Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • kiler 1 lubi Komentarz

  Bartek niepotrzebnie wyniósł się na szeroką i zablokował Macka,taka prawda jakby jechał środkiem toru Maciek spokojnie do niego by dołączył

 • kiler 1 lubi Komentarz

  Obajtuś jak zwykle w swoim stylu wsadził zawodnika w płot ale tym razem Jankesa no i mamy srebro... A wystarczyło przyciąć do wewnętrznej

 • kiler 1 lubi Komentarz

  Dobrucki niestety nie panuje nad reprezentacją. Wystarczyło pojechać zespołowo. Janowski jechał każdy bieg z zewnętrznego pola wie Zmarzlik powinien mu zostawiać miejsce przy płocie a pojechał jak indywidualista.

 • kiler 1 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • kiler 1 napisał/a komentarz do Żużel. Koszmar Polaków trwa w najlepsze. Złoto znów nie dla nas!

  @Kibic z bdg: Właśnie chodzi o ten przypadek ,że może przez przypadek uda się z Polakami wygrać.Bo bez tego to nie da rady....

 • kiler 1 lubi Komentarz

  Zmarzlik zawalił Polsce złoty medal!!!!!!!!!!!!!

 • kiler 1 lubi Komentarz

  Wybór Bartka i Maćka do jazdy parą to jak wsadzenie do łóżka pary po ciężkim rozwodzie ;)

 • kiler 1 lubi Komentarz

  Jakby Janosiowi nie zajechał drogi to byłoby złoto.

 • kiler 1 lubi Komentarz

  Obiektywnie zmarzlik dal ciała to jest tak jak blokuje to zmienia ciągle swoją ścieżkę...tym razem zablokował kolegę z pary żenada egoista i tyle

 • kiler 1 lubi Komentarz

  Po pierwsze tą sytuacja pokazała , że chyba nie do końca sprawdza się formuła w son tak samo zresztą jak w gp . Po co zawodnik ma się starać przez cały turniej jak może zdobyć wystarczającą ilość punktów by dostać się do pół finałów a potem do finału , lub do biegu finałowego . Gdyby był system że wygrywa ten który przez cały turniej zdobył najwięcej punktów było by wszystko jasne . Po drugie przy całym szacunku do Bartka , on nie umie jeździć parowo , on po prostu mknie do przodu i tyle . Kiedyś zawodnicy świetnie potrafili jeździć parami , dogadywali się przed biegiem i tyle . Tak jak Wyględa że Szczakielem np . Jeden pilnuje kredy drugi jedzie przy płocie i tyle . Teraz żużel jest bardzo indywidualny , rzadko kiedy potrafią jeździć parą . Na palcach jednej ręki można takich wyliczyć .

 • kiler 1 lubi Komentarz

  Powtórki (obejrzałem je dopiero teraz), pokazują jasno i odrzućcie tutaj wszelkie szowinizmy i animozje. Janowski przewrócił się, bo Zmarzlik całkowicie zablokował miejsce przy bandzie. Kwestia tylko teraz dlaczego chłopaki nie ustalili sobie przed biegiem jak pojadą, co robić na wypadek przegrania startu, kto którą stroną... W trójkę do spóły z Dobruckim zawalili ten finał na maksa! Zmarzlik zdawał sie myśleć wyłącznie o wygraniu przez siebie wyścigu, wyraźnie nie myślał co dzieje się za nim, Janowski robił dokładnie to samo co w innych biegach, bo przecież całe zawody stosował tę samą taktykę napędzania i mijania przy bandzie. Jak można było między sobą i z trenerem tego nie ustalić? Zmarzlik nie zablokował specjalnie, a Janowski nie spodziewał się że zostanie zablokowany. Wyszło ogromne nieporozumienie, które zniweczyło całą dobrą robotę z dwóch dni. A wystarczyło zamienić kilka zdań przed wyścigiem, rozegrać to spokojniej, już mieli ich na widelcu...

 • kiler 1 lubi Komentarz

  Trudno się nie zgodzić z Panem Markiem :/

 • kiler 1 lubi Komentarz

  No i po co owijać w bawełnę, jak ci wszyscy w tv. Prawda jest taka, że to nasza porażka i Marek nie powiedział nic tego, co myślą wszyscy kibice. Miało być ZŁOTO, a jest kaszanka niestety i żadne piękne słowa tego nie zmienią.

 • kiler 1 lubi Komentarz

  Niestety prawda. Srebro przy kiepskiej postawie Australii, Anglii bez Woffindena i - co najważniejsze - przy absencji Rosjan - jest tylko na podtarcie łez.

 • kiler 1 lubi Komentarz

  Gdyby tą wypowiedz Zmarzlika odtworzyc w Wiadomościach TVP to moze ktoś by to łyknał...Tutaj to nie przejdzie.

 • kiler 1 lubi Komentarz

  Czytam trzeci raz i nie wierzę, że Zmarzlik powiedział takie bzdury...

 • kiler 1 lubi Komentarz

  Zwykle pudrowanie rzeczywistosci.

 • kiler 1 lubi Komentarz

  Złoto nigdzie nie uciekło, tylko zostało po frajersku przegrane!
  Pisałem o tym przed finałem SON, jak się ma dwóch nawet najwybitniejszych, zawodników, między którymi nie ma chemii, to się z nich dobrej pary nie zrobi!!
  W ani jednym biegu panowie się na torze nie szukali i nie próbowali sobie w żaden sposób pomagać. Dodatkowo Zmarzlik to indywidualista, który nigdy w parze nie umiał jeździć, co dobitnie pokazał w biegu finałowym.

 • kiler 1 lubi Komentarz

  Już nawet w UK piszą że mają złoto bo Zmarzlik zajechał drogę Janowskiemu . Ale w UK na żużlu sie nie znają .

 • kiler 1 lubi Komentarz

  Zmarzlik ?? Parą ??? tak mogą mówić tylko ci co tej dyscypliny nie znają

 • kiler 1 lubi Komentarz

  A wystarczyło się obejrzeć... czego Bartek nie zrobił od początku biegu. Pierwsze co powinien zrobić Dobrucki przed finałem to wbić im do głowy że mają się szukać na torze.

 • kiler 1 lubi Komentarz

  Kilkadziesiąt lat interesuje się żużlem przede wszystkim żużlem i jazda para polega na ogladaniu sie za zawodnikiem parowym ( specjalnie nie pisze kolega , bo oni nimi nie sa i nie beda ) ile razy Mistrz świata obojrzal sie by wiedziec gdzie jest doparowy , całe dwudniowe zawody . Ani liga ani mistrzostwa , zero jazdy para tylko start i dociskanie do bandy . Zreszta Mistrz no bo to mistrz tylko pola wewnętrzne. Wszyscy sie boja napisac że Bartek para nie potrafi jeździc a szkoda . Gratulacje dla GB , młode chłopaki i jaka radosc na podium szczera .

 • kiler 1 lubi Komentarz

  Przecież Zmarzlik nigdy i nigdzie nie jeździ parą. W klubie ma jechać do przodu. W SGP ma jechać do przodu. A dzisiaj miał jeździć parą. Niestety tego nie umie.

 • kiler 1 lubi Komentarz

  Uczyć jazdy parą w klubach ,bo przy takim układzie bele afryka Polaków objedzie, wasze ambicje głęboko pod siodełko i układać bieg przed startem, to co zrobił dziś Zmarzlik woła o pomstę,chyba chciał dać lekcję Janowskiemu kosztem złotego medalu kto jest lepszy, nie tędy droga i nie w tym momencie.Zmarzlik zawalił złoty medal.

 • kiler 1 lubi Komentarz

  Przeczuwałem że dzisiejsza jazda Janowskiego pod banda zemści się w finale, ale myślałem że to rywal go zablokuje i tym samym skasuje... Że nasi sami się załatwią to mimo wszystko mnie zaskoczyło. Ta dwójka nie powinna jeździć razem.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Tomek z Bamy

Magia Bożego Narodzenia
nigdy się nie kończy,
a jego największym darem
są rodzina i przyjaciele.
Najlepsze życzenia z okazji Świąt!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.