Strzelecka - komentarze

 • Strzelecka napisał/a komentarz do Piotr Rusiecki nie wiedział o decyzji Damiana Balińskiego

  gadacie na Damiana i gadacie... Prawda jest taka, że E-lipa to dla niego już niestety za wysokie progi (tym bardziej, że po ostatnich sezonach Damian chciał gwarancji pierwszego składu mimo iż nic nie pokazywał na torze). Sorry Damian czas ustąpić miejsca młodszym (Musielak). Miał 3 wyjścia: 1 grzanie ławy w Lesznie, 2 kończenie kariery, 3 zmiana otoczenia. Wybrał to ostatnie. Chcę aby przypomnieć, że nie jest to jedyny żużlowiec z Leszna co zmienia klub pod koniec kariery. Wystarczy wspomnieć m.in. o Romanie Jankowskim (1976-2001 Unia Leszno po czym 2002-2003 Warszawa) bądź o Zenonie Kasprzaku i jeszcze kilku innych.
  Lepiej podjąć ostatnią próbę odbudowania się niż kończyć karierę jak np. Jaguś...
  Ja do Damiana jak i zarządu żalu nie mam. Chce chłop spróbować czegoś nowego to proszę bardzo. Życzę mu jak najlepiej. Mimo tego ruchu będzie podobnie jak z Jankesem - Jankowski to Unia, Unia to Jankowski i tak samo będzie zawsze z Balińskim.

 • Strzelecka napisał/a komentarz do Adam Skórnicki wróci w niedzielę na tor

  Unia Leszno: Baliński, Musielak, Prz.Pawlicki, Pi.Pawlicki, Zengota, Smektała, Sqóra
  Przyjaciele: Okoniewski, Walasek, Hampel, Janowski, Dudek, T.H.Jonasson, Dobrucki
  Gwiazdy "poprzedniej dekady": Jankowski, Plech, Ermolenko ponownie Sqóra i Dobrucki itd.
  Dla chcącego nic trudnego wystarczy poszukać...

 • Strzelecka napisał/a komentarz do Całe Leszno żyje play-offami. Miasto oflagowane

  Cały Toruń podtopiony przez płacz kibiców UNIBAXU !
  Taka sprawa ma miejsce od zeszłorocznej kontuzji Golloba!
  Zresztą po co PO dla Torunia? Skoro i tak by nie pojechali bo "pijaczek" zawieszony...

 • Strzelecka napisał/a komentarz do Całe Leszno żyje play-offami. Miasto oflagowane

  A kto wam kazał sprzedawać mecz w Gdańsku?!
  Widać to -8 nadal za mało. Trzeba było degradować i po sprawie.

 • Strzelecka napisał/a komentarz do Surowa kara dla Luisa Suareza! 9 meczów zawieszenia, 4 miesiące dyskwalifikacji i zakaz stadionowy

  I tak FIFA nie pomyślała. Rozgrywki klubowe ruszają pod koniec sierpnia, więc dla niego kara wyniesie TYLKO jeden miesiąc !
  Dla mnie powinien dostać karę:
  - wykluczenie do końca MŚ
  - wykluczenie z 9 meczów el do następnych MŚ
  - wykluczenie z rozgrywek ligowych od 1 września do 1 stycznia.

 • Strzelecka napisał/a komentarz do Wszystkie biegi treningu punktowanego w Lesznie (wideo)

  Po tym pierwszym sparingu można powiedzieć tak:
  Pedersen pewniak, solidni: Musielak, Michelsen oraz Zengota.
  Przemo trochę jak junior. Może to kwestia dopasowania się, ale zobaczymy kolejne sparingi. Piotrek kwestia dopasowania się, bo wyglądało tak jakby testował ramy na Anglię a nie na E-lipę.
  Baliński w kratkę. Zobaczymy co pokażą kolejne sparingi no i jaka forma Bjerre. Pamiętajmy to pierwszy sparing a przed nami jeszcze 4 + Memoriał !

 • Strzelecka napisał/a komentarz do Unia odkryje karty w środę

  Podałem przypuszczalne minimum jakie się od nich powinno oczekiwać :) A po drugie wszystko zależy od dyspozycji dnia i toru. Pedersen to pewniak12-15, Baliński/MM zależy jaki bd sprzęt i psychika ( to u Damiana )jednak ta pozycja min 4 musi wozić, Bjerre musi jak najszybciej się dogadać ze sprzętem ( Java czy GM ) wtedy może być co mecz ponad 10, Zengi zależy jak leży, ale swoje zawsze robi 6-9, Przemo dałem 9 ze względu na słaby ostatni sezon, ale wiem, że teraz wróci ze zdrową nogą i liczę osobiście na ok 12, Tobiasz + Piter co mecz te min 12 pkt łącznie i jest świetnie.
  Patrząc na składy na papierze to:
  Lepiej wypadają: ZG, Toruń, Gorzów. Słabiej: Gdańsk, Wrocław, Częstochowa. Porównywalny skład ma Tarnów a z Gorzowem można powalczyć. Patrząc, że Toruń na starcie ma -8 to taki skład jaki mamy musi zagwarantować PO.

 • Strzelecka napisał/a komentarz do Unia odkryje karty w środę

  Nie było lidera to też były problemy dodatkowo, jeżeli uczysz jeździć ludzi na przyczepnym torze, chłopaki robią motory na przyczepny a nagle okazuje się, że przyjedzie jeden z drugim i nakazuje robić beton to co?
  Żyj nadal w swoim świecie. Sezon 2013 się zakończył i do samego końca walczyliśmy o PO. Po części nie było nas tam przez kontuzje ( Musielak, Lindgren ) a w dużej mierze przez brak punktów 2 zawodników: Balon i Lindgren ! Za Fredke będzie Nicki ( czy się to Tobie podoba czy nie ) co jest równoznaczne ze zyskiem nawet 10 pkt a za balona jak zawali mecz dawać MM i inwestować w niego.
  Przypuszczalne zdobycze punktowe: Pedersen 12, Balon/MM 4, Bjerre 9, Zengota 6, Przemo 9, Tobiasz 5, Piotrek 8.
  Rozmowa z Tobą została zakończona.

 • Strzelecka napisał/a komentarz do Unia odkryje karty w środę

  Wierzysz we wszystko co napiszą? Nie ma to jak szukać dziury w całym...

 • Strzelecka napisał/a komentarz do Nicki Pedersen w Unii Leszno?!

  Od chwili ogłoszenia nowego prezesa ( potajemnie ) było wiadomo, że Nicki ma 75 % by trafić do Leszna ( pupil nowego prezesia zaraz po Adamsie ). Goryczy przelał pewnie fakt rezygnacji Emila ze startów w GP.
  Z jednej strony kolesia nie trawię, ale z drugiej wiem, że takiego zawodnika Unia potrzebuje czy się to komu podoba czy też nie. Ten koleś gwarantuje 12 pkt i więcej. Zresztą takie same opory miałem przy Bjerre ( wywalił nam Hampela ) jednak gdy pokazał serce na torze mimo słabego początku wielu się do niego przekonało. Teraz będzie to samo z Pedersenem i kto wie czy on również nie zostanie tu na dłużej.
  1. Pedersen
  2. Baliński
  3. Bjerre
  4. Zengota
  5. Prz. Pawlicki
  6. Musielak
  7. Pi. Pawlicki
  Za rok Balon kończy karierę, w jego miejsce wchodzi Musielak a na juniorkę Smektała lub Piosicki i pasuje.