Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Zbigniew Paleta lubi Komentarz

  To Leszno koniec waszej dominacji Liga sie robi ciekawsza bo ostanio bylo troche nudne ciagle Leszno na pozycji Lidera .....

 • Zbigniew Paleta lubi Komentarz

  W tej chwili Boniek nie zmieni Brzęczka, bo musiałby sam się przyznać ,,do porażki". Każdy kto śledził jego karierę piłkarską, trenerską i działacza wie, że tego nie zrobi, bo nawet jego ucieczka z pierwszego trenera reprezentacji była w ,,stylu kapitana" pewnego włoskiego statku. Po porażce z Łotwą zobaczył, że każde następne potknięcie może być jeszcze bardziej mocne, więc ,,uciekł". Kilka miesięcy wcześniej jako działacz ,,wywalił" z reprezentacji Engela, co na tamten czas powinien dostać dalszą szansę trenowania kadry, bo awans po 16 lat na turniej był jego zasługą i z kadrą jaką miał oraz grupą z Węgrami, Szwedami i Łotyszami na 100 % mielibyśmy udział w Euro 2004, ale wtedy pojawił się Boniek, co we Włoszech spuszczał zespoły z ligi jako trener, ale postanowił nagle spróbować. Teraz jest tak samo. ,,Spróbował". Jest kiepsko, ale nie da rady być lepiej, bo Brzęczek jest trenerem co ma warsztat gorszy od Skowronka, Brosza, Bartoszka, którym nikt nie ,,chciał" dać kadry, a podejrzewam, że nie byłoby z nimi gorzej ,,za sterami". Wińmy Bońka, nie Brzęczka, bo to tak jakby mieć pretensje do braci Mroczek, że nie grają w filmach jak Cezary Pazura.

 • Zbigniew Paleta lubi Komentarz

  Co jest groźniejsze? Stado lwów dowodzone przez barana, czy stado baranów dowodzone przez lwa?.
  Brzeczek ma dobrych zawodników grających w najlepszych ligach Europy i nie potrafi wykorzystać ich potencjału.
  Potrzebny od zaraz dobry zagraniczny trener.
  Panie Brzęczek miej honor i odejdź.
  Ps. Włosi to nie kijek od kaszanki i można z nimi przegrać, ale nie w takim żenującym stylu.

 • Zbigniew Paleta lubi Komentarz

  Niestety Boniek jest nieznośnie uparty i zbyt przekonany o swojej nieomylności i wyczuciu... Z uporem maniaka ciągnie ten nieudany eksperyment z Brzęczkiem jako trenerem licząc nie wiadomo na co... Tu trzeba dobrego trenera z nazwiskiem i jakąś charyzmą, który umie pracować z gwiazdami (np. Lewy czy Szczęsny) i przy okazji będzie miał pomysł jak optymalnie wykorzystać dostępnych piłkarzy. Potencjał na razie jest okrutnie marnowany.

 • Zbigniew Paleta lubi Komentarz

  Boniek patałachu! Jak go na siłę zatrudniłeś to teraz miej odwagę go zwolnić. Potrzebujemy trenera z Włoch!! Gdzie taktyka to podstawa. Inaczej będziemy się ośmieszać w Europie. Tak, jak wczoraj.

 • Zbigniew Paleta lubi Komentarz

  Jerzy Brzęczek jest trenerem reprezentacji Polski od 01.08.2018 r – „TYCH LAT NIE ODDA NIKT, TYCH LAT NIE ODDA NIKT…”

 • Zbigniew Paleta lubi Komentarz

  Fajnie grali. Szybkie podania na połowie rywala, cały czas cisnęli i oddawali strzały na bramkę.. a co do naszych... a idź pan w c#uj...

 • Zbigniew Paleta lubi Komentarz

  Przecież Lewy stracił wieczór, po cholere on tam był wczoraj jak mu nikt nie mógł podać. Zero planu zero dyscypliny, zero postępu. Z taką grą na euro ? ja pier ale czapa sie szykuje

 • Zbigniew Paleta lubi Komentarz

  Wszyscy rzucili się znów na Brzęczka nie widząc jaka dzieli przepaść w umiejętnościach technicznych i taktycznych polskich piłkarzy od włoskich czy holenderskich. Dodajmy jeszcze różnice w szybkości poruszania się po boisku i możemy się cieszyć że przegraliśmy tylko 2- 0. Brzęczek nie jest od tego żeby ich uczyć techniki, taktyki czy wytrenować szybkość i kondycję. Oni wszyscy w swoich klubach powinni to robić. Jak wszedł Góralski to się okazało że ma taką szybkość i wytrzymałość że nagle Włosi nie wiedzieli co się dzieje. Ktoś powie że spowodował osłabienie reprezentacji swoimi faulami za które otrzymał w konsekwencji czerwoną kartkę. Nie on nie osłabił reprezentacji, bo już jej osłabić nie można było bardziej, on ją ratował dał jej i nam kibicom nadzieję na zmianę wyniku swoją zadziornością, wolą walki, szybkością, bo jemu zależało. Jak by tak wszyscy walczyli jak on Włosi by nie zagrali takiego meczu. Jeszcze jedno- to jak Krychowiak zatrzymywał Belottiego w polu karnym to jest kpina i za to nie powinien grać przynajmniej ze trzy mecze. Włoch aż się uśmiał gdy poczuł ręce Krychowiaka na sobie to tylko udał wyskok do piłki by upaść i dostać w prezencie od Krychy karnego. Zieliński i Milik bez gry to graliśmy, a w pierwszej połowie Szymański i Jóźwiak tak że graliśmy w dziewiątkę przeciwko jedenastu.

 • Zbigniew Paleta lubi Komentarz

  Narzekacie i domagacie się zmiany trenera, tylko ciekaw jestem który znany trener z nazwiskiem i osiągnięciami będzie trenował reprezentacje Polski :) zacznijmy od tego że to są z 10 razy większe koszta więc mówiąc po chłopsku nie stać nas na dobrego trenera. Po drugie, nawet jeśli który zgodzi się na ustępstwa finansowe, cóż on zdziała przez ten rok czasu? Owszem mamy dobrych piłkarzy ale tylko 4-5 graczy jest na światowym poziomie, a żeby coś osiągnąć na Euro trzeba mieć nie tylko dobrą 11 tke ale właśnie także szeroką ławę, a nawet i jej zaplecze a do tego jeszcze szczęścia.Więc reasumując zmiana trenera nie da gwarancji nie tylko na to czy będzie choć ciut lepiej. Nasze miejsce jest, tam gdzie jest. Możemy jedynie awansowywać na wielkie turnieje i to wszystko. Porażki z czołówką trzeba niestety wkalkulowywać. Ktoś myśli że zmiana trenera da nam mistrza Europy, proponuję upuścić emocje, a włączyć myślenie. Po prostu jest za mały skład. Przecież tak na dobrą sprawę nawet Lewandowski nie ma zmiennika

 • Zbigniew Paleta lubi Komentarz

  Z naszych zawodników "środka pola" to tacy pomocnicy jak z koziej dupy trąba. Bez techniki, bez odbioru, bez zdrowia do biegania, bez szybkości, bez warunków fizycznych i ze splątanymi nogami. Nie potrafią odebrać, celnie podać piłki ani minąć przeciwnika. W Polsce cały czas obowiązuje zasada, że pomocnika robi się z każdego, kto nie nadaje się do ataku i ma za słabe warunki fizyczne żeby grać w obronie.

 • Zbigniew Paleta lubi Komentarz

  Co za dyrdymały. Kto chciał zatrzymania Fricke'a w Wrocławiu? Kibice mieli go dość, a i Rusko i Kloc byli nim rozczarowani.

 • Zbigniew Paleta lubi Komentarz

  Powodzenia zycze Artiom i dzięki za to co robiłeś dla GKMu. Walka o medale ale nie bedzie juz gwiazdą numer 1 i poklepywania po plecach. Może się sprawdzic bo lubi wrocławski tor.

 • Zbigniew Paleta lubi Komentarz

  Jestem zaskoczony że ARTIOM wylądował w Sparcie , GKM się rozlatuje , TEN TRANSFER TO HIT

 • Zbigniew Paleta lubi Komentarz

  Chociaż jeden się nie zbłaźnił mówiąc, że nie chodziło o pieniądze

 • Zbigniew Paleta lubi Komentarz

  W 3,5 zawodnika o mistrzostwo ciężko. O czym przekonała się Sparta w 2020.

 • Zbigniew Paleta lubi Komentarz

  Wycie kundli ponad miarę,sugeruje że transfer zabolał co niektórych.

 • Zbigniew Paleta lubi Komentarz

  Wy dajcie spokój z tymi ekspertami. Gdy ja słucham komentatora meczu, eksperta w Zielonej Góry który mówi, że przy zimnym silniku tworzą się luzy i silnik się zaciera, to "nóż w kieszeni mi się otwiera". Takich bredni słuchać się nie da.

 • Zbigniew Paleta lubi Komentarz

  Tor kompletnie nienadający się do ścigania na żużlu w czterech.

 • Zbigniew Paleta lubi Komentarz

  Ale kiedy przyszło jeździć na rzeczywiście niebezpiecznym torze w Zielonej Górze, to pyskacz Cegielski nie zabrał głosu? Tor w Gorzowie w meczu ze Spartą był autostradą w porównaniu do tego wczoraj w Zielonce.I co Panie "ekspercie? zabierze Pan głos w tej sprawie?

 • Zbigniew Paleta lubi Komentarz

  WYSTAWIC KVECHA PIERWSZY RAZ NA TRUDNY TOR TO TYLKO ZYTO POTRAFI,BO W SKLADZIE MA PARE CIOT

 • Zbigniew Paleta lubi Komentarz

  PO CO GO PUSCILES ZYTO JANA JA *** NIE POJEDZIE W FINALE IMEJ I W MŚ PAR FINALE??? CO ZA DNO TO BYLO TEN MECZ.................

 • Zbigniew Paleta lubi Komentarz

  Wracajcie do zdrowia chłopaki.

 • Zbigniew Paleta lubi Komentarz

  Zdrowia dla poszkodowanych

 • Zbigniew Paleta lubi Komentarz

  kolein nakopali i zapomnieli gdzie są, gleb zero umiejętności jazdy w deszczu masakra

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.