Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Marcin Ślęzak napisał/a komentarz do Bogusław Leśnodorski: Wisła sama sobie nie poradzi

  He, jak zobaczyłem tytuł to już pomyślałem, że to Schwarzeneger zainwestuje. Nawet podobny w tych okularach :)

 • Marcin Ślęzak napisał/a komentarz do Burza we Francji. Brutalny Kamil Glik

  Kamil ogarnij się. Jesteś fajny chłop. Fachowiec przy robocie, a tu taki babol.
  Nic nie będzie. Temat umrze za dwa tygodnie, ale myśl co robisz. Potrzebujemy Ciebie w szczycie formy. A Wy - - - > Kamil Glik - przypomnijcie sobie tysiące fenomenalnych zagrań, zanim pogrzebiecie chłopa. A Ty - - -> A Ty Kamil uważaj bo zrobisz człowiekowi krzywdę, uszkodzisz nogę, a on też zarabia na życie i ma rodzinę. Myśl.

 • Marcin Ślęzak napisał/a komentarz do Michał Kołodziejczyk: Spokój Janusza (komentarz)

  Sam jesteś Janusz. Chłopie technicznie to Korea była 3 razy lepsza od nas. Gdyby ocenić obiektywnie to w wielu elementach my przegraliśmy. Gdyby nie szczęście to każdy wynik byłby możliwy. Niewiele było od porażki 2:3 - gdy Koreańczyk huknął z ostrego kąta pod poprzeczke, ale na szczęście po nodze naszego... Oni poruszali się z taką łatwością że ten wynik 3:2 to szczęście i wcale nie musi taki być z Japonią - jeśli to miał być odnośnik.
  Korea technicznie dużo lepsza. Zawodnicy lżejsi i szybsi. Dokładność podań to samo. Janusz znawca piłki - betonowy chłopek. Komentatorek.

 • Marcin Ślęzak napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Koszmarna gra. Drewniani zawodnicy. Zero polotu. Poruszają się jak kłody. Błąd za błędem. Jeżeli to jest reprezentacja to ja się pytam gdzie jest szkolenie. Poziom polskiego basketu sięga dna. Prostych rzeczy nie potrafią. Lepszych zawodników oglądam na II lidze koszykówki. Dno. Jakie mistrzostwa świata ? tutaj nie ma umiejętności. Jeżeli reprezentant Polski nie potrafi trafić idąc sam na sam z koszem bo za mocno odbije od tablicy. Jeżeli reprezentant Polski podaje do kolegi przed którym stoi przeciwnik. Jeżeli reprezentant Polski ślizga się i przewraca. Żal patrzeć panowie. Żal oglądać. Dla kogo Wy gracie ? Kto Was powołał do kadry i za jakie grzechy. Za 200 cm wzrostu i 110 kg masy ? Ten podkoszowy to pchnięcie kulą niech próbuje uprawiać a nie basket. Czy Ty chłopie jeden z drugim wiesz co to balans ? Ruchy sztywne, kije w tyłkach. Zero polotu. A nie przepraszam... jest jedna rzecz. Osobiste nawet umieją. Brawo. B r a w o. Koszmar,....
  Idźcie do domu.

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.