Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • kibicek14 lubi Komentarz

  Frustracja siega powoli zenitu. W klubie nie ma dobrych wieści jak nie było środkowego tak nie ma i pewnie nie będzie, pewne założenia nie zostaną zrealizowane czyli bez porażki w lidze i LM, a zdarzyły się 2. Prezes obiecywał spotkania z kibicami i zupełnie zapomniał. Co więcej to konflikt miedzy grupami kibicowskimi to wszystko sprawiło, że tak się dzieje :) a niech jeszcze cos złego się stanie z umową sponsorską to aż strach pomyśleć, co tutaj się wyleje.

 • kibicek14 lubi Komentarz

  Jakie delikatne określenie. Teraz to już nie gruba świnia?
  Kultura wraca pomału do Płocka.

 • kibicek14 lubi Komentarz

  W przeciwieństwie do krzywoustego bankruta bardzo dużo :)

 • kibicek14 lubi Komentarz

  Ty płocki analfabeto zajmij się swoim chudym prezesiną.

 • kibicek14 lubi Komentarz

  Fatalna informacja. Juz wiemy ze Vive nie wygra tego a francuzi znowu sa holowani.

 • kibicek14 lubi Komentarz

  twoje przemyślenia sraka są nieistotne :-)))

 • kibicek14 lubi Komentarz

  Raczej iloraz twojej inteligencji.

 • kibicek14 lubi Komentarz

  W 2017 roku budżet Veszprem wynosił tyle Becsült költségvetés: 4169 millió forint w przeliczeniu na złotówki to 55280940,00 czyli ponad 55 milionów złotych, a na Euro 12874296,09 EUR, czyli prawie 13 milionów Euro. Dla porównania Szeged dysponował Becsült költségvetés: 1813 millió forint, a więc ponad 2x mniejszym budżetem na nasze to trochę ponad 24 miliony złotych lub 5.6 milionów euro. Nie przeszkadzało to dla Picku w zdobyciu mistrzostwa Węgier.

 • kibicek14 lubi Komentarz

  Według wikipedii zeszłoroczny budżet triumfatora ligi mistrzów - Montpellier - wynosił 7,5 mln euro, a klub ten na płace graczy przeznaczał tylko 44 % tej kwoty. Jednocześnie budżet PSG miał wynosić oficjalnie prawie 18 mln euro. A jednak PSG nie potrafi od kilku już sezonów wygrać ligi mistrzów.
  Zresztą Montpellier miało też niższy budżet od np. Kiel - 9,5 mln euro (według h-p), a podobny do Flensburga, RNL (po 6,5 mln) i Nantes (6 mln - dopiero 4 wynik we Francji).
  Rok przed Montpellier ligę mistrzów wygrał Vardar. Jeden z macedońskich portali podał, że budżet klubu wynosił wówczas ok 5,5 mln euro - czyli nie był to z pewnością najbogatszy klub. Choć natrafiłem na info o 15mln euro - raczej wyssanych z palca.
  Najtrudniej znaleźć coś na temat Veszprem. Niemiecki Spiegel podawał swego czasu, że klub ten ma około 15 mln euro budżetu i wydaje się to być ralne, patrząc na skład. Taką samą kwotę podano przy Barcelonie. Oba te kluby też nie potrafią wygrać ligi mistrzów (Barcelona 4 lata temu, Veszprem nigdy).
  W tym roku spore pieniądze ma też chyba Pick Szeged, a przynajmniej wskazuje na to polityka kadrowa.
  Na tle wszystkich tych ekip 3 lata temu ligę mistrzów wygrało VIVE. Ich budżet też nie jest jawny, ale w mediach pojawiają się kwoty ok. 5 mln euro (o-net). Echo dnia podało niedawno, że to niespełna 6 mln euro.
  ---
  Jak widać 3 ostatnich zwycięzców ligi mistrzów to zespoły raczje spoza pierwszej 5 najbogatszych ekip kontynentu, a Kielce pewnie nie załapałyby się do pierwszej 15-stki. Pieniądze nie grają.

 • kibicek14 lubi Komentarz

  Jest moc!! Prawie 50 bramek, przy tylu absencjach... i grunt ze bez kontuzji ... Jeszcze dodac skutecznosc w bramce i bedziemy nie do zatrzymania...

 • kibicek14 lubi Komentarz

  Nie odpowiadac tej gnidzie!!! Kiedy to zrozumiecie???

 • kibicek14 lubi Komentarz

  To jest zapowiedź meczu a nie nagłośnienie, ale skąd taka prosta istota może to wiedzieć. Takie same zapowiedzi ma każdy inny klub w Lidze... coraz słabsze te prowo sraxi :) leć na browar i sexi żonki hehehe dobrze Ci zrobi.

 • kibicek14 lubi Komentarz

  Mam wiadomość. Alex bliski przedłużenia umowy zdaje się na 3 lata!
  Wiedziałem, że tak będzie! :):)

 • kibicek14 lubi Komentarz

  "Jednak w ostatnim meczu Andy Schmid...nakrył Cindrića czapką......:)" - hm popatrzmy - kolejka rozgrywki, a tam na pozycji środkowego rozgrywającego jest ... a to niespodzianka - Luka Cindrić! Ktoś tu raczej "czapką nakrył" umiejętność czytania w ogóle. Czyli tradycyjnie:
  "Oto krytyk, który idealnie
  Umie geniusz połączyć z głupotą,
  Każdym słowem dowodząc genialnie,
  Że jest bardzo wybitnym idiotą."

 • kibicek14 lubi Komentarz

  Byle kontuzje trzymały się daleko, pieniążki wpływały regularnie na konto a zawodnik dobrze się czuł w Kielcach i mamy jedno z najlepszych rozegrań na świecie. Jak Dzidek złapie rytm i dorzuci swoje wejścia to będziemy nie do zatrzymania.

 • kibicek14 lubi Komentarz

  Co za grajek... po Bombacu juz nikt nie placze... niech siedzi w tym Picku :)

 • kibicek14 lubi Komentarz

  Kto pozwolil tym ogorka sedziowac? Dzidzia pierwszy faul 2 minuty. Za te same faule lwy zolte lub brak czegokolwiek. Cupara jak wyciagal ekstea to np sedziwie robili faul z niczego. Lub byla dobitka ale do apelgrena bylo mu daleko.

 • kibicek14 lubi Komentarz

  Masz rację, lecz tu nie o statystyki chodzi.Wybronił kilka piłek w odpowiednich momentach. Jednak trzeba się zgodzić,że póki co bramka odbiega od reszty drużyny.Powinno być lepiej a czy będzie to zweryfikuje czas.

 • kibicek14 lubi Komentarz

  Hahaha ale piecze du..ko,i tak ma być :-)))

 • kibicek14 lubi Komentarz

  A ja myślałem, że cykl "wytarci o parkiet" dotyczy innej drużyny i ma innego autora, pajaca nawiasem mówiąc. Szkoda, że aspirujesz do przejęcia pałeczki.
  PS. Patrząc na nazwiska wydawać by się mogło, że do Norwegii przyjechał z Płocka niemalże gwiazdozbiór jakiś, ale na boisku widać już tego nie było. EHF dobrze zdiagnozowała wiślackie możliwości i słusznie przydzieliła Wisłę do rywalizacji w grupach C/D, która ligą mistrzów jest tylko z nazwy. Oczywiście i z tego poziomu można całą rywalizację wygrać, ale póki co Wiśle bliżej do przedłużenia kwarantanny w tym swoistym "czyśćcu" niż do końcowego triumfu.

 • kibicek14 lubi Komentarz

  Tylko Bjerringbro czy KIF to były mocniejsze zespoły od Elverum które też jeszcze niedawno było mocniejszym zespołem niż obecnie. Jeśli Wisła ma gdzieś stracić punkty to wobec mnie na wyjeździe w Leon. Resztę spotkań musi wygrać i nie ma co patrzeć na rywala. Jeśli Wiśle nie uda się osiągnąć TOP 16 to moim zdaniem będzie to kataklizm.

 • kibicek14 lubi Komentarz

  Wisła nie potrafi grać w Skandynawii i mam obawy przed tym meczem, choć z drugiej strony jeżeli chcemy powrócić na właściwe tory to nie mamy prawa bać się takiego przeciwnika. Oby bramka trafiła z formą bo od czasu odejścia Rodrigo ciężko liczyć na któregokolwiek z trójki.

 • kibicek14 lubi Komentarz

  Oglądałeś mecz?bo odnoszę wrażenie,że piszesz by zasiać głupią dyskusje.Idż napij się może głowa zacznie pracować.

 • kibicek14 lubi Komentarz

  Drugi mecz Cadenasa z faworyzowanym przeciwnikiem i druga wygrana. Czyżby Manolo znalazł klub w którym władze wspierają trenera zamiast rzucać mu kłody pod nogi, oczekując jednocześnie sukcesu?

 • kibicek14 lubi Komentarz

  Za tydzień Montpellier gra z nami z nożem na gardle ale jakoś jestem spokojny o wynik. Widać że nie są w formie a w tydzień tej formy nie złapią.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.