Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • eb lubi Komentarz

  Kiepski to ty jestes jak pisales ten artykul czlowieku a kto powiedzial ze eks sie polozy w meczu fakt zespol mlody bez gwiazd ale z ambicjami

 • eb lubi Komentarz

  Tradycyjnie ilość kibiców wzbudza większe emocje od wyniku drużyny.Rzecz to normalna dla tych wszystkich niedowartościowanych ,mających kompleksy związane z Kielcami.A może dorzucić do tych rachunków coś o dopingu?

 • eb napisał/a komentarz do PGNiG Superliga kobiet: szlagier dla Zagłębia. Wicemistrzynie Polski lepsze od Pogoni

  Nic się nie dzieje,dziecko wychowuje.

 • eb napisał/a komentarz do PGNiG Superliga kobiet: Arka walczyła tylko do przerwy. Sroga lekcja od KPR-u Kobierzyce

  A czemu ma się nie utrzymać,jak nikt z tej "super ligi" nie spada?
  Niech sobie młode grają na luzie,to nie ma żadnego znaczenia.
  Powodzenia i szybkich postępów.

 • eb napisał/a komentarz do PGNiG Superliga kobiet: szlagier dla Zagłębia. Wicemistrzynie Polski lepsze od Pogoni

  Zawodniczki Pogoni czytały grę Buklarewicz i w związku z tym dostawały w tyłek.Kempski,mój mistrzu.

 • eb lubi Komentarz

  Ale marketing nic nie da. Kibicom po prostu nudzi się Superliga gdzie Vive leje każdego +10/+15/+20. Skąd to wiem? Bo jestem z Lublina i wiem jak przez lata wyglądała sytuacja. Bywały lata, że Montex wygrywał wszystkie mecze w sezonie i jak się szło na mecz to pytaniem było nie czy wygra tylko czy wygra +10 czy +20. Teraz taka sama sytuacja jest w Vive. Ludzie są po prostu znudzeni - wiedzą, że i tak Vive wygra wszystkie mecze w lidze więc nie bardzo chce im się chodzić na mecze ligowe. W LM jest trochę słabiej niż było bo i wyniki ostatnio były trochę słabsze niż oczekiwania - ale wystarczą 2-3 wygrane mecze z rzędu w tej edycji i już frekwencja się poprawi. Najlepszą metodą na poprawę frekwencji jest zaspokajanie głodu wyników - a Vive głód wyników ma jedynie w LM bo polską biedaligę mogą wygrać na stojąco. Będą wyniki w LM, będzie frekwencja.

 • eb lubi Komentarz

  Kto jeszcze tej obesranej gnidzie odpowiada? :) Dajcie spokój... Ostatnio mnie też poniosło, ale dziś mam dobry humor... Niech ścierwo wegetuje samo

 • eb napisał/a komentarz do Tałant Dujszebajew rozczarowany kieleckimi kibicami. "Jeśli tak to ma wyglądać, to wyjedźmy od razu"

  Bzdury.Montex w żeńskiej od lat jedzie na stranieri,na brak kibiców specjalnie nie narzeka.

 • eb napisał/a komentarz do Pogoń postawiła się utytułowanym Rumunkom

  No przecież napisał,"wydaje się".Jest czysty jak żona Cezara:)

 • eb napisał/a komentarz do Najtrudniejszy okres przed SPR-em Pogonią Szczecin

  Oczywiście ostatnią,tę najkrótszą.Drużkowski w Lublinie miał wszystko co najlepsze,u nas dopiero budował zespół na ówczesną I ligę i swoje zasługi w tym ma.Dwie nieporównywalne historie.

 • eb napisał/a komentarz do Najtrudniejszy okres przed SPR-em Pogonią Szczecin

  A gdzie Grieg tak napisał?
  W ogóle według mnie przecenia się rolę trenerów.Jak ma samograj(Czyż i Montex dla przykładu) wyniki przychodzą same,gdy jest ze składem słabo( Ciepliński czy Drużkowski ze Startem)-jest lipa.Wyjątków od tej zasady jest bardzo mało.

 • eb napisał/a komentarz do Zdjęcia

  Wiem tylko tyle,że na mopach jeżdżą trenerzy i zawodniczki.Takie urozmaicenie:)

 • eb napisał/a komentarz do Zdjęcia

  Masz rację.

 • eb lubi Komentarz

  Trzeba przyznać, że odwalili w Celje kawał dobrej roboty przez te ostatnie kilka lat. Teraz wystarczy, że nie będą od razu wyprzedawać swoich wychowanków i przytrzymają ich dłużej w klubie i poziom sportowy też na pewno wzrośnie. Jak to jest, że w krajach byłej Jugosławii się wszystko da zrobić, i wychować tylu młodych graczy, a u nas syf kiła i mogiła, z pojedynczymi wyjątkami? Szkolenie leży i kwiczy. Do tego u nas jak pojawiają się problemy z kasą, to robi się przekręt, ogłasza upadłość, niewypłacalność, zakłada się nowy klub pod prawie identyczną nazwą i jazda, wszystko jest ok - nie jest. W sumie czego oczekiwać od klubów (czy firm), skoro w świetle prawa, każdy może ogłosić "upadłość konsumencką" i problem załatwiony. A wierzyciele mogą się pocałować w cztery litery, bo już dawno wszystko przepisane na siostrę/dzieci/wujka. Na marginesie, dla Iskry to też dobrze, bo akurat z Celje mamy bardzo fajny kontakt i być może uda się współpracę w kwestii wymian zawodników poszerzyć. Może to czego nie da się zrobić u nas, zrobią za nas Słoweńcy? Kto wie.

 • eb lubi Komentarz

  W Słowenii Twój pierwszy nauczyciel WFu jest również Twoim trenerem i ma dwie pensje. Nauczycielską i trenerską, a ta druga jest uzależniona od wyników osiąganych przez niego i jego zawodników. Taki człowiek od razu ma inny zapał do pracy i od najmłodszych lat potencjalni zawodnicy uczą się poważnego sportu już od najmłodszych lat.

 • eb lubi Komentarz

  Piosenka "Wasza pokuta - wracacie do domu z buta" nabiera całkiem realnych wymiarów :)

 • eb napisał/a komentarz do Sparingowo: w Piotrkowie nastąpiło zderzenie dwóch różnych światów piłki ręcznej

  Z ich karnością i dyscypliną byłoby ciekawie.Coś pamiętam jak sparowaliśmy z Chinkami,dymały chyba z buta do hotelu za karę.

 • eb lubi Komentarz

  W polskiej lidze grało już kilka Brazylijek, zawodniczki ze Słowacji, Białorusi, Czeszka w Pogoni, z Ukrainy,z Litwy,zawodniczka z Izraela, z Danii, z Serbii, od tego sezonu będą grać Włoszki, więc transfer zawodniczki z Azji na pewno byłby ciekawy pod względem marketingowym, a myślę, że sportowo też by się obronił. Szybkość, ruchliwość, intensywność w grze mogłyby być totalnym zaskoczeniem dla większości drużyn z Superligi. Taka trochę polska szkoła-budowany długo i ospale atak pozycyjny, a tak szybka i ruchliwa Koreanka do czasu gdy drużyny ligowe nie nauczyłyby się jak gra mogłaby ,,siać prawdziwe spustoszenie" w Superlidze. Słabe warunki fizyczne nie dyskwalifikują do gry na żadnej pozycji. Przykład to Kristina Kristiansen. Przypomniało mi się jak ta Dunka mająca niewiele ponad 160 centymetrów wzrostu zabrała Polkom nadzieję na brązowy medal MŚ w Serbii. Fajny był też komentarz, chyba Sabiny Włodek, która powiedziała, że u nas Kristiansen byłaby ustawiana co najwyżej na skrzydle. Myślę, że któryś z klubów z Superligi mógłby zaryzykować taki transfer. Na pewno kilka biletów więcej sprzedałoby się na debiut takiej zawodniczki. Piłkarka ręczna z Korei Południowej to byłby ciekawy koloryt w Superlidze. W koszykówce żeńskiej, w Ślęzie Wrocław w poprzednim sezonie grała Sonia Ursu-Kim, pół-Rumunka, pół-Koreanka z Południa. Sportowo się nie obroniła, ale na pewno była ciekawym marketingowo transferem. Osobiście jakbym miał stawiać na jakiś kierunek, z którego bym chętnie zobaczył zawodniczkę to zdecydowanie Angola-najlepsza reprezentacja z Afryki. Bardzo dobrze zbudowane, silne fizycznie zawodniczki mogłyby naprawdę szczególnie w obronie być bardzo przydatne. Tylko ciekawe jakby do tak twardej gry podchodzili polscy sędziowie. ,,Szybkie 2 minuty" mogłyby jednak ostudzić zapał trenerów na stawianie na taką zawodniczkę. Moim zdaniem fajnie jakby któryś klub zaryzykował taki transfer, czy to Koreanki z Południa, czy zawodniczki z Angoli.

 • eb napisał/a komentarz do SPR Pogoń po dwóch grach kontrolnych. Wyniki robią wrażenie

  On przeprosi zaraz po tym jak Wróblewski-prezydent e-ga,przeprosi Przybysza-sponsora Startu:)

 • eb napisał/a komentarz do Sołomija Szywerska rozwiązała kontrakt. Kolejna, duża strata Startu Elbląg

  Nie bardzo,no chyba,że mówimy o aspektach pozafinansowych.Rzecz wygląda tak,że został wyczyszczony praktycznie do zera "brązowy" kręgosłup zespołu,na dobrą sprawę Salcia została sama,otoczona młodzieżą jak napisał Oskar,mogącą być jej dziećmi.Miała najwyraźniej dość,a że klub szuka kasy wszędzie,ma Klaudię która pali się do gry,za rok Salcia na 99% i tak powiedziałaby STOP,więc się dogadali.Na zawsze będę pamiętał te podania w punkt,jedyne i niepowtarzalne w lidze.Powodzenia Saloma!

 • eb lubi Komentarz

  Świetny refleks. Zabrakło centymetrów, aby Sołomija zrobiła większą karierę. Jednak wszędzie gdzie grała zostawiła dobre wspomnienia. Moim zdaniem oprócz sytuacji w Starcie decydujące chyba było obciążenie organizmu treningami i dalekimi podróżami na mecze. W lidze grają już dziewczyny co mogłoby być jej córkami. Pamiętam taki wywiad w Przeglądzie Sportowym z Sabiną Włodek po zakończeniu kariery, gdzie ,,Saba" powiedziała wprost, że ostatnie sezony kariery jak drużyna wracała z wyjazdów to młode koleżanki wybierały się na miasto, a ona pierwsze co robiła to wracała do domu i kładła się spać. Tak długie granie Sołomiji świadczy o jej profesjonalizmie. Jednak pewnie organizm też powoli mówi ,,dość". Chyba jedyne słowo od kibiców obojętnie od sympatii klubowych wyraża wszystko: ,, DZIĘKUJĘMY" za wszystkie lata gry i powodzenia może na ławce trenerskiej u młodych adeptek piłki ręcznej, bo od kogo najlepiej się uczy jak nie od osoby co grała na wysokim, profesjonalnym poziomie.

 • eb napisał/a komentarz do Sołomija Szywerska rozwiązała kontrakt. Kolejna, duża strata Startu Elbląg

  Stapurewicz,Pani Małgorzato.

 • eb lubi Komentarz

  "Nie mylić z sekcją piłki ręcznej kobiet Bałtyku która istniała już w latach osiemdziesiątych. W 1991 roku dziewczyny z Bałtyku awansowały do ekstraklasy ale niestety z powodu braku finansów w niej nie zagrały, co gorsza sekcja została wtedy zlikwidowana."


  Sprostowanie - szczypiornistki Bałtyku na początku lat 90. grały bodajże przez dwa sezony w ekstraklasie, a sekcję rozwiązano rok po spadku w 1994 r. W tamtej drużynie grały m.in. Agnieszka Truszyńska i Beata Kłusewicz, czyli późniejsza pani prezes Łączpolu.
  Kilka lat później w sezonie 2000/01 awans do ekstraklasy wywalczył AKS (m.in. z Dorotą Malczewską-Małek w składzie), ale z powodu braku funduszy nie skonsumował tamtego sukcesu i musiał wystartować od nowa w II lidze, już pod nazwą Izohan. Był to zresztą czarny sezon dla trójmiejskiego szczypiorniaka, bo wtedy też w Gdańsku rozwiązano sekcje żeńskiego Startu i męskiej Spójni.

 • eb napisał/a komentarz do Z Gdyni do Kisvardy. Weronika Kordowiecka zagra w lidze węgierskiej

  Ta Dzhukieva to latawiec...

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.