Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • kiler 1 lubi Komentarz

  uebau bym rece w łokciach, ale nie przesadzajcie. Rowery kradną wszędzie, poza PL też

 • kiler 1 lubi Komentarz

  W UK dziennie kradną więcej rowerów niż rocznie w Polsce i on zdziwiony?

 • kiler 1 lubi Komentarz

  Oj nie jedna rozdzielnia się spali w przyszłości.

 • kiler 1 lubi Komentarz

  Taki ekspert powinien mieć przynajmniej ważne psychotesty przed opublikowaniem jego opinii .(wypocin ) Ale jaki portal taki ekspert .

 • kiler 1 lubi Komentarz

  Co to znaczy ZASŁUŻYŁ ! ZA ZASŁUGI to można dostać honorowego Oskara za całokształt. Kolejna dominacja w Bundeslidze nie wystarczy. Można mu tylko współczuć, że jest wybitnym aktorem grającym w prowincjonalnym teatrze. Ale czy gdyby zmienił teatr na lepszy to dostawałby główne role ? Bo tam aktorów mają na pęczki.

 • kiler 1 lubi Komentarz

  Panie "piłkarz". Zostaw pan politykę, bo ona pana PRZERASTA. Zresztą, kogo obchodzi na którego pan zagłosuje. To pana prywatna sprawa i niepotrzebnie pan o tym mówi. Mo chyba, że ktoś panu zapłacił, aby pan to powiedział.

 • kiler 1 lubi Komentarz

  Zapewne popiera także LGBT i pary m+m, k+k. Mieszkał tyle lat w Belgii, że zapewne NASIĄKNĄŁ tym wynaturzeniem.

 • kiler 1 lubi Komentarz

  Jeszcze polityki tu potrzeba. Do tego człowiek co życie swoje w Belgii ułożył będzie się w kwestiach polityki w Polsce wypowiadał.

 • kiler 1 lubi Komentarz

  ot widzem kolejnego nerwowego szkoleniofca co to sprawę załatwić profesjonalnie i pół_żartem a pół-śmiechem to zaczyna od wyzywania tych dzięki którym żyje. Żyto luzuj stringi - walnij 2 sety żytniufki - a na koniec 2 baranki. może to cie uspokoi pieniaczu

 • kiler 1 lubi Komentarz

  UBsss Żyto coś taki nerwowy?

 • kiler 1 lubi Komentarz

  Flaszeczką pękła, to i hamulce puściły.

 • kiler 1 lubi Komentarz

  Trener, który ubliża własnym kibicom ? No, no, ...

 • kiler 1 lubi Komentarz

  trenerze to miala byc gonitwa antonia

 • kiler 1 lubi Komentarz

  Panie Zyto troche pokory! Dal Pan d.. y wpusczajac J. J i jeszcze ubliza Pan kibicom!

 • kiler 1 lubi Komentarz

  Jest Nicki jest impreza :D jedno jest pewne, z nim nudy nie ma.

 • kiler 1 lubi Komentarz

  Panie Grzyb jest Pan kłamcą. Nie paliła się, żadna główna rozdzielnia tylko mała rozdzielka jedna z wielu na stadionie. Tylko szaleniec może tak mówić, że to główna. Jakby spaliła się główna rozdzielnia to nie miałby pan światła na całym stadionie, a to było i to w 90%. Następnym świadectwem na pana kłamstwo jest to, że każdy strażak od pierwszego dnia pracy wie o tym, iż gasząc urządzenia elektryczne musi od nich odłączyć prąd. To jak to się u pana stało, że straż odłączyła od rozdzielni prąd, aby ją gasić, a światło na stadionie dalej było? Zrobiliście z małego pożaru pomieszczenia gospodarczego w klubie pożar głównej rozdzielni i za to kłamstwo powinniście zostać przez ekstraligę podwójnie ukarani za to, że kłamiecie ekstraligę, Częstochowian, i wszystkich kibiców. Powtarzam - nawet dziecko wie, że jak strażak gasi kable z prądem to odłącza od nich napięcie. Więc jak była to główna rozdzielnia i straż odłączyła od niej napięcie to dla czego na większości stadionu było dalej światło? Ano dla tego, że to nie była główna rozdzielnia. I zgodzę się z panem, że ma pan na stadionie jednego gościa od prądu i hydrauliki, bo jak widać z małego pożaru zrobił gówno i teraz musicie z tego wybrnąć.

 • kiler 1 lubi Komentarz

  Gdyby to Włókniarz prowadził to pan Grzyb mówiłby coś zupełnie innego, że jak to zaliczyć wynik, przecież pożar to nie deszcz, trzeba dokończyć lub pojechać od nowa.

 • kiler 1 lubi Komentarz

  Eeee, nie. Porównywanie piątkowego pożaru rozdzielni do sytuacji z deszczem jest bezsensowne. W przypadku przerwania meczu z powodu opadów w grę wchodzi przede wszystkim bezpieczeństwo zawodników. W piątek tor nie płonął, więc nikomu na nim nic nie groziło. Poza tym w przypadku deszczowej pogody dwa zespoły przedstawiają sędziemu swoje zdanie. Jeśli oba zespoły nie chcą jechać, to mecz zostaje zakończony, a wynik zaliczony. W przypadku omawianego pożaru rozdzielni nie ma wspólnych decyzji. Jeden chce zaliczenia wyniku, drudzy oczekują powtórzenia meczu.
  Jedyne moim zdaniem rozsądne rozwiązanie to powtórzenie całego meczu w bliżej nieokreślonym terminie.

 • kiler 1 lubi Komentarz

  "Straty finansowe będą na pewno ogromne." Prezes chyba nie chce powiedzieć, że zapomniał ubezpieczyć majątek klubu? Jeśli tak, to wystarczający powód do natychmiastowego zwolnienia go z pracy.

 • kiler 1 lubi Komentarz

  Panie prezesie w rozdzielniach utrzymuje się sterylną czystość to po pierwsze . Po drugie , rozdzielnia i cała instalacja elektryczna powinna co roku mieć zrobione tak zwane "pomiary". Po trzecie , obiekt powinien być ubezpieczony. Włókniarz wcale nie chce walkowera , tylko honorowo spotkanie powtórzyć a pan się na to za przeproszeniem wypina zamiast, podziękować Włókniarzom za wspaniały sportowy gest ! Jest pan , panie prezesie żenujący !

 • kiler 1 lubi Komentarz

  Ciekawe jaka byłaby opinia p.Grzyba,jak Gorzów przegrywałby 4 punktami.
  Dobrze ze to nie on będzie podejmował decyzję w sprawie (mam nadzieję) powtórki tego meczu.

 • kiler 1 lubi Komentarz

  Wszystko OK ale co temu jest winny Włókniarz?

 • kiler 1 lubi Komentarz

  Brawa dla konserwatora-elektryka i nie widzę problemu, zeby uhonorować go medalem " za ofiarność i odwagę" o ile jeszcze taki istnieje...Zal Stali bo faktycznie nie dość, ze straty przez pandemię to jeszcze takie gów..o się wydarzyło. Ale to nadal nie jest raczej powód aby zaliczać ten wynik.

 • kiler 1 lubi Komentarz

  Po pierwszych czterech biegach spodziewałem się meczu na totalnie kosmicznym poziomie. Reszta spotkania nie utrzymała takiego tempa, ale dalej był to dobry mecz i w końcu udany dzień dla żużla, po słabym SECu, pogromie w Lublinie i atrakcjach z rozdzielniami kończymy weekend w dobrych nastrojach. Grudziądz cóż, powalczył ale zabrakło. Po pierwsze GKMowi od zawsze brakuję chociaż jednego juniora na odpowiednim poziomie, który mógłby powalczyć o chociaż 4:2. Po drugie - w połowie meczu wydawało mi się jakby Grudziądz pogubił się totalnie na własnym torze. Buczkowski przez dwa biegi uparcie jeździł gdzieś po balotach mimo, że wcale go to do niczego nie przybliżało, oraz chyba przełożenia poszły w totalnie złą stronę. A po trzecie - Pedersen, boże co to jest za człowiek. Zdobył najwięcej punktów, ale jednocześnie popsuł też mecz. Totalnie zniechęcił Pawlickiego od pogonii za Emilem, potem nie potrafił utrzymać maszyny i dwa razy prawie wpadł w Artioma, a na koniec... miał pretensję do Smektały jakby to Bartek mu trzymał kierownicę. Ktoś mu zapomniał przekazać, że dzisiaj nie jedzie druga runda SECu?

 • kiler 1 lubi Komentarz

  Chce napisać że Pan Pedersen to bardzo miły i kulturarny człowiek. Zawsze jak kogoś potrąci lub obrazi na torze to potem podejdzie i przeprosi. Uważam że to wzór cnót wszelakich.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.