Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • BobyX16 napisał/a komentarz do Martin Vaculik potwierdził przenosiny do KS Toruń

  I Ty tez......

 • BobyX16 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • BobyX16 napisał/a komentarz do Damian Gapiński: Wszyscy kontra Unibax

  Chyba by musieli jeździć do tyłu...???

 • BobyX16 lubi Komentarz

  Apel nic nie da. Unibax gwarantuje emocje, których ludzie oczekują. Każdy kibic spoza Torunia będzie chciał zobaczyć Unibax na swoim torze. Toruń to motor napędowy ligi czy się to komuuś podoba czy nie. Głupi kibic z zawiści krzyknie "Zdegradować Toruń do II ligi", każdy normalny działacz ekstragligowy pomyśli "panie Boże dopomóż, żeby Unibax się nie wycofał z ligi i na mecz z Toruniem przyszedł komplet widzów, co pozwoli złoić kasę z tych debili, którzy wyzywają Toruń na SF, ale i tak przyjdą na mecz ich obejrzeć chociaż się do tego później nie przyznają".

 • BobyX16 napisał/a komentarz do Damian Gapiński: Wszyscy kontra Unibax

  Masz rację.... Będzie ciekawie. Nie ważne komu kibicuję, za kim jestem. W moim sercu tylko jeden klub.......

 • BobyX16 napisał/a komentarz do Falubaz oferuje teamowi Dudka za mało. "Musimy chyba odejść, żeby zostać docenionym"

  Ludzie!!!! Nie ważne skąd jestem komu kibicuje... Ale przypomnijcie sobie (może nie wszyscy mogą to pamiętać z racji wieku) co zrobił wywodzący się z Zielonej Pepe po skończeniu wieku juniora ...??? Gdzie wylądował i dlaczego...??? Więc wydaję mi się, że ferowanie jakichkolwiek wyroków na Duzersie nie zawsze jest wskazane. To jest jego decyzja (może życiowa), jego kariera i cokolwiek się wydarzy zawdzięczał będzie to sobie. Czy to się komuś podoba czy nie.

 • BobyX16 napisał/a komentarz do My z tego ringu nie uciekliśmy - wypowiedzi po finale w Zielonej Górze

  A niby dlaczego zawodnicy z Torunia nie zasługują na te medale .? Przecież oni chcieli jechać, a że na decyzję wpływu żadnego nie mieli to co oni mieli niby zrobić.?

 • BobyX16 napisał/a komentarz do Jeszcze Polska nie zginęła - komentarze po meczu PGE Marma Rzeszów - Unibax Toruń

  Wynik w obecnej sytuacji kadrowej ekipy z Torunia nie mógł być inny. A Rzeszów niech dziękuję losowi za, że tak się stało, a nie inaczej. Bo jeśli Toruń jechałby w pełnym składzie tak jak dziś Rzeszów, wynik pewnie byłby inny. Pozdrawiam. Wierny kibic Torunia.RM.

 • BobyX16 został fanem Agnieszka Radwańska

 • BobyX16 napisał/a komentarz do Krzysztof Cegielski o finale: Tarnowianie byli drużyną z prawdziwego zdarzenia

  Pytam bo nie wiem jakie stanowisko podjąłby Pan KC, gdyby np. J. Kołodziej jeździł dalej w leszczyńskiej unii lub innym klubie ... ???

 • BobyX16 napisał/a komentarz do Krzysztof Cegielski o finale: Tarnowianie byli drużyną z prawdziwego zdarzenia

  Pytanie czy w swojej opinii - ocenie, Pan KC był dość obiektywny ...?

 • BobyX16 lubi Komentarz

  Pewnie z Dudkiem byłoby inaczej,szkoda,że jechaliscie osłabieni.Wolałbym powalczyc o braz w pełnych składach,inna sprawa,ze gdyby nie kontuzja Ryana mierzylibyscie się z Tarnowem.

 • BobyX16 napisał/a komentarz do Falstart SKK - relacja z meczu SKK Siedlce - PC Siden Toruń

  Toruń, Toruń, tylko Toruń.......

 • BobyX16 lubi Komentarz

  No coż,stało się.Wypada pogratulować i żałować że w pierwszym terminie "podesłali" do Torunia Lisa.Przechytrzył wszystkich i swoją decyzją przyczynił się do awansu tarnowskich zawodników.Każdy może mieć swoje zdanie ale moje jest właśnie zaprezentowane.Cielun twierdzi że będzie kochał zawodników itd,itp.Jasne.Oni mu skórę uratowali ale nie zmieni to faktu że dla mnie to drań nad dranie.Ile świństw innych popłynęło z jego ust po pierwszym spotkaniu?Ilu to ludzi od czci i wiary poodsuwał?Realia natomiast były zgoła inne i okazało się po czasie że wystarczyło sędziemu Lisowi uzmysłowić błąd jaki popełnia a decyzja być może by była zupełnie inna.Mleko jednak się wylało i myślę że wielu z kibiców,zaznaczam kibiców a nie pieniaczy czy kiboli,zdaje sobie sprawę że brak Ryana dało się odczuć.Zastępcy a szczególnie Kamil P. oraz Ward nie spełnili zadania.Reszta jechała,choć w kratkę patrząc na Miedzińskiego.Gdy miał bieg gdzie to on decydował,nie istniał a w parze z Chrisem byli nie do zatrzymania.Moją obawą było tylko to kiedy goście "przewiozą" właśnie Chrisa.Stało się i okazało się że to nie maszyna a człowiek i wszystko się posypało jak domek z kart.Należy tylko żałować że w ekstralidze jest tak mało meczy podobnych do wczorajszego.Gdzie sytuacja zmienia się co chwilę.Można takie widowiska robić i z przyjemnością oglądać tylko w przypadku posiadania odpowiedniej klasy zawodników a tych niestety we wszystkich drużynach nie ma,bo nie ma ich aż tylu na rynku.Mieliśmy takie małe porównanie.Te drużyny i Batard Wrocław dostający baty w Grudziądzu!!!Ludzie,jeżeli dojdzie do awansu takiego GKM-u to świat się kończy.Zbieranina,przypadkowych zawodników rozjeżdża ekstraligowca.Kotś mówił aby ekstraliga miała 10 czy 12 zespołów?Po co.Chyba tylko aby zawodnicy kasę klubową "pruli" a księgowych rozkładali na łopatki.Tak czy inaczej wypada pogratulować zwycięscom.Dla mnie sezon się zakończył.Nie kibicuję nikomu bo jest mi to obojętne kto wygra a nie pałam miłością ani do jednych ani do drugich.Do jednych za to że gdyby mogli to pożarliby własne końskie ogony a do drugich za wszystkie świństwa wypisywane pod adresem nic nie winnego Unibaxu w ostatnim tygodniu i fakt popierania drania nad draniami.

 • BobyX16 lubi Komentarz

  Już ten płaczek z Tarnowa dobrze wiedział jaki jest ksm tylko po co miał zgłazać ten błąd ten krętacz zrobi wszystko żeby tylko być w finale cieślak tylko niszczy ten sport.

 • BobyX16 lubi Komentarz

  Oczywiście, że kierownik drużyny tarnowskiej wiedział o pomyłce sędziego, tylko spóźnienie Hancoocka mogłoby uniemożliwić mu starty w 2 a nawet 3 biegach, a wtedy mieliby problem, ponieważ Jamróg nie przywiózłby punktów. Wszystko było przemyślane i ustalone z trenerem, oni wiedzieli o pomyłce i o powtórzeniu meczu. Zawody nie powinny zostać powtórzone, choćby dlatego aby nie dopuszczać do takich manipulacji, ale wiadomo,że pan Cieślak rządzi w polskim żużlu, to i po jego myśli musiał być werdykt.

 • BobyX16 lubi Komentarz

  W niedziele nie popisał się sędzia, mistrzunio Hancock (to nie pierwszy raz zresztą) i wreszcie sztab organizacyjny Azotów z Cieślakiem na czele. Stracił żużel, kibice i Toruń, który w powtórce pojedzie osłabiony.
  ALE. Teraz można już powiedzieć, że lepiej dla wszystkich, zwłaszcza dla żużla, byłoby machnąć ręką na te 5 minut i pozwolić Azotom pojechać z Hancockiem. Nie mogę się oprzeć wrażeniu, że nikomu z kierownictwa Unibaxu jednak na tym nie zależało. Szkoda.
  W sierpniu Tarnów przyjechał do Wrocławia, dla nas to był pierwszy z serii meczów o wszystko. W godzinie rozpoczęcia meczu i na przeciąganej prezentacji nie było Vaculika, bo dopiero lądował w podwrocławskim Szymanowie. Nikt nie rozpętał żadnej afery, Vacul w końcu dotarł i wystartował w swoim pierwszym biegu i obok Grega był tym, który zapewnił Azotom zwycięstwo. Sytuacja analogiczna, a obyło się bez tragifarsy. Wszyscy zachowali zdrowy rozsądek, takiego zdrowego rozsądku zabrakło w niedzielę w Toruniu.

 • BobyX16 lubi Komentarz

  Szacunek dla Sullivana. Oby na zawodach i po zawodach był w pełni sprawny.

 • BobyX16 lubi Komentarz

  ale ty tego Torunia nie lubisz.wszedzie gdzie cos o nas to jestes ty.nie masz innych zajęc?nic na temat nie piszesz chłopie.

 • BobyX16 lubi Komentarz

  Obawiam się, że było trochę inaczej. W południe Hancock na twitterze napisał, że nie zdązył na lot i może się spóźnić. Przecież to tylko mecz półfinałowy, można wsiąść w ostatni samolot, spoko - luzik. Jeździł w Polsce tyle lat i wie dobrze, ze sa tu świetne drogi, nie ma korków i w naszym kraju dojazd na stadion jest zawsze błyskawiczny. Kierownictwo drużyny tarnowskiej wpada w panikę. Trener Cieślak w pośpiechu zarządza zbiórkę, żeby zobaczyć kto w ogóle jest w parkingu zdolny do jazdy, bo na 2 godziny przed waznym meczem sam nie jest pewny kto się wczoraj rozchorował, a kto jest w samolocie. Następnie z obłędem w oczach pyta, kto potafi obsługiwac kalkulator, bo jest 6 liczb do dodania. Problem w tym, że sa to jakies liczby z przecinkami. Nikt nie wie jak to ugryźć. Każdu liczy na własną rękę. Część drużyny na kalkulatorach, druga część dodaje słupki na kartce papieru. Kierownik drużyny liczy w pamięci. Każdemy wychodzi inny wynik. Zostaje podjęta decyzja, poczekamy jak sędzia policzy. Skończył studia to będzie potrafił. No i wysżło jak wyszło..

 • BobyX16 lubi Komentarz

  Nie był pełen 7-osobowy skład, bo Tarnów jechał ZZ za Madsena. Pojąć natomiast nie mogę, że Polewaczkowy, taki znawca regulaminów i mistrz naginania ich pod swoją drużynę zamiast usiąść i policzyć KSM swojej drużyny płakał do kamery, że wszyscy są be i chcą mu zrobić kuku.

 • BobyX16 lubi Komentarz

  Kierownik drużyny z Tarnowa oddał mecz do czego się przyznał przed kamerami w czym tkwi problem ?!! Wasz trener nic nie zrobił by jednak odjechać mecz mimo , że Toruń tego jednak chciał wbrew temu co mówi Wasz Marek C.
  Nie lubię Apatora ale prawda jest taka jw
  Lis powinien być ukarany i tyle , a tak Tarnoff ma jak zwykle chody !

 • BobyX16 otrzymał brązowy medal w kategorii Promotor Dnia

 • BobyX16 lubi Komentarz

  srajcie dalej żarem Tarnowianie - prawda jest taka ze cieslak to kombinator i kłamca, DRUGIEGO TAKIEGO NIE ZNAJDZIECIE :)

 • BobyX16 lubi Komentarz

  A tak przy okazji Panie Cieślak jak to się stało że Pana się nawet nie zainteresował co dzieje się z Gregiem tylko musiał mu pomagać Cegielski w dostaniu się na mecz taki z Pana trener , a potem płacze Pan do kamery żenada.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.