Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • keram4591 lubi Komentarz

  Kolarstwo nie należy do sportów ekstremalnych więc poco doprowadzać do takich sytuacji. Zwężenie finiszu przy zjeździe i rozwijanej szybkości ponad 80 km/h to właściwie czemu miało to służyć ? To było właśnie na krawędzi wyczynu ekstremalnego. To nie ma nic wspólnego ze sportową rywalizacją.

 • keram4591 lubi Komentarz

  Pan Lang jak Grek Zorba - "jaka piękna katastrofa" Czy ten człowiek do końca życia będzie udawał niewiniątko?

 • keram4591 lubi Komentarz

  najlepiej jak ten wyscig bedzie sie odbywał nie u nas....same tylko kłopoty ...albo się przejechac nie da albo wypadki

 • keram4591 lubi Komentarz

  " W internecie pojawiło się pod adresem Czesława Langa i całego wyścigu dużo negatywnych opinii, tzw. hejtu." - dziwne że Lang nie ma sobie nic do zarzucenia bo te negatywne krytyki to wcale nie hejt tylko braki organizacyjne...

 • keram4591 lubi Komentarz

  Z czym mi się kojarzy Tour de Pologne ? 1.Kraksy 2.Czasem wąskie ,podziurawione dróżki górskie 3.Jazda cały czas po jakichś rundach 4 Bukowina Spa, jakby innych walorów w Polsce nie było 5.Finisze na zwężonych jezdniach , bo reklamy ważniejsze.A pan Czesio się nie przejmuje....

 • keram4591 lubi Komentarz

  Tour de France trwa trzy tygodnie. Gromadzi najlepszych kolarzy zawodowych z całego Świata. Podobnie Giro d'Italia. Wyścig kolarski Dookoła Polski trwa kilka dni. Tegoroczny aż 5. Startowali w nim - jak mówi Czesław Lang - najlepsi kolarze Świata. Niby wszystko fajnie, tyle że nazywanie tego wyścigu wyścigiem dookoła Polski to zwykłe nadużycie. Czesław Lang zbudował na marce Tour de Pologne swój prywatny biznes i wszelkie sportowe aspekty tego przedsięwzięcia przepuszcza przez filtr korzyści finansowych. Stąd, zamiast wyścigu dookoła Polski, mamy kilkuetapowy wyścig po ziemiach... W tym roku po śląskiej, małopolskiej, i psim swędem opolskiej. Zainteresowanie wyścigiem maleje z roku na rok, bo formuła tego na wskroś prywatnego przedsięwzięcia w żaden sposób nie zaspakaja oczekiwań kibiców kolarstwa i nie budzi większego zainteresowania u osób postronnych.
  Ludzie w III eRPe nie ekscytują się tym wyścigiem tak, jak Polacy ekscytowali się Wyścigiem Pokoju, w którym - o dziwo - nie startowały gwiazdy profesjonalnego kolarstwa, nie było wielkich dmuchanych balonów i wysokich, pieniężnych nagród dla zwycięzców. Czas najwyższy, co by Pan dyrektor Czesław przestał nadużywać nazwy Tour de Pologne i zastąpił ją czymś w rodzaju Tour de ............ na przykład Orlen, Drutex, Lotos, tudzież Lang.
  Organizatora Wyścigu Dookoła Polski powinno wybierać Ministerstwo Sportu. W wyścigu powinni brać udział wyłącznie amatorzy z całego Świata. Ta szczególna dla polskiego kolarstwa impreza powinna składać się z minimum trzydziestu etapów i "nawiedzać" corocznie wszystkie województwa. Ustanowienie Tour de Pologne największym na świecie kolarskim wyścigiem dla amatorów przyniosłoby o wiele większą i skuteczniejszą promocję Polski niż karykaturalna promocja Obajtek Orlenu za pomocą starego "Orła z Krakowa", czy pokazywanie przez pięć dni balonów Lang Timu.

 • keram4591 lubi Komentarz

  W dzisiejszym sporcie liczy się tylko kasa i wyniki. Nie liczy się zdrowie , nie liczy się życie, za wszelką cenę trzeba wygrać

 • keram4591 lubi Komentarz

  Nie interesuje mnie Tour latami organizowany tylko i wyłącznie na południu Polski. Nawet premie górskie by mogły być organizowane na kaszubach lub pomorzu zachodnim są piękne wymagające tereny. Te płotki na mecie to porażka. Proponuję trochę zainwestować i zmienić formułę tego Touru.

 • keram4591 lubi Komentarz

  Teraz tylko wolno pisać dobrze... bo jak napiszesz coś nie tak, nie pochwalisz to już nazywane jest to nie krytyką, a hejtem ;] Słowo hejt stało się wszędobylskie tam gdzie w trakcie jakiejkolwiek dyskusji ktoś pisze nie po myśli autora tematu. Nie zgadzasz się z czyjąś opinią to od razu jesteś hejterem. Więc może by tak zacząć po staremu, tak ja to się kiedyś dyskutował... i słuchać nie tylko pochwał ale i tych złych opinii i wyciągać wnioski, myśleć...a może trzeba by zrobić to inaczej ?

  Co do samego wypadku to wina jest bezsprzeczna i jest nim zwyczajny bandyta na rowerze, nie sportowiec i jak bandyta powinien być osądzony. Dobrze wie czym grozi upadek na szosie przy takiej prędkości, a mimo to z premedytacją wcisnął gościa w płotki i nic go tu nie tłumaczy. Dożywotni zakaz udziału w jakichkolwiek imprezach sportowych czy to profesjonalnych czy amatorskich i tyle w temacie.

 • keram4591 napisał/a komentarz do Tour de Pologne 2020. Czesław Lang mówi, jak radzi sobie z hejtem. "To nie robi na mnie wrażenia"

  panie Lang,przestan pan opowiadac głupoty "ciemnemu ludowi",to pan jest organizatorem TdP,to pan odpowiada moralnie za smierc kolarza w zeszłorocznym TdP,w tym roku za wypadek na "pierwszym" odcinku wyscigu TdP,kasa,poganiana kasą,mam nadzieje ,ze wreszcie panską osoba zainteresuje się prokurator!

 • keram4591 lubi Komentarz

  Parafrazując to samo można powiedzieć na temat kibiców na których sie powołuje Lang..... Janusze nie robią na nikim wrażenia panie Lang.... Skoro opinie specjalistów nie robią wrażenia a Janusze przy drodze robią no to już wiele pokazuje jaki Pan płytki

 • keram4591 lubi Komentarz

  Moj zegarek za 100zl pokazuje taka sama godzine co zegarek Roberta o tej samej porze...Przypadek? Nie sadze...

 • keram4591 lubi Komentarz

  Zarabia to sobie kupił czy tam dostal od sponsora ale za to ma tepą zone

 • keram4591 napisał/a komentarz do Liga Mistrzów. Eksperci przyjrzeli się zegarkowi Roberta Lewandowskiego. Cena zwala z nóg

  zapracowal na swoja kase?wiec co was pismaki interesuje cena zegarka Pana Lewandowskiego?

 • keram4591 lubi Komentarz

  Panie Lang,wyluzuj.Zarzut dotyczy także organizowania finiszu na opadającym odcinku trasy.Już w ubiegłym roku była o tym mowa. I co? Macie gdzieś,tylko uśmieszki,pajacowanie i reklamy.W ubiegłym roku kolarz poniósł śmierć ,w tym ,wiadomo.To taki bezpieczny wyścig?.Jeśli nie widzisz swoich błędów, to najwyższy czas odejść.

 • keram4591 lubi Komentarz

  pamiętam, jak podobnie zadufany w sobie był pan Grzegorz Lato jako prezes PZPN

 • keram4591 lubi Komentarz

  Złamaliście życie dwóm zawodnikom, zarobiona kasa was dalej cieszy ?

 • keram4591 napisał/a komentarz do Czesław Lang odpowiada na hejt. "Tour de Pologne to jeden z najbezpieczniejszych wyścigów na świecie"

  panu C Langowi,cos sie "pokitwasilo",organizator odpowiada za bespieczenstwo uczestnikow,brak kontroli i nadzoru nad podwykonawcami,tylko kasa,kasa i jeszcze raz kasa

 • keram4591 lubi Komentarz

  Czesław Lang: - Nie było łatwo zasnąć. Sporo czasu spędziliśmy przed szpitalem w nocy.
  No ja myślę. Jak się TAK dało d..., że aż widmo prokuratora zawisło nad głową, to i gęba pełna frazesów o cudach i gacie pełne (...).

 • keram4591 lubi Komentarz

  ...a teraz będzie kretyńskie wałkowanie kraksy, których pełno na każdym wyścigu..ale trza wierszówką zarobić na życie

 • keram4591 lubi Komentarz

  problemem jest fanatyczna rywalizacja i ślepe dążenie do zwycięstwa, ulegają temu zarówno kolarze jak i organizatorzy

 • keram4591 lubi Komentarz

  Energię to niech pani doktor przeznaczy na swoje kształcenie, a nie robienie innym wody z mózgu.

 • keram4591 lubi Komentarz

  w pełni zgadzam się z opinią Zamany, finisz na zjeździe, metalowe barierki z wystającymi metalowymi podstawami... to nie jest dobry pomysł. Sam jeżdżę amatorsko (przede wszystkim mtb) i kilkukrotnie brałem udział w TdP amatorów Czesia Langa i wiele widziałem, zawsze znajdzie się ktoś mniej odpowiedzialny i to trzeba przewidzieć co taki gagatek może wywinąć i to zadanie dla organizatorów, niestety panie Lang.

 • keram4591 lubi Komentarz

  Szanowny Panie Dyrektorze, Szanowni Panowie i Panie Działacze, Trenerzy etc.etc. nie mogę zrozumieć czego wy chcecie i za co dyskfalifikujecie faceta, który zrobił to czego od dawna go uczycie.
  Jak słyszę na boisku piłkarskim trener krzyczy do 8 latka " fauluj taktycznie"! jak słyszę w mini siatkówce "czemu się przyznałeś że po bloku", w mini piłce ręcznej" rzuć bramkarzowi w twarz" w kolarstwie staw ciało przed niego (przy 80km/h!!!) to czego wy oczekujecie od tych dorosłych, których tak wychowaliście???
  Przecież dla nich to nic złego, bo w sporcie to już nie chodzi o fair play tylko o wojnę, no to macie wojnę. Drogi Panie Czesławie proszę nie gadać o skutkach tylko skupić się na przyczynach, a przyczyna jest w edukacji, a za edukacje odpowiadacie Wy działacze.
  Baron Pierre de Coubertin w grobie się przewraca.
  życzę zdrowia i refleksji pozdrawiam mz

 • keram4591 lubi Komentarz

  a czy dla zywkłego zjadacza chleba pani dyrektor też sciąGnEŁABY TAKI SUPER ZESPÓŁ?

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.