Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • kiler 1 lubi Komentarz

  Super, po prostu bosko... Taki inteligentny kierowca a taki naiwny. Zrobili Ci kisiel w głowie i wmówili, że może uda się wcisnąć chociaż na jeden wyścig. Ty to łykasz jak pelikan i jeszcze się z tego cieszysz. NIESAMOWITE. Widzę, że uwielbiasz być wykorzystywany, jednocześnie myśląc, że tak jest dobrze. Opcja do wybory była tylko jedna. Oferujesz 8 mln + dajesz niesamowite doświadczenie oraz talent w zamian za fotel lub nic. Ty natomiast rozmieniłeś się na drobne. Angole są w niebo wzięci, ponieważ nie mogą uwierzyć że przyjąłeś ich pseudo oferte. Jestem twoim wielkim fanem ale po tej decyzji wszystko sie zmieniło...mimo wszystko, powodzenia.

 • kiler 1 lubi Komentarz

  też mógłbyś wpaść - Unia robi szopkę noworoczną , ale zapodziała się figurka osiołka

 • kiler 1 lubi Komentarz

  Skąd masz pewność, że właśnie sterydy były przyczyną??? Znasz jej historię choroby??? Nowotwory to w dużej mierze genetyka....zobacz ile małych dzieci walczy na oddziałach dziecięcej onkologii....dzieci, które nigdy nie brały sterydów.
  Wiadomo, że sterydy, suplementy diety i napoje energetyczne to najwieksze trucizny dla zdrowego organizmu, ale w jej przypadku nie wiemy co było powodem nowotworu. W walce z takimi chorobami jest bardzo ważna diagnostyka......ktoś kto miał w rodzinie chorą osobę na nowotwór powinien się kompleksowo i regularnie badać pod tym kątem.
  PS. Spoczywaj w pokoju Kinga.......już nie cierpisz.

 • kiler 1 lubi Komentarz

  Taka młodziutka,całe życie było przed nią...

 • kiler 1 lubi Komentarz

  Smutne, tak młodo.

 • kiler 1 lubi Komentarz

  Życie jest jednak beznadziejne. Lumpy mają się w najlepsze . człowiek wartościowy do piachu.

 • kiler 1 lubi Komentarz

  sRafix to sRafix, nic nie poradzisz na cwoka ;)

 • kiler 1 lubi Komentarz

  sRafix o bzykaniu to wie tyle co mu mucha obok glowy przeleci ;)

 • kiler 1 lubi Komentarz

  Bez przesady, Polis ani Łęgowik to nie są emeryci.

 • kiler 1 lubi Komentarz

  By mieć do kogoś żale i pretensje trzeba pokazać swoje wyniki i postępy . Niech się weżmie za treningi i pokaże na co go stać a następnie wymagania od związku i trenerów.

 • kiler 1 lubi Komentarz

  Poczekajmy spokojnie jak to się skończy .J.Ziobro ma filmiki ,dowody ,puka nieskutecznie do PZN i Adama??To proszę bardzo niech biegnie do prokuratora!Twierdzi że jest w PZN klika?Rzucają kłody pod nogi? Droga otwarta u ...Z.Ziobry.Po co tyle cuduje w mediach ! Po prostu się ośmiesza i dobrze Adam napisał!

 • kiler 1 lubi Komentarz

  Jan Ziobro jak i Wojciech Fortuna,skoczek jednego podmuchu oraz taka sama gwiazda odpustowych festynów.

 • kiler 1 lubi Komentarz

  Dokładnie tak jest, Tajner straszny śmieć i kombinator.

 • kiler 1 lubi Komentarz

  Powiem Wam tyle: Tajner jest wielkim cwaniakiem bo przykrył bagno które jest w PZN twarzą Małysza. Dopóki Adam jest w PZN dopóty kibice nie będą się czepiali i tak jak teraz w przypadku konfliktu zawsze staną po stronie Małysza czyli związku. Szambo się wyleje jak zabraknie Stocha. Biegi narciarskie już wykończone. Mam nadzieję że prezes Tajner tak samo chętnie jak przed skokami pobiegnie do studia TVP przed startami Kowalczyk na olimpiadzie i przy okazji wytłumaczy nam dlaczego jest tak źle.

 • kiler 1 lubi Komentarz

  Tajner musi odejść! :)

 • kiler 1 lubi Komentarz

  To ze PZN jest licho kierowanym związkiem to fakt bezsporny. Ale J. Ziobro został teraz wypuszczony jak zając przed olimpiada by popsuć przygotowania i nastrój. Słaby był i kiepsko pracował i nie ma co zganiać na sprzęt bo ten idzie w parze z wynikami, których niestety brakowało. Następny będzie się skarżył zaraz K. Biegun , tez wygrał 1 turniej i spoczął na laurach a teraz gdzieś się tam błąka pomiędzy 20 a 40 miejscem w PK . A inni pracowali , nie poddawali sie się jak S. Hula i D. Kubacki i wyniki przychodzą. Tak i Małysz miał już ochotę zrezygnować ale zacisnął zęby...

 • kiler 1 lubi Komentarz

  Wytoczyc sprawę do sądu i niech tam przedstawi dowody... Lepiej niech uważa bo za pomówienia może jeszcze zapłacić. Jakoś spora grupa skoczków jest, trenuje i osiąga sukcesy tylko Jankowi zamiast równego zjazdu że skoczni dywanik z kłód rozciagali.

 • kiler 1 lubi Komentarz

  Ktos te kosze musi oprozniac a to nie jest tani interes, natomiast on liczy tylko zyski z powierzchni rekkamowej? Nawrocki odlecial totalnie. Raz, ze pomysl z dooopy to dwa, ze ciesko bedzie uzyskac pozwolenie na ustawienie takich koszy bez przetargu miejskiego. Chlop odlatuje coraz bardzidj, moze i ma kasy od z......a ale zaczynam sie zastanawiac czy uczciwie ja na poczatku zarabial bo wyraznie buja w oblokach. Drugi Morawski:

 • kiler 1 lubi Komentarz

  weź do domu ten śmietnik i ustaw sobie na nim telewizor,
  takie pytanko, czy czasem Czernobyl znowu nie wy...ł że takie rzeczy wypisujesz?

 • kiler 1 lubi Komentarz

  Panie Nawrocki...A na koszach Gołębie w koszulkach z uśmiechem Grega...A niech coś i wierne ptaki mają z tego cyrku:)

 • kiler 1 lubi Komentarz

  Ja tych bajek nie kupuję, tam sie żużel skończy nim sie zacznie,
  kiedyś już tu pisałem, ale powtórzę,
  Morwaski przy Nawrockim to pikuś.

 • kiler 1 lubi Komentarz

  Tak śledząc zapowiedzi i plany pana Nawrockiego to kwestią czasu jest artykuł o Disney Landzie i torze formuły 1 w Rzeszowie .

 • kiler 1 lubi Komentarz

  To wspaniała wiadomość ! A teraz poproszę RzeszówRM i jego przyrodniego brata kibica stali 1 o wrzucenie waszych zdjęć na moją tablicę.Od razu wykupuję dwa śmietniki na 10 lat ! Będziecie twarzami tych kontenerów ! Dajcie chłopcy znać czy wolicie być na śmietnikach z plastikiem, papierem, szkłem czy odpadami mieszanymi.

 • kiler 1 lubi Komentarz

  Podobno Nawrocki był na badaniach, chyba jest problem.

 • kiler 1 lubi Komentarz

  I to ma być Mr. Nawrocki samofinansowanie klubu ??? o którym Pan mówił na konferencji ???
  Jednym słowem ŻENADA

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.