Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Paweł Paweł napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Jak widzę sondaż ile osób zagłosowało za tym aby Souse zwolniono to ludzi tu chyba popier...ło. Przecież jemu trzeba by było i tak zapłacić a dodatkowo pozniej opłacic nowego trenera. Poza tym nowy trener to jeszcze mniejsze szanse że ta kadra wygra baraże. Sousa pomijając jego sukcesy z kadrą już ta drużynę zna i zna piłkarzy a nowy trener przed barażami będzie poznawał tę drużynę i będzie swoje nowe pomysły wprowadzał więc szansa na sukces w barażach dużo mniejsza. Więc teraz to jest najgorszy z możliwych momentów zmiany trenera. Sousa powinien wypełnić kontrakt do końca i po jego zakończeniu PZPN powinien zadecydować czy podpisywac nowy.

 • Paweł Paweł napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Czytam już podobne artykuły od jakichś 15 lat i do dzisiaj żaden konkretny piłkarz nie zagral w kadrze narodowej i nie wydaje mi się że zagra . Nie ma się co łudzić, jeżeli piłkarz wychowany w Niemczech okaże nie zwykle dobry to zagra dla Niemiec. Zdecyduje się on na Polskę dopiero wtedy gdy nie przebije się do Niemieckiej kadry. Tak było w przypadku Sebastiana Boenisha i Eugena Polańskiego. Do kadry też dostał się Obraniak A zagrał dla Polski bo wiedział że do Francji się nie przebije. Żadna gwiazda nie wybierze gry dla Polski. Jest to głęboko powiązane z karierą piłkarza i pieniędzmi. Gra dla Niemiec czy Francji to ogromny prestiż gdyż to są kraje bogate a i przede wszystkim wysoko rozwinięte piłkarsko, z mocnymi ligami i bogatymi klubami które osiągają sukcesy w europejskich pucharach. Polska piłkarsko w Europie się nie liczy i szkoda aby ogromny talent, wychowany za granicą decydował się na grę dla Polski.

 • Paweł Paweł lubi Komentarz

  Jeszcze 100 i będziemy na realnym 120 miejscu,stanie się to pewnie pod koniec 2019 roku.

 • Paweł Paweł lubi Komentarz

  Miejsce należne to około 65 miejsca.Jakie kluby,taka reprezentacja.

 • Paweł Paweł napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Czyli znaleźli się tam gdzie ich miejsce... Polacy nigdy nie umieli grać w piłkę i zawsze byli słabo, dla mnie jest śmieszne jak ktoś w tv mówi że piłka nożna to u nas sport narodowy... powinien ogólnie wstydzić się tak mówić. Poziom polski w tym sporcie jest katastrofalny. W Polsce nie żadnego szkolenia piłkarzy A piłkarze w kadrze nie umieją w ogóle grać zespołowo i zawsze był z tym problem bo do tego potrzeba kreatywnych i dobrze wyszkolonych technocznie piłkarzy. W Polsce się takich nie trenuje A czeka ewentualnie jak nam to zrobią za granicą, istna żenada. A Polska liga jest jedna z najgorszych na świecie, a i frekwencja na meczach jest poniżej krytyki, widać jak Polacy interesują się Polska piłka, bo i nie ma czym, to jest jakieś barachlo. Jeżeli ktoś mówi że jest sport narodowy to powinien się wstydzić i schować głowę pod stół. Już prędzej wolę mówić że sportem narodowym jest siatkówka. Tam jest przyzwoity poziom i sukcesy.

 • Paweł Paweł napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Najważniejszy mecz był z Senegalem który Polacy powinni byli i byli w stanie wygrać, że ewentualnie zremisowac. Za największym błędem Nawalki w całych mistrzostwach uważam że było wypuszczenie na mecz z Senegalem Cionka który grał tragicznie. Gdy strzelil samobuja to mnie wcale nie zdziwiło, przy jego każdym kontakcie z piłką byłem przerażony, on zresztą też był przerażony gdy ja dostawał

 • Paweł Paweł napisał/a komentarz do Mundial 2018. "Kicker": Real zaoferował Benzemę za Lewandowskiego

  Lewy na Real jest za słaby... do Realu trafiają piłkarze za grube miliony z najwyższej swiatowej półki a Lewy do nich nie należy. Samo to jak media porównują w Polsce Lewego do Ronaldo to jest żenujące... Lewy jest po prostu dobrym napastnikiem i to wszystko, do Realu brakuje mu wszechstronności i to jest m.in. to co różni Lewego od Ronaldo. Skończy się to jak z Krychowiakiem, ktory tez za bardzo urósł w skrzydła i poszedł do PSG grzać ławe i nazwano jego transfer najgorszym transferem sezonu. A w sevili byl gwiazda, piłkarzem uwielbianym przez kibiców. Trzeba mu było tam zostac. Lewy tez popełni błąd jesli przejdzie do Realu

 • Paweł Paweł lubi Komentarz

  Drewy zagra w Realu to ja zacznę balet ćwiczyć

 • Paweł Paweł lubi Komentarz

  Ja bym proponował daleka azjatycka lige zebysmy juz o nim nie słyszeli

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.