez cały mecz nie dostał ani jednej takiej piłki. Widać było, że facet chce grać, ale nie został od początku meczu rozgrzany przez Drzyzgę. Nasz rozgrywający przypominał sobie o Leonie, gdy już było za późno.

 • Andrzej Kornafel lubi Komentarz

  Najsłabsze ogniwo Naszej drużyny to niewątpliwie było rozegranie. Nie mamy reżysera. Drzyzga cienki jak bakterii żebro. Szkoda, że Heynen nie dał więcej pograć Komendzie. Drzyzga niech obejrzy mecz i popatrzmy na Vincia ze Sloweni, jak się rozgrywa. Za mocno obrósl w piórka.

 • Andrzej Kornafel lubi Komentarz

  @Witek Z-ki: Gościu zgłoś się do lekarza, najlepiej do psychiatry. Przegraliśmy, bo byliśmy słabsi i tyle,

 • Andrzej Kornafel lubi Komentarz

  @Witek Z-ki: No to nie ogladaj ,kibicu sukcesu...

 • Andrzej Kornafel lubi Komentarz

  Wilfredo nie jest do wystawiania piłek tylko do "przybijania gwoździ"...rozumiesz gwiazdo Kubiak!!???? Straciliście Złoto przez twoją arogancje...i gwiazdorzenie!!!

 • Andrzej Kornafel napisał/a komentarz do Mistrzostwa Europy siatkarzy. Słowenia - Polska. Paweł Zagumny: Leon kiwał więcej niż przez całą karierę

  Fabian, to Ty zagrałeś bardzo słabo. Jesteś sercem drużyny, motorem napędowym. Poza umiejętnościami technicznymi musisz mieć oczy dookoła głowy i szybki mózg. Jeśli masz w swoim zespole jednego z najlepiej atakujących siatkarzy na świecie, to wykorzystuj go! I pamiętaj, że nie jest to Michał K., czy inni tylko Leon. W meczu ze Słoweńcami w pierwszym secie zacząłeś zatrudniać Leona dopiero pod koniec i w dodatku facet otrzymywał ochłapy, z których miał zdobyć punkty. Jeśli atakujący przechodzi obok siatki przez pół seta nie mając wystawy, to jest niedogrzany i nieźle wkur.... Nie dziwię się Leonowi, że w końcówce tego seta psuł. Poza tym Leon z drugiej linii też wali skutecznie, a nie dostał przez cały mecz ani jednej piłki. Przemyśl to chłopie, bo to od rozgrywającego w 75% zależny jest wynik.
  Życzę skutecznej gry jutro.

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.