Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • kiler 1 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • kiler 1 lubi Komentarz

  Fun page LewanMotzkich czyli niby sportowe niby fakty zajmujące się sportowa stroną swiąt wielkonocnych u Drewych ( pytanie jaką? kulinarną) nawet w święta nie da ludziom odpocząć od tych dwojga

 • kiler 1 napisał/a komentarz do Kacper Gomólski najlepszy w rocznicowym ściganiu. Sebastian Ułamek na szarym końcu (relacja)

  Ułamek pozamiatał.

 • kiler 1 lubi Komentarz

  Brednie. To co odwalili zawodnicy w Pile to skandal i szopka i wszyscy oni powinni być za to zawieszeni. Prezes ekstraligi już wspomina o karach dla tych którzy opuścili stadion jeszcze przed podjęciem decyzji przez sędziego. I słusznie, zawodnicy za te szopke w Pile powinni dostać surowe kary. I oby prezes ekstraligi im to załatwił.

  Ten pseudoargument o tym wystającym krawężniku jest tak samo głupi jak naprzykład - teraz jest znowu dyskusja o tym, że dmuchawce sie podnoszą i zawodnik uderza w twardą bande i doznaje kontuzji - to też jest niebezpieczne to naprzykład ktoś mógłby teraz powiedzieć tak nie może być nie można jechać zawodów póki dmuchawce sie podnoszą bo to grozi kontuzją więc zamknijmy wszystkie stadiony póki sie band dmuchanych w tor nie wkopie. Idiotyzm? Oczywiście że byłby to idiotyzm tak samo zresztą jak idiotyzm jest z tym krawężnikiem. Albo za bandą jest twarda ziemia i stalowe słupy oświetlenia. A co będzie jak zawodnika wyrzuci z motocykla jak z katapulty wyleci przez bande. Takie rzeczy sie już w żużlu zdarzały. I co będzie jak zawodnik wylatując za bande walnie w ten stalowy słup oświetlenia. To niebezpieczne. Skandal. Zamknijmy wszystkie stadiony nie jedźmy żadnych zawodów póki jakoś sie tych słupów stalowych tuż za torem nie osłoni by zawodnikom wylatującym za bande nie zagrażały. Idiotyzm? Oczywiście że idiotyzm ale dokładnie taki sam idiotyzm jak z tymi krawężnikami.

  No dlaczego Piotr Pawlicki czy inni zawodnicy będąc na zawodach gdziekolwiek nie czepiają sie tego, że za torem stoją stalowe słupy co jest niebezpieczne dla zawodnika jeśli wyleci przez bande albo dlaczego nie awantarują sie o to, że nic nie zrobiono dotąd z tymi podnoszącymi sie dmuchawcami i dlaczego nie buntują sie, że nie będziemy jechać zawodów póki coś z tym nie zrobicie z tymi dmuchawcami które sie podnoszą czy stalowymi słupami? Tylko dlatego że nie ma tego w regulaminie czy raczej dlatego że byłby to absurd? Raczej dlatego, że byłby to absurd tak samo jak robienie afery o te krawężniki jest absurdem.

  Albo najlepiej cofnijmy sie w czasie bo przecież to skandal że kiedyś nie było dmuchanych band i jeżdżono w ten sposób na żużlu. Zbudujmy wehikuł czasu cofnijmy sie w czasie i zróbmy coś z tym w tej przeszłości. Idiotyzm? Oczywiście, że idiotyzm, tak samo jak idiotyzmem jest czepianie sie o te krawężniki gdzie zawody odbywają sie tak już 2 lata i nic złego sie nie stało.

  Wszyscy wiemy, że żużel to niebezpieczny sport ale jeśli ktoś sie obawia konsekwencji czy zagrożeń z niego wynikających to nie powinien go uprawiać.

 • kiler 1 lubi Komentarz

  Nudy-parodia żużla .Tylko liga--a jak ligi nie ma to dać sobie spokój.Jadna mijanka,jeden bieg w dwójkę,trzy biegi w trójkę i starty na semafor. Ja pie......

 • kiler 1 lubi Komentarz

  Pewne jest jedno jak ktoś był pierwszy raz na takim żużlu więcej go nie zobaczą na, stadionie

 • kiler 1 lubi Komentarz

  Przestancie go chwalić bo mu to ewidentnie szkodzi. Przestał strzelać, na boisku jest niewidoczny. Oby nie było z nim jak z Bellottim.

 • kiler 1 lubi Komentarz

  To ten sam Ułamek co tak solidnie przepracował okres przygotowawczy przed tym sezonem? Wygladał,ze trenował znowu na zapleczu jakiegos kebaba

 • kiler 1 lubi Komentarz

  Wręcz przeciwnie Łódź była bardzo zmotywowana na ten mecz (chociażby za nazywanie ich panienkami, tchórzami itp) ale oni po prostu sa tacy słabi. Pseudo fachowcy widzą ich w finale, a nawet w PO nie będą.

 • kiler 1 lubi Komentarz

  Ładnie chłopak pojechał i należał mu się start w nominowanym ale SB-ek nie dał mu szansy ze sobie jedynie znanych powodów.Ś.P. Janek Grabowski na pewno wolał by nagrodzić w ten sposób juniora niż dać zarobić stranieri

 • kiler 1 lubi Komentarz

  Musielak znakomicie ale on sam jeden nie pociągnie zespołu.

 • kiler 1 lubi Komentarz

  Ale Polacy oburzeni zachowaniem Niemca. No ale już niemieckie Euro nie śmierdzi Polakom i praca u Pana Niemca za niemieckie euro jest OK

 • kiler 1 lubi Komentarz

  Jeszcze nigdy nie kibicowałem obcej mi drużynie tak, jak Motorowi w potyczce z GKM. Nie ma w sporcie nic piękniejszego niż niespodzianki. Mam nadzieję, że jeszcze kilka drużyn tam polegnie, a i na wyjeździe powalczą z Zengim i Griszką. Choć patrząc na postawę Lamparta i Miesiąca to Zengi może mieć spory problem z wejściem do składu.

 • kiler 1 lubi Komentarz

  Panie Cegielski wszyscy w Lbn dobrze o tym wiedzą - Wesołych Świąt.

 • kiler 1 lubi Komentarz

  Wiem że teraz będą ataki na Piłe. Spodziewam się tego. Tylko przedstawię fakty:
  1. Ten krawężnik jest przynajmniej już kilka lat. Nikomu nie przeszkadzał do wczoraj.
  2. Rok temu odbyły się imprezy takie jak Zloty Kask czy Polska -Australia. Mozliwe ze wtedy krawężnik byl zamaskowany dobrze. Ale caly czas był.
  3. Nikt nie miał żadnego wypadku przez ten krawężnik który juz od wielu lat.
  4. W tym roku na torze odbyly juz dwie imprezy. Nikt nie miał pretensji na tor w Pile.
  5 Pare dni temu na torze w Pile trenowali Woznial Niedziwedz i Miedzienski. Byli zadowoleni z toru.
  6 Wszystko bylo ukartowane nawet przed zawodami nie grzali motorów jakby juz wiedziedzili zawodnicy ze Bedzie odwołane.

 • kiler 1 lubi Komentarz

  Proszę o podanie nazwiska osoby która wiosną przyznała licencję na użytkowanie tego toru. Bardzo mnie to ciekawi

 • kiler 1 lubi Komentarz

  Jedynym i istotnym przeciwskazaniem do przeniesienia ZK do Poznania są zawody w Rzeszowie. Tam kibice zapłacili za bilety i mają prawo zobaczyć awizowanych Dudka, Janowskiego i spółkę. Natomiast kpiny z naszego stadionu są żenujące. Ok, była awaria polewaczki, pierwsza od trzech lat, naprawiali ją pół godziny, ale poza tym nie ma się do czego przyczepić. A najwięcej do powiedzenia mają koledzy z ośrodków, które mają rozkopane trybuny czy park maszyn - bez komentarza.

 • kiler 1 napisał/a komentarz do Lotto Ekstraklasa. Lechia - Piast: lider nie potrafił grać w jedenastu. Gliwiczanie zdobyli Gdańsk

  Co za poxebana liga.Lechia miała tyle przewagi nad Legią i wszystko poszło się wietrzyć.Potem wszyscy zdziwieni,że Legia znowu mistrzem.Mnie to nie dziwi.Legia może pół sezonu nic nie grać i mieć 20 pkt straty a i tak zostanie mistrzem.Nie kibicuję Legii i nie jestem jej fanem ale już składam Legii gratulacje za zdobycie mistrzostwa Polski.

 • kiler 1 lubi Komentarz

  Zaraz usłyszymy od pana Szymańskiego jacy to niedobrzy zawodnicy , a jak bardzo chciał GKSŻ i pan prezes wręczać puchary (przed kamerami oczywiście). Ale w razie co to do szpitala nie byłoby im po drodze. Weźcie się za tych pseudo komisarzy i znawców takich jak pan Krzyżaniak dziś w Pile co nie widzi wystających krawężników, gwoździ wystających z kickbordów i braków w nawierzchni. Kto podpisał i dał licencje dla toru w Pile? Kto dopuścił do zawodów , które już tam się odbyły?

 • kiler 1 lubi Komentarz

  Zastanawia mnie dlaczego akurat magicznym limitem jest 13 000 obrotów? Czy ktoś skalkulował oszczędności dla np 10 czy nawet 8 tysięcy? A 60000? A może 4000 obrotów? Właściwie żywotność silnika będzie najwyższa jak obroty sięgną 0 obrotów na minutę i tu widzę szansę na gigantyczne redukcje kosztów (i nie tylko) w żużlu. Do dzieła FIM!!!

 • kiler 1 lubi Komentarz

  Ja myślę, że powinniśmy też wprowadzić limit paliwa dla zawodników w dbałości o środowisko. Wyjedzie taki zawodnik limit wachy na mecz i musi przesiąść się na rower. Kolejny limit- ilość opon- jedna na miesiąc. Zużyjesz to jedziesz na obręczy. Kolejny limit- ilość zrzutek z gogli, wykorzystasz to jedziesz bez. Jak poprawiać to na całego!!!!

 • kiler 1 napisał/a komentarz do Kolejarz - Polonia: Jonasson i Lyager to za mało. Udany debiut Łęgowika (noty)

  Nie zgodzę się z Tobą.W takim meczu jak z Piłą,która ma dwóch dobrych zawodników to Pedersen powinien trochę lepiej śmigać a on wygrywa jeden bieg.To chyba trochę za mało.Po co on był do Opola ściągany,żeby po jednym biegu wygrywać? No bez przesady.

 • kiler 1 napisał/a komentarz do Kolejarz - Polonia: Jonasson i Lyager to za mało. Udany debiut Łęgowika (noty)

  Aha,ok no ale mimo wszystko oczekiwania wobec Pedersena był większe.Jak on w meczu po jednym biegu będzie wygrywał to chyba wyląduje na ławie.

 • kiler 1 napisał/a komentarz do Kolejarz - Polonia: Jonasson i Lyager to za mało. Udany debiut Łęgowika (noty)

  To Woelbert wg Ciebie jest słabszy?

 • kiler 1 napisał/a komentarz do Kolejarz - Polonia: Jonasson i Lyager to za mało. Udany debiut Łęgowika (noty)

  Nie ma zawodnika ,który by lepiej jeździł?

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.