Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Opolskii lubi Komentarz

  Czyli jak w jednej drużynie jest COVID to zawieszamy całą kolejkę ? Tak ligi nie da się dokończyć. Moim zdaniem jest chory w drużynie. Reszta testy i negatywni grają.

 • Opolskii lubi Komentarz

  Przecież zawodnicy z pozytywnym wynikiem mieli być traktowani jak kontuzjowani..

 • Opolskii lubi Komentarz

  Ten przepis jest wymierzony w politykę transferową Sabate - każdy zagraniczny lepszy od Polaka. Zachodzę w głowę jak to się stało że tak nijaki gracz jak Stenmalm trafił do Płocka. Czy klub z Płocka nie mógł powalczyć o np. Zarzyckiego lub wprowadzić młodego Polaka na koło, chodzi tu o opcję 2/3 na pozycji.

 • Opolskii lubi Komentarz

  Nie chodzi mi o celowe wbijanie szpilek w Wisłę ale nie rozumiem niektórych ruchów transferowych. Był Piechowski który moim zdaniem był poniżany. Sabate brał go na wycieczki bo parkietu nie wąchał. Nie jest to wybitny zawodnik ale na pewno bardzo solidny. Na spokojnie mógł być nr 2/3. Po latach cyrków z przedłużaniem kontraktów pożegnano Mateusza i wzieli animowego Toto który lepszy raczej nie będzie. A i kontrakt pewnie wyższy. Niech ktoś mi konstruktywnie wytłumaczy sens? W lidze grają wychowankowie Wisły którzy na spokojnie mogli by grać w Wiśle która nie miała by problemów z Polakami. Skoro jest Mindegia to trzeba było wziąć kogoś takiego jak Adamski / Tokaj którzy w lidze się wyróżniają. Co takiego pokazał Ruiz w Płocku? Czy Ci dwaj byli by gorsi? Moim zdaniem nie. Jeśli Wisła przegra jeszcze ze 2 mecze z kimś innym jak Vive/Azoty to Sabate pożegnają. A jeśli mimo wszystko zostanie, to będę zaskoczony. Jeśli jednak Sabate straci pracę to znów będzie nowa wizja i kolejna przebudowa. I błędne koło się zamknie. Życzę Wiśle jak najlepiej bo liga potrzebuje silnej Wisły. Tak samo jak silnego Vive które na szczęście ugasiło pożar. Azoty zaraz odbiorą nową halę co może być kolejnym krokiem w rozwoju. Można mówić że Vive to prywatny folwark, jednak w Płocku koledzy z ratusza robią sobie z klubu dojną krowę wsadzając co raz to lepszych "prezesów".

 • Opolskii lubi Komentarz

  Dokładnie dzban pokładał nadzieję w upadku Kielc, teraz w pandemii....ależ trzeba być psycholem, żeby takie rzeczy pisać. Dno dna to mało, żeby określić stan umysłu takiego Pieroga.

 • Opolskii lubi Komentarz

  Niestety artykuły p. Górczyńskiego są dobrym przykładem na upadek języka dziennikarskiego i coraz niższy poziom artykułów. Ilość określeń kolokwialnych i dotychczas niestosowanych w dziennikarstwie przekracza już pewną granicę. Być może miało wyjść śmiesznie - wyszło niepoważnie.

 • Opolskii napisał/a komentarz do Memoriał Weryńskiego. Pierwszy puchar w nowej erze. Łomża VIVE Kielce najlepsza w Mielcu

  Widać moc Vive i gdzie są teraz ci,którzy pisali,że Wisła zdobędzie puchar i wygra z łatwością turniej. Wisła zajęła 5 miejsce trochę wstyd prawda.

 • Opolskii lubi Komentarz

  Jakoś w Celje nikt nie wytyka, że Laško jest sponsorem :)

 • Opolskii lubi Komentarz

  sam nie wiem jak to brzmi dwa miasta w jednej nazwie, Łomża kielce czy kielce Łomża.
  Byleby wam siedziby klubu nie zmienili

 • Opolskii lubi Komentarz

  Oglądałem cały sparing i najlepiej wypadł Tournat 6/6 na lużno trafiał, swoboda w jaki sposób znajdował pozycje mogła się podobać. Tomek rzucał bomby i wypadł pozytywnie, jak będzie pracował solidnie może okazać się wzmocnieniem. Sparing miał służyć graniu, poczucia piłki i adrenaliny i to tyle.

 • Opolskii lubi Komentarz

  Choć to tylko sparing , to faktycznie Olejniczak pokazał się z dobrej strony. Inna kwestia czy będzie mu dane (klub, trener, kontuzje, konkurencja, psychika) pokazać się i rozwijać dla dobra klubu i reprezentacji.... Oby tak, będę za to trzymał kciuki. Drugi plusik dla Tomka G, choć ja osobiście nie byłem zwolennikiem jego sciągania do klubu, dziś pokazał, że ma dynamit w łapie... :) Jak poskłada to Talant, czas pokaże, oby Covid19 nie pokrzyżowało planów, choć niektórzy już tylko w tym upatrują upadku klubu z Kielc... :)

 • Opolskii napisał/a komentarz do PGNiG Superliga. Debiut nowego KS Kielce. Kaliszanie postawili twarde warunki

  @WISŁA1947: Człowieku nie ośmieszaj się porównaj sobie frekwencję z meczów LM w Kielcach i Płocku. W Kielcach pełna hala na każdym meczu LM i głośny doping całej hali a w Płocku nawet połowy hali nie ma o dopingu nie wspominając.

 • Opolskii lubi Komentarz

  @WISŁA1947 Ty to chyba masz jakieś zawody z Maxi który napiszę większą głupotę :D Liczy kibiców na zamkniętym spotkaniu :D:D. Więc odpowiem w Twoim stylu: Kibiców było więcej niż na waszych dwóch ostatnich sparingach razem wziętych.

 • Opolskii napisał/a komentarz do PGNiG Superliga. Debiut nowego KS Kielce. Kaliszanie postawili twarde warunki

  @John_Rambo_: Święte słowa trolle z Płocka i Kielc przejęły to forum administracja nic z tym nie robi wstyd.

 • Opolskii lubi Komentarz

  Teraz to jeszcze pół biedy, bo to był tylko nic nie ważny sparing. Natomiast nie wyobrażam sobie, że po meczach Ligi Mistrzów, czy nawet Superligi, w komentarzach tutaj będzie taki syf i bagno. Nie wyobrażam sobie, że nie będzie można wymienić się merytorycznymi i rzeczowymi wpisami, co do wydarzeń czysto sportowych. Jeszcze rok temu, było tutaj dużo fajnych dyskusji, a teraz szkoda gadać. Dziwię się tylko "redakcji", że chce być kojarzona z takim szambem :)

 • Opolskii lubi Komentarz

  Ludzie, ile jeszcze będzie tej propagandy na temat domniemanej pandemii !!!! Żadna, ale to żadna pandemia nie ma miejsca. Popatrzcie sobie co się dzieje nad morzem, na plażach, ile jest osób. Dziwnym trafem nikt nie jest "zarażony" i nikt nie umiera, a powinno przynajmniej kilkanaście osób. Podobna historia ma miejsce w górach. Jaskrawym przykładem na bzdury wygadywane w środkach "musowego przykazu", na temat "pandemii", są wydarzenia związane z Panią dr Anną Martynowską. Owa Pani doktor, w sposób jednoznaczny wypowiedziała się w tej sprawie. Napiętnowała absurd obecnej sytuacji, a w zamian za to, została... zawieszona w wykonywaniu obowiązków. Samuel Langhorne Clemens, bardziej znany jako Mark Twain, mawiał, że łatwiej jest ludzi oszukać, niż wytłumaczyć im, że zostali oszukani...

 • Opolskii lubi Komentarz

  Absurdalny artykuł. Brakuje tęczowej lewicowej flagi..

 • Opolskii napisał/a komentarz do PGNiG Superliga. Koronawirus. Treningi Torus Wybrzeża wstrzymane! Zarząd klubu podjął decyzję o samoizolacji

  Coś czuję,że poziom sportowy w tym sezonie będzie słabszy dlatego,że kluby nie rozegrają optymalnej liczby sparingów. Głupi wirus może zniszczyć polską piłkę ręczną smutne.

 • Opolskii lubi Komentarz

  Niedobrze to wygląda, zdrowia dla wszystkich i powodzenia dla Wybrzeża !

 • Opolskii lubi Komentarz

  Na 99%.....klub przenosi się do Warszawy..... Alex w Puławach.... Igor w Vardarze.... PGE Kielce upadły.... Zbiórka trwała 3 dni.... LM ma nowego uczestnika OWP....,oby więcej takich informacji z pewnego źródła, a tak naprawdę na 99% jedna osoba ma pusty dzban... :)

 • Opolskii lubi Komentarz

  Jeśli tylko duży sponsor chciałby wejść w piłkę ręczną i oczekiwałby szybkich i realnych sukcesów, to jedyny wybór to Kielce. Z całym szacunkiem do reszty ligi, nawet Wisły Płock - jak wielkie pieniądze trzeba byłoby dziś zainwestować żeby sprowadzić gwiazdy, które gwarantowałyby sukces nad zespołem z Dujszebajewem, Karaciciem, Karalekiem, Kuleszem i Wolffem w składzie...?! Nie twierdzę, że nie da się ich pokonać - przeciwnie, mam nadzieję, że od czasu do czasu ktoś to zrobi. Ale przy założeniu stałości składu i poziomu VIVE, żeby ich pokonać trzeba byłoby posprowadzać już największe gwizdy handballa pokroju Lauge, Sagosena czy Palmarssona - nie sądzę, by w Polsce w najbliższych latach ktoś wyłożył taką kasę, więc reszcie ligi pozostaje praca u podstaw i czekanie na czkawkę finansową w Kielcach.
  -------
  A co do samego sponsora - oby był szczodry.

 • Opolskii napisał/a komentarz do PGNiG Superliga. Znamy wstępny terminarz. Sezon rozpocznie się we wrześniu

  @HANDBALL PL: Dokładnie tak jak mówisz, zwłaszcza jak w lutym Kielce was zlały to jakoś tak głośno nie szczekałeś :)

 • Opolskii lubi Komentarz

  ZKS Wisła: Proszę Cię skończ z tym mistrzostwem przy zielonym stoliku. W wielu sportach przy równej liczbie punktów patrzy sie na inne statystyki które decydują o kolejności. W tych lepiej wyglądały Kielce. W bezpośrednim dwumeczu też było rozstrzygnięte wyraźnie. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Rozumiem wasze wojny Płocko - Kieleckie ale mam wrażenie że gdyby to Wisła prowadziła w tabeli różnicą bramek to nawet słowem byś nie wspomiał o zielonym stoliku tylko odwoływał byś się do tabeli.

 • Opolskii napisał/a komentarz do PGNiG Superliga. Znamy wstępny terminarz. Sezon rozpocznie się we wrześniu

  @Heniek ZPoczty: w Płocku zawsze będą tak pisać nie dziwmy się taka mentalność zawsze drugich to smutne.

 • Opolskii lubi Komentarz

  Terminarz był do przewidzenia. Związek chce emocji do ostatniej kolejki, skoro odpadły play-off-y. Liczą na to że ostatni mecz będzie decydujący :)

  Jednego nie rozumiem w podejściu kibiców Płocka, parę dni temu pisali że mają najlepszą pake od lat, mają ogromną szansę na MP a teraz same biadolenie o rozpisce terminarza pod Kielce...

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

-Oski1916-

Alleluja dziś śpiewamy, Bogu cześć i chwałę dajmy, bo zmartwychwstał nasz Zbawiciel, tego świata Odkupiciel. Zdrowia, radości i powodzenia, to są najszczersze moje życzenia. Życzy Oski1916

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
-Oski1916-

Szampańskiej zabawy dzisiejszej nocy,Uśmiechu na twarzy każdego dnia nowego roku,Odwagi w podejmowaniu wyzwań,Miłości, szczęścia, radości.Niech 2019 rok będzie lepszy od mijającego. Życzy -Oski1916- :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.