wrafos - lubi

 • wrafos lubi Komentarz

  GOOOL !!! TAKKKK

 • wrafos lubi Komentarz

  No jeszcze się przyczepcie, że z tlenem się nie liczy. Gratulacje!

 • wrafos lubi Komentarz

  Jest to tylko i wyłącznie kwestia kultury osobistej czy gratulujemy sukcesu czy na wstępie chcemy ten sukces zdyskredytować ,co miało miejsce w przypadku himalaisty A.B.Byłoby elegancko i na poziomie złożyć gratulacje ,potem można toczyć dyskusje na temat technicznych wariantów zdobywania szczytów.Jest mi wstyd ,że z Polski popłynęły takie "gratulacje" i mam nadzieję w imieniu wielu z nas przepraszam sympatycznych Nepalczykow, przeszliście do historii.

 • wrafos lubi Komentarz

  bielecki to jbn pozer któremu Szerpowie wnosili sprzęt na szczyt, a sponsorzy dawali kasę na fanaberie, co jest warty ten co kolegów zostawia w górach na śmierć

 • wrafos lubi Komentarz

  Najlepsza personalnie od wielu lat kadra A. Zawodnicy z doświadczeniem z lig zachodnich. Mecze ze słabeuszami jako tako, udało się i jakoś to będzie. Z Włochami i Holandią żadnego pomysłu na grę, żadnej taktyki, piłkarze pętają się po boisku mając przypisane zadania nie odpowiadające ich motoryce i umiejętnościom, Lewy sam w przodzie, a gdy dostaje piłkę, to nikt nie wie kto ma mu pomóc. I kto się powinien dziwić? Chyba kibice, że tak długo to trwało.

 • wrafos lubi Komentarz

  Nauczycielem wychowania fizycznego może zostać i to jeszcze gdzieś na prowincji żeby mówiono o nim "człowiek światowy, eyropejczy", bo w piłce nożnej na wyższym poziomie to z trenerki tego pana nic nie będzie.

 • wrafos lubi Komentarz

  Powinien napisać książkę "Jak zneutralizowałem w swojej kadrze najlepszego piłkarza świata".

 • wrafos lubi Komentarz

  Brzęczka to nawet w wieczystej by nie zatrudnili.

 • wrafos lubi Komentarz

  A co mnie Brzęczek obchodzi. Był i znikł. Na Wyspach Wielkanocnych potrzebują trenera. Do boju Jurek. W Lidze Narodów nie musisz grać, hahaha.

 • wrafos lubi Komentarz

  Powtarzają jakby się zacięli, że ,,awansował na EURO", ,,utrzymał nas w Lidze Narodów", to ja się zapytam, co by było z tego, że awansował na to EURO, jakbyśmy nie wyszli z grupy, a przecież po meczach z Włochami, Austrią i Holandią już widać było, co na tym EURO nas czeka? ,,Jurek jest świetnym trenerem" - w reprezentacji pokazał, że nie umie utrzymać atmosfery i że nie zna się na taktyce, więc skąd przyjaciel Jurka to wziął? Z pracy w Wiśle Płock?! Ekstraklasą w dużej mierze rządzi przypadek, w następnym sezonie równie dobrze mógłby z tą swoją Wisłą spaść. A jeszcze co do tej ,,biografii" - owszem, inni też wydawali w trakcie pracy. Ale po wydaniu takiego czegoś, to ja bym zapadł się pod ziemię, a wyobraźmy sobie takiego Mourinho albo Kloppa, którzy siadają z kumplem i wylewają żale na cały świat, zostaliby wyśmiani. To po prostu nie był poważny trener i w końcu, choć trzeba było czekać, został zwolniony.

 • wrafos lubi Komentarz

  Jak ktokolwiek może być zdziwony zwolnieniem Brzeczka? Kadra grała dramatycznie słabo. Mówienie o awansie z pierwszego miejsca, proszę Was, to był obowiązek biorąc pod uwagę grupę którą mieliśmy.
  Liga Narodów, i co z tego że się utrzymaliśmy jak graliśmy słabo z Wlochami czy Holandią. My mamy zawodników którzy grają na zachodzie i obecnie szkoleniowiec ma najsilniejszą kadrę od lat a My nie potrafimy grać i nie da się patrzeć na styl bo i taktyki tu żadnej.

 • wrafos lubi Komentarz

  To jest typowa manipulacja i gra na emocjach, przez którą ktoś stara się wepchnąć jakąś dziecinną narrację. W żadnym absolutnie momencie pracy p.Brzęczka, nikt o zdrowych zmysłach i z podstawowym pojęciem o piłce nożnej nie mógł spojrzeć na obojętnie który mecz reprezentacji i powiedziec "No! Mamy to!", albo "Jest postęp". Z samym zainteresowanym włącznie.
  I jeśli nawet sam dyletant był tak zaślepiony (nie wiem czym) na początku swojej żenującej kadencji, to pod koniec, obserwując agonię gry, taktyki, komunikacji powinien sie był spodziewać, że zostanie zwolniony. Zwłaszcza biorąc pod uwagę z kim ma do czynienia. Chyba, że tego też nie wiedział, albo udawał, że nie wie.
  Summa summarum, jest w jęz.angielskim takie powiedzenie "fake it until we make it". Pan Brzęczek starał się, ale nie miał szans dojść, bo nie miał ku temu żadnych predyspozycji ani doświadczenia. Nie sobie spokojnie prowadzi jakiś klubik ze środka Ekstraklasy i używa znajomości w PZPN, to go kiedyś przytulą na jakiegoś działacza.

 • wrafos lubi Komentarz

  no i dlatego polska piłka jest gdzie jest. ten pseudo trener, sam sobie wystawia opinię, mówiąc o tym, że brzęczek robił dobrą robotę. gościu skończ z kurtuazją, miej jaja i powiedz, że przerosło jurka to co robił. reprezentacja grała antyfutbol, była uwsteczniona. na obronę jurka jest jedna rzecz, gdzie miał się nauczyć metod treningowych i rzemiosła trenerskiego. dlatego pomysł rudego o zatrudnieniu kogoś zupełnie nie przygotowanego do takiej roli, był zupełną porażką. potwierdzeniem tego jest przyznanie się do błędu przez rudego i zwolnienie pseudo selekcjonera. na marginesie powołania dla młodych, to może zrobić każdy selekcjoner.. to nie jest nic nadzwyczajnego..

 • wrafos lubi Komentarz

  Szanse na pokonanie Węgrów są takie, jak Andżeja na samodzielność!!!

 • wrafos lubi Komentarz

  Kto za Bonkiem stoi, wyników jego pracy nie widać a rządzi Polską piłką bezkrytycznie, Gdy Prezesem PZPN był G. Lato /król strzelców Mistrzostw Świata/ kupił działkę na Wilanowie której wartość dzisiaj byłaby kilkanaście razy większa, Boniek ta działkę sprzedał. G. Lato gdy rządził PZPN-em był ciągle krytykowany pomimo że wyniki miał podobno słabe jak obecnie Boniek. z tym że Boniek może wszystko a Lato był targany za uszy bez powodów.

 • wrafos lubi Komentarz

  Dajmy chłopu popracować. Znany czy nieznany to bez znaczenia. On ma raczej inne zadania niż to aby kojarzyło go więcej osób. Jeżeli ma pomysł na naszą reprezentację i ta reprezentacja wkoncu coś ugra a nie jakieś pojedyncze wygrane z mocnym przeciwnikiem to ten wybór okaże się słuszny. Poczekajmy i nie skreślamy trenera na początku. Trzymam kciuki bo może wkoncu on wybierze tych którzy powinni grać a nie bo nazwisko ma.

 • wrafos lubi Komentarz

  Oj Kapusta, nie mam w zwyczaju obrażać ludzi, ale ta te twoje brednie to typowa polska cebula

 • wrafos lubi Komentarz

  Zapewne każdy komentator na pewno załatwiłby nam trenera z najwyższej półki, nie zważając na to, że tacy wolą robić karierę w klubach. W porównaniu z drugoligowym trenerem bez jednego sukcesu i z zerowym doświadczeniem międzynarodowym to już jest przepaść, więc na co to psioczenie? Przypomnę, że jesteśmy reprezentacją, która zbłaźniła się z Senegalem i Japonią, męczyła się z Łotwą, z Włochami nie wiedziała jak wyjść z własnej połowy. Kogo poważniejszego by tu ciągnęło? Ani prestiżu, ani grubych milionów nikt tu nie znajdzie. W zasadzie jest to robota dla masochisty - każdy zorientowany z polską mentalnością milionów srogich ekspertów od wszystkiego, powinien trzymać się z daleka, dla własnego zdrowia psychicznego.

 • wrafos lubi Komentarz

  Nic się nie komplikuje. Żeby wyjść z grupy trzeba wygrać z Węgrami i Niemcami, wtedy nawet przy zwycięstwie Węgrów nad Hiszpanami mamy awans. Oczywiście fajnie się o tym pisze, ale zadanie jest niezwykle ciężkie przed naszymi zawodnikami :)

 • wrafos lubi Komentarz

  @handball Wybrzeże - Dokładnie tak. Jak się chce być w ćwierćfinale to trzeba po prostu wygrywać mecze. Teraz sprawa jest jasna. Przegrywamy z Węgrami - koniec marzeń o awansie.